קרא את התיאור הרשמי

נאגויה יפן - הלב של מזרח אסיה

ממוקם בלב מזרח אסיה, יפן מורכבת מארבעה איים גדולים עם אוכלוסייה של מעל 126 מיליון דולר. ידועה בחינוך המתקדם שלה, יפן יש את המספר הגבוה ביותר של זוכי פרס נובל של כל מדינה אסיאתית, והשני הגבוה ביותר של כל מדינה מאז 2000. יפן היא הכלכלה השלישית בגודלה הלאומית בעולם, עם נאגויה רבתי, מרכז של אומנות הייצור , המייצרים כמעט 1% מהתמ"ג העולמי מדי שנה. העיר השלישית בגודלה ביפן, נאגויה ממוקמת בין טוקיו וקיוטו, והיא ידועה בשל קרבתה לאתרי טבע ונוף תיירותיים רבים והיא מקום מצוין הן ללימודים והן ליהנות מזמנך ביפן.

חוויה בלתי נשכחת ביפן

לימוד ביפן מציע חוויה מרתקת לסטודנטים בינלאומיים שיסייעו לך להתפתח כאדם ולראות דברים מנקודות מבט חדשות. יפן היא אחת המדינות הבטוחות בעולם, ופורחת את החינוך ברמה עולמית בחזית החדשנות. מוקף שטח טבעי עוצר נשימה, ארבע עונות מובחנות, תרבות עשירה ומטבחים מצטיינים אתה יכול להבטיח כי הזמן שלך כאן יהיה בלתי נשכח. עם למעלה מ -250,000 סטודנטים בינלאומיים ועולים, יפן היא אחד היעדים הפופולריים ביותר לסטודנטים בינלאומיים.

קַמפּוּס

תכונה מרכזית של הקמפוס נישהין שלנו היא כי מתקני חינוך ומתקני ספורט נמצאים בקמפוס אחד אשר מוביל לחיים סטודנט פעיל. הקמפוס הראשי הוא כ 1.5 פעמים בגודל של דיסנילנד טוקיו מוקף טבע יפה.

תעסוקה

יש לנו 99.2% הצלחה שיעור התעסוקה עם צוות ייעודי כדי לעזור לתלמידים למצוא את הקריירה שלהם. יש לנו גם אפשרויות

החל בשנת 2017, NUCB כבר הקימה שותפויות חילופי סטודנטים עם 130 בתי ספר עסקיים מובילים ב 54 מדינות. במסגרת תוכנית חילופי סטודנטים, התלמידים יכולים להוסיף מימד חדש של התפתחות מקצועית. שכר הלימוד בבתי הספר השותפים הוא ויתר וסטודנטים בעלי מעמד אקדמי מעולה זכאים למלגות נוספות לכיסוי עלות הנסיעה והוצאות המחיה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

NUCB

תואר ראשון במנהל עסקים (BBA) תואר נועד לספק לתלמידים ידע נרחב במגוון רחב של נושאים עסקיים הליבה. NUCB מספק תוכנית בינלאומית חדשנית בשיתוף עם ההנהלה ... [+]

תואר ראשון במנהל עסקים (BBA) תואר נועד לספק לתלמידים ידע נרחב במגוון רחב של נושאים עסקיים הליבה. NUCB מספק תוכנית בינלאומית חדשנית בשיתוף עם ההנהלה

לימוד מנהל עסקים ב- NUCB יאפשר לך לפתח את כישוריך בתחומי החשבונאות, הניהול, האתיקה, הניהול, השיווק והאסטרטגיה, שכולן יכולות מפתח שתצטרך להצליח בסביבה העסקית הדינאמית הגלובלית של ימינו.

עם תואר עסקים בכלל, התלמידים אינם מוגבלים לתחום ייחודי של מומחיות. הבוגרים יכולים לצפות לקריירה בתחומי הבנקאות והפיננסים, ייעוץ, משאבי אנוש ותפקידים שיווקיים. זה יכול גם לתת לך את הכישורים כדי ליצור את העסק שלך, או לקחת על עצמו תפקידים עסקיים וניהול בתוך תעשיות יצירתי יותר. הזדמנויות תעסוקה מוגבלות רק על ידי הידע שלך, ניסיון, ושאיפה.... [-]

יפן Nagoya
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

All-in-One Global Campus - NUCB

A day at NUCB

Top 5 Things to do in Nagoya | japan-guide.com

Global BBA - International Business Management

כתובת
470-0193 Nagoya, Aichi Prefecture, יפן