קרא את התיאור הרשמי

על APIIT

מכון אסיה פסיפיק לטכנולוגיות מידע מציע מגוון של תוכניות אשר נועדו לייצר בוגרי תעסוקה, על ידי מתן לסטודנטים שלנו ניסיון אקדמי בינלאומי בקנה מידה הדוק מיושר לדרישות התעשייה. כחברה אינטגראלית בקבוצת ה- API של החינוך - הכוללת את האוניברסיטה הטכנולוגית של אסיה פסיפיק

התוכניות של API מוצגים יחד עם השותף הבינלאומי הוותיק שלנו, אוניברסיטת סטאפורדשייר, בריטניה. במסגרת ההסדר המשותף המאושר, APIIT מעניק תארים של אוניברסיטת סטאפורדשייר תוך שימוש באותה תוכנית לימודים, תוך התאמה לתהליכי שיפור איכות ההוראה, הלמידה וההערכה, כמו בבריטניה, במטרה להבטיח השוואה בין ניסיון הסטודנט לסטנדרטים אקדמיים.

תעשיות יצירתיים במלזיה ובאזור מובילה את הדרך עם קדימה צופה Staffordshire אוניברסיטת קורסים @ APIIT בתחום חדשנות עיצוב

ואכן, מערכת החינוך של ה- API יוצרת בוגרים שמגלמים את מחויבותה של סטאפורדשייר להפקת בוגרי סטאפורדשייר - בוגרי המחזיקים במיומנויות מפתח של יכולת תעסוקה, יזמות ויזמות - והיכולת להתבלט בשוק העבודה. כמו סטודנטים APIIT לומד על סטאפורדשייר מעלות האוניברסיטה, התלמידים שלנו מקבלים הרבה יותר מאשר רק הבנה של הנבדקים שלהם אבל יעזוב עם קבוצה של תכונות מעסיקים פוטנציאליים לא רק לחפש אבל יהיה ערך וכבוד. יחד עם זאת, תוכניות ה- Foundation והדיפלציה של APIIT גם מובטחות באופן חיצוני על ידי אוניברסיטת סטאפורדשייר, אשר מבטיחה כי התלמידים יקבלו הסמכה בינלאומית בהשוואות תוך הבטחת התקדמות מוצלחת למידת בחירתם.

גישה זו במתן חינוך בינלאומי בהיקפים גם משתרע מעבר לגבולות מלזיה והוא משוכפל מקרוב בתוך המשפחה שלנו של הקמפוסים סניף APIIT ההפעלה בסרי לנקה ובהודו. בין מוסדות MSC-Status הראשונים של מלזיה, APIIT השיגה אף היא שיא בתחום המחקר, הפיתוח והמסחור, וזכתה ביותר מ -50 פרסים מלזי ובינלאומיים עדכניים לחידושים, למוצרים ולפרויקטים של סטודנטים. בהוקרה על התמקדותה באיכות החינוך, קיבלה קבוצת החינוך של אפיט את פרס הצטיינות של ראש הממשלה בשנת 2011 וכן את פרס איכות הייצוא של משרד המסחר והתעשייה הבינלאומית, מלזיה.

התוכניות האקדמיות של APIIT מאושרות על ידי משרד החינוך של מלזיה והכישורים מוכשרים באופן מלא או זמני על ידי סוכנות ההסמכה המלזית (MQA).

למה ללמוד בקואלה לומפור, מלזיה

יש משהו לכולם

קואלה לומפור (KL) כבר זמן רב הבחירה של יעד המחקר לסטודנטים מאינדונזיה, סין, הודו, פקיסטן, מרכז אסיה, אירופה, המזרח התיכון, האיים המלדיביים, אפריקה, ומדינות בדרום מזרח אסיה. בנוסף למדינה היפה של מלזיה, אוכלוסייתה המגוונת ותנאייה היציבים, מגוון הקורסים הרב שאנו מציעים - החל בטכנולוגיות מידע ועד טכנולוגיות ביוטכנולוגיה ומדיה - מעניק הזדמנויות למידה לכל התלמידים שלנו.

