קרא את התיאור הרשמי

על בית הספר לתקשורת

בית הספר לתקשורת של אוניברסיטת המטביל בהונג קונג נוסד בשנת 1968. הוא מספק מגוון מקיף של תוכניות תקשורת זמין בהונג קונג ב סטודנט לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני.

במסגרת תכנית הלימודים לתואר ראשון לתואר ראשון לתקשורת (בהצטיינות), מציע בית הספר שלוש אפשרויות עיקריות ומספר ריכוזים בתחומים מיוחדים. הם כוללים:

  • הסרט: מציע שני ריכוזי אנימציה ואמנות מדיה וקולנוע וטלוויזיה.
  • עיתונאות: מציע שלושה ריכוזי העיתונות הסינית, נתונים ותקשורת מדיה, ועיתונות בינלאומית.
  • יחסי ציבור ופרסום: מציע שלושה ריכוזים בפרסום ומיתוג, תקשורת ארגונית ויחסי ציבור.

בית הספר מפעיל גם תוכניות לתואר ראשון במימון עצמי ותוכניות דיפלומה גבוהות יותר. בדרגת התואר הראשון, מגוון האפשרויות כולל תוכניות לימודים מלמדים בתקשורת, קולנוע, טלוויזיה ומדיה דיגיטלית, הפקה לקולנוע, טלוויזיה ומדיה חדשה, מחקרים עיתונאיים בינלאומיים, ניהול מדיה. יש גם תוכניות מחקר לתואר שני (MPhil ו Ph.D).

בית הספר הקים מספר מכוני מחקר ומרכזי דלקים למצוינות במגוון תחומי מיקוד ולטפח מחקר בינתחומי.

97877_97848_AO8K5684.JPG

השוכן בבניין ייעודי, בית הספר יש הקצאה יעילה של משאבי הוראה כמו גם גישה לציוד העדכני ביותר. AI מדיה מחקר מעבדה ו VR

בית הספר מקיים קשרים הדוקים עם התקשורת של הונג קונג תעשיות יצירתי. בהינתן ההיסטוריה וההשפעה הארוכות, אין זה מפתיע שרבות מהתפקידים הבכירים ביותר בענפים אלה עסוקים בבוגריה עם הישגים יוצאי דופן. קשרים אלה לא רק הקימו מוניטין חזק של בית הספר, אלא גם הציע הזדמנויות עבור בוגרים בוגרי ופעל כמזרקה של ידע עבור התלמידים הנוכחי.

פורום שיתוף הבוגרים, בו השתתפו מנהלי קולנוע, תסריטאים ומנהלים יצירתיים שסיימו את בית הספר, פרסי הקולנוע האוניברסיטאי הראשון בעולם, סדנת הזוכים בפרס פוליצר וכיתות אמן שונות וסמינרים מחקריים, כולם דוגמאות לאירועים המאורגנים על ידי בית הספר לטפח קשרים עם האקדמיה והתעשיות שבהן יפעלו תלמידיה בעתיד.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

ראיה ומשימה

בהתאם לפילוסופיה של האוניברסיטה "חינוך שלמים", המשימה של בית הספר לתקשורת היא לספק גישה חדשנית לתחומה ולבנות על אחדות, מנהיגות וצמיחה כדי לשרת את תלמידיה וקהילתה בצורה הטובה ביותר. בעידן זה של תקשורת ותקשורת, תוכנית חזקה בתקשורת מסמלת מוסד בעל משמעות עכשווית. התלמיד החי במאה ה -21 צריך להבין את הממדים הרבים של התקשורת, את המודעות לתהליך התקשורת, ואת הכישורים המתפתחים היטב כמקשר. תוכנית זו, כמו כן, מטפחת את המוח הקריטי וממריצה את הרוח היצירתית. מחויבים להשגת מצוינות בהוראה, מחקר ושירותים, הפקולטה מנסה להפוך את בית הספר למקום להארה אינטלקטואלית מתמשכת וקידום מקצועי.

97879_97850_AO8K5497.JPG

בהתאם למסירות של אוניברסיטת המטביל בהונג קונג למאמצים חינוכיים באיכות הגבוהה ביותר, בית הספר לתקשורת יש את המטרות הבאות:

הצהרת חזון

אנו שואפים להיות בית הספר לתקשורת המועדף באסיה, מכובד למצוינות ביצירתיות, יצירתיות, חדשנות ועשייה אתית, לחינוך מנהיגים ואנשי מקצוע לעתיד בתקשורת, ליצירת ידע מועיל בתקשורת, ולשרת את החברה באמצעות תקשורת.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

הצהרת משימה

אנו שואפים להגשים את החזון שלנו באמצעות חינוך של כל אדם, מחקר חדשני, שירות פעיל עבור הונג קונג, סין הגדולה, ואת הקהילה העולמית.

