קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה הערבית בעמאן (AAU) הוקם בשנת 1999 כאונ' פרטית (ללא כוונת רווח) מתמחה בלימודים לתארים מתקדמים תחת הכותרת "האוניברסיטה הערבית בעמאן ללימודי מוסמכים". זה היה האוניברסיטה הראשונה בירדן להציע Ph.D. תוכניות. בשנת 2009, האוניברסיטה הודה את התיקון הראשון של סטודנטים לתואר ראשון ושמה שונה ל "אוניברסיטת הערבית בעמאן".

האוניברסיטה השיגה הסמכה כללית ופרטית ידי ועדת הסמכה להשכלה גבוהה (HEAC) בירדן וזה חבר איגוד האוניברסיטות הערביות.

האוניברסיטה שואפת לשיפור איכות החינוך והוא מתמקד במתן לתלמיד את הידע ואת המיומנויות להיות חבר פעיל ויעיל בחברה. קבוצת חוקרים ואנשי מקצוע אקדמי הקימה האוניברסיטה להיות מגדלור של ידע לתפקד בצורה יעילה עם יושרה גבוהה ברמה עולמית. יתר על כן, היה צורך ממוסד להשכלה גבוהה לבוגרים עם להשיק מכובד לעמוד באתגרים נוכחיים ועתידיים.

עמאן הערבי אוניברסיטת ספק בשווקים המקומיים וארציים עם בוגרים מכובדים מוסמכים. המספר הכולל של סטודנטים אשר כבר בוגר האוניברסיטה בכל התוכניות עולה 7000.

יש לנו 90 חברי סגל במשרה מלאה דגולים בוגרי אוניברסיטות מכובדות 522 סטודנטים לתואר ראשונים ו 449 סטודנטים לתואר שניים.

האוניברסיטה ממוקמת על ירדן רחוב-Mobis עם נוף נהדר של עמאן (הבירה), אל-באלקה הנמצאת ואת ג'רש. האוניברסיטה בנויה על 122 דונם ואת בנייני האוניברסיטה שמפורטים מעורבים מקורי ועכשווי, ואת המיקום הוא כ -12 קילומטר צפוני לבירה עמאן. האוניברסיטה היא מודרנית מבחינת מתקנים ומשאבים כדי למלא את צרכי הוראה והמחקר.

המשימה ואת Vission

VISION:

אונ' מקומית ואזורית הנודע גם להוראה באיכות גבוהה, מחקר ושירות לקהילה.

MISSION:

כדי לייצר בוגרים מי הם רציונאליים שמעשיו, יצירתי, ותלמידי חיים ומצוידים את הכישורים וידע המאפשרים להם להתחרות בשוק ולהיות מנהיגים בקהילותיהם, לטפח מחקר וחדשנות של סגל וסטודנטים ולהפיץ את הידע שהתקבל, לקדם שיפור איכות מתמשך, וכדי לבנות שותפות אפקטיבית עם הקהילה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • עֲרָבִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Amman Arab University

מחשוב נייד כבר מתפשט מהר מאוד בצורה של מוצרים ניידים ופתרונות כגון סמארטפונים, טאבלטים, תשתיות אלחוטיות, ותוכניות נתונים אלחוטיות. מקצוע עניין עשוי לקחת באינטרנט או ב- cl ... [+]

מחשוב נייד כבר מתפשט מהר מאוד בצורה של מוצרים ניידים ופתרונות כגון סמארטפונים, טאבלטים, תשתיות אלחוטיות, ותוכניות נתונים אלחוטיות. מקצוע עניין עשוי לקחת באינטרנט או ב- class קורסי הכשרה כדי למנף את הידע ואת המיומנויות שלהם המחשוב הנייד.

עם זאת, אנשים צעירים עלולים למצוא קורסים כאלה קשה ליהנות כמו קורסים מסוג זה מחייבים את המשתתפים הינו בעל ידע מצוין ואת הידיים על ניסיון בתחומים שונים לאחד את עמוד השדרה של מחשוב נייד כגון מחשוב ותכנות שפות; פיתוח / מבחן / פלטפורמות מבצע; לרשתות ומערכות רשת אלחוטית; מערכות הפעלה; טכנולוגיות אינטרנט (למשל שרתי web שפות Scripting כגון Servlets, JSP וכד '), מרכזי נתונים, וכו' לכן, זה הפך להיות הכרחי כי האקדמיה מניחה תפקידה לפתח ולהציע תוכניות לתואר ראשון גוון המתמקדות מחשוב נייד.... [-]

ירדן Amman
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Amman Arab University

זוהי תכנית ראשונה המתבסס משני תיאורטית גישה מעשית על מעשים ללמידה. היא מתמחה ביקורת באמצעים של מעמיק והעברת ידע חינוכי קריטית. ... [+]

מה בדיוק דבר שעושה התמחות הבקרה והביקורת כספית מעורבת?

זוהי תכנית ראשונה המתבסס משני תיאורטית גישה מעשית על מעשים ללמידה. היא מתמחה ביקורת באמצעים של מעמיק והעברת ידע חינוכי קריטית. בוגרים מי גדול בתחום זה יהיה מיומן ביקורת בקנה המידה הרחבה שלה, החשבונאות, ניתוח פיננסי, בקרה וניהול, ניהול סיכונים, מחקר וחקירה. מלבד זאת, סטודנטים ייהנו לקידום היכולות הניהוליות לשוניות שלהם.

איך התמחות זו נכנסת היווצרות? ... [-]
ירדן Amman
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית