קרא את התיאור הרשמי

ידע וניסיון של 47 שנים

MEF University , אשר קיבלה את תלמידיה הראשונים בשנת הלימודים 2014-2015, שואפת להפוך לאוניברסיטה אשר שומרת על יזמות, חשיבה יצירתית ויצירתית בחזית והיא בעלת יכולת ליצור ערך מוסף עולמי ומקומי באמצעות המודל החינוכי הייחודי שלה.

ראיה ומשימה

חָזוֹן

לחנך מנהיגים גלובלי חדשני יזמית לעצב את העתיד.

משימה

בוגר סטודנטים בעלי חשיבה קדימה, בעלי היכולת להתחרות ברמה הלאומית והבינלאומית ולקשר את זהותם הלאומית לערכים גלובליים; הממשיכים לשפר את עצמם, לשלוט בטכנולוגיה, לפעול בכבוד כלפי הסביבה, לכבד ערכים חברתיים ואתיים; שיש להם את היכולת לשלב וליישם את היצירתיות שלהם, יזמות מנהיגות איכויות עם יכולות המחקר שלהם כדי לשבור שטחים חדשים בזירה הלאומית והבינלאומית,

כנסו ותמכו בחקרנות, חוקרים מובילים, שיעשו תרומות משמעותיות בעולם לתחומי המקצוע, המדע והטכנולוגיה,

להקים ולקיים את התשתית הדרושה ואת הסביבה מעוררת השראה עבור אנשי סגל, סטודנטים וצוות כדי להפוך את המטרות הללו בר השגה.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

הקרן מאחורינו

כמובילים בחינוך איכותי בטורקיה עם בתי הספר הלאומיים והבינלאומיים שלהם, המטרה הבסיסית של מוסדות החינוך של ה- MEF היא לחזק את משימתם הנמשכת בתחום החינוך עם האוניברסיטה.

מוסדות החינוך MEF יצרו הבדל בחינוך עם הצטברות של ידע וניסיון של 43 שנים, ו MEF University הוקמה על ידי קרן אברהים Arıkan חינוך ומחקר מדעי במטרה להמשיך את ההצלחה הזאת ברמה של ההשכלה הגבוהה.

MEF University , אשר קיבלה את תלמידיה הראשונים בשנת הלימודים 2014-2015, שואפת להפוך לאוניברסיטה אשר שומרת על יזמות, חשיבה יצירתית ויצירתית בחזית והיא בעלת יכולת ליצור ערך מוסף עולמי ומקומי באמצעות המודל החינוכי הייחודי שלה.

MEF University השלימה את כל ההכנות הדרושות כדי להפוך לאוניברסיטה שיכולה לענות על הדרישות של המאה הנוכחית, יש דיפלומה שלה מוכר ברחבי העולם, ולהחזיק מקום של הערכה גבוהה עם הארגון האקדמי והמנהל הבינלאומי שלה, גישה דינמית ונגישה וניהול ואת הגישה החדשנית והמודעת לסביבה ביצירת התשתית הפיזית שלה.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

חיי הקמפוס

הקמפוס של MEF University ממוקם מסלאק, המרכז הפיננסי והמסחרי של איסטנבול. הקמפוס ממוקם בנוחות במרחק הליכה מתחנת המטרו איסט מסלאק. הקמפוס שבו התלמידים יכולים לענות על כל צרכיהם היומיומיים מספק הזדמנויות רבות לחיי סטודנטים מועשרים ופלטפורמה נגישה לתרבות ואמנות הממוקמת ממש ליד הקמפוס, תאפשר לתלמידים לחוות את איכות החיים החורגת מן האמונות. התלמידים שלנו יוכלו לשמור על אירועים תרבותיים ואמנותיים הודות למתחם הסמוך לקמפוס, והם יוכלו גם להכיר את חיי העסקים המקומיים הודות למיקום החשוב והמרכזי של מסלאק. עם הכיתות המודרניות שלה ואת תחומי החיים החברתיים, MEF University מסלאק קמפוס מחכה לך.

התהפך

התקדמות מהירה טכנולוגיית המידע היא מקיפה ומשנה את כל ההיבטים של חיינו, איך אנחנו מתקשרים זה עם זה, את הדרך בה אנו קוראים ספרים, את הדרך שבה אנו מזמינים אוכל, איך אנחנו באים יחד לפגישה עסקית. מדוע גם דרכנו לא תשתנה?

