קרא את התיאור הרשמי

Tokai אוניברסיטת מאז היווסדה בשנת AD 1955, הוא ממוקם על טאיצ'ונג Xitun המחוזי טאטו הרי, תערובת תרבותית, מחקר, עם ראש פתוח, ויש לו קמפוס יפה. לבית הספר יש כעת תשע מכללות, שלושים וארבע מח' מ -35 כיתות אמן (כולל מכון מחקר עצמאי, ארבע עשר תכנית מאסטר), 14 דוקטורט. אומנויות בתנאי, מדע, הנדסה, ניהול, בית הספר למדעי החברה, בית הספר לחקלאות, עיצוב יצירתי אמנות הספר למשפטים המכללה ובית הספר הבינלאומי ותשעה מכללות אחרות, ישנם כ שבעת אלפים סטודנטים ㄧ מאשר מורים במשרה מלאה 500 אנשים (מורים, פרופסור 88% או יותר), משטח בית הספר של 1,333,096 מ"ר רחב, המורים והתלמידים הממוצעים יכולים לחלוק מרחב מחיה ולמידה בבתי ספר של ראש הממשלה במדינה. אונ' טוקאי, לא רק בהערכה וחקירת בוגרי הפייבוריטיות בראש החברה, משרד החינוך ממשיכה לספק בתי ספר פרטי פרסים במיזמי הפיתוח הכולל ספר סקירת ספר אופטימלי, שנים רצופות יותר משרד החינוך "אונ' פרס הוראת תכנית מצוינת "סובסידיה, המציגה את הספר של מצוינות ואת החיפוש אחר ללמד פיתוח ספר כללי זכאית להכרה.

אוניברסיטת טוקאי עבור הראשון של המדינה ואת היחיד מגני ילדים, יסודי, מכון האוניברסיטה להשלים הן של האקדמיה חינוך דוקטורט, גם מייסד "השכלה כללית" הראשון, מערכת "עבודה חינוך", זה עכשיו הפך האוניברסיטה ללמוד מעצמים; ספריית תצוגה פתוחה מסגרת הכרייה גם פתחה תקדים לאומי.

זירת ספר Donghai למרחוק, לרבות על ידי האדריכל איי-אם פיי, מר חן קואן שלה דרך לעצב זה מרמז כנסייה (קפלת Luce), ARTS-עצים בשדרה, כיתות החצר העתיקות של ג'ינג יי מזרח האגם האלגנטי בניין, חוות מכריע שקטות ... וכו ', כדי לספק סביבה טובה להוראה ולמחקר.

נשיאים. בנוסף להמשך קום ים סין המזרחי של הרוח הנוצריה, וליישם מאפייני ספר "חינוך הוליסטי", אלא גם באופן פעיל לקדם את הפיתוח של חינוך, אקדמי ושירותים בשלושה תחומים, להעמיק פילוסופיה חינוכית, אשר היא לטפח מספיק לענות על האתגרים העתידיים של למידה לכל חיים אדם. בואו כל האנשים של ים סין המזרחי לא רק את המומחיות תהיינה חשיבה עצמאית, פתרון בעיות ויכולת תקשורת ותיאום, ביטחון עצמי ולהיות אוריינות תרבותית אחראית ועשירה, "על פני מוצרים של הבוגרים ותפעול נכון של הסוציאליים. כתוצאה מכך, ב הערכת סקר בוגר האוניברסיטה טוקאי ומועדפי עסק מהטובים, ומשרד החינוך ממשיך לספק בתי ספר פרטיים בפרס הפיתוח הכולל של בית הספר האופטימלי סקירת פרויקט הספר.