סטנדרטים אקדמיים גבוהים והכרה בינלאומית

חינוך הוא השקעה, אז אתה רוצה לוודא שאתה מקבל הכשרה טובה ברמה גבוהה של למידה. במהלך השנים הסתגלנו לשיטות ומדריכי הוראה מודרניים, מבלי להשליך ערכים של גישות לימוד מסורתיות. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל הכשרה השכלה כי הם סטנדרטים בינלאומיים והכרה. כישורים אלה ניתנים להעברה ומוכרים על ידי אוניברסיטאות אחרות, כולל בריטניה ואוסטרליה. כמובן, המטרה הסופית שלנו היא כי הכישורים והמחקרים שלך ניתנים להעברה ולהערכה בכוח העבודה.

אתה תהיה שיפור האנגלית שלך

מלזיה מציעה הזדמנות אדירה ללמוד וללמוד שפות חדשות. המגוון הרב-תרבותי שלנו מורכב מאנשים דוברי אנגלית, בהאסה מלאיו, מנדרין, דיאלקטים סיניים, טמילים ועוד שורה של אחרים. תוכלו לפגוש וללמוד עם תלמידים מכל רחבי האזור, נותן לך את ההזדמנות לדבר ולתרגל שפות חדשות. רוב התלמידים מדברים אנגלית, והשיעורים שלנו מתבצעים כולם באנגלית. אתה יכול גם לקחת שיעורים נוספים באנגלית לפני שתתחיל ללמוד את התואר.

אפשרות סבירה

העלות הכוללת של למידה וחי במלזיה היא בדרך כלל נמוכה יותר מאשר ברוב המדינות אשר מציעים בינלאומית מוכרת איכות מובטחת תוכניות הלימודים.

מרכז לטכנולוגיה ומולטימדיה

ממשלת המולטימדיה של ממשלת מולטימדיה סופר (MSC) הושק בשנת 1996 כדי להניע את המדינה לתוך עידן המידע באמצעות סדרה של יוזמות או יישומי הדגל הכוללים הממשלה האלקטרונית, בתי ספר חכמים, Telemedicine, מחקר
מלזיה גם מוכיחה להיות שיא בהיסטוריה האדריכלית מן הישן החדש. בואו לראות את אחד מגדלי הבטון הגבוהים בעולם! עומד על 421 מטר, מגדל קואלה לומפור נבנה על ידי חברה מקומית לשמש מגדל תקשורת ו שידור. מלבד האדריכלות המורכבת, אתה יכול גם לקחת טרמפ באחד מארבעת מעליות להביע העליון ולהעריץ את הנוף מן הסיפון תצפית.
על קו הרקיע של קוואלה לומפור, מגדלי התאומים Petronas 452 מטר הוא מצבה לאומית ואת סמל הגאווה של המדינה. בניין 88 קומות של זכוכית אטרקטיבית פלדה fauade הוא פיתוח משולב עם מסחרי, קמעונאי, מלון, כנסים, מתקני בילוי למגורים.

נגיש בקלות

מלזיה היא להגיע בקלות על ידי טיסות מכל רחבי העולם. היא נגישה גם בים וביבשה ממדינות שכנות כמו אינדונזיה, סינגפור ותאילנד. KLIA התעופה הבינלאומי, KLIA, היא סביבת שדה ביתית עם אטרקציות טכנולוגיות גבוהות. זהו שדה תעופה עסוק בטיסות וטיפול בטיסות היוצאות ונוחתות מכל רחבי העולם.
אם אתה מרוץ מכוניות נלהב, אתה תהיה שמח לדעת כי מסלול מרוץ פורמולה אחד ממוקם ליד שדה התעופה שבו פורמולה אחת המירוץ מתקיים מרס מדי שנה. המסלול גם חותרת עבור אופנוע פעילויות מרוצי ראלי לאורך כל השנה.