מהו Flipped למידה?

אריק מזור, פרופסור לפיסיקה באוניברסיטת הרווארד, מגדיר את הלמידה כתהליך דו-שלבי. הצעד הראשון הוא העברת ידע (העברת ידע ממקור הידע לתלמיד באמצעות הפרופסור ומשאבים שונים) והשני הוא הפנמת הידע על ידי התלמיד.

במערכת החינוך המסורתית ניתנת לחברי הסגל משימה קלה של העברת ידע לתלמידים בכיתה, בעוד שהתלמידים מתמודדים עם המשימה הקשה של השלמת המשימות והפנמת הידע בלבד. במודל Flip Learning, העברת ידע לתלמידים מתבצעת לפני הכיתה באמצעות סרטוני הקורס המוכנים על ידי חברי הסגל וחומרים תומכים כגון מאמרים, גיליונות Excel, PDF, Visuals, תמונות ו- PowerPoints. משמעות הדבר היא כי ההוראה הישירה נע ממקום הלמידה של הקבוצה אל מרחב הלמידה האישי. החלל הקבוצתי שנוצר הופך לסביבה של למידה מתהפכת, שהיא דינמית ואינטראקטיבית שבה המורה מנחה תלמידים, כאשר הם מיישמים מושגים ומעורבים בצורה יצירתית בנושא. זה מאפשר לתלמידים להפנים ולפתח את הידע שלהם - את המהות האמיתית של להיות הלומד - בכיתה בשיתוף עם הפרופסור וחבריו לכיתה.

מדוע יש צורך במערכת הלמידה המהופכת?

אנשים שנולדו לאחר כניסתה של טכנולוגיית האינטרנט, כי הוא עכשיו בכל מקום בחיי היומיום שלנו הם הרבה יותר מהר מאשר הדורות הקודמים להדביק את העולם הדיגיטלי ומה היא מקיפה. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא הסיפור מ -25 בספטמבר 2006 של ילדה בת 3 שמקבלת באינטרנט במחשב בבית ומצליחה לקנות מכונית כמו שאמא שכחה לצאת מחשבון האינטרנט שלה, (BBC News ). דורות Y ו- Z גדלו עצמאית אופקים, שלובים בטכנולוגיה, לתקשר בקלות עם עמיתיהם ברחבי העולם, וכן לשמור על קשר עם כלים טכנולוגיים חדשים המופיעים ונעלמים במהירות. יש לקבל את זה, כי זה הפך להיות בלתי אפשרי לחנך את הדורות החדשים של העתיד עם 900 אוניברסיטה מסורתית האוניברסיטה. מסיבה זו, MEF University יישמה שיטת הוראה חדשה בשם "Flipped למידה". בעולם שבו החיים נשלטים על ידי הטכנולוגיה הדיגיטלית, Flipped Learning היא שיטה עולמית המתעוררת במטרה למקד את הדור הנוכחי של דור ה- Y ואת הסטודנטים באוניברסיטה של העתיד בדור Z ואילך.

שיטת "Flip Learning" מיושרת היטב עם הטקסונומיה של בלום, כאשר התלמידים מבצעים משימות קוגניטיביות ברמה נמוכה יותר כגון רכישה, הזכירה והבנה של מידע לפני שעות הלימודים, והתמקדות במשימות קוגניטיביות ברמה גבוהה יותר - יישום, ניתוח, הערכה יצירת - במהלך הכיתה בסביבה של למידה עמיתים בהנחיית הפרופסורים שלהם.

כיצד מתקיים למידה ב- Flipped Learning?

בשנת Flipped למידה, הלמידה מתרחשת בדרכים הבאות:

 • התלמידים צופים בקורסים של הקורסים, קוראים טקסטים וחומרי לימוד לנוחותם לפני הכיתה, רושמים, מכינים שאלות בנושאים שלא הבינו או לא הבינו היטב.
 • התלמידים שולחים את שאלותיהם על נושא הכיתה לפרופ 'דיגיטלית לפני הכיתה.
 • התלמידים מקובצים לפי אופי השאלות במהלך המחזור הראשון. התלמידים מנסים לחפש תשובות לשאלותיהם באמצעות עבודה קבוצתית וליקויי עמיתים. הפרופסור עוקב אחר הקבוצות ומקדם את פתרון הבעיות.
 • בשעה השנייה של הכיתה, הפרופסור מקל על הלמידה בצורה כזו שתעודד את התלמידים לענות על השאלות שנותרו ללא מענה.
 • הפרופסור שואל שאלות על מנת לבדוק את ההבנה של המושגים על ידי התלמידים או יש תלמידים לעבוד בצוותים על בעיות הנוגעות היבטים מעשיים יותר או שימושית של הנושא.
 • מודל זה מאפשר לסטודנטים לעבור מאנשים שמזינים את הידע שלהם על ידי הפרופסורים שלהם ל"אנשים אשר מגלים את הידע ומקבלים את הידע הנרכש צעד אחד קדימה ".

