Willem de Kooning Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עכשווי וחיתוך חינוך קצה

ה וילם דה קונינג האקדמיה מציע קורסי אמנות קצה עכשוויים חיתוך המשלימים שינוי, נוהג בינלאומי. העולם החיצון הוא כבר לא מחפש את האמן האוטונומי או המעצב הגרפי, אלא לאנשים בעלי מספר רב של כישורים ומיומנויות ומי להסתכל מעבר לגבולות המשמעת המקורית שלהם. אלה הם "חלוצים יוצרים '. המהירות והמורכבות של התפתחויות טכנולוגיות משפיעות במידה רבה על פרקטיקה מקצועית עכשווית ועתידית. הסטודנטים שלנו יעבדו הן מקומי והן ברמה בינלאומית עם אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות במסגרות פתוחות וירטואליות.

התפתחות אישית

אנו יוצרים את הסביבה שבה אתה יכול לפתח ולהרחיב את האינטרסים שלך. אתה יכול לבחור בדרכים שונות של עבודה, מטלה מהסוג שמתאים לסגנון שלך של למידה כיצד לפתח את הכישרון שלך. תהליך הלמידה כולו עשוי להיות שונה עבור כל תלמיד בנפרד, אך מעלות, כי אתה מרוויח שווים. תוכלו להשתתף בשיעורי תיאוריה המתאימים לרמתכם בזמן ואתה תהיה חלק מתוכנית אלקטיבי. חשוב כי אתה לא רק לבחור תכנית לימודים מסוימת - תניח עיצוב - וכן גדול - תניח פרסום - אלא גם תפקיד מקצועי בהקשר מקצועי עם התמחות מקבילה ותכנית קטין.

אתה יכול גם להזין מתוכנית המצטיינים ו / או להשלים התמחות הסיום שלך על ידי בחירת תוכנית חילופי באקדמיה או באוניברסיטה בחו"ל. זה נותן לך את ההזדמנות כדי להתאים את תוכנית הלימודים של האקדמיה להעדפות משלך לפיתוח כשרון משלך.

אימון קריירה לימוד

בעוד סטודנט באוניברסיטת WdKA, מאמן קריירה המחקר יהיה לפקח על ההתקדמות שלך ולעזור לך לקבל החלטות המחקר האישי שלך. מאמן קריירת המחקר שלך יעזור לך להתכונן החיים שלך כמקצוען. יחד תוכל להחליט הבחירות שלך ואת כמובן שהמחקרים שלך ייקחו.

Rotterdams Onderwijs דגם (ROM)

ה וילם דה קונינג האקדמיה הוא אחד מתוך 14 המוסדות של מדעי אוניברסיטת אפלייד רוטרדם ועובד עם Rotterdams Onderwijs דגם (ROM - מודל החינוך רוטרדם). מודל זה מבחין בין מונחת ידע, תרגול מונחה ופעילויות חינוכיות מונחה סטודנט CQ. שואף & מטרות.

מייג'ורס & פרקטיקות

נוסף על הגדולים שלך, נניח פרסום או Fine Art, המחקר שלך יהיה גם מהווה קטינים אלקטיבי. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של נושאים עכשוויים ונושאים. זה יכיר לך את פרופילי השלושה סיום: Practices האוטונומית, פרקטיקות חברתיות Practices המסחרי. הבחירה של קטינים מוגבלת בשנה הראשונה שלך, אבל ככל שתתקדם הם ישחקו חלק גדל והולך בתכנית לימודי התואר השני.

כך, תוכל ללמוד הוא בתוך הנושא משלך בתוך Practices. אתם תעבדו על הקצאות אמיתיות יכולים לצבור ניסיון מעשי במהלך תקופת התמחות וחילופית.

בסופו של דבר, תוכל לקמפל חבילה הרחבה משלך ידע, מיומנויות והתמחויות. בעת המעבר, תהיה לך גוף ייחודי של עשייה מקצועית שיגרום לך לבלוט על שוק העבודה, במגזר יצירתי או בעולם האמנות.

