קרא את התיאור הרשמי

או השכלה במדעי רוח היא הסיבה שאנחנו צריכים עכשיו?

יסודות החינוך iCLA הוא
זהו במדעי הרוח.
מהות החינוך סוג במדעי הרוח
במקום להתמקד בתחומים מיוחדים
יש ללמוד מגוון רחב של תחומים.

תכנית הלימודים, מדעי הרוח ואמנויות ליברליות, מדעי חברה, החשיבה מספרית, חולק מדעי טבע, בריאות ותחומי ידע חמישה לחינוך גופניים. ידי קישור ושילוב של הידע שנצבר בתחומים השונים, אנו גדלים אנשים עם רמה גבוהה של חופש ללא התמקדות בחירת ספק מסוימת. ו.במטרה הקהילה הבינלאומית הוא שלב הפעילות בעתיד, רוב השיעורים מתנהלים באנגלית. גם אנגלית מוכרת בעולם כשפה זרה שנייה במדינה שאינם דוברי אנגלית כשפת אם. לכן, מן הכניסה שלח חיים במעונות בקמפוס, יש להם להתמקד שליטתו באנגלית.

במדעי הרוח iCLA מה ההבדל?

ניסיון של מורים שהתכנסו מכל רחבי העולם
רמה גבוהה של איכות,
סגל חוץ חברי יותר מ -80% של הסגל במשרה מלאה

והלקח של תלמידים בכיתות הקטנות
רמות גבוהות של מורים זרים

מספר תקן של תלמידי קיבולת שנת לימודים 1 כיתה של 80 אנשים 20 אנשים או פחות. תלמיד-סגל היחס הוא לכל היותר 12: יהיה בין פעיל (השתתפות התלמיד) שיעור אחד. סגל חוץ חברים יאומצו מרחבי העולם, כמו גם את ארצות הברית ובריטניה בלבד, משך הכשרון העליון עם ניסיון למד בוגרים, או אלה של אונ' ספר מפורסם ברחבי העולם. בנוסף, תכנית האנגליה אקדמי מורכבת מחברים שמבינים את החשיבות של תורת למידת שפה השנייה לתלמידים היפניים שאינם דוברי אנגלית כשפה אם. לכן אלה, אפשר ללמוד כי הוא מתאים לכל תלמיד, ולאחר מכן הורה ללכת לשיעור המשרד. תוך כדי נגיעה במגוון דיסציפלינות, כמו סטודנטים מוטה התשוקה (תשוקה), והוא מהווה תפקיד הסביבה של האוניברסיטה הוא גם אפשרי לספק כמוסד, כגון כישרון ותשוקה מצטלבים בכל עת. במתכונת דיון ולא iCLA פורמט הרצאה, בעיקר סטודנטיות ללמוד, מנהיגים אם הבנה מספקת בעת הצגת המצב יוקי ותיקון כמובן.

וגם המעונות של המדינה- of-the-art מתקני
לימודים הבינתחומי

שנלמדו בכיתה עם מתקנים המדינה- of-the-art על ידי עיצוב טויו איטו האדריכל בעל השם העולמי, אנו חיים מעונות הסטודנטים המדינה- of-the-art (עלייה למטוס כיתה 1). כמו כן הסטודנטים הזרים חילופי סטודנטים גרים באותו המעונות, סטודנטים זרים כללו תמיד בקבוצה אחת. וכך להפוך אותה בחיי אנגלית כבושות ביום אחד, גם מצרפת ללמוד דמיון חדש עקב תקשורת בין תרבויות השונות. תכונות של תכנית החינוך בסגנון במדעי רוח היא "תכנית לימודים תחומיים". חינוך למדעי הרוח, מדעי החברה, חשיבה מספרית, בנוסף לאזור הידע של מדעי הטבע, יש גם iCLA בתוכנית המחקר יפן. בתחום הידע, זה הרחיב את השטח מן האמנויות כגון מוסיקה וציור עד אומנויות הלחימה. שאקוהאצ'י ו קוטו יפן במחקר, על פני טווח רחב, כגון קליגרפיה, טקס פרח-תה, קורסים וסדנאות מספר שלם הוא גם על 140. בעוד חווה אלה לחקור את "פרשת הדרכים של ידע", אינטואיציה ודמיון, שהיא מטפחת מגוון רחב של שדה ראייה.