למה הוא התהפך למידה טובה יותר עבור התלמידים?

 • התלמידים לומדים, משנים ומסקרים את חומר הקורס בקצב שלהם.
 • לכל תלמיד יש סגנון למידה שונה. בשיטה המסורתית, הפרופסור אינו יכול להגיב או להתייחס לכל הסגנונות האלה. Flipped למידה מאפשר לתלמידים לצפות בהרצאה על וידאו במהירות הרצויה שלו, לעצור, rewind ולשחק אותו במידת הצורך.
 • מכיוון שהשיעורים בנויים באופן אינטראקטיבי, הדדי ויישומי, קל יותר לתלמידים להבין את הנושאים.
 • התלמידים אינם נשארים פסיביים בכיתה שכן הם באמת אחראים על הלמידה שלהם באמצעות עבודת צוות; כל התלמידים משתתפים באופן טבעי בפעילויות.
 • סטודנטים יוצרים שיתוף ידע חדש באמצעות שיתוף פעולה ודיון.
 • תלמידים אשר מתגעגעים לכיתה מסיבות רפואיות או עקב פעילויות הספורט והמועדון הנדרשות אינם נשארים מאחור.
 • התלמידים עדיין יש מינימום של 2 שעות / שעות עבודה בשבוע עם המורה שלהם, שעה אחת מהם יהיה מקוון. מתקיימת תקשורת עם חבר סגל ההוראה.
 • חומרי הקורס זמינים תמיד על הרציף. התלמידים יכולים לעיין מחדש בתוכן הקודם ולסקור אותם בכל עת.
 • יש יותר אינטראקציה וקשר אישי בין התלמיד לבין חבר סגל ההוראה.
 • לתלמידים יש יותר אחריות ללמידה שלהם; כל התלמידים פעילים בכיתה.
 • כל התלמידים מקבלים הוראה מותאמת אישית אישית.
 • משימות קוגניטיביות ברמה נמוכה יותר, כגון זיכרון והבנה, מתבצעות לפני שעות הלימודים, והתלמידים מתמקדים במשימות הקוגניטיביות ברמה גבוהה יותר - יישום, ניתוח, הערכה ויצירה - במהלך שעות הכיתה באמצעות לימוד עמיתים בהנחיית הפרופסור שלהם .

למה הוא התהפך למידה מוצלחת כל כך?

 • זה מגביר את מעורבות התלמידים.
 • זה מאפשר לתלמידים להיות יותר הלומד במרכז.
 • זה מעודד חשיבה ביקורתית.
 • זה משפר צוות מבוסס מיומנויות ושיתוף פעולה.
 • הוא מציע הדרכה אישית אישית יותר.
 • זה הופך את הדיון בכיתה יעיל יותר.
 • היא מעודדת תלמידים לשקף את עצמם.
 • הוא מספק משוב ומשוב עמיתים.
 • זה מחייב את התלמידים דין וחשבון על הלמידה שלהם.
 • היא מעודדת למידה באמצעות טכנולוגיות עדכניות רלוונטיות לתלמידי דור Y ו- Z.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

MEF University

בזכות הגמישות בבחירת הקורס ובקורס, התלמידים שלנו לא יוכלו רק להעשיר את הקורסים שלהם על ידי לימוד קורסים בתחומים אחרים מלבד כלכלה, אלא גם יוכלו להשלים את 4 שנות לימוד ה- E ... [+]

כלכלה

ברוכים הבאים למחלקה לכלכלה

לאחר שנתקבלו תלמידיו הראשונים בשנת הלימודים תש"ע, המחלקה שלנו שואפת לקחת את אחד הדירוגים הראשונים הן במחקר והן בהוראה בארץ.

