The University Of Aizu

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קח את העולם על ידי הפתעה

אתה יכול להיות האדם הבא אשר כובש את העולם

The University Of Aizu היא האוניברסיטה הראשונה ביפן המוקדש אך ורק למדעי המחשב והנדסה. מדעי המחשב והנדסה היא משמעת מבטיחה וחדישה עם יישומים נרחבים, והפכה לליבה לטכנולוגיה בתחום ייצור הידע. עם העקרון המייסד, "החל מקהילות מקומיות לעולם" ו"לקדם ידע לאנושות "(עשיית פריצות דרך התורמות לשלום ולשגשוג האנושות), The University Of Aizu ערכה מחקר וחינוך במדעי המחשב ובהנדסת מחשבים כדי להוביל את העולם מאז פתיחת האוניברסיטה, עם מספר גדול יותר של חברי סגל שאינם יפניים אשר השיגו הישגים מחקריים מצטיינים מכל אוניברסיטה אחרת ביפן.

על UoA

  1. מטפח כישרון מי יפעיל מנהיגות בחברה המבוססת על ידע.
  2. מטפח מדעני מחשבים ומהנדסי מחשבים מיומנים שיצרו ויצליחו "לידע" לעידן החדש.
  3. יש חברי סגל מדרגה ראשונה מכמעט עשרים מדינות ברחבי העולם.
  4. מספק סביבת מחשב יוצאת דופן שאין כמוהו על ידי אוניברסיטאות אחרות.
  5. נפתח לעולם, שבו האנגלית משמשת כשפה נפוצה.
  6. מטפח יצירתיות חסרת הגבולות של התלמידים על ידי אימון חשיבה ביקורתית והערכת סקרנותם, ללא רעיונות מוקדמים.

111560_UoA.jpg

מטרות מוסדיות

כדי לקדם את הידע של האנושות המשימה של The University Of Aizu היא "כדי ידע מוקדם עבור האנושות," או במילים אחרות, כדי לעשות תגליות והמצאות אשר יתרום לשלום ושגשוג של אנשים. The University Of Aizu מבטיח לשים התלמידים שלנו הראשון לייצר הישגים כי יהיה מוערך מאוד באקדמיה, עם חידושים לצמיחה בת קיימא של פריפקטורה של פוקושימה, יפן, והעולם. המוטו של האוניברסיטה הוא "לזרוח כחלוצים" עם סקרנות, חלום ורוח מאתגרת.

מאפיינים ייחודיים

מדעי המחשב המובילים בחינוך

The University Of Aizu התאימה מערכת מבוססת UNIX כמו Mac, Linux ו- Solaris לסביבת המחשב הבסיסית שלה, כדי להבטיח את חשיפת המידע בנוגע לפעולות פנימיות וביצועים הכוללים הגבוהים, כולל זרימת הרשת, ולהשגת סביבת חינוך ולימוד יציבה. מכונות וציוד המשמשים בחדרי תרגילי מחשב וסדנאות חומרה מוחלפות אחת לשלוש שנים. רוב המעבדות והמחשבים זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

111556_PC1.jpg 111557_PC2.jpg

סביבה בינלאומית

פקולטה ברמה עולמית וסטודנטית ברמה הגבוהה ביותר מכל רחבי העולם

בעקבות בינאום המקודם The University Of Aizu מאז הקמתה, גייסנו אנשים מצטיינים מיפן ומחוצה לה, וביקשנו סגל מצטיין על ידי בחינת הישגיהם בתחומם באמצעות בדיקות מפורטות, וכתוצאה מכך כ -40% סגל שאינו יפני. כמו כן, קידמנו מחקר משותף עם אוניברסיטאות בחו"ל. הסכמים עם למעלה מ 80 אוניברסיטאות ומכוני מחקר ברחבי העולם כבר הסתיים.

133054_img-infographic-5_2019.jpg 111555_foreignFaculty.jpg

שיעור תעסוקה גבוה

שיעור התעסוקה הממוצע מגיע כמעט 100%

הבוגרים שלנו מועסקים בשיעור של כמעט 100% מדי שנה. רבים מתלמידינו, יפנית ובינלאומית, מקבלים הצעות עבודה ועובדים בחברות יפניות מפורסמות בתחומים שונים, בעיקר בפיתוח תוכנה, אלקטרוניקה וטכנולוגיית תקשורת ושירותי רשת. הצוות שלנו יכול לתת הוראה אישית על פיתוח קריירה, כמו גם לצוד עבודה מיומנויות לסטודנטים. כמו כן, מוזמנים לפגישות ההדרכה שלנו, אנשים המופקדים על תעסוקה מחברות מובילות ומומחים רלוונטיים ממגזינים לתעסוקה.

111554_counselor.jpg

כניסה לעולם

המאפיינים הבינלאומיים של האוניברסיטה שלנו נובעים לא רק לחוקרים הבינלאומיים שלנו, אלא גם לשפע ההזדמנויות של התלמידים למלא תפקידים מובילים בעולם. לסטודנטים ניתנות הזדמנויות לרכוש ידע מעשי על ידי השתתפות בתמחויות בחברות יפניות, בחו"ל, תחרויות ותחרויות.

110559_SVintership.jpg

אתר האינטרנט של The University Of Aizu

http://www.u-aizu.ac.jp/

מתקדם גלובל ICT תקשורת

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

מבוא על unvireity של Aizu

https://www.youtube.com/watch?v=iy6NGm9awEw&t=51s

מיקומים

Aizuwakamatsu

כתובת
Aizu-Wakamatsu, Fukushima Pref.
965-8580 Aizuwakamatsu, מחוז פוקושימה, יפן