AUM American University of Malta

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

למה AUM?

האוניברסיטה האמריקאית במלטה (AUM) היא אוניברסיטה בסגנון אמריקאי המוקדשת להשכלה גבוהה ולמחקר עבור קהילה בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר. תכניות התארים, פעילויות המחקר והשירות לקהילה הופכות חיים ומשרתות את החברה על ידי חינוך אזרחים בעלי ידע מוסרי, יצירת ידע והעמדת הידע לעבודה בסביבה גלובלית.

AUM מחנכת גוף סטודנטים מגוון להפוך לאזרחים גלובליים אחראיים מבחינה מוסרית, הוגים ביקורתיים ומנהיגים עתידיים בסביבת למידה מאתגרת מבחינה אקדמית. היא שואפת ללא הרף לחדש ולשפר את האיכות בהוראה, במחקר, בשירות הציבורי ובפיתוח כלכלי.

הדרך בה AUM מעבירה את התוכניות מהווה אבן בניין מכריעה בבסיס זהותה. כל תוכנית מדריכה את התלמידים לבנות את הידע שלהם מהיסוד ולבניית הידע בצורה קוהרנטית וקוגנטית. זה לוקח את התלמידים לאורך כל הדרך, מעקרונות בסיסיים לתרגול מעשי, עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר בענף הרלוונטי.

מדוע ללמוד במלטה?

ממוקמת במרכז הים התיכון, בין אירופה לצפון אפריקה, מלטה היא המדינה הקטנה ביותר של האיחוד האירופי. המלטה, המפורסמת בתולדותיה בת 7,000 השנים ו -300 ימי שמש, התגלתה כאחד מסיפורי ההצלחה המדהימים בגוש האירו. הכרה בזכות היחס הפרו-עסקי שלה, התשתית החדישה והעלויות הצנועות של עשיית עסקים, היא הפכה למדינה המובילה עבור יזמים בעלי צמיחה וחברות רב-לאומיות.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

הַאֲמָנָה

האוניברסיטה האמריקאית במלטה (AUM) ממזגת את הטוב שבשני העולמות מבחינת הסטנדרטים האקדמיים וההסמכה. כל התוכניות תוכננו על ידי מועצת סגל מקצועית כך שתתאים לתקני החינוך האמריקני ברמה השלישית. כל תואר קיבל הסמכה, לאחר בחינה של הנציבות הארצית להשכלה גבוהה (NCFHE) במלטה. בתורו פירוש הדבר שכל התארים המוצעים ב- AUM מוכרים גם הם ברחבי אירופה ומחוצה לה. הדרך בה אנו מעבירים את תכניות התארים שלנו מהווה בסיס מכריע לזהותנו ב- AUM. החינוך בסגנון אמריקאי בשילוב עם תפאורה אירופאית וגוף סטודנטים רב-תרבותי מספקים את הסביבה המושלמת וערך מוסף ללמידה שלכם.

התוכניות שלנו

תוכניות לתואר ראשון

בין אם תרצו להקים סטארט-אפ חדשני ומוצלח מבחינה כלכלית, לעצב את הדור הבא של משחקי וידאו, או לתכנן את הפריסה של עיר עתידנית, הגעתם למקום הנכון.

אנו מציעים 10 תכניות לתואר ראשון:

 • BS במנהל עסקים
 • תואר ראשון בעסקים ומימון
 • BS בחשבונאות
 • תואר ראשון בפיתוח משחקים
 • תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותקשורת
 • תואר ראשון בהנדסת תעשיה
 • תואר ראשון בהנדסת מכונות
 • תואר ראשון בהנדסה אזרחית
 • תואר ראשון בעיצוב גרפי ואנימציה
 • תואר ראשון בשפה ותרבות סינית

בוגר תוכניות

בחר מבין שלוש התוכניות לתארים מתקדמים שלנו בתחום העסקי והנדסי. תכנית הלימודים מתמודדת עם שלל סוגיות עכשוויות ודחופות, כאשר התיאוריה והפרקטיקה מעניקות תשומת לב שווה. התוכנית עומדת תחת הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, תחת פיקוח על ידי סגל מנוסה מאוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם.

אנו מציעים שלוש תכניות לתארים מתקדמים:

 • תואר שני במנהל עסקים
 • MS בניהול הנדסי
 • MS בתחום אבטחת סייבר

אנגלית למטרות אקדמיות

תכנית ה- EAP באוניברסיטה האמריקאית במלטה נועדה לסייע לסטודנטים העומדים בכל הדרישות להתקבל למעט מיומנות השפה וצריכים לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם על מנת להתחיל את לימודי התואר. תוכנית זו תעזור לתלמידים לשפר את כישוריהם בהקשבה, דיבור, קריאה וכתיבה כדי לעזור להם להצליח ברגע שהם מתחילים את התואר.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

מלגות

מלגת מלגה ואיחוד האירופי

AUM מציעה מלגות מלאות למועמדים לתארים מתקדמים שהם אזרחים מלטזים או האיחוד האירופי המתגוררים במלטה במשך חמש השנים האחרונות. על המועמדים להשלים את בקשת הקבלה שלהם כדי להיבחן.

חיי הסטודנטים ב- AUM

אל תלך פשוט לאוני - תפיק את המרב מזה. ב- AUM אנו מעודדים את הסטודנטים שלנו להשתתף בשורה ארוכה של פעילויות בחסות אוניברסיטאות. מטיולי חוף ועד מסעות תרבותיים ברחבי האי, אנו מחויבים להבטיח לסטודנטים שלנו המון הזדמנויות להנאה. המטרה שלנו לא רק להתנסות בכיתה חיובית, אלא גם לקבל המון הזדמנויות לפתח חברויות לאורך זמן.

הקמפוס שלנו

AUM ממוקמת בבורמלה, הידועה גם בשם Cospicua, אחת משלוש הערים האייקוניות של מלטה. האזור עשיר בתרבות, היסטוריה מגוונת ומסעדות ובתי קפה שנמצאים על שפת הים היפה. הקמפוס שלנו, שתוכנן במקור על ידי ויליאם סקמפ, שימש במהלך מלחמת העולם השנייה כבסיס ימי בריטי. הפצצה קשה מאוד בתקופה זו, הושאר הבניין בהריסות במשך שנים רבות. תהליך השיקום כלל מאמצים לשמור על השימור ההיסטורי של חפצים בתוך הבניין.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

מיקומים

Cospicua

כתובת
BML 1013 Cospicua, מלטה