הפקולטה שלנו מורכבת ממדענים דינמיים ומוסמכים, שלכל אחד מהם יש תארים ממוסדות בינלאומיים. באמצעות השיטות והטכנולוגיות העדכניות אנו שואפים להכין את התלמידים שלנו להיות מנהיגים בזירה הלאומית והבינלאומית על ידי מתן להם את הרקע הכישורים הנדרשים... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

מטרת תוכנית מינהל עסקים באוניברסיטת MEF University היא לסיים מנהלים ויזמים עם תכונות ויכולות הדרושות כדי להשיג צמיחה כלכלית בת קיימא בטורקיה ומחוצה לה במאה ה -21. ... [+]

מנהל עסקים

מטרת תוכנית מינהל עסקים באוניברסיטת MEF University היא לסיים מנהלים ויזמים עם תכונות ויכולות הדרושות כדי להשיג צמיחה כלכלית בת קיימא בטורקיה ומחוצה לה במאה ה -21.

מחקרים עסקיים יכולים להיחשב כמרחב תלת מימדי: תחום פונקציונלי, מגזר וגיל תאגידי.

תחומי התפקוד הבסיסיים של העסק הם כספים, שיווק, תפעול (ייצור והפצה) וניהול. בוגר עסקים צריך להיות מודע לעקרונות הבסיסיים של כל התחומים הפונקציונליים וצריך לקבל התמחות לפחות באחד התחומים הפונקציונליים.ייצור, טלקומוניקציה, שירותים פיננסיים, תיירות, בריאות, קמעונאות, לוגיסטיקה, אנרגיה ובנייה יכול להיחשב למגזרים הבולטים ביותר בכלכלה הטורקית. בוגר עסקים צריך להיות מודע הזדמנויות והזדמנויות בכל המגזרים האלה צריך לקבל התמחות בתחום שלו / שלה עניין.אורך החיים של החברה יכול להיות מחולק לארבעה שלבים: הקמת, צמיחה מהירה, בגרות בת קיימא ו / או מיזוג-רכישה, ירידה או סגירה. הבעיות והמכשולים של כל שלב הן שונות. בוגר עסקים צריך לדעת את המאפיינים הבסיסיים של כל אחד מארבעת השלבים וצריך לקבל התמחות ביישום מעשי של לפחות שלב אחד.... [-]
טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

התלמידים ילמדו את טווח רחב של המשמעת, תוך התמקדות בהיבטים תיאורטיים ויישומיים של הפסיכולוגיה, עם דגש חזק על פיתוח מתודולוגיה מחקרית נמרצת, חשיבה ביקורתית מדעית ומיומנויות ... [+]

פְּסִיכוֹלוֹגִיָה

המחלקה לפסיכולוגיה שואפת לספק חינוך והדרכה ברמה עולמית מצויינת במדעי הפסיכולוגיה במטרה להיות אחת מחלקות הפסיכולוגיה המובילות בטורקיה. התלמידים ילמדו את טווח רחב של המשמעת, תוך התמקדות בהיבטים תיאורטיים ויישומיים של הפסיכולוגיה, עם דגש חזק על פיתוח מתודולוגיה מחקרית נמרצת, חשיבה ביקורתית מדעית ומיומנויות מחקר ישימות. למידה זו תועבר על ידי אנשי הסגל של חוקרים מוכשרים, פעילים, בינלאומיים.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

MEF University

התוכנית שלנו מדגישה את אחריותם של האדריכלים על השפעתם על הסביבה. הבוגרים שלנו יתרום להבנה חדשה של עיצוב המבוסס על גישה אחראית מבחינה אתית כלפי הסביבה, ובכך יהיה מעורב באו ... [+]

ארכיטקטורה

ארכיטקטורה היא כלי רב עוצמה שאנו משתמשים בו כדי להפוך את הסביבה שלנו על מנת להפוך אותה למקום טוב יותר. יותר מתמיד כמו אדריכלים, אלא גם כאזרחי העולם הזה, אנו שואפים לעצב חפצים, מבנים וערים, אשר לא רק משקפים את החלומות שלנו, היצירתיות, השאיפות כפרטים וכחברות, אלא גם מכבדים את העולם שלנו ואת תושביה . התוכנית שלנו מדגישה את אחריותם של האדריכלים על השפעתם על הסביבה. הבוגרים שלנו יתרום להבנה חדשה של עיצוב המבוסס על גישה אחראית מבחינה אתית כלפי הסביבה, ובכך יהיה מעורב באופן פעיל ביצירת עולם טוב יותר. אנו רואים עתיד שבו בוגרינו מובילים את הדרך לפיתוח דרכים יותר ידידותיות לסביבה של עיצוב לא רק בטורקיה, אלא גם בכל רחבי העולם.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

