קרא את התיאור הרשמי

התוכניות שלנו מתאזנות בקפדנות על אימונים מעשיים עם הידע הדרוש לתלמידי הפיקוח והידע העסקי, כדי להפוך למקבלי החלטות יעילים בארגון אירוח מורכב. ברגע שיש לך בוגר מ BBI , אתה תהיה מצויד לקחת על עצמו אחריות משמעותית בתחילת הקריירה שלך, ולהיות חבר צוות פרודוקטיבי, כמו מהיום הראשון שלך בעבודה.

תוכניות ההוראה והמבנה, היעדים, האסטרטגיות והפדגוגיה זהים בשני המוסדות. אותו הדבר קורה עבור צוותי ההוראה אשר חולקים חוויות ומיומנויות בין שתי ישויות, שנרכשו מאז 1990 שנה של היצירה של BBI . מוסדות BBI נועדו בראש ובראשונה כ"בית הספר לאירוח ועסקים תיירותיים "בעל ממד בינלאומי. האסטרטגיה שלנו מבוססת על היותנו דינמיים, פתוחים ומעורבים ב"חברת הידע "- החזון האירופאי של העתיד. ואכן, בזכות החזון הזה, ההשכלה הגבוהה נהנית גם מצמיחה פנטסטית.

המוסדות שלנו ידועים במיוחד בזכות החדשנות החינוכית שלהם, תוך הצבת הצניעות בצד לרגע, ההוראה שלנו בולט בשל החיפוש המתמיד שלנו למצוינות. התוצאות שלנו, מבחינת שביעות רצון התלמידים, פתיחות מקצועיות אמיתיות ויחסים עם תעשיית האירוח והתיירות, מוכיחות שאנחנו חלק מהמוסדות האקדמיים המובילים ללימודי הניהול.

BBI מציעה 3 שנים תואר ראשון 2 שנים תוכניות מאסטר, במסגרת בינלאומית באמת, יבטיח אלה אנשים יצירתיים, עם תשוקה ומי חולקים ערכים משותפים מוכנים להתמודד עם האתגרים של האירוח וניהול ענף התיירות. אנו מספקים חינוך מחלקה ראשונה עבור קריירה בענף האירוח והתיירות - תעשיית הצמיחה המהירה בעולם.

התוכניות משקפות בעיקר את הפורמט החינוכי האנגלו-סקסי, המדגישות גישה מעשית, פרגמטית ובינתחומית ללמידה. שלושת תחומי הליבה העיקריים של הלימודים הם:

  • חינוך לניהול תפעול
  • חינוך לניהול עסקים
  • השכלה מעשית - התמחות
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

BBI Luxembourg

תואר ראשון מוענק בתום שלוש שנות לימוד. זה מתואר "תוכנית מוכווני קריירה", כלומר, היא מכינה את התלמידים באופן ישיר עבור פעילויות של אנשי מקצוע. לכן, בסוף תוכנית זו, סטודנטי ... [+]

תכנית לתואר ראשון: 180 אשראי ECTS

תואר ראשון מוענק בתום שלוש שנות לימוד. זה מתואר "תוכנית מוכווני קריירה", כלומר, הוא מכין את התלמידים ישירות עבור פעילויות של אנשי מקצוע. לכן, בסוף תוכנית זו, סטודנטים בוגרי יכול, בהתאם השאיפות האישיות שלהם, ישירות להיכנס לעולם העבודה או יכול להמשיך ללמוד תואר שני.

תוכנית זו מתמקדת בנושאים תיאורטיים (דיסציפלינות אקדמיות) ויכולת הבנתם (פעולות האירוח וכל המתקנים הקשורים). הוא מספק ידע של צוות עבודה וקבלת החלטות. התוכנית מציעה שילוב של מיומנויות תפעוליות וניהול ידע עסקי מוצק, על מנת לשפר את הידע של התלמידים על ניהול כללי ומימון, חיוני עבור נתיב הקריירה המקצועית.... [-]

לוקסמבורג Wiltz
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
BBI - LUX Campus
כתובת
Château de Wiltz L-9516 G.D. of Luxemburg
9516 Wiltz, Diekirch, לוקסמבורג
Website
טלפון
+352 27 91 12 92