הוראת מוכוונת שירותי אונ' טוקאי, את האפקטיביות של הוראה האנגליה בכיתות קטנות מגזרים זכאים שבח, קידום החינוך המוביל בטייוואן, מרכזי מחקר בין-תחומים הקימו:-מנהל חברתי-בהצטיינות קונטיננטלית, מרכז מדעי חיים, ומרכז ננוטכנולוגיה, מגוון ביולוגי מערכות אקולוגיות טרופי בהצטיינות מרכז, טכנולוגית תוכנה והנדסת מרכז ... באופן פעיל עם פרקטיקה בינלאומית. הספר עתידי ימשיך לקיים את החינוך, חדשנות וקידמה "חלוציות", "האמת, מאמינים, לממש" המוטו כסטנדרט, תרומתה של טייוואן למאמץ להשכלה גבוהה.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Tunghai University

מטרות החינוך: כדי לפתח את היכולת להתמודד עם המגוון התרבותי ארגונים גלובליים והתעשייה. לעו"ד אופי פיתוח במסגרת מדעי רוח, מדע וחינוך הנדסה. ... [+]

מטרות החינוך כדי לפתח את היכולת להתמודד עם המגוון התרבותי ארגונים גלובליים והתעשייה. לעו"ד אופי פיתוח במסגרת מדעי רוח, מדע וחינוך הנדסה. כדי לשפר ביטוי עצמי, תקשורת, ביטחון בסביבה המגוונת כדי לשפר את התחרותיות העולמיות ללימוד אקדמי נוסף והתפתחות מקצועית. סטודנטי רכבת בהבנת גורמים קריטיים המשפיעים על קיים של מוסדות אנושיים, ארגונים, תרבויות, וטכנולוגיות בסביבות חברתיות, טבעיות, ובנה השונים. יכולות ליבה פרויקט עסקי או ניתוח פרויקט קיים. Blingual ותקשורת בין-תרבותית. עבודת צוות. כריזמה ומנהיגות. תכונות מיוחדות של התוכנית מטפח מנהיגים עם חזון סביבתי גלובלי. מדגיש מוקד בשפה אנגלית התרכז מדיניות, מיומנויות תקשורת מדעיות והנדסיות. מתמקד בעיות חוצות גבולות מדינה ולאומיות, עדיין יש גם שייכת מקומית. מפתחת מיומנויות מדעיות, הנדסית, ומדיניות כי שואפת להפוך משאבים לפעולה יעילה על איכות סביבה. מספק הזדמנויות התמחות תעשייתי הקיץ / באתר הלקוח בארץ ובחו"ל ומזמינה מתרגלים מקצוע להציע ייעוץ קריירה. עיצובים בלעדיים אנגלית מבוסס פעילויות הערב ומועדונים. קובע סביבות בלמידה מעשיות אנגלית מקיפות ויעץ. ממנה עוזרת הוראה במשרה מלאה האמריקנית כדי לסייע לתלמידים עם קורסי החובה שלהם. מציע ייחודי כל-אנגלית למדה לימודי השכלה כלליים. משתף פעולה עם בתי ספר שותפים באירופה ובאמריקה להציע 2 + 2 ו -3 + 2 תוכניות מעלות כפולות. אפשרויות עתיד ... [-]
הרפובליקה הסינית Nantun District
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tunghai University

מח' מאפיינים: הסטנדרטים הבינלאומיים של מוקד לימודים לטפח מנהיגים של הפרספקטיבה הבינלאומית; התמקדות כישורים אנגלים לתקשורת עסקית וביטוי, לשכור עוזרים במשרה מלאה אמריקאי לע ... [+]

תואר ניסיון ניהולי בינלאומי תכנית מצטייני המנהיגות הבינלאומית

כללי המכללה בינלאומי ייחודי חינוך קורסי חובה ----- "תכנית מצטיין מנהיגות הבינלאומית" (GL: תכנית מצטיינת מנהיגות גלובלית)

Honors Program הבינלאומי למנהיגות כדי להגביר את המודעות הבינלאומית החזון הגלובלי של התלמידים, וסטנדרטים בינלאומיים. מבחינה אקדמית, את כל "קוגניטיבי" ו "חזון" על ידי לימוד, חקר ומוכר לבנות. לכן, תכנית הלימודים בחינוך הכללי ללמד את תלמידי פרופסורים לשחק תפקיד חשוב. מכבד קורסים הוראת אנגלית GL כוללים:... [-]

הרפובליקה הסינית Nantun District
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית