Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על APIIT

מכון אסיה פסיפיק לטכנולוגיות מידע מציע מגוון של תוכניות אשר נועדו לייצר בוגרי תעסוקה, על ידי מתן לסטודנטים שלנו ניסיון אקדמי בינלאומי בקנה מידה הדוק מיושר לדרישות התעשייה. כחברה אינטגראלית בקבוצת ה- API של החינוך - הכוללת את האוניברסיטה הטכנולוגית של אסיה פסיפיק

התוכניות של API מוצגים יחד עם השותף הבינלאומי הוותיק שלנו, אוניברסיטת סטאפורדשייר, בריטניה. במסגרת ההסדר המשותף המאושר, APIIT מעניק תארים של אוניברסיטת סטאפורדשייר תוך שימוש באותה תוכנית לימודים, תוך התאמה לתהליכי שיפור איכות ההוראה, הלמידה וההערכה, כמו בבריטניה, במטרה להבטיח השוואה בין ניסיון הסטודנט לסטנדרטים אקדמיים.

תעשיות יצירתיים במלזיה ובאזור מובילה את הדרך עם קדימה צופה Staffordshire אוניברסיטת קורסים @ APIIT בתחום חדשנות עיצוב

ואכן, מערכת החינוך של ה- API יוצרת בוגרים שמגלמים את מחויבותה של סטאפורדשייר להפקת בוגרי סטאפורדשייר - בוגרי המחזיקים במיומנויות מפתח של יכולת תעסוקה, יזמות ויזמות - והיכולת להתבלט בשוק העבודה. כמו סטודנטים APIIT לומד על סטאפורדשייר מעלות האוניברסיטה, התלמידים שלנו מקבלים הרבה יותר מאשר רק הבנה של הנבדקים שלהם אבל יעזוב עם קבוצה של תכונות מעסיקים פוטנציאליים לא רק לחפש אבל יהיה ערך וכבוד. יחד עם זאת, תוכניות ה- Foundation והדיפלציה של APIIT גם מובטחות באופן חיצוני על ידי אוניברסיטת סטאפורדשייר, אשר מבטיחה כי התלמידים יקבלו הסמכה בינלאומית בהשוואות תוך הבטחת התקדמות מוצלחת למידת בחירתם.

גישה זו במתן חינוך בינלאומי בהיקפים גם משתרע מעבר לגבולות מלזיה והוא משוכפל מקרוב בתוך המשפחה שלנו של הקמפוסים סניף APIIT ההפעלה בסרי לנקה ובהודו. בין מוסדות MSC-Status הראשונים של מלזיה, APIIT השיגה אף היא שיא בתחום המחקר, הפיתוח והמסחור, וזכתה ביותר מ -50 פרסים מלזי ובינלאומיים עדכניים לחידושים, למוצרים ולפרויקטים של סטודנטים. בהוקרה על התמקדותה באיכות החינוך, קיבלה קבוצת החינוך של אפיט את פרס הצטיינות של ראש הממשלה בשנת 2011 וכן את פרס איכות הייצוא של משרד המסחר והתעשייה הבינלאומית, מלזיה.

התוכניות האקדמיות של APIIT מאושרות על ידי משרד החינוך של מלזיה והכישורים מוכשרים באופן מלא או זמני על ידי סוכנות ההסמכה המלזית (MQA).

למה ללמוד בקואלה לומפור, מלזיה

יש משהו לכולם

קואלה לומפור (KL) כבר זמן רב הבחירה של יעד המחקר לסטודנטים מאינדונזיה, סין, הודו, פקיסטן, מרכז אסיה, אירופה, המזרח התיכון, האיים המלדיביים, אפריקה, ומדינות בדרום מזרח אסיה. בנוסף למדינה היפה של מלזיה, אוכלוסייתה המגוונת ותנאייה היציבים, מגוון הקורסים הרב שאנו מציעים - החל בטכנולוגיות מידע ועד טכנולוגיות ביוטכנולוגיה ומדיה - מעניק הזדמנויות למידה לכל התלמידים שלנו.

סטנדרטים אקדמיים גבוהים והכרה בינלאומית

חינוך הוא השקעה, אז אתה רוצה לוודא שאתה מקבל הכשרה טובה ברמה גבוהה של למידה. במהלך השנים הסתגלנו לשיטות ומדריכי הוראה מודרניים, מבלי להשליך ערכים של גישות לימוד מסורתיות. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל הכשרה השכלה כי הם סטנדרטים בינלאומיים והכרה. כישורים אלה ניתנים להעברה ומוכרים על ידי אוניברסיטאות אחרות, כולל בריטניה ואוסטרליה. כמובן, המטרה הסופית שלנו היא כי הכישורים והמחקרים שלך ניתנים להעברה ולהערכה בכוח העבודה.

אתה תהיה שיפור האנגלית שלך

מלזיה מציעה הזדמנות אדירה ללמוד וללמוד שפות חדשות. המגוון הרב-תרבותי שלנו מורכב מאנשים דוברי אנגלית, בהאסה מלאיו, מנדרין, דיאלקטים סיניים, טמילים ועוד שורה של אחרים. תוכלו לפגוש וללמוד עם תלמידים מכל רחבי האזור, נותן לך את ההזדמנות לדבר ולתרגל שפות חדשות. רוב התלמידים מדברים אנגלית, והשיעורים שלנו מתבצעים כולם באנגלית. אתה יכול גם לקחת שיעורים נוספים באנגלית לפני שתתחיל ללמוד את התואר.