לחוות את המגוון התרבותי

תוכלו למצוא שילוב מענג של תרבויות אסיה העתיקה ביותר - מלאית, סינית, הודית, עם חגיגה מפוארת של פסטיבלים, מנהגים, ומסורות ומגוון של מאכלים רב תרבותיים.
אכילה בחוץ במלזיה היא הרפתקה לאוהבי מזון. יש מגוון גדול - מאוכל מלאית מתובל, מגוון אינסופי של אוכל סיני, מאכלים אקזוטיים מהודו, המטבח המערבי, כדי ניוניה מזון פורטוגזית. להתמכר מנות מלזי פופולרי כגון סאטאי, nas lemak, rendang, רוטי canai, murtabak, לקסה, אורז עוף. רשתות מזון מהיר הבינלאומי הן גם זמינות נרחב בערים.
המלכים חוגגים מגוון של חגים ופסטיבלים - Deepavali או פסטיבל האורות, הארי Raya, ראש השנה הסיני, חג המולד, יום לאומי או יום Merdeka, פנס ועוגה ירח פסטיבל, רק שם כמה.

מזג אוויר מתון ומזג אוויר

מלזיה יש אקלים לח, טרופי עם טמפרטורות ממוצעים של 29 מעלות צלזיוס לאורך כל השנה, קריר יותר באזורי ההרים. מבחינה גיאוגרפית, הוא שטוף בשמש טרופית חמה, עם 3,000 ק"מ של קו החוף, שורה של אתרי הגבעה מגניב, יערות הגשם העתיקים ביותר בעולם, ההר הגבוה ביותר בדרום מזרח אסיה. האקלים הבהיר והטרופי מבטיח שרוב הספורט והפעילויות יוכלו ליהנות לאורך כל השנה.

פעילויות ספורט והרפתקאות

ספורט רבים שיחקו במלזיה. בין הפופולריים הם כדורגל, בדמינטון, הוקי, טניס ו סקווש. מועדפים אחרים הם רכיבה על אופניים, קריקט, באולינג, גולף, רוגבי, טניס שולחן, סופטבול ו מירוץ גרנד פריקס.
אם אתה אוהב הרפתקה טבעית, יהיה לך הרבה כיף! עם קו החוף הארוך ואת האיים offshore, אתה יכול לעשות סקי מים, גלישת רוח, שנורקלינג וצלילה באיים ופארקים ימיים, גם קיאקים, רפטינג מים לבנים, ספארי נהר הפלגות לצד מערכת הנהר גדול.
זה לא הכל. מערה לחקר, טיפוס הרים, נסיעה על הכביש, אופני הרים, טרקים בג'ונגל, רכיבה על מסלול, צלילה, דיג, צפרות, מצנחי רחיפה הם גם בין פעילויות פופולריות במלזיה.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

פרס VFX הוא עבור מועמדים מחפשים קריירה של הסרט, שלאחר הייצור או משחקים תעשיות - אם כי כמה בוגרי עשוי לעבור על עמדות בתוך הדמיה אדריכלי, מחדש לגעת / פרסום סוכנויות או לתוא ... [+]

סקירה כללית

פרס VFX הוא עבור מועמדים מחפשים קריירה של הסרט, שלאחר הייצור או משחקים תעשיות - אם כי כמה בוגרי עשוי לעבור על עמדות בתוך הדמיה אדריכלי, מחדש לגעת / פרסום סוכנויות או לתואר שני.

VFX הוא בעיקר על רעיונות ועל הדור מושג עבור סרט או משחקים, כיסוי תווים, כלי רכב, מוצרים, בגדים, קבוצות וסביבות - בסופו של דבר לקחת את הרעיונות האלה עד יצירות אמנות סיים או מודלים 3D.יותר מתמיד, תעשיית הקולנוע והמשחקים זקוקים למגרשים מוחשיים / מרגשים / תרחישים עם תווים, סביבות ואביזרים כדי להתאים אותם. תלמידים מפתחים רעיונות לעתים כמושגים אמנותיים דו-ממדיים, המשלימים באמצעות מודלים תלת-ממדיים דיגיטליים מדויקים, בשילוב עם טכניקות של מסך ירוק / קומפוסיטינג. עיצוב מתודולוגיה, אוריגנציה, עיצוב ספקולטיבי, מיומנויות הדמיה, ציור חיים, סקיצה פיזית ופקסימיליה מודלים לספק כישורי העיצוב המסורתיים.עבודת הפרויקט מתבצעת בנפרד או כחלק מצוות. הצוות שלנו יש טוב (והרחבת) קישורים תעשייתיים. במידת האפשר הם קוראים מחקר או עבודה מסחרית כדי ליידע ולעצב את תוכנית הלימודים, וכתוצאה מכך יותר בוגרי בתעשייה.דרישות כניסה... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

BA (Hons) ביחסים בינלאומיים שואפת לייצר בוגרים שהם לומדים רפלקטיביים וקריטיים, עם נקודת מבט גלובלית, והם מוכנים לעולם העבודה. ... [+]

סקירה כלליתBA (Hons) ביחסים בינלאומיים שואפת לייצר בוגרים שהם לומדים רפלקטיביים וקריטיים, עם נקודת מבט גלובלית, והם מוכנים לעולם העבודה. זאת באמצעות מספר צעדים:על מנת לנצל את הידע וההבנה שהתואר מבקש לפתח, תקשורת יעילה ויכולת לעבוד בצוותים ובעלי עניין מגוונים, נחשבים כתכונות חיוניות של הבוגרים שלנו. הפיתוח של תקשורת, הצגה ומיומנויות עבודה בצוות עומד במרכז התואר ומטופח מעקרונות ראשונים לרמה גבוהה של מיומנות בחלק ניכר מהמודולים התמאטיים, ובמיוחד באמצעות תוכניות הדרכה.מעסיקים גם מעריכים את עצמאות המחשבה ואת היכולת היצירתית למצוא פתרונות. התואר מאפשר לתלמידים לקבל בעלות על הלמידה שלהם - בין אם באופן אישי ובין אם בקבוצות - ומעודד עצמאות מחשבה ופתרון בעיות במגוון רחב של פעילויות: בהתנהלות עבודת מחקר; בקריאה ובכתיבה קריטיים במודולים נושאיים; או בשיעורי הדרכה ובמצגות.בנוסף, התואר בוחן סוגיות של קיימות וסביבה. אטמוספריים רבים זיהומים אחרים הם נושאים גלובליים בהכרח כפי שהם מכירים גבולות, והם כלולים כאן כי קיימות וסביבה הם נושאים גלובליים חשובים יותר ויותר, כולל התחרות הבינלאומית על משאבים נדירים כגון נפט ומים.דרישות כניסהכביש 1: כניסה לשנת תואר 1השלמה מוצלחת של STPM עם 2 עובר מלא או שווה ערך עם מינימום CGPA של 2.0 והשלמת SPM או שווה ערך; אוֹהשלמה מוצלחת של A-Level עם לפחות לעבור 2 נושאים והשלמה מוצלחת של O-Level או שווה ערך; אוֹבגרות או קרן מוכרת עם CGPA 2.0; אוֹהסמכה ש- APIIT מקבלת כמקבילה לאמור לעיל.... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

תואר זה יפתח עולם שלם של קריירה הזדמנויות ייעוץ. הבוגרים עובדים בתחומים כגון מחשבים, מוצרי ספורט, ציוד כושר, עיצוב שעונים, עיצוב ואריזה של כלי רכב. כמה בוגרי להקים עסקים ... [+]