"האמת היא סגולה" הוא המוטו שלנו. אנו סבורים כי האמת תתקרב באמצעות תקשורת חופשית, אחראית, יעילה ומאוזנת של עובדות מדויקות, דעות מגוונות ויצירות יצירה. כדי להתקרב ולהמשיך את האמת, אנו שואפים:

  • לטפח מנהיגים קהילתיים, מתרגלים וחוקרים, בעלי אחריות חברתית גבוהה, באמצעות למידה איכותית ולמידה
  • כדי לקדם ידע בתחומים שונים של תקשורת באמצעות schoa larly, יצירתי ומקצועי פלט
  • לחזות ולשרת את הצרכים המשתנים של קהילות מקומיות, אזוריות וגלובאליות

בית ספר זה מציע תוכנית לתואר ראשון הוא תואר ראשון של תקשורת (בהצטיינות) התוכנית.97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Hong Kong Baptist University School of Communication

תלמידי ריכוז יחסי הציבור ירכשו הן הבנה קריטית והן מיומנויות רלוונטיות לפיתוח קריירה מוצלחת בתקשורת תאגידית, ענייני ציבור, אחריות חברתית, קשרי מדיה, תקשורת במשבר ויחסי ציב ... [+]

על אודות

יחסי ציבור ופרסום מייג 'ר מספק הזדמנויות לסטודנטים לתרגל את האמנות של תקשורת משולבת יעילה הן ביחסי ציבור והן בהקשרים פרסומיים בארגונים שונים. התלמידים לומדים את התיאוריות והנוהגים של ליידע את הצרכנים על פרקטיקות, שירותים או מוצרים, לשכנע את בעלי העניין להגיע להבנה הדדית ולהשיג דו-שיח דו-כיווני לשיפור מעורבות המותג.

ריכוזים

יחסי הציבור והפרסום מציע שלושה ריכוזים: פרסום ומיתוג, תקשורת ארגונית ויחסי ציבור.... [-]

הונג קונג Hong Kong
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hong Kong Baptist University School of Communication

עיתונאות בינלאומית ריכוז מכין סטודנטים לתפקיד החשוב של ליידע את הונג קונג על העולם והעולם על הונג קונג. פיתוח כישורי הכתיבה והדיווח של התלמידים באנגלית הוא המשימה העיקרית ... [+]

על אודות

סטודנטים במגמה לעיתונאות עוסקים בשלושה תחומים עיקריים: (1) עיתונאות מקצועית, שבה לומדים התלמידים את העקרונות והמיומנויות של איסוף, הצגה והפקת חדשות ועניינים שוטפים; (2) יסודות תיאורטיים של המקצוע, שבהם התלמידים מפתחים הבנה מושגית של המקצוע ותפקידו בחברה באמצעות קורסים משפטיים, אתיים, פוליטיים, היסטוריים, כלכליים ותקשורתיים; ו (3) מחקרים משלימים של הקשר בין שידור או הדפסה או עיתונאות האינטרנט והחברה, כמו גם את האופן שבו הפוליטיקה, הממשלה, העסק, והחוק לפעול הן ביישובים מקומיים ובינלאומיים.... [-]

הונג קונג Hong Kong
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hong Kong Baptist University School of Communication

ריכוז סרטים וטלוויזיה מספק הדרכה רחבה בסרט, וידאו וטלוויזיה, עם תשומת לב לתחומי התיאוריה, ההיסטוריה והפרקטיקה הרלוונטיים. ... [+]

על אודות

המאייר מספק גישה מקיפה ורב-תחומית לחינוך בתקשורת, המעודדת חשיבה יצירתית ויצירתית. תלמידי מגמה זו יקבלו הכשרה אינטנסיבית בממדים מעשיים ותיאורטיים של לימודי קולנוע ומדיה, כתיבת תסריטים, הפקת סרטים וטלוויזיה, אנימציה, פוסט-מדיה ומדיה דיגיטלית. המומחיות שלנו בהפקת סרטים וטלוויזיה וטכנולוגיה יצירתית מאפשרת לנו לטפח כישרונות חדשים שיתרמו לתעשיות היצירתיות שצומחות במהירות ואת כלכלת הידע בהונג קונג, באזור אסיה פסיפיק ומעבר לכך.... [-]

הונג קונג Hong Kong
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hong Kong Baptist University School of Communication
Website
טלפון
3411 8154