אפשרות סבירה

העלות הכוללת של למידה וחי במלזיה היא בדרך כלל נמוכה יותר מאשר ברוב המדינות אשר מציעים בינלאומית מוכרת איכות מובטחת תוכניות הלימודים.

מרכז לטכנולוגיה ומולטימדיה

ממשלת המולטימדיה של ממשלת מולטימדיה סופר (MSC) הושק בשנת 1996 כדי להניע את המדינה לתוך עידן המידע באמצעות סדרה של יוזמות או יישומי הדגל הכוללים הממשלה האלקטרונית, בתי ספר חכמים, Telemedicine, מחקר
מלזיה גם מוכיחה להיות שיא בהיסטוריה האדריכלית מן הישן החדש. בואו לראות את אחד מגדלי הבטון הגבוהים בעולם! עומד על 421 מטר, מגדל קואלה לומפור נבנה על ידי חברה מקומית לשמש מגדל תקשורת ו שידור. מלבד האדריכלות המורכבת, אתה יכול גם לקחת טרמפ באחד מארבעת מעליות להביע העליון ולהעריץ את הנוף מן הסיפון תצפית.
על קו הרקיע של קוואלה לומפור, מגדלי התאומים Petronas 452 מטר הוא מצבה לאומית ואת סמל הגאווה של המדינה. בניין 88 קומות של זכוכית אטרקטיבית פלדה fauade הוא פיתוח משולב עם מסחרי, קמעונאי, מלון, כנסים, מתקני בילוי למגורים.

נגיש בקלות

מלזיה היא להגיע בקלות על ידי טיסות מכל רחבי העולם. היא נגישה גם בים וביבשה ממדינות שכנות כמו אינדונזיה, סינגפור ותאילנד. KLIA התעופה הבינלאומי, KLIA, היא סביבת שדה ביתית עם אטרקציות טכנולוגיות גבוהות. זהו שדה תעופה עסוק בטיסות וטיפול בטיסות היוצאות ונוחתות מכל רחבי העולם.
אם אתה מרוץ מכוניות נלהב, אתה תהיה שמח לדעת כי מסלול מרוץ פורמולה אחד ממוקם ליד שדה התעופה שבו פורמולה אחת המירוץ מתקיים מרס מדי שנה. המסלול גם חותרת עבור אופנוע פעילויות מרוצי ראלי לאורך כל השנה.

לחוות את המגוון התרבותי

תוכלו למצוא שילוב מענג של תרבויות אסיה העתיקה ביותר - מלאית, סינית, הודית, עם חגיגה מפוארת של פסטיבלים, מנהגים, ומסורות ומגוון של מאכלים רב תרבותיים.
אכילה בחוץ במלזיה היא הרפתקה לאוהבי מזון. יש מגוון גדול - מאוכל מלאית מתובל, מגוון אינסופי של אוכל סיני, מאכלים אקזוטיים מהודו, המטבח המערבי, כדי ניוניה מזון פורטוגזית. להתמכר מנות מלזי פופולרי כגון סאטאי, nas lemak, rendang, רוטי canai, murtabak, לקסה, אורז עוף. רשתות מזון מהיר הבינלאומי הן גם זמינות נרחב בערים.
המלכים חוגגים מגוון של חגים ופסטיבלים - Deepavali או פסטיבל האורות, הארי Raya, ראש השנה הסיני, חג המולד, יום לאומי או יום Merdeka, פנס ועוגה ירח פסטיבל, רק שם כמה.

מזג אוויר מתון ומזג אוויר

מלזיה יש אקלים לח, טרופי עם טמפרטורות ממוצעים של 29 מעלות צלזיוס לאורך כל השנה, קריר יותר באזורי ההרים. מבחינה גיאוגרפית, הוא שטוף בשמש טרופית חמה, עם 3,000 ק"מ של קו החוף, שורה של אתרי הגבעה מגניב, יערות הגשם העתיקים ביותר בעולם, ההר הגבוה ביותר בדרום מזרח אסיה. האקלים הבהיר והטרופי מבטיח שרוב הספורט והפעילויות יוכלו ליהנות לאורך כל השנה.

פעילויות ספורט והרפתקאות

ספורט רבים שיחקו במלזיה. בין הפופולריים הם כדורגל, בדמינטון, הוקי, טניס ו סקווש. מועדפים אחרים הם רכיבה על אופניים, קריקט, באולינג, גולף, רוגבי, טניס שולחן, סופטבול ו מירוץ גרנד פריקס.
אם אתה אוהב הרפתקה טבעית, יהיה לך הרבה כיף! עם קו החוף הארוך ואת האיים offshore, אתה יכול לעשות סקי מים, גלישת רוח, שנורקלינג וצלילה באיים ופארקים ימיים, גם קיאקים, רפטינג מים לבנים, ספארי נהר הפלגות לצד מערכת הנהר גדול.
זה לא הכל. מערה לחקר, טיפוס הרים, נסיעה על הכביש, אופני הרים, טרקים בג'ונגל, רכיבה על מסלול, צלילה, דיג, צפרות, מצנחי רחיפה הם גם בין פעילויות פופולריות במלזיה.

מיקומים

קואלה לומפור

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

טלפון
+603-8996 1000