קרא את התיאור הרשמי

עכשווי וחיתוך חינוך קצה

ה וילם דה קונינג האקדמיה מציע קורסי אמנות קצה עכשוויים חיתוך המשלימים שינוי, נוהג בינלאומי. העולם החיצון הוא כבר לא מחפש את האמן האוטונומי או המעצב הגרפי, אלא לאנשים בעלי מספר רב של כישורים ומיומנויות ומי להסתכל מעבר לגבולות המשמעת המקורית שלהם. אלה הם "חלוצים יוצרים '. המהירות והמורכבות של התפתחויות טכנולוגיות משפיעות במידה רבה על פרקטיקה מקצועית עכשווית ועתידית. הסטודנטים שלנו יעבדו הן מקומי והן ברמה בינלאומית עם אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות במסגרות פתוחות וירטואליות.

התפתחות אישית

אנו יוצרים את הסביבה שבה אתה יכול לפתח ולהרחיב את האינטרסים שלך. אתה יכול לבחור בדרכים שונות של עבודה, מטלה מהסוג שמתאים לסגנון שלך של למידה כיצד לפתח את הכישרון שלך. תהליך הלמידה כולו עשוי להיות שונה עבור כל תלמיד בנפרד, אך מעלות, כי אתה מרוויח שווים. תוכלו להשתתף בשיעורי תיאוריה המתאימים לרמתכם בזמן ואתה תהיה חלק מתוכנית אלקטיבי. חשוב כי אתה לא רק לבחור תכנית לימודים מסוימת - תניח עיצוב - וכן גדול - תניח פרסום - אלא גם תפקיד מקצועי בהקשר מקצועי עם התמחות מקבילה ותכנית קטין.

אתה יכול גם להזין מתוכנית המצטיינים ו / או להשלים התמחות הסיום שלך על ידי בחירת תוכנית חילופי באקדמיה או באוניברסיטה בחו"ל. זה נותן לך את ההזדמנות כדי להתאים את תוכנית הלימודים של האקדמיה להעדפות משלך לפיתוח כשרון משלך.

אימון קריירה לימוד

בעוד סטודנט באוניברסיטת WdKA, מאמן קריירה המחקר יהיה לפקח על ההתקדמות שלך ולעזור לך לקבל החלטות המחקר האישי שלך. מאמן קריירת המחקר שלך יעזור לך להתכונן החיים שלך כמקצוען. יחד תוכל להחליט הבחירות שלך ואת כמובן שהמחקרים שלך ייקחו.

Rotterdams Onderwijs דגם (ROM)

ה וילם דה קונינג האקדמיה הוא אחד מתוך 14 המוסדות של מדעי אוניברסיטת אפלייד רוטרדם ועובד עם Rotterdams Onderwijs דגם (ROM - מודל החינוך רוטרדם). מודל זה מבחין בין מונחת ידע, תרגול מונחה ופעילויות חינוכיות מונחה סטודנט CQ. שואף & מטרות.

מייג'ורס & פרקטיקות

נוסף על הגדולים שלך, נניח פרסום או Fine Art, המחקר שלך יהיה גם מהווה קטינים אלקטיבי. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של נושאים עכשוויים ונושאים. זה יכיר לך את פרופילי השלושה סיום: Practices האוטונומית, פרקטיקות חברתיות Practices המסחרי. הבחירה של קטינים מוגבלת בשנה הראשונה שלך, אבל ככל שתתקדם הם ישחקו חלק גדל והולך בתכנית לימודי התואר השני.

כך, תוכל ללמוד הוא בתוך הנושא משלך בתוך Practices. אתם תעבדו על הקצאות אמיתיות יכולים לצבור ניסיון מעשי במהלך תקופת התמחות וחילופית.

בסופו של דבר, תוכל לקמפל חבילה הרחבה משלך ידע, מיומנויות והתמחויות. בעת המעבר, תהיה לך גוף ייחודי של עשייה מקצועית שיגרום לך לבלוט על שוק העבודה, במגזר יצירתי או בעולם האמנות.

בקשה והרשמה

אם אתם מעוניינים לקחת ראשון אמנות, עיצוב, Fine Art & Design להכשרת מורים או ניהול פנאי בְּ- וילם דה קונינג האקדמיה, להירשם באופן מקוון לפני 1 במאי 2018 עבור הליך הקבלה, ולהירשם ב Studilyink. גם יישום זה ואת ההרשמה Studielink חייב להסתיים עד מאי 1 2018 לכל המאוחר. עבור סטודנטים NON- האיחוד האירופי המועד האחרון לרישום הוא 1 מרס 2018.

