קרא את התיאור הרשמי

ניהול תעופה קולג ' מוגדר עם המטרה העיקרית "להוסיף ערך" על אחוות התעופה במלזיה . אנחנו רוצים להפוך את המוקד המרכזי של ניהול התעופה הקשורים ידע ומידע במלזיה. אנחנו רוצים לספק את תנופת הצמיחה לתעשיית התעופה במלזיה. כפי שאתה יכול להיות מודע, תעשיית התעופה מוגדר לגדול באזורי אסיה ופסיפיק (כולל מלזיה) עם צמיחת הצמיחה של כלכלות סין והודו.

בהתאם לערכי הליבה שלנו: שביעות הרצון של הלקוחות, שיפור מתמיד, מקצועיות ועבודת צוות, שביעות הרצון של התלמידים והמשתתפים שלנו היא הדאגה העיקרית שלנו. החינוך שלך ואת רווחת האימון הוא המוקד המרכזי שלנו.

המטרה השנייה שלנו היא לייצר בוגרים, לא רק עם הידע, אבל עם הכישורים לתקשר ולתקשר היטב עם אנשים אחרים ומכאן השגת פתרון בעיות מיומנויות כל כך הרבה צורך בתעשייה. כמו תומס מור אמר כי "החינוך אינו נערם על למידה, מידע, נתונים, עובדות או יכולות - כלומר אימון או הדרכה - אלא רק מגלה מה מסתתר כזרע".

נכון לעכשיו, המוצר הליבה שלנו היא דיפלומה ב תעופה וניהול דיפלומה ב טיסה מבצע ניהול - הראשון מסוגו במלזיה, במטרה לייצר בוגרי שיוכלו להגדיל את תעשיית התעופה של מלזיה לגבהים גבוהים יותר. בעבר, רוב recruitments בתעשיית התעופה היו מן הבוגרים generalist והם ייקח כמה שנים עד שהם יכולים להיות פרודוקטיביים לחלוטין כפי שהם צריכים ללמוד על ידע התעופה תוך כדי עבודה. הבוגרים שלנו יוכלו לבצע את העבודה מיד כפי שהם יהיו חשופים לכל הידע הזה תוך כדי עוברים את קורס דיפלומה במכללה.

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Aviation Management College

תעשיית התעופה והתעופה היא אחת התעשיות החשובות ביותר התורמות נכסים יקרי ערך וצמיחה כלכלית לארצנו. שדה התעופה הוא שער לתחבורה האווירית של המקומיים, התיירים והמסעות העסקיים; ... [+]

תעשיית התעופה והתעופה היא אחת התעשיות החשובות ביותר התורמות נכסים יקרי ערך וצמיחה כלכלית לארצנו. שדה התעופה הוא שער לתחבורה האווירית של המקומיים, התיירים והמסעות העסקיים; עם חברות תעופה רבות המציעות יעדים שונים, הן בינלאומיים והן מקומיים. במלזיה, הצמיחה של תעשיית התעופה התעופה גדל עם התקדמות טובה יותר והנהלות בקנה אחד עם הטכנולוגיה. לפיכך, הקהילה ניהול משחק תפקיד חשוב כדי להבטיח בטוח ויעיל הממשל של התעופה וחברות התעופה.... [-]

מלזיה Shah Alam
ינואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית