Windesheim University of Applied Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת המדורגים במדעים יישומיים
Windesheim הוא אחד האוניברסיטאות המובילות של הולנד של המדעים יישומי עם תוכניות רווקים מובילים רבים. עם יותר מ -25,000 סטודנטים במשרה מלאה ו חלקית, Windesheim הוא אחד האוניברסיטאות הגדולות של המדעים יישומי בהולנד.
Windesheim היא קהילה דינמית שמביאה אנשים יחדיו להחליף ידע ומומחיות. אנו מבקשים לחנך סטודנטים בעלי מקצועות מוסמכים, המוכנים להיכנס לשוק העבודה הבינלאומי. לשם כך, אנו משקיעים ללא הרף בחדשנות חינוכית ופיתוח תלמידים.


וינדסהיים יש אוכלוסיית הסטודנטים הגוברת והוא נחשב מאוד על ידי סטודנטים, מומחים ומעסיקים. שני המחקרים העיקריים העצמאיים על תחום ההשכלה הגבוהה ההולנדית, "אלסבייר" ו"המדריך לבחירת ההשכלה הגבוהה ", מדורגים אותנו בשלוש הראשונות שלהם כבר שנים רבות ברציפות. אחד מגורמי ההצלחה שלנו הוא הגישה האישית שלנו: התלמידים עובדים בקבוצות קטנות וכל ספירת כשרונות. Lecturers הם לא רק מורים, אבל המאמנים גם כן. הם מאתגרים את התלמידים לשקף, לחשוב בצורה ביקורתית ולקבל את הטוב ביותר מתוך עצמם. אנו מיועדים לחינוך אישי העומד בדרישות התלמידים, שוק העבודה והחברה בכללותה. אבני היסוד של הגישה שלנו כוללות למידה המבוססת על כשירות ותכנית פיתוח אישית לכל תלמיד.

וינדסהיים גישה חדשנית ויזמית שלנו שיתוף פעולה הדוק עם עסקים ומוסדות להפוך את הידע שלנו מיושם באופן מיידי. השגת ניסיון מעשי באמצעות התמחות היא חלק בלתי נפרד מתוכניות הלימוד שלנו.

מתקני סטודנטים
Windesheim היא קהילת למידה תוססת. בכל רחבי קמפוס Zwolle, שבו רוב הסטודנטים הבינלאומיים יישארו, ישנם תחומים ללימוד פרטי ולעבודה קבוצתית. אנו מציעים לסטודנטים שלנו מתקנים מהמתקדמים ביותר, כולל ייעוץ לסטודנטים, מרכז תקשורת, אינטראנט מלא חדשות ומידע, סביבת למידה וירטואלית, חדרי מחשב, מרכז אור-קולי להשאלה של מחשבים ניידים וציוד AV, חנות להעתיק חנות מוכר ציוד משרדי, ממתקים ומתנות. התלמידים שלנו מתרשמים ממרכזי הספורט הגדולים שלנו בקמפוס: יש לנו חדרי כושר, חדרי כושר, דוג'ו לקראטה וג'ודו, אולמות כדורגל מקורה, בריכת שחיה מחוממת וקיר טיפוס. בקמפוס שלנו, יש לנו מסעדות המספקות מזון ומשקאות טריים. יתר על כן, יש לנו קפה ספורט קפה גרנד שלנו מציע את הקפה Starbucks מוערך מאוד. קורס "שפה הולנדית" מסופק לכל התלמידים הבינלאומיים, כך שהם יכולים ללמוד על השפה ועל הרגלים אופייניים של ההולנדים. ולמי באמת הולך על החוויה ההולנדית על ידי רכיבה על אופניים, יש לנו גם חנות לתיקון אופניים בקמפוס.


דִיוּר
Windesheim מספק דיור לתלמידים בינלאומיים מגורים סטודנטים קרוב לקמפוס למרכז העיר, שבו התלמידים יכולים לחיות וללמוד יחד. אנו פועלים בשיתוף עם אגודת דיור עצמאית המתמחה בדיור הסטודנטים, המאפשרת חדרים מתאימים במחירים סבירים.


על זבול

מלון ווינדסהיים הינו ממוקם בזוולה (Zwolle), עיר בגודל בינוני תוסס ומזמין במרחק של רק שעה נסיעה מאמסטרדם, אוטרכט וחרונינגן, עם מחירים סבירים של הוצאות מחיה. כ -30,000 סטודנטים לומדים בזוולה, באחת מארבע אוניברסיטאות למדעים יישומיים. כמו גם מרכז היסטורי יפה, בעיר יש הרבה פארקים (ממש נחמד לפיקניקים!) ובתי קפה אטמוספריים ומקומות לאכול. Zwolle היא גם מקום נהדר לחנות, עם כל חנויות הרשת הגדולה המון בוטיקים עצמאיים. זוהי גם עיר בטוחה: ברגע שאתה כבר למד איך לרכוב על אופניים, זה קל להסתובב. חיי הסטודנטים בזוולה מתמקדים במרכז העיר ובסביבתו, ארוז בבתי קפה ומסעדות אטרקטיביים. Zwolle יש הרבה פעילויות תרבותיות מדי, כולל מוסיקה ומופעי תרבות, מופעי תיאטרון, סרטים ומוזיאונים. Zwolle הוא גם מפורסם הפסטיבל השחרור השנתי שלה (גישה חופשית), הקצב

מלגות
למרבה הצער, Windesheim אינו מספק מלגות.

מיקומים

זוולה

כתובת
Windesheim University of Applied Sciences Campus 2
8017 CA זוולה, אובראיסל, הולנד