מטרת תואר ראשון במדעים בהנדסה אזרחית תוכנית באוניברסיטת MEF University היא לחנך את הבוגרים בהצלחה לעקוב אחר מטרות הקריירה המקצועית שלהם בהנדסה אזרחית ו / או בתחומים הקשור ... [+]

הנדסה אזרחית

תוכנית הנדסה אזרחית באוניברסיטת MEF University נועדה לספק חינוך בסיסי לתואר ראשון עם דגש על בסיס חזק במתמטיקה, במדעים ובמיומנויות הנדסיות הנדרשות לניתוח ותכנון מבני הנדסה אזרחית. זה נועד לעורר סטודנטים ולהכין אותם לקריירה מוצלחת הנדסה אזרחית לכל החיים למידה. התוכנית פותחה על מנת להדגיש את יסודות עקרונות ההנדסה האזרחית וטכניקות העיצוב, וכן מדעי הרוח והחברה והניהול. התכנית מאפשרת לסטודנטים ללמוד קורסי בחירה כדי להתמקד בתחומי הריכוז כגון הנדסת מבנים, הנדסה גיאוטכנית או ניהול בניה. התוכנית מדגישה את החשיבות של האתיקה האישית והמקצועית, המנהיגות העסקית והניהולית. תרגול הקיץ או התמחות במהלך י"ב ו ג 'וניור ייתן לתלמידים הזדמנות להכיר אותם עם יישומים הנדסה אזרחית.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

מטרת תואר ראשון במדעים בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת MEF University היא לחנך את בוגריה להיות בין המבוקשים ביותר מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בשוק העולמי, הסטודנטים המבוק ... [+]

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

המטרה של הבוגר במדעי חשמל-אלקטרוניקת תכנית הנדסה MEF University היא לחנך את בוגריה להיות בין המבוקשים ביותר מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה במקום השוק הגלובלי, הסטודנטים לתואר המבוקשים ביותר, או יזמים משגשגים. זה יושג על ידי הכנת אותם עם בסיס חזק במדעי היסוד ומחשוב יחד עם ידע נרחב של הנדסת חשמל ואלקטרוניקה האלקטרוניקה כדי לזהות ולפתור בעיות הנדסיות חדשות, כולל תכנון, תכנון, ויישום של תהליכים שמובילים להדגים מוצרים. הבוגרים יתמחו באזור שנבחר או יכילו מגוון רחב יותר של נושאים המשתרעים לתחומים בינתחומיים עם ניסיון מעשי, מיומנויות תקשורת מצוינות והבנה מעמיקה של העסק.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

הנדסת מכונות B.Sc. תוכנית באוניברסיטת MEF University מסנתזת מתמטיקה, מדע, הנדסה מדע, עיצוב הנדסי ומספק electives בכמה תחומים כלליים, כולל מדעי תרמי, מיקרו / ננו מכני עיצו ... [+]

הנדסת מכונות

הנדסת מכונות B.Sc. תוכנית באוניברסיטת MEF University מסנתזת מתמטיקה, מדע, הנדסה מדע, עיצוב הנדסי ומספק electives בכמה תחומים כלליים, כולל מדעי תרמי, מיקרו / ננו מכני עיצוב, ייצור, רובוטיקה ואוטומציה, מערכות אנרגיה מתחדשת. קורסים במדעי הרוח והחברה, והנהלת הסטודנטים לתפקידים מגוונים כמנהיגים אחראים ומתחשבים.