שמונה התכונות שהיית רוצה לבחור את התואר ראשון במדעי הרוח הבינלאומי iCLA

חינוך הנקודה 1 ליברלית בסגנון אמריקאי אמנויות

למד מגוון רחב של דיסציפלינות מעבר לז'אנר

במדעי הרוח ולא להתרכז באחד הקורסים תוכלו ללמוד את הלימודים במגוון רחב של תחומים. בכך נוכל לטפח רגישות עשירה וסטריאוטיפים אגנוסטי ביטוי בכוח. ואז, מדעי רוח ואמנויות ליברליות, מדעי חברה, חשיבה מספרית, מדעי טבע, מחפשים את האפשרויות שלהם לבחירה חופשית של נושאים מתחום חמש מורכב בריאות וחינוך גופני, אנו מוצאים דברים מתאימים ליכולת שלהם. אנו שואפים בינלאומיים שיכולים להגיב חברה לגוון.

נקודה 2 של רוב השיעורים מוצעת באנגלית

אודות 80 אחוזים מחברי סגל במשרה מלאה הם אזרחים זרים

בשנת חברי סגל במשרה מלאה הם אזרחים זרים על 80 אחוז לתואר ראשון במדעי הרוח הבינלאומי, יהיה רוב השיעורים מתנהלים באנגלית. למד את מיומנויות אקדמיות אנגלית מאוד באמצעות למידה רב-צדדי באנגלית לובש את היכולת לתקשר בשל אנגלית אקדמית.

EAE נקודת 3 תוכנית אנגלית אינטנסיבי

אקדמי אנגלית EAE

אנגלית היא תכנית אינטנסיבית ללבוש כוח אנגלית הנדרש עבור כיתות ו ללמוד בחו"ל באנגלית. הקמנו מערכת שבה אדם אחד אינו יכול להיות בטוח כי עד הרמה. ואינטנסיבי לימוד EAE מהשנה הראשונה. בצע כל אחד את הסיווג על פי רמת התלמידים, קריאה, כתיבה, האזנה, הכוללים לשפר את הכישורים הכלליים בכלל, כגון דוברים באחד הנושאים.

מחקר נקודת 4 בחו"ל למשך שנה אחת נדרש

קיים מגוון רחב של לימודים בחו"ל

בשנת iCLA, שותפות עם אוניברסיטות 28 בתי ספר בחו"ל, זה אמץ מערכת חילופי סטודנטים שיכולים לעבוד קשה ללמוד בלי ניטל הלימוד. עיון במידע בחו"ל ניתן למצוא על פני טווח רחב, אבל זה לא תקוע רק בעולם דוברי אנגלית. זהו גם אנשים במדינות שאינן דוברות אנגלית שאינם דוברי אנגלית כשפת אם, בגלל ההזדמנות לקחת תקשורת כי עליות צפויות בביאת הקהילה הבינלאומית באנגלית.

נקודה 5 הוראה אינטראקטיבית קטנה

דגש על תקשורת עם מורים

יחס המורים והתלמידים ליצור סביבת למידה של קבוצות קטנות 01:12. המספר הקטן של אנשים במערכת, תקשורת בין התלמידים, כמו גם את המרחק בין מורים והתלמידים הוא קרוב גם יהיה הדוק. אם כך מורים יכולים לקרוא את השם הפרטי של התלמיד, היא צריכה להיות הצפיפות של שיעור כהה באנגלית. כיתות קטנות עד לרמה של אנגלית היא הכרחית.

נקודה 6 קריטי, יצירתי, עצמית לקיום, להשתלט על החשיבה הגלובלית (CCIG)

חשיבה לקרוא האחורי של דברים

סקור שזה מחשבה ביקורתית כי הוא צודק שוב, לוודא שאין טעויות. היא יצירתית היא האנרגיה להעשרת הידע שלהם. וזה חשיבה הגלובלית האוטונומית היא לטפח את התחושה הבינלאומית.

הלימודים נקודים 7 תכנית חוצה כתיבה-Across the-לימודים; מען

למד מיומנויות תקשורת על ידי חשיבה אנגלית

תלמידים על אחד נושא האתגרים, הוא תכנית בעקביות סיום כדי ליצור דוח באנגלית ויפני על הנושא באופן שוטף. נושאים יבחרו אחת מן הנושא ברירת המחדל של 12 iCLA היה מוכן. בנוסף אפשר גם לבחור נושא משלך על ידי התלמידים עצמם, בנוסף לזה. זה כאשר דיווח יעבוד בהתמדה תוך קבלת הדרכה וייעוץ של מורה ושפה מרכז הלמידה (LAC) שייך יועץ.

