King's College of the Netherlands

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קינגס קולג 'של הולנד (KCN) כשמו כן הוא, הוא מוסד חינוכי קטן שמונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית כמו גם חינוך עסקי עכשווי באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KCN היא לחנך ולצייד את תלמידיה בידע מעמיק בתיאולוגיה הנוצרית. יתרה מזאת, היא מלמדת באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ואת היישום המעשי שלהן הרלוונטיים לפיתרון הבעיות העסקיות המוחלטות וגם להתגברות על אתגרים עסקיים בולטים שעסקים נתקלים בהם ביום יום.

מדוע KCN?

חינוך בכל צורה שהיא (פורמלית או לא פורמלית) שהיא ניתנת, הוא המפתח להתפתחות אנושית. כתוצאה מכך, חינוך הוא הכרח להתפתחות הכוללת של אנשים. התנ"ך קובע במפורש בהושע ד ': 6 כי עמי מתים בגלל חוסר ידיעה. במילים אחרות, ללא ידיעה, ההתפתחות האנושית מוגבלת. עם זאת, חלומותיהם של אנשים רבים המבקשים ושואפים לרכוש ידע להתפתחות עצמית באמצעותם לא מומשו ברוב המקרים, בשל עצם העלויות הכספיות הכרוכות בחינוך הפורמלי. כדי לסייע בהקלת הבעיות הכספיות האדירות שהופכות לאלברטסטודנטים עם השלמת התוכניות האקדמיות בהתאמה, KCN בחרה להציע תכניות אקדמיות באמצעות למידה מרחוק, למידה מקוונת והגדרות מבוססות כיתה. לפיכך, KCN משתמשת בשיטות קונבנציונאליות וגם לא קונבנציונאליות להקניית ידע בעיקר בעזרת ותמיכה בטכנולוגיית מחשבים.

KCN גורסת כי השילוב בין שיטות שונות אלה לחינוך התלמידים מבטיח ומאפשר גמישות וממזער את הלחצים שתלמידים רבים נתקלים בהם בעקבות תחום לימודים נבחר. מה שכן, הניסיון הוכיח כי אנשים רבים מעדיפים לעבוד במשרות מלאות וללמוד תכניות אקדמיות במשרה חלקית, וזה העדיף את מה ש- KCN מייצגת. לכן ב- KCN אנו מחויבים לחינוך בסביבה גמישה ודינאמית. KCN מושך אליו סטודנטים מכל מדינות העולם ועמים מכל תחומי החיים. הצוות והפקולטה שלנו מיומנים על ידי חלק מהסמינרים היוקרתיים והמכללות התיאולוגיות בארצות הברית. מלבד החינוך התיאולוגי האיכותי שרכשו אנשי סגל ש- KCN, רוב ניכר מהם צברו חוויות מעשיות ככמרים וכמנהיגי הכנסייה בערכיהם.

הפקולטה במחלקה העסקית מורכבת מרצים בעלי תארים איכותיים המתקבלים גם מכמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות באירופה, וזכו באותה מידה למספר שנות לימוד של מיומנויות וחוויות מכמה מהאוניברסיטאות.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgברוק קייגל /

חברות והשתייכות

KCN הוא חבר באיגוד רשת בתי הספר הנוצריים הבינלאומיים (ACSI) ורשת אירופה למידה מרחוק ולמידה אלקטרונית (EDEN), שלוחה של הסמינר האוונגלי העולמי (WWES) נובה סקוטיה קנדה וחבר באקדמיה הבריטית לניהול (BAM). .

קינגס קולג 'של הולנד (KCN) כשמו כן הוא, הוא מוסד חינוכי שמונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית כמו גם חינוך עסקי עכשווי באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KCN היא לחנך ולצייד את תלמידיה בידע מעמיק בתיאולוגיה הנוצרית. יתרה מזאת, היא מלמדת באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ואת היישום המעשי שלהן הרלוונטיים לפיתרון הבעיות העסקיות המוחלטות וגם להתגברות על אתגרים עסקיים בולטים שעסקים נתקלים בהם ביום יום.

הצהרת החזון של KCN

כדי לספק חינוך תיאולוגי נוצרי באיכות גבוהה, כי הוא נגיש לכל האנשים בגיל שרוצים להיות ידע עמוק ואינטימי של התיאולוגיה הנוצרית.