באמצעות קורסים שונים, התלמידים מתחילים את הפרקטיקה של עיצוב בשנה השנייה שלהם ולשלב אותו לאורך כל התוכניות שלהם לשיא בפרויקט עיצוב מונחה עצמים צוות בכיוון בשנה האחרונה. כדי לאפשר לתלמידים לשלב תיאוריה עם תרגול ולהכניס אותם לסביבת עבודה, נוהלי הקיץ מקבלים חשיבות רבה ומוכנים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות מארח בתעשייה הקשורה.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

מטרת התואר B.Sc. בתכנית הנדסת תעשייה באוניברסיטת MEF University היא לייצר בוגרים המצוידים בלימודי הנדסה תעשייתית בלימודי ידע ומיומנויות, בעיקר בתכנון ובפיתוח תכן ותכנון, ... [+]

הנדסת תעשייה

MEF University להנדסת תעשייה B.Sc. התוכנית מיועדת לכסות את הנושאים האחרונים בהנדסת תעשייה. התלמידים שלנו נועדו להיות מצוידים ידע טכני מעולה וניסיון. מאחר והתוכנית נועדה לייצר בוגרי תחרות גלובלית לא רק עבור הביקוש של מגזרי הייצור והשירותים, אלא גם עבור פיתוח ופיתוח של עסקים חדשים, התלמידים יהיו מעודכנים לגבי המגזרים הקשורים והקמת עסקים חדשים; למטרה זו, התכנית כוללת הן קורסי חובה והן קורסי בחירה, לא רק בתחום קבלת החלטות, יזמות ויישומים תעשייתיים, אלא גם בעסקים. בתכנית שלנו, נושאים חדשים הקשורים למגזר השירותים מקבלים דגש רב יותר מאשר נושאים קלאסיים הקשורים בתחום הייצור. במסגרת זו, מעניקים לסטודנטים עומק רב בתחומי הניהול התעשייתי והשרותי, האוצר, ניהול שרשרת האספקה ומערכות קבלת ההחלטות החל משנת הלימודים השנייה באמצעות קורסי בחירה שונים. במקביל למגמה הכללית של הפופולריות הגוברת, קורסי בחירה מוצעים בתחומים כמו ייצור רזה ומערכות שירות, מודלים לאופטימיזציה במימון, מודלים של שרשרת אספקה וכריית נתונים.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MEF University

תוכנית להנדסת מחשבים באוניברסיטת MEF University מיועדת לשלב ליבה מוצקה של קורסי הנדסת מחשבים עם מתמטיקה, מדעי הטבע וקורסי הנדסה. הליבה הנדסת המחשב נועד להדגיש הן קורסים ח ... [+]

הנדסת מחשבים

תוכנית להנדסת מחשבים באוניברסיטת MEF University מיועדת לשלב ליבה מוצקה של קורסי הנדסת מחשבים עם מתמטיקה, מדעי הטבע וקורסי הנדסה. הליבה הנדסת המחשב נועד להדגיש הן קורסים חומרה תוכנה. קורסי החובה, כגון עיצוב מערכות דיגיטליות, מיקרו-מעבדים וארכיטקטורת מחשב, מצמידים למעבדות על מנת לספק לתלמידים חוויות מעשיות במערכות מחשב. התוכנית נועדה לספק לסטודנטים רשימה מקיפה של קורסי תוכנה כגון תכנות מחשבים, תכנות מונחה עצמים, מבני נתונים ואלגוריתמים, מערכות לניהול מסדי נתונים, שפות תכנות והנדסת תוכנה. קורסים אלה מצמידים גם עם מעבדות תוכנה לספק לתלמידים ניסיון מעשי בניתוח, תכנון, פיתוח ובדיקה של מערכות תוכנה.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

MEF University

אנו מציעים תוכנית לימודים עכשווית ומקיפה של מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, במטרה להעניק לתלמידינו ידע עשיר ומיומנויות מתקדמות שיספקו להם את היכולת לנתח את ההתפתחויות המתר ... [+]

מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים

אנו מציעים תוכנית לימודים עכשווית ומקיפה של מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים , במטרה להעניק לתלמידינו ידע עשיר ומיומנויות מתקדמות שיספקו להם את היכולת לנתח את ההתפתחויות המתרחשות בעולם בתחומי הפוליטיקה, הביטחון, הדיפלומטיה , משפטים וכלכלה.

בשנה הראשונה והשנייה לחינוך, יוצעו לתלמידינו קורסי מבוא שיהוו את יסודות מדעי החברה, כגון מדעי המדינה, סוציולוגיה, תולדות הציוויליזציות, תולדות המחשבה המדינית, מושגי היסוד של המשפט, כלכלה פוליטית בינלאומית , ושיטות מחקר. בנוסף, יוצעו קורסים שישפרו את יכולת התלמידים להשתמש במחשבים ומוצרים מתקדמים.... [-]

טורקיה מסלאק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Ayazağa Cad. No.4
34396 מסלאק, איסטנבול, טורקיה