Al Akhawayn University (in Ifrane)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אל אקהאין

נחנך בשנת 1995 על ידי הוד מלכותו המלך חסן השני ו נסיך הכתר עבדאללה בן עבד אל עזיז של ערב הסעודית, אוניברסיטת אל אח'אין מגדירה מחדש את החוויה הקלאסית האמריקאית לחינוך אמנותי בקמפוס מודרני ארכיטקטוני ומדהים ביופיו של הרי האטלס המזרחיים במרוקו.

הוא מתגאה

  • תוכנית ליבה משותפת בינלאומית ייחודית לכל הסטודנטים לתואר ראשון, המספקים את הבסיס לחינוך גלובלי מעוגל.
  • אקדמאים עשירים, באנגלית, מעודדים בחירה וניסויים, בכל בתי הספר ותוכניות הלימוד.
  • חיי סטודנטים נוחים, בטוחים ומרגשים בקמפוס, ובהם מאות פעילויות של סטודנטים מאוניברסיטת סטודנטיות, עם למעלה מ -96% מתלמידי החוג המתגוררים בקמפוס עם שותפים מכל רחבי מרוקו וארבע כנפות העולם.
  • השלווה וההנאות של איפריאן, מרכז לחקירה חיצונית של הרים, נחלים, אגמים ועוד, עם אפשרויות בילוי רבות וגישה קלה לערים מרכזיות כגון רבאט, קזבלנקה, פס, מקנס ועוד.
פריסילה דו פריז / אונספלאש

למה AUI?

אוניברסיטת אל-אח'אין באיפריין (AUI) מחנכת את האזרחים העתידיים-מנהיגים של מרוקו והעולם באמצעות תוכנית לימודים ליברלית, אנגלית בשפה האנגלית, המבוססת על מערכת צפון אמריקה. הקהילה האקדמית המורכבת מהסטודנטים, הפקולטה והצוות עובדים יחד כדי לטפח מצוינות וזהות באמצעות הוראה ולימוד לטובת התפתחות ההון והאחריות החברתית. ביתם של 2,135 תלמידים מרחבי העולם, הקמפוס המשתרע על פני 75 דונם, כולל 7 בניינים אקדמיים, ספריה, 21 בתי מגורים, 4 אולמות אוכל, חנויות, מרכזי ספורט ומעבדות מחקר.

הראשון הלא אמריקאי NEASC מוכר האוניברסיטה באפריקה

בשנת 2017, AUI היה מוכר על ידי הנציבות האנגלית החדשה על ההשכלה הגבוהה (NECHE, לשעבר NEASC), אחד המוסדות היוקרתיים ביותר accrediting ברחבי העולם. ההסמכה משמשת כאמצעי להכרה גלובלית בשווי מוסד. במקרה של NECHE, חותמת האישורים שלהם קשה לציון, מציינת סטנדרטים גבוהים בכל רמות ההשכלה, ומעניקה לתעודות האוניברסיטה את שוויון ההנפקות בארצות הברית. ההסמכה של AUI מסמנת את המסקנה של תהליך של תשע שנים שבמהלכו אנו שואפים להגדיל את איכות המוסד כולו שלנו, מן הכיתה למעונות. זה גם מסמן את המחויבות שלנו לכל החיים עצמית הגשמה, כדי שיפור, וכדי להבטיח כי אתה מקבל את החינוך הטוב ביותר שלנו הממסד יכול להציע.

ג 'ון Schnobrich / Unsplash

נצל את איכות החינוך

המודל האמריקאי לליברלים לאמנויות קיים כדי להציע לתלמידים עומק ועומק: הוא מאפשר לך להתמחות לאחר ההרשמה כדי שתוכל לפתח את התשוקות שלך, תוך כדי רדיפה אחר אפיקים של האקדמיה. זו הסיבה שהצגנו את "דרישות הליבה" בתכנית הלימודים שלנו: כדי לעודד את תלמידינו להמשיך במספר רב של השכלה. בעוד אנו דוחפים את תלמידינו להרחיב את אופקיהם, אנו שמים דגש על כך שנתן להם לבחור כיצד מגדירים את עצמם הרבגוניות. ההתייחסות שלנו לאמנויות הליברליות מתקרבת לאקדמיה באופן מעשי: אנו מאמינים כי כל הנושאים קשורים זה לזה, וכי הם מודיעים זה לזה. הכיתות שלנו הן ביתם של מגוון של מוחות, המאפשר בכיתה אחת להיות מאוכלס על ידי סטודנטים עסקיים, מהנדסים, ופילוסופים. בעיצוב התלמידים אנו מקווים שהם ילמדו הן ממוריהם והן מאחד לשני ויצרו בקמפוס רשת מאוחדת של אינטלקטואליזם.

Affordability

שכר לימוד של AUI, עמלות, חדר / לוח מתומחרות להיות תחרותי הן בשוק מרוקאי ובינלאומי, במיוחד עבור חינוך באיכות גבוהה כי הוא מוכר בארה"ב.

מועמדים NB של אזרחות מרוקאית או שיש להם הורה מרוקאי אחד זכאים לשיעור הלימוד הלאומי כי AUI היא אוניברסיטה ציבורית מרוקאית.

מיקומים

איפרן

Al Akhawayn University (in Ifrane)

אתר אינטרנט
טלפון
+212 (0)-535-862-000