סקירה כלליתתואר זה יפתח עולם שלם של קריירה הזדמנויות ייעוץ. הבוגרים עובדים בתחומים כגון מחשבים, מוצרי ספורט, ציוד כושר, עיצוב שעונים, עיצוב ואריזה של כלי רכב. כמה בוגרי להקים עסקים משלהם או להיכנס שיווק, מודל ביצוע, גרפיקה, משחקי מחשב עיצוב, עיצוב וניהול ההוראה.תוכנית זו כוללת פרויקטים מרתקים ומגוונים כמו צעצועים, מוצרים מקומיים, תחבורה, ציוד כושר ותאורה. גישה לסדנאות מצוינות, מתקני דוגמנות ותוכנה, תאפשר לסטודנטים להציג את עבודתם ברמה מקצועית.מיומנויות הליבה מוצגות באמצעות פרויקטי תכנון מובנים ומעשיים, הכוללים יצירת רעיונות, ציור ועיבוד, יצירת מודלים ועבודת מחשב. מודולים נוספים כוללים דור קונספט, ארגונומיה ושימושיות, חומרים וייצור ואסתטיקה. התוכנית מתקדמת כדי לכסות פרויקטים מתקדמים יותר CAD ואת התפקיד של Rapid Prototyping.כאשר ההזדמנות מתעוררת, התלמידים יכולים לעבוד על פרויקטים משותפים עם סטודנטים וצוותים מעיצוב תחבורה, פרסום וניהול מותגים ותוכניות אחרות.בשנת 3, תוכלו להשלים פרויקט עיצוב מרכזי בתחום עניין אישי. גמישות זו מעניקה לסטודנטים את היכולת להתמכר בחשיבה מקורית אמיתית ולהיות חדשנית. הסטודנטים יכולים להציג את התכנונים שלהם לציבור הרחב ולמעסיקים הפוטנציאליים בסוף השנה.דרישות כניסהכביש 1: כניסה לשנת 1השלמה מוצלחת של STPM עם 2 עובר מלא או שווה ערך עם מינימום CGPA של 2.0 והשלמת SPM או שווה ערך; אוֹהשלמה מוצלחת של A-Level עם לפחות לעבור 2 נושאים והשלמה מוצלחת של O-Level או שווה ערך; אוֹבגרות או קרן מוכרת עם CGPA 2.0; אוֹהסמכה ש- APIIT מקבלת כמקבילה לאמור לעיל.... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

הגישה שלנו ל- 360 מעלות לפרסום יצירתי ואסטרטגי וניהול מותגים מפתחת אנשי מקצוע עם מגוון רחב של מיומנויות, מפתחת את הזדמנויות ההעסקה שלך. סביבת העבודה היצירתית שלנו משקפת ס ... [+]

סקירה כלליתהגישה שלנו ל- 360 מעלות לפרסום יצירתי ואסטרטגי וניהול מותגים מפתחת אנשי מקצוע עם מגוון רחב של מיומנויות, מפתחת את הזדמנויות ההעסקה שלך. סביבת העבודה היצירתית שלנו משקפת סביבה של סוכנות, יצירת אזורי עבודה גמישים ומרחבי פרוייקטים עם תוכנה סטנדרטית בתעשייה.תוכנית הפרסום הדינמית שלנו, שמובילה רעיונות, תספק לך את הכישורים וההבנה לפתח קריירה בתעשיות היצירתיות. אם אתה רוצה לעבוד בצוות יצירתי, להיות copywriter, מתכנן חשבון או מנהל המותג, תוכלו להרוויח ניסיון מעשי על הידיים כי הוא מאוד אטרקטיבי למעסיקים בעתיד.צוות התוכנית יש ניסיון בתעשייה ומדריכים עמיתים שלנו הם מנהלים יצירתיים הנוכחי מתרגלי סוכנות. אנו מציבים חשיבה יצירתית ורעיונות במרכז הגישה של 360 מעלות למחקר פרסומי באמצעות פלטפורמות פרסום דיגיטליות ומסורתיות, חוקרים מדיה חברתית, שיווק ויראלי ופרסום סביבתי.מיקומים בתעשייה וביקורי סוכנות יוסיפו להתפתחות שלך. תלמד כיצד ליצור מסעות פרסום על ידי לימוד תחומי מפתח של חשיבה יצירתית, אסטרטגיה ותכנון, כמו גם יצירת רעיונות, תקשורת משולבת, כיוון אמנות וקופירייטינג.דרישות כניסהכביש 1: כניסה לשנת 1השלמה מוצלחת של STPM עם 2 עובר מלא או שווה ערך עם מינימום CGPA של 2.0 והשלמת SPM או שווה ערך; אוֹהשלמה מוצלחת של A-Level עם לפחות לעבור 2 נושאים והשלמה מוצלחת של O-Level או שווה ערך; אוֹבבגרות או בבסיס מוכר עם CGPA 2.0 ב SPM רמה; אוֹהסמכה ש- APIIT מקבלת כמקבילה לאמור לעיל.... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

הזדמנויות מרגש קיים כמו מעצבים פנים וחוץ חברות רכב ותחבורה, וכן כיועצים עיצוב. כמה בוגרי לבחור להשיק את העסק שלהם. התלמידים לומדים מגוון של מיומנויות הניתנות להעברה, שנית ... [+]

סקירה כלליתהזדמנויות מרגש קיים כמו מעצבים פנים וחוץ חברות רכב ותחבורה, וכן כיועצים עיצוב. כמה בוגרי לבחור להשיק את העסק שלהם. התלמידים לומדים מגוון של מיומנויות הניתנות להעברה, שניתן ליישם בפרויקטי קרקע, ים ואוויר.הסטודנטים עובדים על פרויקטים בתחום התחבורה והתכנון התעשייתי בסביבת סטודיו יצירתית וידידותית. יש להם גישה סדנאות מעולה מתקני דוגמנות, להשתמש בתעשייה תקן תוכנה צפויים להציג את עבודתם לרמה מקצועית.מיומנויות הליבה מפותחות באמצעות פרויקטי תכנון מובנים ומעשיים, הכוללים יצירת רעיונות, ציור ועיבוד, מודלים חימר ותוכנות רלוונטיות. התוכנית פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים ביקור המעורבים לאורך. שיטות הלימוד והלמידה מגוונות וכוללות סדנאות עיצוב אישיות וקבוצתיות, הדרכות, סמינרים ומצגות.לתלמידים יש תשומות טכניות ותשומות קפדניות בכל התוכניות מהפקולטה לאמנויות וטכנולוגיות יצירתיים, ומסיימים פרויקט עיצוב מרכזי בשנה השלישית בתחום של עניין אישי. גמישות זו נותנת את האמצעים לעסוק להתמכר בחשיבה מקורית וחדשנית.המטרות שלנו הן לצייד תלמידים עם מגוון רחב של מומחים ומיומנויות להעברה. התוכנית מספקת הזדמנות לקחת חלק בעבודה ולהיכנס לתחרויות עיצוב ארציות. הסטודנטים מציגים את העיצובים שלהם לציבור הרחב ולמעסיקים הפוטנציאליים בתערוכת סוף השנה.דרישות כניסהכביש 1: כניסה לשנת 1השלמה מוצלחת של STPM עם 2 עובר מלא או שווה ערך עם מינימום CGPA של 2.0 והשלמת SPM או שווה ערך; אוֹהשלמה מוצלחת של A-Level עם לפחות לעבור 2 נושאים והשלמה מוצלחת של O-Level או שווה ערך; אוֹבבגרות או בבסיס מוכר עם CGPA 2.0 ב SPM רמה; אוֹהסמכה ש- APIIT מקבלת כמקבילה לאמור לעיל.... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

תוכנית זו שואפת לפתח אותך כמו אנימטור יצירתי. נתיב האנימציה מציע הזדמנות להתמחות מודלים, אנימציה ויישומים מרוכבים מבוססי ביצירת סרט אופי ההחלטות. ... [+]

