קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Kings התנ"ך ומכללת עסקים (KBBC) כפי שהשם מרמז, הוא מוסד חינוכי קטן מונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית, כמו גם השכלה עסקית עכשווית באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KBBC היא לחנך לצייד את תלמידיו עם ידע עמוק בתיאולוגיה הנוצרית. יתר על כן, היא מלמדת באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ויישומן המעשי, שהן רלוונטיות לפתרון הבעיות העסקיות המדהימות וגם להתגבר על האתגרים העסקיים העומדים בפני עסקים המתעוררים על בסיס יומיומי.

למה KBBC?

החינוך בכל צורה שהיא (פורמלי או בלתי פורמלי) הוא נתון, הוא המפתח להתפתחות האדם. כתוצאה מכך, החינוך הוא הכרחי לפיתוח הכולל של אנשים. התנ"ך קובע במפורש הושע 4: 6 כי העם שלי למות בגלל חוסר ידע. במילים אחרות, ללא ידיעה, הפיתוח האנושי הוא מוגבל. עם זאת, חלומות של אנשים רבים המעוניינים ושואפים לרכוש ידע לצורך פיתוח עצמי, לא מומשו ברוב המקרים, בשל גודל העלויות הכספיות הכרוכות בחינוך הפורמלי. כדי לסייע להקל על הבעיות הכלכליות העצומות שהופכות לאלבטרוס לסטודנטים עם השלמת הלימודים האקדמיים שלהם, קבק בחרה להציע תוכניות אקדמיות באמצעות למידה מרחוק, למידה מקוונת והגדרות מבוססות כיתות. לפיכך, KBBC משתמש בשתי שיטות קונבנציונאלי ולא קונבנציונאלי של הקניית ידע בעיקר עם סיוע ותמיכה של טכנולוגיית המחשב.

KBBC סבור כי שילוב שיטות שונות אלה של חינוך תלמידים מבטיח ומאפשר גמישות וממזער לחצים שמספר רב של תלמידים נתקלים בהם במסגרת תחום לימוד נבחר. מה יותר, הניסיון הוכיח כי אנשים רבים מעדיפים לעבוד במשרות מלאות וללמוד במשרה חלקית תוכניות אקדמיות וכי הוא העדיף מה KBBC מייצג. לכן, ב- KBBC אנו מחויבים לחינוך בסביבה גמישה ודינמית. KBBC מושך תלמידים מכל מדינות העולם ועמים מכל תחומי החיים. הצוות והסגל שלנו מאומנים על ידי כמה מן הסמינרים היוקרתיים והמכללות התיאולוגיות בארה"ב. מעבר לחינוך התיאולוגי האיכותי שרכשו חברי סגל ה- KBBC, רוב ניכר מהם זכו לחוויות מעשיות כמו כמרים ומנהיגי כנסיות בקבוצותיהם.

הפקולטה במחלקה העסקית מורכבת מרצים בעלי תארים איכותיים המתקבלים גם מכמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות באירופה, וזכו באותה מידה למספר שנות לימוד של מיומנויות וחוויות מכמה מהאוניברסיטאות.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgברוק קייגל /

חברות והשתייכות

KBBC היא חברה באיגוד בתי הספר הנוצריים הבינלאומיים (ACSI) ובאיחוד האירופי ו- E-learning Network (EDEN), חברה בת של המכללה האוונגליסטית העולמית (WWES) נובה סקוטיה קנדה, וחברה באקדמיה הבריטית לניהול (BAM) .

Kings התנ"ך ומכללת עסקים (KBBC) כפי שהשם מרמז, הוא מוסד חינוכי מונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית, כמו גם השכלה עסקית עכשווית באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KBBC היא לחנך לצייד את תלמידיו עם ידע עמוק בתיאולוגיה הנוצרית. יתר על כן, היא מלמדת באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ויישומן המעשי, שהן רלוונטיות לפתרון הבעיות העסקיות המדהימות וגם להתגבר על האתגרים העסקיים העומדים בפני עסקים המתעוררים על בסיס יומיומי.

הצהרת החזון של KBBC

כדי לספק חינוך תיאולוגי נוצרי באיכות גבוהה, כי הוא נגיש לכל האנשים בגיל שרוצים להיות ידע עמוק ואינטימי של התיאולוגיה הנוצרית.

תחת תיאולוגיה, KBBC יש את ערכי הליבה הבאים:

 1. כדי להכשיר ולצייד נוצרים למנהיגות בכנסיות שלהם עם ידע קול תיאולוגי ופרשנויות המקרא.
 2. כדי להטיל נוצרים לרכוש מיומנויות בניהול הכנסייה
 3. כדי להעצים את מנהיגי הכנסייה והנוצרים, באופן כללי, להיות מנועים של אוונגליזם באמצעות הידע שנרכש.
 4. בחזית העסקית, KBBC היא להכשיר ולהכין מנהיגים עסקיים אשר יהיה מתאים לזהות הזדמנויות עסקיות לנצל וכן להביא תחת שליטה אתגרים אשר מחויבים להתרחש בסביבה העסקית הבלתי צפויות.