האם אתה …

  • מוכשר באמנות חזותית?
  • עצמאי ואחראי?
  • מוקדש ובעלי מוטיבציה?
  • יזמי?

לאחר מכן בקר באחד הימים הפתוחים שלנו ב -11 בנובמבר 2017 ו -10 בפברואר 2018 - והבא את תיק ההשקעות שלך! - ולהגיש בקשה.

רשימת תיוג של תיק

מה

מבחר של 10-15 עבודות אשר קדמו תהליך יצירתי

לדוגמא: עיצובים, חפצים, תמונות, סרטים, משחקים, אנימציות, אופנה (אביזרים), רהיטים, מודלים, שרטוטים, פוסטרים, קמפיינים, ציורים, חפצי שמיש ופסלים. אתה יכול לפרסם ולהציג את כל זה בתיקיית תיק מסורתית מסודרת, אבל אתה יכול גם להשתמש בשיטות שונות: עבודת 3D ניתן להביא בקופסא (קרטון), עבודה דיגיטלית יכולה להיות מוצגת על מחשב נייד או מחשב לוח.

שים לב: מלבד יצירות אלה, בבקשה להראות לנו כמה דברים אחרים שיצרתם. בצע בחירה זהירה בין השניים. בדרך זו, אנו יכולים להעריך באיזו מידה יש ​​לך תובנה באיכויות משלך ליצירתך.

בימי הודאה, נחפש ולהעריך: - יכולות ההבעה יצירתית שלך; - התחושה שלך עבור צבע, צורה וחומר; - מקוריות וכושר המצאה בעבודתך.

תיק, סקיצות ויצירות אחרות שלך שאתה מביא, צריך לתת לנו תובנות אלה. אז בבקשה לבדוק ובאם תציגו הוא קיבולת מלוא הפוטנציאל שלך, כמו גם קסם אישי וספציפי עבור המרכזים והעדפות המועדפים שלך עבור (למשל) חומרים, טכניקות, נושאים ומושגים.

אֵיך

סקיצות, בדיקות, נסו-outs וניסויים יביאו פנקסי רישום, אוספים של רעיונות, אלבומים, תחתיות עם המצאות נמשכות על הגב, ניסויי חומר, אב טיפוס, דגמים מוקטנים, דפסי בדיקת הגירסות ראשונות. כל זה יכול להיות קשור 10-15 יצירות שהוזכרו לעיל.

ברצוננו להגיע לתובנה העיצוב שלך בתהליך יצירה. ברצוננו לראות איך שבאת כדי ליצור גרסה או עיצוב סופי דרך שרטוט, מנסים, בודק וההתנסות ראשונה. ברצוננו לראות שאתה מסוגל לאתגר את עצמך כדי להמשיך לחקור הרעיונות הראשונים שלך. חשוב לנו לראות: - אתה יכול לשקף באופן ביקורתי על העבודה לאתגר את עצמך; - אתה רואה ולשרת את העולם סביבך ולהגיב על מה אתה שם לב; - אם ואיך אתה בימוי עצמי ולמידה עצמית ומסוגל לקבל החלטות; - אם ובאיזה אופן יש לך שזה יוצר פוטנציאל והוא יכול לתקשר באמצעות דימויים.

למה

שאלון באינטרנט על השאיפות שלך ואת המוטיבציה לאחר בקשתך, ואנו שולחים לך קוד כניסה עבור שאלון מקוון. ברצוננו לדעת יותר על הבחירה שלך רס"ן ומה אתה חושב שאתה יכול לצפות מאיתנו. מי נותן לך השראה? מה היית רוצה ללמוד מאיתנו? אנא להדפיס שאלון שלך ולהביא אותו איתך במשך היום הודאה. אנו נדון איתך באופן אישי על שאלות השאיפות שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • הוֹלַנדִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Willem de Kooning Academy

סגנון חיים תופסים מקום חשוב בשוק המסחרי של אופנה ועיצוב פנים, אבל השוק הוא הרבה יותר מגוון. אמנות ותרבות, תזונה ובריאות, בתקשורת ובפוליטיקה הם חלק ממנה. ... [+]

סגנון חיים שינוי עיצוב

אנחנו הולכים עכשיו לתקופה של תמורות נוספות אשר ישפיעו על חיינו ברמה האישית, החברתית והכלכלית.