בקשה והרשמה

אם אתם מעוניינים לקחת ראשון אמנות, עיצוב, Fine Art & Design להכשרת מורים או ניהול פנאי בְּ- וילם דה קונינג האקדמיה, להירשם באופן מקוון לפני 1 במאי 2018 עבור הליך הקבלה, ולהירשם ב Studilyink. גם יישום זה ואת ההרשמה Studielink חייב להסתיים עד מאי 1 2018 לכל המאוחר. עבור סטודנטים NON- האיחוד האירופי המועד האחרון לרישום הוא 1 מרס 2018.

האם אתה …

  • מוכשר באמנות חזותית?
  • עצמאי ואחראי?
  • מוקדש ובעלי מוטיבציה?
  • יזמי?

לאחר מכן בקר באחד הימים הפתוחים שלנו ב -11 בנובמבר 2017 ו -10 בפברואר 2018 - והבא את תיק ההשקעות שלך! - ולהגיש בקשה.

רשימת תיוג של תיק

מה

מבחר של 10-15 עבודות אשר קדמו תהליך יצירתי

לדוגמא: עיצובים, חפצים, תמונות, סרטים, משחקים, אנימציות, אופנה (אביזרים), רהיטים, מודלים, שרטוטים, פוסטרים, קמפיינים, ציורים, חפצי שמיש ופסלים. אתה יכול לפרסם ולהציג את כל זה בתיקיית תיק מסורתית מסודרת, אבל אתה יכול גם להשתמש בשיטות שונות: עבודת 3D ניתן להביא בקופסא (קרטון), עבודה דיגיטלית יכולה להיות מוצגת על מחשב נייד או מחשב לוח.

שים לב: מלבד יצירות אלה, בבקשה להראות לנו כמה דברים אחרים שיצרתם. בצע בחירה זהירה בין השניים. בדרך זו, אנו יכולים להעריך באיזו מידה יש ​​לך תובנה באיכויות משלך ליצירתך.

בימי הודאה, נחפש ולהעריך: - יכולות ההבעה יצירתית שלך; - התחושה שלך עבור צבע, צורה וחומר; - מקוריות וכושר המצאה בעבודתך.

תיק, סקיצות ויצירות אחרות שלך שאתה מביא, צריך לתת לנו תובנות אלה. אז בבקשה לבדוק ובאם תציגו הוא קיבולת מלוא הפוטנציאל שלך, כמו גם קסם אישי וספציפי עבור המרכזים והעדפות המועדפים שלך עבור (למשל) חומרים, טכניקות, נושאים ומושגים.

אֵיך

סקיצות, בדיקות, נסו-outs וניסויים יביאו פנקסי רישום, אוספים של רעיונות, אלבומים, תחתיות עם המצאות נמשכות על הגב, ניסויי חומר, אב טיפוס, דגמים מוקטנים, דפסי בדיקת הגירסות ראשונות. כל זה יכול להיות קשור 10-15 יצירות שהוזכרו לעיל.

ברצוננו להגיע לתובנה העיצוב שלך בתהליך יצירה. ברצוננו לראות איך שבאת כדי ליצור גרסה או עיצוב סופי דרך שרטוט, מנסים, בודק וההתנסות ראשונה. ברצוננו לראות שאתה מסוגל לאתגר את עצמך כדי להמשיך לחקור הרעיונות הראשונים שלך. חשוב לנו לראות: - אתה יכול לשקף באופן ביקורתי על העבודה לאתגר את עצמך; - אתה רואה ולשרת את העולם סביבך ולהגיב על מה אתה שם לב; - אם ואיך אתה בימוי עצמי ולמידה עצמית ומסוגל לקבל החלטות; - אם ובאיזה אופן יש לך שזה יוצר פוטנציאל והוא יכול לתקשר באמצעות דימויים.

למה

שאלון באינטרנט על השאיפות שלך ואת המוטיבציה לאחר בקשתך, ואנו שולחים לך קוד כניסה עבור שאלון מקוון. ברצוננו לדעת יותר על הבחירה שלך רס"ן ומה אתה חושב שאתה יכול לצפות מאיתנו. מי נותן לך השראה? מה היית רוצה ללמוד מאיתנו? אנא להדפיס שאלון שלך ולהביא אותו איתך במשך היום הודאה. אנו נדון איתך באופן אישי על שאלות השאיפות שלך.

מיקומים