סקירה כלליתתוכנית זו שואפת לפתח אותך כמו אנימטור יצירתי. נתיב האנימציה מציע הזדמנות להתמחות מודלים, אנימציה ויישומים מרוכבים מבוססי ביצירת סרט אופי ההחלטות.התוכנית מתמקדת בהיבטים רבים של תהליך האנימציה הבסיסי ונתמכת על ידי שורה של מרצים מומחים, הדגמות וסמינרים שמציגים את התלמידים לתהליך מקצועי, עיצובי ויצירתי.שנה 1 מספק מבנה ללמידה העקרונות העיקריים של אנימציה. תוכלו לחקור מגוון של טכניקות מעורבים 2D ו CG אלמנטים.שנה 2 כוללת את התפתחות הדמויות לעומק רב יותר. זה כולל שיפור דיאלוג אודיו ומחווה הגוף, מבוא אינטגרציה פעולה, תאורה מתקדמת ועבודת המצלמה עבור הרכב ירו גדול; כמו גם ביצוע מודל כמו מודול הליבה עם דגש על בניית קבוצה. תוכלו גם יש אפשרות ללמוד אנימציה ניסיונית.בשנת 3 אתה תהיה צפוי לייצר סדרה של אנימציות קצר המציגים ביצועים מצוינים מבוסס אנימציה. מושם דגש על תרגול מקצועי לקראת סיום הלימודים וסיכויי תעסוקה גבוהים יותר באמצעות אנימציה.דרישות כניסה... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

סייבר אבטחה היא תחום חשוב וגדל של עבודה עבור אנשי מקצוע המחשוב. לכל ארגון שיש לו רשת מחשבים או משתמש באינטרנט יש סיכון ביטחוני פוטנציאלי וזקוק לאנשים בעלי כישורים מיוחדים ... [+]

סקירה כללית

סייבר אבטחה היא תחום חשוב וגדל של עבודה עבור אנשי מקצוע המחשוב. לכל ארגון שיש לו רשת מחשבים או משתמש באינטרנט יש סיכון ביטחוני פוטנציאלי וזקוק לאנשים בעלי כישורים מיוחדים שיסייעו בהגנה על המערכות והנתונים שלהם. אתה יכול גם למצוא את עצמך עובד עבור מומחה ייעוץ המשרד המספק שירות כזה לארגונים קטנים יותר.

מערכות מחשב לאחסן, לעבד ולתקשר מגוון רחב של נתונים. חלק גדול מהנתונים הללו הוא גישה פרטית ובלתי הולמת אליו עלולה לגרום לעלויות משמעותיות לארגון או לאדם שבבעלותו הנתונים. אבטחת מערכות המחשב מפני התקפות זדוניות או אפילו מפני נזק בלתי מכוון הוא חיוני לכל מערכת מחשב. תוכנית זו נותנת לך את הידע ואת הכישורים כדי לאפשר לך למנוע התקפות נזק בלתי מכוון למערכות מחשב.... [-]

מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

בעולם העסקים התחרותי של היום, ה- IT ממלא תפקיד מרכזי בניצול הפוטנציאל המסחרי. יעד הבוגרים שלך מתוכנית זו עשוי להיות ברמה ניהולית בתוך מחלקת IT, פיתוח מערכות IT ומתן מענה ... [+]

סקירה כללית

בעולם העסקים התחרותי של היום, ה- IT ממלא תפקיד מרכזי בניצול הפוטנציאל המסחרי. יעד הבוגרים שלך מתוכנית זו עשוי להיות ברמה ניהולית בתוך מחלקת IT, פיתוח מערכות IT ומתן מענה לצרכים של מספר מחלקות עסקיות. אתה יכול לקחת קריירה בפיתוח מערכות ה- IT, IT מערכות ניתוח ועיצוב או ניהול רשת ה- IT.