במסגרת התיאולוגיה, ל- KCN יש את ערכי הליבה הבאים:

 1. כדי להכשיר ולצייד נוצרים למנהיגות בכנסיות שלהם עם ידע קול תיאולוגי ופרשנויות המקרא.
 2. כדי להטיל נוצרים לרכוש מיומנויות בניהול הכנסייה
 3. כדי להעצים את מנהיגי הכנסייה והנוצרים, באופן כללי, להיות מנועים של אוונגליזם באמצעות הידע שנרכש.
 4. בחזית העסק, KCN אמורה להכשיר ולהכין מנהיגים עסקיים אשר יתאימו לזהות הזדמנויות עסקיות לניצול, כמו גם להביא תחת שליטה על האתגרים העשויים להתרחש בסביבה העסקית הבלתי צפויה.

ביחס לחינוך עסקי, KCN מביאה לידי ביטוי את ערכי הליבה הבאים:

 1. KCN שואפת למקסם את הפיתוח של מיומנויות עסקיות ואישיות חדישות באמצעות גדלים קטנים בכיתה המקדמים מערכת יחסים עשירה ואינטימית בין סגל לסטודנטים.
 2. KCN מעריך ומוקיר גישה הוליסטית ללמידה בה מתבצעות נמרצות הן התיאוריה והן התרגול וכך מקדמים פעילות ומלמדות שהם כלים חיוניים לפיתוח ומיצוי יעיל של המנהיגים העסקיים של מחר בסביבה העסקית.
 3. מתן חינוך עסקי נגיש ובמחיר סביר לכל העמים, התרבויות, הגילאים, המינים וכן רקע חברתי-כלכלי מגוון. כבוד, סובלנות וקבלה על ידי כולם הם ערכי מפתח המקדמים למידה.

הצהרת המשימה של KCN

KCN הוא מוסד שלישוני מקומי עם מיקוד עולמי המבטיח פעילויות למידה באיכות גבוהה אשר בסופו של דבר מעצבים ומכינים את הלומדים למנהיגות עתידית בתחום העדיף האקדמי שלהם. גלה ופתח את כישוריך וכישוריך באמצעות חינוך ולשירות לאנושות.

הפקולטה לעסקים

הכנסת הגמישות בתוכניות החינוך של KCN מקדמת עומק אקדמי ומשפרת גם את הרוחב האינטלקטואלי המספק בסופו של דבר לאדם ידע מספק. תוכניות תעודת KCN יכולות להיעשות בתקופה קצרה של שבועיים עד 6 חודשים, בהתאם לאופי הקורס ותכניו. תכניות דיפלומה בדרך כלל משך 9 חודשים עד שנה (בערך 2 תקופות סמסטר). לוקח עד שלוש שנים לתוכניות התואר הראשון. בנסיבות נדירות, התלמידים יכלו להשלים את התוכניות שלהם במשך 4 שנים.

KCN מציעה את התוכניות הבאות ב- Business

 • מדיה חברתית אישור
 • 12 לרשת
 • ניהול BS
 • מנהל עסקים BS
 • חשבונאות BS
 • מימון BS
 • תואר ראשון ביחסים בינלאומיים
 • BA תקשורת מדיה

חשבונאות Acca הסמכה

אנו מציעים קורסים בחשבונאות ACCA. השגת הסמכת חשבונאות ACCA הופכת אותך לרואה חשבון עולמי. נכון לעכשיו, ACCA מונה 503,000 סטודנטים ב 179 מדינות בעולם. במילים אחרות, ACCA היא תוכנית החשבונאות המקצועית המוכרת והאמינה ביותר בעולם.

הכישורים הראשוניים להמשיך קורסים חשבונאות ACCA;

 1. אלה ללא ניסיון הכישורים הנדרשים יכול להתחיל עם קורסים היסוד (כדי להיות מוסבר עוד כאשר אתה יוצר קשר עם הממשל שלנו)
 2. בעלי 3 תארים ראשונים ושני א 'ב -5 מקצועות נפרדים כולל מתמטיקה ואנגלית או שווה ערך. בנוסף, דרוש 3 שנות ניסיון בעבודה כדי להשלים 13 בחינות (אם לא ניתנות פטור) שיכולות להימשך עד שלוש או ארבע שנים.

יתרונות:

 1. להיות חבר סטודנט של ACCA
 2. גמישות בלימוד התוכנית
 3. ההסמכה מוכרת בעולם
 4. ACCA בריטניה היא תמיד מוכנה להציע תמיכה במידת הצורך
 5. רק תשלום לבחינות רשום

לפרטים נוספים אודות הסמכת חשבונאות ACCA, צרו קשר עם KCN.

לחץ כאן כדי להגיש בקשה:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

מיקומים

האג

כתובת
Erasmusweg 8C, 2532 CP
האג, דרום הולנד, הולנד

תכניות