כיצד מושפעים סגנונות החיים מהאופי הדינמי של החברות של ימינו? מהי השפעת החדשנות על חיי היומיום שלנו? האם אנו יכולים לשנות את אורח החיים הוא כזה שהם יכולים להתמודד טוב יותר עם האתגרים של העתיד?

סטודנטים לעיצוב סגנון חיים צריכים להיות חדשניים, חזון ונחוש.

... [-]
הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

תוכל להתפתח מעצב אשר מתמחה ביצירת דימויים חזותיים שימושיים. האיור אהיה יותר ויותר גלוי יותר בתרבות התקשורת שלנו בחום-החזותית. ... [+]

אנו מאמינים כי על ידי אימוץ המגוון, אנו נמצאים בעמדה כדי ליצור סביבה גמישה שבה התלמידים יכולים לגלות את הכיוון שלהם.

סטודנטים ממחלקת האיורים באקדמיה של וילם דה קונינג (WdKA) לומדים לעבוד וללמוד יחד כקהילה. בקהילה זו מעודדת המחלקה באופן פעיל את מגוון רחב של הזדמנויות למידה אפשריות על ידי תרומות של אנשים בעלי רקע שונה וגישות שונות להמחשה.

מטרתנו היא למנוע הצבת תלמידים בתוך ענפים ספציפיים של המחשה. אנו מאמינים כי על ידי אימוץ המגוון, אנו נמצאים בעמדה כדי ליצור סביבה גמישה שבה התלמידים יכולים לגלות את הכיוון שלהם. המוקד בתוך המחלקה הוא על שלושה תחומים ספציפיים של המקצוע: נרטיבי, אינפורמטיבי, ואת המחשה איור. ... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

אתה לפתח הכשרון האמנותי שלך באמצעות הכשרה רבה-facetted בכל ההיבטים של המקצוע: מחקר יישומים אמנותי, פיתוח רעיוני, כישורים טכניים, תקשורת והצגה ויזמות בתחום האמנות. ... [+]

תורת האמנות, מחקר וניסויים כל לשחק תפקיד בולט בתוכנית הלימודים שלך

האמנות קיימת בתוך רשת של הפניות מקושרות: האמן משקף את העולם כולו. במסגרת תוכנית לימודי האמנות, תלמד להגדיר ולהגדיר מחדש מה היא אמנות - או יכולה להיות - ביחס לחברה. אתה תפתח את כישרונך האמנותי באמצעות הכשרה רב-תחומית בכל תחומי המקצוע: שימוש במחקרים אמנותיים, פיתוח קונספט, מיומנויות "ביצוע", תקשורת והצגת העבודה שלך, כמו גם מיומנויות יזמות הרלוונטיות במיוחד לתחום האמנויות . בדרך זו אתה תהפוך להיות חלוץ יצירת, עובד על עצמו מכוונת מחקר ויזואלי פרויקטים.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

המונח 'אנימציה' נגזר מן המילה הלטינית 'אנימה', שפירושו "הנפש". לפיכך, "אנימציה" פשוטו כמשמעו "להסית, להביא לחיים '. חופשי מתורגם, אנימציה היא הבאת פני משמעות או רגש דרך ה ... [+]

המחלקה שלנו אנימציה מתמקדת באופן אינטנסיבי בפיתוח הישימות והקונספט, בנוסף לפיתוח אומנותו ומיומנותו של התלמיד.

אנימציה הוא נתקל בסרטים, סדרות טלוויזיה, משחקים, מציאות מוגברת, מציאות וירטואלית, יישומים אינטראקטיביים / יישומים, פרסומות, סימולציות וסרטים אינפורמטיבי. יש גם מגוון רחב של פורמטים, החל אנימציה 2D המסורתית ו 3D טכניקות מחשב להפסיק תנועה דיגיטלית לחתוך את האנימציה. אנימציה משלב טכנולוגיה עם נרטיבים. האנימציה התאפשרה הודות להתקדמות הטכנולוגית במאות ה -19 ותחילת המאה ה -20, כאשר האשליות הפכו ליוצרים. צורת האמנות ממשיכה להיות מעוצבת על ידי התפתחויות טכנולוגיות. אנימציה יש גם השפעה עמוקה על הדרכים שבהן חברות לתפקד ולתקשר. האנימטור המודע להתפתחויות אבולוציוניות אלה גם יודע את עתידו של המקצוע, ואולי חשוב יותר, הוא בהרמוניה עם ההתפתחויות הרלוונטיות בחברה.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