בואו לחוות את חיי הקהילה של הסטודנטים במעונות הסטודנטים האחרונות 8 הנקודות

במעונות ריץ חיים בינלאומיים

1 שנה אחרי ההודאה, יש מעונות כולם הוא חובה. בגלל זה הוא מעונות סטודנטי חיים גם סטודנטים מחו"ל, הוא הופך להיות באנגלית כבושה רק מהבוקר עד הלילה. החדרים הם בעצם חדר פרטי. יש מעונות בחלל תקשורת, כך שכל התלמידים אחד עם השני יכול להחליף מחוות מובטחת. יום-יום חילופי עם סטודנטים זרים, צריך להיות רכושה של העתיד.

זה הופך משאבי אנוש המתקבלים בעולם.

עכשיו, זה יהיה איזה סוג של משאבי אנוש של הקהילה הבינלאומית מחפשים?

זה יש מידה גבוהה של מיומנויות תקשורת והצגה ביפנית ובאנגלית רהוטה אנגלית הוא מדבר. הייה קריטי, יצירתיים, האוטונומי גלובל (CCIG) כוח לחשוב מסופק. אתה מבין את הידע הבסיסי של כלכלה ועסקים. זה ייחשב, כגון שיש לך הבנה והיכרות עם התרבויות השונות ובשפות זרות.
בתכנית חינוכית ליברלי אמנויות iCLA, היא נצמדת לרכוש משכיל במובן להפוך משאבי אנוש המתקבלים העתיד של העולם.

לאחר סיום הלימודים, פעילות גלובלית.

EAE (אנגלית אקדמית) ובצע שיעורים באנגלית, במחקר בחו"ל חיים בקמפוס 1 שנה של חילופי הסטודנטים אתה יכול ללבוש את כוח אנגלית ברמה גבוהה, כולל מיומנויות תקשורת באנגלית במקום העבודה. על תכנית הלימודים של הסוג במדעי הרוח מכסה מגוון רחב מאוד של תחומים, היא נצמדת לרכוש את היחס לחיות עם הרמה הגבוהה של השכלה כללית כדי למצוא את התחומים שאני לשפוך בעתיד התשוקה. לאחר סיום הלימודים, אתה יכול להיות פעיל בשלב של מגוון הקהילה הבינלאומית הנשק תחושה גלובלית שאתה לומד. בנוסף, אנו ממשיכים את לימודיהם בבית הספר גם כולל בחו"ל יהיה גם לעודד לקבל חינוך של אזורים יותר של מומחיות.

משאבי אנוש עם חשיבה גלובלית העולם מחכה.

הייתה ייחודית התפתחה ביפן Garake (Mobile גלפגוס) רמה גבוהה של טכנולוגיה וביצועים, אבל הסטנדרט בעולם הוחלף על ידי טלפון חכם (סמארטפון) לא רגיל. זה חייב להיות ניזונים חשיבה גלובלית כדי להיות פעיל בעולם. לא משנה כמה לומדי אנגלית, אפילו ללמוד את מדעי הרוח, הנוף האמיתי של העולם לא התאמן במדינות זרות מחוץ יפן נחשב לא להיצמד לגוף. לימודים אקדמיים כדי לעשות זאת יש לנו משמעות גדולה. ראשית לחוות את העולם בחו"ל. שנה תהיה לתת לנו חלום גדול לכיוון הנתיב של סיום לימודיה של קימי. לאחר סיום הלימודים, בתקיפות Fumishime כדור הארץ לרגליו משלך, תרצו שאתם נמצאים בחברה שיש לו את היכולת לפעול ללכת לטוס לכל מקום בעולם. העולם הוא היריב, היעד יהיה אינסופי.

סיום ההודאה

1 שנה

סטודנטים במדעי רוח בינלאומיים אשר עברו את ראשון (iCLA) שיוזנו במעונות הסטודנטים (החדרים פרטיים) כי הם בתוך קמפוס כולם.

2 שנים

לימודים בחו"ל הוא חובה למשך שנה אחת (זו השנה השנייה או השלישית השנה).
זה עושה שימוש בתוכנית חילופי המוסד המארח ללמוד בחו"ל.

שלוש שנים

אנגלית לומדת בעוד שנה עד שנים, כוח ידע, חשיבה מושרשת היטב, במגירה של המשכילים תוגדל יותר ויותר.