לגבי החינוך העסקי, KBBC מביאה לידי ביטוי את ערכי הליבה הבאים:

 1. KBBC שואפת למקסם את הפיתוח של מיומנויות עסקיות אישיות וחריפות באמצעות גדלים בכיתה קטנה אשר לטפח יחסים עשירים אינטימיים סגל הסטודנטים
 2. ערכי KBBC ו מוקיר גישה הוליסטית למידה שבו הן תיאוריה בפועל ננקטים במרץ ובכך לקדם פעילות ומלגה אשר הם כלים חיוניים לפיתוח יעיל ומיקום מנהיגים עסקיים של מחר בסביבה העסקית
 3. מתן חינוך עסקי נגיש וזמין לכל העמים, התרבויות, הגילאים, המינים, כמו גם עם רקע סוציו-אקונומי מגוון. כבוד, סובלנות וקבלה על ידי ולכולם הם ערכי מפתח המקדמים למידה.

הצהרת המשימה של KBBC

KBBC הוא מוסד שלישוני מקומי עם התמקדות גלובלית המבטיחה פעילות לימודית איכותית, אשר בסופו של דבר עובדת ומכינה את הלומדים לקראת מנהיגות עתידית בתחום הנרדף האקדמי שלהם. גלה ופתח את כישוריך ואת כישוריך באמצעות חינוך ועל שירות לאנושות.

הפקולטה לעסקים

הנהגת הגמישות בתוכניות החינוכיות של KBBC מקדמת עומק אקדמי ואף מגבירה את האינטלקטואליות הרחבה שמספקת בסופו של דבר לאדם ידע הולם. KBBC תעודה תוכניות יכול להיעשות תוך פרק זמן קצר של 2 שבועות עד 6 חודשים בהתאם כמובן את הקורס ואת התוכן. תוכניות העשרה בדרך כלל יש משך של 9 חודשים עד 1 שנה (כ 2 תקופות הסמסטר). לימודי תואר ראשון נמשכים עד 3 שנים. בנסיבות נדירות, התלמידים יכולים להשלים את התוכניות שלהם בתוך 4 שנים.

KBBC מציעה את התוכניות הבאות בעסקים

 • מדיה חברתית אישור
 • 12 לרשת
 • ניהול BS
 • מנהל עסקים BS
 • חשבונאות BS
 • מימון BS
 • תואר ראשון ביחסים בינלאומיים
 • BA תקשורת מדיה

חשבונאות Acca הסמכה

אנו מציעים קורסים חשבונאות ACCA. קבלת הסמכה חשבונאות ACCA עושה לך רואה חשבון גלובלי. נכון לעכשיו, ACCA יש 503,000 תלמידים ב -179 מדינות בעולם. במילים אחרות, ACCA היא תוכנית החשבונאות המקצועית המוכרת ביותר והאמינה ביותר בעולם.

הכישורים הראשוניים להמשיך קורסים חשבונאות ACCA;

 1. אלה ללא ניסיון הכישורים הנדרשים יכול להתחיל עם קורסים היסוד (כדי להיות מוסבר עוד כאשר אתה יוצר קשר עם הממשל שלנו)
 2. אלה עם 3 GCEs ו 2 רמות ב 5 נושאים נפרדים, כולל מתמטיקה ואנגלית או המקבילה שלהם. בנוסף, 3 שנות ניסיון בעבודה נדרשת כדי להשלים 13 בדיקות (אם לא ניתנות פטורים) אשר עשוי להימשך עד 3 או 4 שנים כדי להשיג.

יתרונות:

 1. להיות חבר סטודנט של ACCA
 2. גמישות בלימוד התוכנית
 3. ההסמכה מוכרת בעולם
 4. ACCA בריטניה היא תמיד מוכנה להציע תמיכה במידת הצורך
 5. רק תשלום לבחינות רשום

לקבלת פרטים נוספים על ההסמכה של הנהלת ACCA, פנה אל KBBC.

לחץ כאן כדי להחיל:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Kings Bible Business College

תוכנית זו בונה על תוכנית דיפלומה, הוספת קורסים להעביר תלמיד לכיוון מקצועי יותר. עם הדרכה מקומית מתאימה סטודנט יכול להיות מוכן למצב הכומר המקושר. ... [+]

סקירה כללית

תוכנית זו בונה על תוכנית דיפלומה, הוספת קורסים להעביר תלמיד לכיוון מקצועי יותר. עם הדרכה מקומית מתאימה סטודנט יכול להיות מוכן למצב הכומר המקושר.

הקורסים שנוספו לתכניות העזר הם כדלקמןBI-4103 The Bible כמו היסטוריה, 3crBI-4203- תיאולוגיה של התנ"ך, 3crCH-4002 היסטוריה של הכנסייה, 2crST-4102 תחל על אפולוגטיקה ואתיקה, 2crMI-4002 המשימה והמשרד, 2crMI-4102 הוראה והטפה בכנסייה, 2crMI-5002 מנהיגות הכנסייה, 2crMI-4010 התמחות III - הוראה והטפה, 10crNN-X00X Electives, 16 cr. (או לפי הצורך)... [-]
הולנד The Hague
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Erasmusweg 8C, 2532 CP
The Hague, South Holland, הולנד