במהלך השנה הראשונה, תוגש למושגים עסקיים ומחשוביים, כלים וטכניקות, שנה 2 מכסה את פיתוח מערכות ה- IT לעסקים, לניתוח, עיצוב ופיתוח של פתרונות מבוססי אינטרנט, רשתות ונושאים מקצועיים בתחום המחשוב.... [-]

מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

כמו מחשבים הם חלק מהותי של החיים הרגילים, הם חשובים גם ככלי בפעילות פלילית. לפיכך, הם יכולים לספק מקור חיוני של ראיות. פרס זה מספק הארקה מוצק במיומנויות שאתה צריך כדי לעק ... [+]

סקירה כללית

כמו מחשבים הם חלק מהותי של החיים הרגילים, הם חשובים גם ככלי בפעילות פלילית. לפיכך, הם יכולים לספק מקור חיוני של ראיות. פרס זה מספק הארקה מוצק במיומנויות שאתה צריך כדי לעקוב אחר הקריירה בחקירה משפטית של מערכות מחשב ואזורים קשורים של אבטחה. אותן כישורים שמאפשרות לך לעקוב אחר עדויות גם מציידות אותך ביכולות הדרושות כדי לסייע לארגונים ויחידים לשחזר נתונים / מידע שאולי אבדו או הושחתו כתוצאה מפעילות מקרית או מזיקה. אתה יכול לא רק לזהות פעילות פלילית, אלא גם לעזור להציל אנשים מן ההשלכות של פעילות כזו.... [-]

מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

פרס זה יהיה לצייד אותך עם הכישורים לעבוד סרטים, טלוויזיה מדיה חדשה. המתמחה בתעשייה מוצרים סטנדרטיים, מתוך הסרט הדיגיטלי ועריכת וידאו למיומנויות האנימציה הנדרשת כדי לייצר ... [+]

סקירה כלליתפרס זה יהיה לצייד אותך עם הכישורים לעבוד סרטים, טלוויזיה מדיה חדשה. המתמחה בתעשייה מוצרים סטנדרטיים, מתוך הסרט הדיגיטלי ועריכת וידאו למיומנויות האנימציה הנדרשת כדי לייצר שידור סטנדרטיים titling ואפקטים, תוכלו גם לקבל את המיומנויות שלאחר הייצור שכל מקצועני postproduction צריך.תוכנית זו משלבת את המחקר של ייצור וידאו דיגיטלי שלאחר הייצור במספר תחומים שונים, כולל סרטים, וידאו, טלוויזיה, אנימציה, עיצוב הדמיה דיגיטלית. תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בתעשייה תקן תוכנה כולל Final Cut Pro Studio ו Adobe יצירתי Suite. כל מיומנויות שלאחר הייצור מגובים עם ידע הייצור הסרט כל עורכי ואנשי מקצוע שלאחר הייצור דורשים.שנה 1 מכסה את כל המיומנויות שלאחר הייצור הבסיסי, כולל גרפיקה ואת היסודות של הפקת סרטים ועריכה, עם אפשרויות לכלול הקלטה קול CGI.בשנים 2 ו 3 תלמד עריכת, אנימציה ו וידאו High Definition הייצור. מיומנויות אלה ישולבו עם דירוג צבע עבור סרטים וטלוויזיה, compositing (מסך ירוק) ו להתאים אובייקטים נעים בסצנות אנימציה ווידאו.זה יהיה מאוחדת עם ההזדמנות ללמוד נושאים הקשורים סרטים אחרים, cinematography, הפקת אודיו, ערבוב ועיצוב ומוסיקה וידאו הייצור. השילוב של הכישורים שנרכשו מעניק לבוגרים יתרון בתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והמדיה.דרישות כניסהכביש 1: כניסה לשנת 1השלמה מוצלחת של STPM עם 2 עובר מלא או שווה ערך עם מינימום CGPA של 2.0 והשלמת SPM או שווה ערך; אוֹ,השלמה מוצלחת של A-Level עם לפחות לעבור 2 נושאים והשלמה מוצלחת של O-Level או שווה ערך; אוֹבגרות או קרן מוכרת עם CGPA 2.0; אוֹהסמכה ש- APIIT מקבלת כמקבילה לאמור לעיל.... [-]
מלזיה Kuala Lumpur
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית