קרא את התיאור הרשמי

SAE, עם 53 קמפוסים ב -27 מדינות, כבר הגדרת benchmark העולמי לחינוך קריאייטיב מדיה מאז 1976. בניו זילנד, אנחנו בגאווה מציעים תעודה, תעודה, תואר ראשון אודיו, ותעודה בקולנוע.

SAE הוא המחנך המוביל בעולם בתעשיות תקשורת יצירתית. הוקמה בשנת 1976 כבית הספר המעשי ותיאורטי המשולב הראשון בעולם של הנדסת שמע, עכשיו אנחנו בפרישה עולמית עם 53 קמפוסים ב -27 מדינות, ו הרחבנו מגוון קורסים שלנו כוללים תעודות, דיפלומות, ותארים:

  • אנימציה
  • אודיו
  • לעצב
  • קולנוע
  • משחקים
  • אינטרנט ונייד

בשעת SAE אנו גאים על אספקת תוכניות חריגות במתקנים ברמה עולמית. אנו מבטיחים לתלמידים שלנו מקבלים חינוך מצטיין, כישורים להכרה בינלאומית, ומיומנויות רלוונטיות בתעשייה.

הבוגרים שלנו באמת יש לי היתרון התחרותי.

הבדל SAE

SAE כבר אספקת חינוך ממוקד תעשייה מצטיין מאז 1976. יש לנו להגדיר את אמת המידה כישורים ברמה שלישוני קריאייטיב מדיה משום שאנו יודעים תעשיות האלה ואנחנו יודעים כיצד להכשיר בוגרים בתעשייה מוכן. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מחויבים למתן אפשרויות חינוך המאתגרים, לפתח ולעורר.

SAE מציידת ME להצלחה

אנו המחנך המוביל בעולם בתעשיות תקשורת יצירתית כי אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפינו בתעשייה, אנו מעסיקים מורי מומחה עם ניסיון בעולם האמיתי, ואנו מספקים חינוך אישי במתקנים ברמה עולמית.

הקורסים המקצועיים שלנו בתקשורת יצירתית מגיבים לאופי הדינמי והמתפתח של ענפים אלה. אנו עוזרים לך לממש את הפוטנציאל שלך להגשים את החלומות שלך.

SAE מעניקה לי גישה WORLD

יש SAE 53 קמפוסים ב -27 מדינות. התלמידים והמורים שלנו הם קהילה ייחודית, מגוונת ויצירתית שבאות יחד למטרה קולקטיבית - הזדמנויות חינוך מצטיינים. המומחיות שלנו היא מוכר בעולם וגלובלי באמת.

קורסים SAE להכרה בינלאומית.

SAE חושפת אותי לעולם האמיתי

בSAE אנחנו יודעים בוגרי תעשיות תקשורת יצירתיים צריכים הכשרה מעשית יחידה. אנחנו מוכרים את זה בחזרה בשינה 1976 - זו הסיבה שאנחנו חלוצים על הידיים שלנו, תעשייה ממוקדת, ומותאמים אישית תכנית לימודים, יועברו אליך במתקני המדינה של האמנות.

אנחנו גם להוציא אותך בכיתה אל העולם האמיתי, עם הזדמנויות לפיתוח מקצועיות בכמה הפסטיבלים והאירועים המובילים של ניו זילנד.

SAE מחויב למצוינות בחינוך, ותוצאות הלמידה שלך.

SAE משחרר את הפוטנציאל שלי

בשעת SAE אנחנו נעזור לך לחדד את היכולות והניסיון שלך עם תכנית הלימודים הקפדניים שלנו מבוסס על חוויות מעשיות וטכניות, או מוארק בתאוריה והניתוח ביקורתי.

SAE מתאמן בוגרים מוכני תעשייה מאז 1976. אנחנו גדולים במה שאנחנו עושים - לכן אנחנו חברה המובילה בענף חינוך קריאייטיב מדיה.

מקום

אוקלנד היא העיר הגדולה ביותר בניו זילנד. ייחודי להגדיר בין שני נמלים ואיים רבים במפרץ Hauraki עושה את זה מקום נהדר לחיות. אוקלנד היא אומנויות הלב התרבותי של האוקיינוס ​​השקט. אתה תמצא פסטיבלים, תערוכות בגלריה, עונות תיאטרון extravaganzas המוזיקלי, אם להזכיר רק כמה מן החוויות שהיא מציעה.

אמנותו של העיר מושפעת במידה רבה בזהות הייחודית מבוססת על טה Ao מאורי, שורשי פסיפיק, מורשת טבעית ותרבותית מגוון תרבותי. בעיר יש גם אומנויות דינמיות סצנה תרבותית הוא ביתם של כמה מארגוני האמנויות המובילות בארץ. אוקלנד פיק סופרים מוכשרים רבים, במאי קולנוע ושחקנים כמו גם הגשה כמרכז של תעשיות המדיה ופרסום ויצירתית. לקבלת מידע נוסף על חיים באוקלנד, לבדוק: SAE אוקלנד ממוקמת בכפר פרנל, רק כמה דקות הליכה מאוקלנד CBD.

אנו נספק לך את האיכות הגבוהה ביותר המוכרים בתעשיית ההכשרה מעשית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

SAE Institute New Zealand

הרווק לאמנויות קולנוע הוא הזדמנות להעמיק את ההבנה שלך של תעשיות הקולנוע והטלביזיה, שילוב בפיתוח כישורים יצירתיים ושיטות מחקר דרושות בסביבת הענף התחרותית מאוד של היום. ... [+]

הרווק לאמנויות קולנוע הוא הזדמנות להעמיק את ההבנה שלך של תעשיות הקולנוע והטלביזיה, שילוב בפיתוח כישורים יצירתיים ושיטות מחקר דרושות בסביבת הענף התחרותית מאוד של היום. לצד קידום המיומנויות הטכניות, תואר זה גם מפתח את הבנת היבטים הרלוונטיים של ניהול עסקים בנושאים משפטיים וכן מיומנויות תקשורת ומחקר.

אתה תפגוש מקצוע בענף פרופיל גבוה מקרוב בבתי מלאכה קטנים וסמינרים שיכול לתת לך תובנה לפרספקטיבה שלהם וללמוד תרוויח ניסיון בעבודה מחוץ לאתר ב אולפני הסרטים בעולם האמיתי.... [-]

ניו זילנד Auckland
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SAE Institute New Zealand

הרווק לאמנויות הקלטה הוא הזדמנות להעמיק את ההבנה שלך של תעשיות אודיו ומוסיקה, שילוב בפיתוח כישורים יצירתיים ושיטות מחקר דרושות בסביבת הענף התחרותית מאוד של היום. ... [+]

הרווק לאמנויות הקלטה הוא הזדמנות להעמיק את ההבנה שלך של תעשיות אודיו ומוסיקה, שילוב בפיתוח כישורים יצירתיים ושיטות מחקר דרושות בסביבת הענף התחרותית מאוד של היום.

מלבד להמשך פיתוחו של מיומנויות ייצור מוסיקה רלוונטיות לשווקי מוסיקה מסחריים ולא מסחריים, בשלב זה גם מפתח את הבנת היבטים הרלוונטיים של ניהול עסקים בנושאים משפטיים וכן מיומנויות תקשורת ומחקר.

אתה תפגוש מקצוע בענף פרופיל גבוה מקרוב בבתי מלאכה קטנה וסמינרים שיכולים לתת לך תובנה נקודות המבט שלהם, ולשתף את הידע והניסיון שלהם. תואר זה מבוסס מחקר, שפתח את הדרך אל הרמות הגבוהות ביותר של השכלה אקדמית (תואר שני ושלישי). יש SAE מספר מסלולים לתוך כמה תוכניות של מחקר שנערך בניו זילנד ובחו"ל.... [-]

ניו זילנד Auckland
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית