Ozyegin University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

כאוניברסיטת מחקר, אוניברסיטת Özyeğin תמיד פותחת אופקים חדשים ומציעה הזדמנויות חדשות לסטודנטים כדי לאפשר להם לגלות את הכישורים האמיתיים שלהם. במסע כדי לקבל את הבוגרים להתבלט ולהיות צעד אחד קדימה של אחרים, Özyeğin מציעה מודל חינוכי חדשני המוסיף ערך לתלמידיו. המשימה העיקרית של אוניברסיטת Özyeğin היא להכין את תלמידיה להיות בוגרי תושייה בעולם העסקים, ולוודא שהם יודעים יותר משפה זרה אחת, לרכוש מיומנויות חדשות באמצעות פעילויות חברתיות, לפתח את עצמם ללא הרף, להרחיב את החזון העולמי שלהם לפני סיום הלימודים באמצעות התמחות בינלאומית או החלפת תוכניות, ותמיד להיות בשירות של החברה.

היסטוריה של הקרן

קרן Hüsnü מ Özyeğin החלה את מאמציה להקים את אוניברסיטת אוזייגין בסתיו 2005. הקרן לאוניברסיטת אוזיגן הכילה סקרים מקיפים שנערכו עם יותר מ -500 נבדקים, ביניהם אנשי עסקים, אנשי סגל ותלמידי תיכון, וכן מחקר על "פיתוח מגזרים ומקצועות בטורקיה ובעולם". בהתבסס על תוצאות המחקרים הללו, החלה ארמה ייעוץ בתהליך התכנון. ערכי היסוד והחזון של האוניברסיטה נדונו וזוהו בשיתוף פעולה עם כל בעלי העניין. Özyeğin אוניברסיטת בצורת החזון שלה באמצעות סדרה של סדנאות. למעלה מ -300 משתתפים השתתפו בסדנאות, ביניהם אנשי עסקים, אנשי סגל, סטודנטים ואוניברסיטאות.

בקנה אחד עם חזון בצורת קולקטיבי שלה, אוניברסיטת Özyeğin הוקמה רשמית ב -18 במאי 2007 כדי לשמש אוניברסיטה ייחודית שתתרום לפיתוח חברתי באמצעות מערכת החינוך המודרני שלה, מבנה חדשני משולב עם החיים, גישה אקדמית משולבת עם מגזרים, ו תוכניות אקדמיות מותאמות בהתאם.

אוניברסיטת Özyeğin בברכה הסטודנטים הראשונים שלה על הקמפוס Altunizade שלה בספטמבר 2008, ופתח את הדלתות של קמפוס Çekmeköy שלה בספטמבר 2011.

קמפוס Çekmeköy

הקמפוס של אוניברסיטת אוזיגין הוא קמפוס אוניברסיטאי שקט, שקט ושליו. נוצר על ידי משרד אדריכלות מובילה, אשר גם תוכנן המבנים של אוניברסיטת קיימברידג 'ו אוניברסיטת פרינסטון, OzU Çekmeköy הקמפוס הוא הראשון של LEED מוסמך בקמפוס של טורקיה. שטח הקמפוס, המשתרע על שטח של 280,000 מ"ר, מציע את כל המתקנים והשירותים הדרושים כדי לקדם את ההתפתחות האקדמית של התלמידים ואת חשיפתם לאירועים חברתיים, ספורטיביים ותרבותיים, באמצעות חדרי הלימוד השלווים והנוחים, הכיתות המודרניות והמעבדות, 15,000 מטר מרובע מרכז אתלטי, 2,600 מטר מרובע הספרייה, ושני אודיטוריום שלה עם קיבולת 350 ו -372 אדם, בהתאמה.

חָזוֹן

אנחנו אוניברסיטת מחקר פיננסי נגיש ו יזמית. בכל התוכניות שלנו, אנו שואפים להיות מוכרים ארצית ובינלאומית כאחד מעשרת המובילים בטורקיה, במזרח אירופה ובמזרח התיכון, ואחת מ -200 הטובות בעולם. הבוגרים שלנו יהיו ידועים לעשות הבדל מיידי עבור המעסיקים שלהם.

משימה

המשימה של אוניברסיטת Özyeğin היא ליצור, לשתף, וליישם ידע בשירות של החברה. סדר היום שלנו מחקר יישומי יוצר ידע שימושי. אנו חולקים את הידע שלנו באמצעות תוכניות חינוכיות שלנו אשר הופכים את חייהם של התלמידים שלנו. היישום של ידע זה מייצר הטבות כלכליות לחברה באמצעות חברות סטרט-אפ וספין-אאוט, וכן באמצעות שיפור היעילות והפרודוקטיביות של החברות הקיימות.

ערכים בסיסיים

הערכים המובילים של אוניברסיטת Özyeğin הם חופש, גמישות, רב ממדית נגישות.

  • האוניברסיטה תהיה חסידי חופש אקדמי ואוטונומיה מוסדית.
  • האוניברסיטה תספק גמישות רבה לסטודנטים, לסגל ולמוסדות איתם היא משתפת פעולה. עם מאפיינים כגון מבנים גמישים, תוכניות דינמיות וחופש בבחירת קורסים, האוניברסיטה תספק לתלמידיה ולחוקריה את האפשרות להסתגל לחיים עסקיים המשתנים במהירות, כמו גם הזדמנויות חינוכיות וחינוכיות הניתנות להתאמה אישית הבדלים.
  • האוניברסיטה תאמץ גישה רב-ממדית שתציע אפשרויות ומאפיינים שונים ותפתח סביבה הכוללת תרבויות ונקודות מבט שונות. האוניברסיטה תתפתח בסביבה של גיוון על ידי מתן הזדמנויות שונות לחילופי תרבות בין-תרבותית, תמיכה ביצירתיות, למידה וגילוי. בהקשר זה, יש חשיבות רבה לתוכניות החליפין הבינלאומיות של סטודנטים ופרופסורים ושיתוף פעולה אקדמי בינלאומי.
  • בעזרת מודל פעולה תפעולי ותמיכה פיננסית, האוניברסיטה תהיה זמינה מבחינה כלכלית לסטודנטים ממגזרים שונים בטורקיה ובאזור. הודות למערכת מלגות יעילה, האוניברסיטה תספק הזדמנויות לתלמידים מבריקים ומצליחים שמשאביםיהם מוגבלים; בנוסף לכך, במסגרת מערכת אשראי חדשנית, היא תיצור הזדמנויות לסטודנטים שמוכנים לקחת על עצמם אחריות כספית ללימודים.

הצהרת אי-אפליה

אוניברסיטת Özyeğin שוכרת את הסגל האקדמי והמנהלי ומקבילה תלמידים ללא קשר למין, גזע, צבע, מוצא לאומי או אתני, אמונה, דת, גיל, מוגבלות, נטייה מינית או זהות מינית ואינה מפלה על בסיס מין, גזע, צבע, מוצא לאומי, מוצא, דת, גיל, נכות, נטייה מינית או זהות מגדרית בניהול מדיניות החינוך והתעסוקה, ועידת המלגות שלה, או כל תכניות בחסות האוניברסיטה.

מיקומים

אורמן סוקק

כתובת
Çekmeköy Campus Nişantepe District,
Orman Street, 34794 Çekmeköy

34794 אורמן סוקק, איסטנבול, טורקיה