קרא את התיאור הרשמי

אודות אוניברסיטת LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

אוניברסיטת לוקס, הממוקמת בלוקסמבורג, היא בית ספר פרטי, המתמחה בתחומי הספורט, הבריאות, הרפואה והרפואה המונעת. כבית ספר בעל אוריינטציה בינלאומית, LUNEX מציעה תוכניות לימוד המוכרות ברחבי אירופה ומותאמות באופן מושלם לשוק העולמי.

פורטפוליו התוכניות שלנו בולט בקיימותו וברלוונטיות החברתית שלו ומצייד את התלמידים בגישות ובפרספקטיבות החדשות בתחומים המתעוררים של ספורט ובריאות. כל תוכנית לימוד נלמדת ב -100% באנגלית על ידי צוות אקדמי בינלאומי שמגיע ממוסדות ברחבי העולם. באמצעות שילוב של קורסים תיאורטיים וניסיון מעשי, סטודנטים של LUNEX מאומנים להיות מומחים ומובילים בתחומם ולהתפתח בעולם גלובלי.

 • בית ספר בינלאומי עם מגע אנושי
 • 4 תכניות לימוד בבריאות וספורט (כולל סמסטר הכנה)
 • 100% קורסי אנגלית
 • צוות בינלאומי ורב-תרבותי

3 שנים שלנו תוכניות לימוד בספורט ובריאות

כיום, LUNEX מציעה 3 תארי בוגר, אשר נגישים לאחר לפחות 12 שנות לימוד או השכלה מקבילה שווה. תוכניות הלימוד פותחו בהתאם לתהליך בולוניה לקריירה מעשית ומקצועית בכל רחבי אירופה והוסמכו על ידי משרד ההשכלה הגבוהה והמחקר (MESR) בלוקסמבורג.

חילקנו את התוכניות שלנו לשני תחומים נפרדים: מדעי הבריאות מחד והנהלות מאידך גיסא.

תואר ראשון במדעי הבריאות

 • פיזיותרפיה B.Sc. מכין בוגרים עתידיים למקצוע הפיזיוטרפיסטי על מנת לשפר את בריאותם של אנשים.
 • תרגיל וספורט מדעי B.Sc. מאפשרת לתלמידים לרכוש ידע וניסיון מעשי בעקרונות מדעיים הנוגעים ללמידה מוטורית, פיזיולוגיה, תזונה, ביומכניקה או אפילו פסיכולוגיה.

LUNEX תואר ראשון בניהול

 • ניהול הספורט הבינלאומי BA מציע ידע והבנה של ניהול עסקים הקשורים לספורט על מנת לתת לתלמידים את כל הידע הנדרש כדי להיות מסוגל לעבוד בסביבה הבינלאומית סביב ארגוני הספורט.

סמסטר ההכנה שלנו: סמסטר קרן

בנוסף לתואר ראשון, עיצבנו סמסטר הכנה בשם "סמסטר קרן" במטרה לסייע לתלמידים לשפר את רמתם באנגלית ו / או לחזק את הידע שלהם במדעים (כולל כימיה, פיזיקה וביולוגיה). סטודנטים יכולים לבחור להתחיל את לימודיהם עם סמסטר הקרן לפני ביצוע פיזיותרפיה (B.Sc.) או תרגיל

יתר על כן, אוניברסיטת LUNEX חוזה להרחיב את תוכנית הלימודים שלה על מנת להציע לתלמידיה תואר שני בעתיד הקרוב.

הקמפוס המודרני והייחודי שלנו בלוקסמבורג

ממוקם בלב אירופה, LUNEX יש מיקום גיאוגרפי אידיאלי, אשר נותן גישה לשווקים חדשים ברחבי העולם ומציעה רשת מומחים מעניינים. זה כולל ארגוני ספורט, מועדונים ופדרציות או אפילו מרכזי הכשרה וטיפולים טיפוליים. באשר לקמפוס שלנו בדיפרדאנגה (המכונה עיר הספורט האירופית 2018), היא מבוססת כמה מטרים מאצטדיון ומתקני ספורט. בנוסף, הקמפוס שופץ לחלוטין והוא מצויד כיום בטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם בסביבה מודרנית ודיגיטלית, המאפשרת לתלמידים לבצע את כל מקרי המקרה ואת התרגילים המעשיים בצורה אופטימלית.

116173_Photo_LUNEX_2.png

ב LUNEX, לתלמידים יש הזדמנות ללמוד בסביבה לימודית ייחודית. ואכן, הקמפוס נבנה במקום בריכת השחייה הישנה של דיפרדאנגה, ומבנה הבריכה הפך לאודיטוריום. בנוסף, כל מסלולי ריצה מזג האוויר תוכננו על הרצפה כדי להדריך תלמידים לכיתות השונות ואזורי הרפיה זמינים גם לסטודנטים.

למה ללמוד באוניברסיטת LUNEX?

 • תוכניות לימוד מותאמות לשוק העבודה העולמי
 • תמיכה אישית ומותאמת אישית לכל תלמיד
 • שילוב אופטימלי של תיאוריה וניסיון מעשי
 • תוכניות גמישות ללוות ביצועים גבוהים קריירה
 • ציוד משוכלל
 • סביבת למידה בינלאומית
 • חילופים בין תחומיים

כיצד להגיש בקשה לתוכנית הלימודים של LUNEX

כדי לבקש את אחת התוכניות שלנו, אתה חייב להיות לפחות 12 שנות לימוד או חינוך קודם מקביל. אם אתה עומד בדרישה זו, אתה רק צריך למלא את טופס הבקשה המקוון שלנו להשתתף באחד מימי הבקשה שלנו (בדיקות כניסה).

לקבלת מידע שלך, אין תאריך היעד, ניתן להחיל כל השנה.

מידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו.

להיות חלק מזה! להיות חלק LUNEX!

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

התוכנית הבינלאומית לניהול ספורט (BA) מאפשרת לתלמידים לקבל ידע מעמיק של ניהול עסקים וכלכלה כדי להכין אותם לקריירה מוצלחת בתחום הספורט הבינלאומי. ... [+]

כיום, הספורט הוא ייחודי, גלובלי וצומח בתעשייה. זה כבר לא פעילות פשוטה אלא בידור כמו גם עסק, אשר הפך לאתגר אמיתי בין הארגונים. לכן, הצורך למנהלי ספורט מיומנים עכשיו חשוב יותר מתמיד.

התואר הבינלאומי לניהול הספורט מציע לסטודנטים ידע מעמיק בכל הנוגע לכלכלה וניהול היבטים עסקיים החלים על ספורט בינלאומי . תואר ראשון במנהל הספורט נועד להכשיר מנהלים אחראים וטכניים בתחום הספורט, המסוגלים להוביל, לנהל ולתפעל עסקים, ארגוני ספורט או מתקנים.... [-]

לוקסמבורג Differdange
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

LUNEX University - Be part of it.

כתובת
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, לוקסמבורג