4 שנים

תואר שהושג כאשר סיים את התואר הראשון במדעי רוח הבינלאומי (iCLA) מתכנן "ראשון (Arts הליברלית הבינלאומית) (תואר ראשון במדעי רוח ליברלית בינלאומיות)".

שדה של חילופי הבינלאומי

מאז מעונות הסטודנטים נמצאות במעונות גם להחליף סטודנטים מחו"ל, אתם תרצו לחוות על בסיס יומי החילופית הבינלאומית תוך שמירה ביפן. כאשר נאספים רק היפני ידבר רק עם יפנית. במעונות בינלאומיות זוהי סביבה של פעם בחיים ללמידה איטרטיבי של אנגלית על ידי EAE (אנגלית אקדמית) כדי ללמוד iCLA. בנוסף אנו להכשיר אנגלית דרמטית בתקופה קצרה של זמן מנצל את LAC (המרכז למידת שפה).

ללמוד בחו"ל למשך שנה אחת

התלמידים כבר מחויבים ללמוד בחו"ל למשך שנה אחת. מחקר זה בחו"ל בשל תוכניות חילופי עם אוניברסיטאות שותף, אם אדם אחד מן הסגל הזה כבר לימודים בחו"ל, יהיו סטודנטים של אדם אחד מבריטניה או של האוניברסיטה כמו חילופי מגיע ללמוד בפקולטה זו. זה לא לשאת שכר לימוד נפרד תוך לימוד עבור זה. כדי ללמוד היעד בחו"ל היא גם המדינה של האוניברסיטה כי לא מקומיים דוברי אנגלית, והשני יכול גם ללמוד את המילים של המדינה, הוא ללבוש רגישות הגלובלית מאוד כי אינה מוגבלת רק דוברי אנגלית אם תשימו מבט אל העתיד של הפעילות העסקית אתה יכול.

עקדת הידע

אנגלית כפי שכיסה את שנת הלימודים גם יוקי כדי מיומן יותר ויותר. במקרה זה, זה יהיה לעבוד על קטגורית חליפות לעצמך מקרב האקדמי בתחומים שונים. לכן, התוכנית צולבות בכתב הלימודים כדי לאגד את הידע באמצעות מגוון רחב של דיסציפלינות למדו במדעי הרוח יביא משמעות. סטודנטים, הוא מחליק לתוך Koshite ללמוד עם הטבע בצורה גמישה של חשיבה, כגון אל הזוג המוח הימני והמוח השמאלי.

יחידות דרישת Graduation הן 124 יחידות

בכל סוף השנה, אבל זה לא לקבוע את הקידום המיוחד. במשך הקורס של קורסים אומצו מבוסס על "מספר הקורס (מספר הקורס)" תקן עולמי המערכת. סטודנטים יחד עם לביצוע הנושאים המתוכננים של איכות התוכן למידה לבצע את הערבות הנבחרות מתוך מייד לאחר הודאתו, כי הנחה היא בניהול הלימודים בתמורה כך שזה גם איכות הערובה ללמידת תוצאות תוך עידוד למידת צעד-אחר-צעד .

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

הקורס מקנה למשתתפיו מסגרות אנליטית בסיסי תיאוריות להבנת המדע הפוליטי העכשווי. ציור על פילוסופים פוליטיים ההיסטוריים הגדולים, תיאורטיקנים פוליטיים מודרניים ואנשי מדע המדינ ... [+]

ראשון הבינלאומי במדעי הרוח: מדע המדינה מבוא למדע המדינה

הקורס מקנה למשתתפיו מסגרות אנליטית בסיסי תיאוריות להבנת המדע הפוליטי העכשווי. ציור על פילוסופים פוליטיים ההיסטוריים הגדולים, תיאורטיקנים פוליטיים מודרניים ואנשי מדע המדינה אמפירי, את ההיבטים הבסיסיים של הפוליטיקה (מי יקבל מה, למה, מתי, וכיצד?) נחקרות. תשומת לב מיוחדת תינתן דגמים למדע המדינה העיקריים שמנחים מחקר עכשווי הממשלה, יחסים בינלאומיים ומדיניות ציבורית.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

תיאוריות לקבוע במודע או שלא במודע את תפיסת המציאות שלנו. אנחנו יכולים להגדיל את הידע שלנו על העולם החברתי על ידי יישום תאוריות שונות על נושא חברתי מסוים, כי נוכל לראות או ... [+]