תקשורת האודיו-ויזואלית לשחק תפקיד מרכזי במתן מידע, חינוך ובידור. במחלקה שלנו תלמד לפתח תמונות וצלילים. תלמד על טכניקות קול ומצלמה, טכניקות תוכנה, שיטות ייצור ופיתוח קונספ ... [+]

מימדים תפעוליים ואמנותיים הולכים יד ביד

התקשורת האודיו-ויזואלית ממלאת תפקיד מרכזי במתן מידע, בחינוך ובבידור. עיצוב Audiovisual העיקרי מלמד אותך לעצב באמצעות תמונה וצליל. אתה תהיה למידה אודיו טכניקות המצלמה, טכניקות תוכנה, שיטות ייצור ופיתוח קונספט.

למורים שלנו יש רקע תיאורטי ומקצועי מוצק: הם חוקרים, עורכי סקריפט, מעצבים אודיו ויזואלי, תנועה מעצבים גרפיים, מעצבים אינטראקטיביים, אמנים חזותיים, עורכי, מצלמה או טכנאים אודיו.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

מעצבים גרפיים רוצים לתקשר. הם רוצים לתת צורת מידע מילות ודימויים, ולספר סיפור בפני קהל יעד ספציפי באמצעי המדיה שונה. הם לעצב זהות ולתקשר עם משתמשים. ... [+]

כמעצב גרפי, אתה מחבר את הקסם שלך ותצפיות לאלה של הלקוחות שלך, מעצבים אחרים והציבור.

עיצוב גרפי מחנך דור חדש של מעצבים העוסקים, קריטיים, סקרנים ויכולים להתייחס לציבור ולקוחות מעמדה אמנותית ועצמאית. אנו מחנכים את היוצרים - על ידי בחינת האחריות והעוצמה של העיצוב הגרפי - מסוגלים להתייחס לסוגיות חברתיות, תרבותיות, פוליטיות, מסחריות וטכנולוגיות בחברה בת-זמננו.

מעצבים גרפיים רוצים לתקשר. תן צורה למידע במילים ותמונות, ולספר סיפור לקהל מסוים באמצעות מדיה שונים. עיצוב זהות ו אינטראקציה עם משתמשים. כמעצב גרפי, אתה מחבר את הקסם שלך ותצפיות לאלה של הלקוחות שלך, מעצבים אחרים והציבור. אתה רוצה להיות נוכחות בכל מקום שבו התקשורת נדרשת.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

עיצוב מוצר הוא על בחינת הקשר כל זמן בין מוצרי המשתמשים שלהם. יש כל מיני מוצרים והם נמצאים בכל מקום, מן פונקציונלי גרידא לאלה שהופכים הצהרה. ... [+]

יישום נרחב של שיטות חדשות של הפצה וייצור מספקים כעת הזדמנויות חדשות גדולות עבור מעצבי מוצר של היום.

עיצוב המוצר הוא על כל הזמן לבחון את הקשר בין המשתמש לבין המוצר. יש כל מיני מוצרים והם נמצאים בכל מקום; מהפונקציונליות הטהורה לאלו שעושים משפט או מספרים סיפור. יישום נרחב של שיטות חדשות של הפצה וייצור מספקים כעת הזדמנויות חדשות גדולות עבור מעצבי מוצר של היום.

עיצוב מוצר הוא על בחינת הקשר כל זמן בין מוצרי המשתמשים שלהם. יש כל מיני מוצרים והם נמצאים בכל מקום, מן פונקציונלי גרידא לאלה שעושים הצהרה. הליבה שלה, עיצוב המוצר הוא על כל שאלה ו מחדש את מה שכבר קיים. זו הסיבה מעצבי מוצר לפתח משמעות לחשוב על המראה.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

ערים, בניינים, פנים. יש אלה השפעות עיקריות על אופן שבו אנו חווים את עולמנו. בתכנון המרחבי, נסתכל על הסביבה העירונית על רווחים וחיצוניים בקנה מידה קטנה וגדולה. זהו משמעת ש ... [+]

עיצוב מרחבי הוא משמעת המשלבת באופן יצירתי מודעות תרבותית ואמנותית, מעורבות חברתית, אחריות כלכלית ותובנה טכנית.

