Kwararafa University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Kwararafa האוניברסיטה ווקארי, היה תחת רישיון היובל ווקארי ידי נציבות האוניברסיטות הלאומיות בשנת 2005. זה המריא במרץ 2006 עם 61 תלמידים כמו הקהילה הראשונה ויחידה בבעלות האוניברסיטה בניגריה, האוניברסיטה הראשונה טרבה המדינה והאוניברסיטה הפרטית השנייה באזור גיאופוליטיים במזרח צפון של ניגריה.

סטודנטים

חזון

כדי להפוך מוסד מחלקה ראשונה במרדף של ידע וידענות באמצעות הוראה, מחקר ושירות לקהילה, נועדו להקנות ידע ומיומנויות יזמית לסטודנטים אשר יאפשר להם להיות פרודוקטיביים עצמאי.

משימה

  • כדי לספק סביבה נוחה לפיתוח משאבים החומריים ואנושי ילידים יעילים וגבריים לפיתוח האומה.
  • כדי לייצר בוגרי מי הם היטב מעוגלות בדיסציפלינות שלהם וגם חדורי מיומנות יזמית צורך התורמים באופן משמעותי להתפתחות של עצמם בפרט והחברה בכלל.
  • כדי להחליף קיפאון אבטלה וקריירה של בוגרים עם כשרונו היצירתי באמצעות תוכניות ארוזות היטב והכשרה מעשית.
  • כדי לספק חינוך קול ניגר בלי קשר להשתייכות דתית, שבטים, מין נטייה פוליטית.
  • כדי ליצור סביבה מטפחת ומגרה שבו החתירה למצוינות, פיתוח של משמעת עצמית, חשיבה יצירתית האינדיבידואליות ישגשגו וגם להיתפס כמרכיבים חיוניים של אגודה שיתופית.

צבעים אוניברסיטת

הצבע הרשמי האוניברסיטה הם ירוק וזהב. The Green צבע מייצג חקלאות, פריון, פוריות, צמיחה והתקדמות מתמדת בעוד צבע הזהב מייצג את המורשת התרבותית העשירה של העם והשפע של משאבים טבעיים.

בלוגו, ראש החנית "Atoshi" הוא הנשק המסורתי של עם Jukun (קהילת שורה של האוניברסיטה) ויחסיה עם הספר הפתוח גם הלוגו שהמסמל ידע כי נגזר מהאוניברסיטה תשחק תפקיד מכריע ניהול / רזולוציה של משברים, במאבק נגד בורות, עוני ומחלות.

ההיסטוריה שלנו

Kwararafa האוניברסיטה ווקארי, היה תחת רישיון היובל ווקארי ידי נציבות האוניברסיטות הלאומיות בשנת 2005. זה המריא במרץ 2006 עם 61 תלמידים כמו הקהילה הראשונה ויחידה בבעלות האוניברסיטה בניגריה, האוניברסיטה הראשונה טרבה המדינה והאוניברסיטה הפרטית השנייה באזור גיאופוליטיים במזרח צפון של ניגריה.

ממוקם ב ווקארי עיר עתיקה אשר היה במשך זמן המטה של ​​הקונפדרציה Kwararafa היסטורית המפורסמת, האוניברסיטה שינתה את שמה באופן רשמי ווקארי היובל כדי Kwararafa ב פברואר 2012 משקפות את השורשים התרבותיים וההיסטוריים של הקונפדרציה אשר בשיא שלה הסמכויות המורחבות למודרני ניז'ר, מישור, קוגי, נסאראווה ו בנואה מדינות FCT באזור הגיאו-פוליטי מרכזי בצפון, אדו וקרוס נהר באזור דרום-דרום, קוגי קדונה, קאנו ו Katsina ובסעיף אזור צפון מערב ו באוצ'י , גומבה, ו אדאמווה הברית באזור צפון מזרח.

Kwararafa האוניברסיטה נהנתה יחסים לבביים עם קהילת המארחת שלה מושכת אליה סטודנטים מכל טרבה ו -22 מדינות אחרות של הפדרציה.

סגל

קשרי מחקר פוקוס /

האוניברסיטה מפתחת כיום תוכניות הצמדה עם מוסדות אחרים ואוניברסיטאות ברחבי העולם. מוקד המחקר הוא בתחומים:

  • רזולוצית שלום וקונפליקט
  • מדע וטכנולוגיה מזון
  • חינוך מתמטיקה
  • מחקרים מורשים תיירות האקולוגית

ההתמקדות במחקר נגזרה מיקומו הייחודי של האוניברסיטה בעמק בנואה עם שפע של חי וצומח, כמו גם את המסורות תרבותיות החברתיות העשירות של אנשי האזור שיכול להיות עניין אקדמי נאותים לחוקרים. פרויקט הקהילה שלנו הוא לחינוך מתמטי.

אנו מאמינים שאם אנו עוסקים עם הקהילה הרחבה שלנו ולפרוס טכניקות מודרניות בהוראת המתמטיקה נהיה מילוי פער בחינוך מתמטי בחינוך בפרט והמדע בכלל.

שירותי תמיכה אקדמאיים

ספריית האוניברסיטה

בספריית האוניברסיטה היא מצויד עם ספרים הנוגעים שנבחרו בקפידה, כתבי עת, מגזינים ועיתונים. רבים מהספרים הם האחרונים בקורסים השונים לימד באוניברסיטה. הספרייה הווירטואלית של האוניברסיטה יש 50 מערכות שולחניים עם צגים בגודל 20 אינץ 'כל מרושת ומחובר לאינטרנט. אלקטרוני הספרייה יש יותר מ -2 מיליון ספרים אלקטרוניים על השרתים שלה.

מעבדת מחשבים

בשנת הנחישות שלה כדי להתאים את התיאוריה עם הפרקטיקה, Kwararafa יש אוניברסיטת שתי מעבדות מחשבים מאובזר לשימוש על ידי סטודנטים במחלקה למדעי המחשב של האוניברסיטה. מעבדת המחשבים הראשית יש 25 מערכות מרושתות לשרת. כמו כן, יש במטול ולוח דיגיטלי לבן. המעבדה השנייה היא בעצם לאימוני חומרה. GIS & אקונומטריקה Laboraties האוניברסיטה ציידה שתי מעבדות עבור מערכות מידע גיאוגרפיות ו אקונומטריקה. מעבדות שניהם מצוידים מחשבים שולחניים וניידים, מתקני מולטימדיה ותוכנות מותאמות אישית כדי לאפשר סגל וסטודנטים מתחייבים GIS בסיסי ומתקדם ומחקר סטטיסטי.

מרפאה

האוניברסיטה היא זהירה של צרכי הבריאות של תלמידים וצוות ולצורך זה. האוניברסיטה מספקת ביטוח רפואי לכל תלמידיה. זה מאפשר להם להיות יטופל כאשר חולה בבית חולים גדולים ווקארי ובמקומות שלהם משכנו בחגים.

ספורט

האוניברסיטה מעורב באופן פעיל בספורט שיחק כמה משחקים עם מוסדות שלישוני השכנות. כמו כן השתתפו במשחקי האוניברסיטה הפרטיים האחרונים שנערכו JABU. רכז הספורט של האוניברסיטה מפקח על ענייני יחידה זו.

מיקומים

ווקארי

כתובת
Kwararafa University, Wukari
P.M.B 1019
Wukari, Taraba State

ווקארי, טרבה, ניגריה