ראשון במדעי הרוח הבינלאומי: סוציולוגיה תאוריה חברתית

תיאוריות לקבוע במודע או שלא במודע את תפיסת המציאות שלנו. אנחנו יכולים להגדיל את הידע שלנו על העולם החברתי על ידי יישום תאוריות שונות על נושא חברתי מסוים, כי נוכל לראות אותו מזוויות שונות. קורס זה מציג לתלמידים את התיאוריות החברתיות הקלסיות ועכשוויות הגדולות. אנו דנים היתרונות והחסרונות שלהם. ואנחנו להחיל את התיאוריות האלה לבעיות חברתיות עכשוויות רלוונטיות. זהו קורס הרצאה מסוג אינטראקטיבי. הסטודנטים נדרשים להשלים את שיעורי הבית לפני הכיתה, לתרום לעתים קרובות לדיונים בכיתה, לעשות מצגת, ולכתוב מבחן אמצע הקדנציה ואת עבודת גמר.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

קורס זה הוא הזמנה לחקור במקומות רחוקים וזמנים רחוקים מנקודת מבט גלובלי. נבחנו את הנסיעות ברחבי העולם של אנשים, סחורות ורעיונות במהלך אלפיים השנים האחרונות. ... [+]

ראשון במדעי הרוח הבינלאומי: פילוסופיה ומדעי הדתות היסטוריה עולמית

קורס זה הוא הזמנה לחקור במקומות רחוקים וזמנים רחוקים מנקודת מבט גלובלי. נבחנו את הנסיעות ברחבי העולם של אנשים, סחורות ורעיונות במהלך אלפיים השנים האחרונות. נלמד כיצד הסחר העולמי, הגירה, וחילופי רוחני שינו את העולם. אנחנו נבדוק את ההגעה של טכנולוגיות חדשות וכיצד הם שינו את הכלכלה העולמית. אנו גם להסתכל על עלייתו ונפילתו של אימפריות חזקות ואת מקורותיה בעקבות סכסוכים מזוינים בינלאומיים. הגישה הגלובלית שלנו תאפשר לנו לזהות את האירועים המרכזיים בתולדות עולם ולהעריך את השלכותיהן על העולם בו אנו חיים כיום.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

מבוא למושגים שפה מציע לתלמידים מבוא לשפה על ידי הצגת קווי דמיון והבדלים בין מגוון שפות מנקודת מבט מדעית. ... [+]

תואר ראשון בליברלים בינלאומיים: אמנויות שפה (ספרות, בלשנות)

מבוא לתפיסות שפה

מבוא למושגים שפה מציע לתלמידים מבוא לשפה על ידי הצגת קווי דמיון והבדלים בין מגוון שפות מנקודת מבט מדעית. מחקר על ייחודה של השפה האנושית פירושו גם להסתכל על הנפש האנושית ועל היחס של הקוגניציה לשפה. בקורס זה נחשוב על שאלות כמו: מהי שפה? מה זה אומר לדעת שפה? באילו דרכים אנשים רוכשים את שפתם הראשונה? איך הם רוכשים שפות נוספות? כיצד השפה ייחודית למין האנושי ולאבולוציה של ההכרה והתרבות האנושית? איך השפה היא סוג של חלון לתוך המוח? איך יכולה השפה להשפיע על הזהות?... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

לקורס ארבע מטרות: ראשית, הוא מציג את אוצר המילים והמושגים, העקרונות והאלמנטים של העיצוב, תיאוריית הצבעים, וכן הלאה, ומאפשר דיון ארטיקולרי באמנות. ... [+]

תואר ראשון בליברלים בינלאומיים: אמנות

אמנות

לקורס ארבע מטרות: ראשית, הוא מציג את אוצר המילים והמושגים, העקרונות והאלמנטים של העיצוב, תיאוריית הצבעים, וכן הלאה, ומאפשר דיון ארטיקולרי באמנות. שנית, הוא מציג סוגים שונים של אמנות ואמנים, ואת תפקידם בחברה ובדת, הן מבחינה היסטורית והן מבחינה זמנית. שלישית, היא מציגה מושגי יסוד וטכניקות המשמשות להדפסה, לפיסול, לקרמיקה, לציור וכו '. רביעית, הוא מציג מושגים ושיטות לקראת קבלת שיקול דעת קריטית על מנת לבחון את היתרונות של יצירות אמנות שונות. במהלך ההרצאות מוצגות יצירות אמנות חשובות רבות כדוגמניות. עם זאת, המטרה היא לא לשנן שמות מפורסמים, אלא, ללמוד להעריך ולהעריך את כל יצירות אמנות, מפורסם או לא. הערכה היא באמצעות בחינה סופית ומסה ביקורתית סופית.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