ערים, מבנים, פנים: לכל אלה יש השפעה עצומה על האופן שבו אנו חווים את העולם. בעיצוב מרחבי, אנו רואים את הסביבה העירונית, כמו גם חללים פנימיים וחיצוניים בקנה מידה קטן וגדול. זוהי משמעת המשלבת באופן יצירתי מודעות תרבותית ואמנותית, מעורבות חברתית, אחריות כלכלית ותובנה טכנית.

... [-]
הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

וילם דה קונינג אקדמיה היא באקדמיה לאמנות רק בהולנד כי יש מרכזי הפרסום. WdKA ילמד אותך להיות כל סיבובים עם טוויסט רעיוני חזק. אתה תהיה עכביש באינטרנט, הקישור בין לקוחות 'ק ... [+]

ווילם דה קונינג האקדמיה היא האקדמיה לאמנות רק בהולנד המציע גדול בפרסום.

מתחשק לך קריירה בפרסום וחשיבה יצירתית? בחר את האקדמיה ווילם דה קונינג ברוטרדם! תלמידינו, המורים והבוגרים שלנו פגעו באופן קבוע באור הזרקורים על ידי זכייה בפרסים בינלאומיים ובמועמדים. תלמד להיות פרסום מקיף או יצירתי קונספטואלי, לינצ'פין בין קריאייטיבים בין לקוחות ולקוחות. יש לך חזון חזק, תשוקה כונן, והם תמיד על הכדור עם החדשות האחרונות, אמנות, מותגים, ומגמות. יש לך כשרון לתקשורת ואסטרטגיות תקשורת וידע של אפשרויות טכניות יצירתיות.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

תוכל להתפתח מומחה תמונה אשר - ב האישי שלך בדרך לחקירה - משתמש בצילום ככלי ולתאר עולם בדרכים שאינם מעוררי מחשבה ויזואלית מאתגרת. ... [+]

אתה תהיה מתפתח כמומחה תמונה המשתמשת צילום ואמצעי תקשורת אחרים כדי חזותית להביע את החזון של המציאות בדרכים מעוררות מחשבה ודרכים אישיות.

לימוד צילום פירושו פיתוח דרכים חדשות לחשיבה ולראייה. אתה מתייחס אל העולם באמצעות תמונות (צילום), וכצלם מקצועי אתה צריך לדעת איך להתמודד עם המדיום הזה חזק. מהו החזון האישי שלך ביחס לצילום כמדיום וכצורה אמנותית?

אתה תהיה מתפתח כמומחה תמונה אשר, שלהם בודדים דרך חקירה, משתמשת הצילום ככלי לתאר את העולם חשיבה מעוררת דרכים מאתגרת ויזואלית. אתה מתייחס אל העולם באמצעות דימויים, על ידי יישום הידע שלך על המאפיינים של המדיום של הצילום. לתמונות הצילום יש אופי ייחודי משלהן, הן מספקות הזדמנויות ספציפיות והן תופסות מקום מיוחד בתרבות החזותית העכשווית. כצלם, אתה גם בעל ידע של השפה ומשמעויות כלליות של תמונות, אשר אתה יכול ליישם למטרות שלך.... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Willem de Kooning Academy

בעיצובים שלהם, מעצבי אופנה לעבוד מתוך חזון יצירתי וביקורתי של ההתפתחויות הנוכחיות אופנה והחברה. אופנה היא על תקשורת חזותית: איך אתה מתקשר העיצובים שלך באמצעי תקשורת שונה? ... [+]

סיור מחלקת עיצוב אופנה תלמד כיצד ליישם את הידע שלך ואת artisanship על מנת לחזות מגמות אופנה לדחוף גבולות.

מעצבי אופנה פועלים מנקודת מבט של חזון יצירתי ביקורתי של ההתפתחויות העכשוויות בתחום האופנה והחברה. כסטודנט לעיצוב אופנה, תלמד להגדיר ולגלות מגמות, ולהגיב על צרכי השוק של הצרכנים. אתה עובד בתוך תוכנית הלימודים מבוסס על מאמרים בפועל של בגדים, אוספים מצגות כל.

מעצבי אופנה פועלים מנקודת מבט של חזון יצירתי ביקורתי של ההתפתחויות העכשוויות בתחום האופנה והחברה. אופנה היא גם על תקשורת חזותית: איך אתה לתקשר את העיצובים שלך באמצעות מדיה שונים?... [-]

הולנד Rotterdam
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!