הקורס מחולק לשבעה חלקים: (1) מבוא; (2) כיצד פועלים השווקים; ) 3 (שווקים ורווחה; (4) כלכלת המגזר הציבורי; (5) התנהגות והתארגנות של התעשייה; ) 6 (כלכלת שוק העבודה; ו (7) נו ... [+]

תואר ראשון בליברלים בינלאומיים: כלכלה

מיקרו - כלכלה

הקורס מחולק לשבעה חלקים: (1) מבוא; (2) כיצד פועלים השווקים; ) 3 (שווקים ורווחה; (4) כלכלת המגזר הציבורי; (5) התנהגות והתארגנות של התעשייה; ) 6 (כלכלת שוק העבודה; ו (7) נושאים למחקר נוסף. הלמידה שלנו מאורגנת סביב המושגים והנושאים הבאים: השיטה המדעית ותפקיד ההנחות בניתוח הכלכלי; הבנה מה הם מודלים כלכליים וכיצד הם משמשים; ניתוח חיובי לעומת ניתוח נורמטיבי; כוחות השוק של הביקוש והאספקה; גמישות ויישומיה; את היעילות של השווקים; עלויות המיסוי; סחר בינלאומי; סוגים שונים של השפעות חיצוניות; את המושג של מוצרים ציבוריים; עיצוב מערכת המס; עלויות הייצור; תחרות מושלמת, תחרות מונופוליסטית, אוליגופול ומונופול; שווקים לגורמי ייצור; אי שוויון בהכנסה ובעוני; התיאוריה של בחירת הצרכן; ואת הגבולות של microeconomics.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

קורס זה משמש כהקדמה רחבה ועדינה לפסיכו-אקוסטיקה, לפסיכולוגיה של המוסיקה ולאקוסטיקה מוסיקלית. ביחסים בין הייצור, הפיזיקה והתפיסה של הצליל, כמו גם הדמיון וההבדלים בין מוסיק ... [+]

תואר ראשון בליברלים בינלאומיים: מוסיקה

איך אנחנו מקשיבים למוסיקה: יסודות תפיסת המוסיקה, הקוגניציה והאקוסטיקה

קורס זה משמש כהקדמה רחבה ועדינה לפסיכו-אקוסטיקה, לפסיכולוגיה של המוסיקה ולאקוסטיקה מוסיקלית. ביחסים בין הייצור, הפיזיקה והתפיסה של הצליל, כמו גם הדמיון וההבדלים בין מוסיקה לשפה. תופעות כמו מוחלטת (מושלמת) נפילה, synesesthesia, ו amusia הם דנו. פעילויות הקורס יכללו הרצאות, קריאות, ניסויים בכיתה, ומצגות סטודנטים.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

קורס זה משמש כמבוא למסורות התיאורטיות, החברתיות והאמנותיות המהוות מפתח להבנת האמנויות הדרמטיות של הבמה והמסך המערבי. ... [+]

תואר ראשון בליברלים בינלאומיים באמנויות הבמה

סרט מערבי

קורס זה משמש כמבוא למסורות התיאורטיות, החברתיות והאמנותיות המהוות מפתח להבנת האמנויות הדרמטיות של הבמה והמסך המערבי. היא תאפשר לתלמידים גישה למגוון רחב של עבודות, לאורך מאות השנים, תוך עידודם לחשוב על חומר כזה כחלק מהבנה כוללת יותר של האמנות המערבית בחברה בכלל.

מטרות

בסוף הקורס הזה, התלמידים צריכים להיות מסוגלים: (i) לזהות את מונחי המפתח, אנשים ומסורות אשר חשוב בהיסטוריה של התיאטרון הסרט ההחלטות במערב, (ii) יודע איך לגשת ולקרוא העיקרי מקורות לאמץ נקודת מבט ביקורתית על ביצוע האמנות, לזהות את החששות ואת הכוונות של מקורות משניים, ולפתח מודעות לגישות שונות כדי להבין את האמנות, (iii) להבין כיצד הן קולנוע ותיאטרון הן מבנה אמנותי וחברתי, (4) לעסוק ביסודיות בכתב על רגעי המפתח בתולדות האמנות על ידי הצבת ויכוח ופיתוח אותו בצורה ברורה וקוהרנטית, וכן (v) ללמוד כיצד לבטא ולחדד רעיונות בדיונים ומצגות.... [-]

יפן Kofu
אפריל 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית