קרא את התיאור הרשמי

אודות

יוניטק היא המכון הטכנולוגי הגדול ביותר בניו זילנד, עם למעלה מ -20,000 סטודנטים הלומדים מעל 150 תוכניות מוכוונות עבודה. אנו מציעים חינוך ממוקדת תעסוקה מובילה בשני הקמפוסים שלנו בהר. אלברט ולוטאקר.

למידה והוראה

למידה והוראה היא בלב השינוי שלנו.

למידה והוראה היא עסקי הליבה שלנו, ואנחנו מחויבים לעשות את זה טוב יותר כך הבוגרים שלנו לקבל משרות טובות יותר, קריירה טובה יותר וחיים טובים יותר.

איך אנחנו משתנים?

במהלך השנים האחרונות, רבים מהמורים שלנו מציירים שיטות הוראה חדשות הכוללות למידה מבוססת יותר על עבודה, טכנולוגיות חדשות וסגנונות שונים של עבודה עם תלמידים.

אנו קוראים לזה תוכנית הלימודים.

גישות אלה נועדו כולם כדי להפוך את הבוגרים שלנו להעסיק יותר.

עכשיו ההתמקדות שלנו היא על יישום אלה גישות חדשות בכל תוכנית ב Unitec, כך שכל תלמיד יכול להיות בטוח חינוך Unitec שלהם באמת מכין אותם לקריירה שלהם נבחר.

במהלך שלוש השנים הבאות (2015- 2017) כל תוכנית נבדקת ומעוצבת מחדש על מנת לקבל מרכיבים של למידה מבוססת-למידה, למידה מקוונת, למידה פנים-אל-פנים ועבודה עצמאית / קבוצתית.

איך המורים שלנו משתנים?

אנו משקיעים רבות בפיתוח מקצועי ולכן המורים שלנו מסוגלים להפיק את המרב מהטכנולוגיות החדשות ואת הזמן פנים אל פנים עם התלמידים.

דיקן ההוראה והלמידה לינדה קיסינג-סטיילס אומרת: "אנו מבקשים ממורים להתעמת עם הגישות הנוכחיות שלהם ללמידה ולהוראה ולהרחיב את גישתם לגישות חדשות שמתאימות למגמות עכשוויות. זה כולל פרקטיקות מאוד מתמקדות סטודנטים, ניצול של מרכיבים משמעותיים של למידה מבוססי אינטרנט העסקת שיטות חדשות כגון gamification ו mixpaces. "

איך אנחנו מכינים את הבוגרים לעבודה?

אנחנו סוגרים את הפער בין חינוך לתעשייה.

אנו יודעים מהמחקר שלנו, כי מעסיקים בניו זילנד רוצים שהתלמידים שלנו יהיו בעלי הזדמנויות למידה משולבות יותר בעבודה בזמן שהם ילמדו, כך שיש להם גישה לבריכה של בוגרי הכשרה מוכשרים לעבודה.

אנחנו עוברים לרמות גבוהות יותר של למידה מעשית משולבת בעבודה בכל התוכניות שלנו. כדי להשיג זאת אנו מחפשים יותר ויותר קשרים עמוקים עם שותפים בתעשייה. אנחנו רוצים לעשות את זה קל יותר מועיל עבור עסקים וארגונים אחרים לעבוד איתנו כדי שנוכל לחבר אותם עם הלימודים שלנו, הצוות שלנו ואת התלמידים שלנו - ובסופו של דבר לספק אותם ואת התעשיות שלהם בוגרי גדול להעסיק.

איך אנחנו משנים את החללים שלנו?

גורם נוסף בפיתוח בוגרי עבודה מנוסים, מוכנים לעבודה הוא לוודא שיש להם את המרחבים הנכונים ללמוד עם הטכנולוגיה הטובה ביותר הקיימת כדי לתמוך בהם.

פיתחנו אבטיפוס שטח למידה בהר שלנו. אלברט קמפוס המאפשר לסטודנטים ולצוות ההוראה לחוות גישות חדשות וחדשניות ללמידה ולהוראה עם הטכנולוגיות והמתקנים החינוכיים הטובים ביותר. המרחב החדש מעודד תלמידים לשתף פעולה, לשתף רעיונות, לעבוד יחד עם תלמידים מתוכניות אחרות, וללמוד מיומנויות רכות יקרות כמו עבודת צוות.

אנו אוספים משוב משתמשים ונתוני שימוש במרחב זה ומשתמשים בו כדי לשפר את הלמידה ואת סביבות ההוראה ואת העיצובים עבור רווחים חדשים.

ראה למטה וידאו של המורים שלנו לומדים באב טיפוס החדש שלנו למידה ומרחב הוראה:

קרא עוד על מהפכת ההוראה שלנו

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Unitec Institute of Technology

רואי חשבון להבין את ההשפעות הכספיות של פעולות לשחק תפקיד חיוני בהצלחת העסק. השג הבנה קולית של עקרונות חשבונאיים ופיננסיים, ולמד כיצד ליישם את הידע החשבונאי הטכני שלך במגו ... [+]

בעל תואר ראשון בחשבונאות עסקית

רואי חשבון להבין את ההשפעות הכספיות של פעולות לשחק תפקיד חיוני בהצלחת העסק. השג הבנה קולית של עקרונות חשבונאיים ופיננסיים, ולמד כיצד ליישם את הידע החשבונאי הטכני שלך במגוון של הגדרות עסקיות.

סקירת תכנית

תואר ראשון של עסקים (חשבונאות) תואר יפתח את כישוריך בחשבונאות לעבוד במגוון תפקידים במגוון רחב של ארגונים. התואר מציע לך גמישות ובחירה, ולהכין אותך לעבודה כמעט בכל ארגון בעולם. רואי חשבון מספקים את המספרים לנתח בעיות עסקיות והזדמנויות ולשמור על מערכות ותהליכים חשבונאיים על מנת להבטיח את דרישות הדיווח המס והמימון מתקיימים. רואי חשבון יכולים גם לבדוק את הדוחות הכספיים של ארגונים (ביקורת) ולספק עצות על מגוון רחב של נושאים מתכנון מס לקנות ולמכור עסקים. ללמוד ב- Unitec וללמוד את פלטפורמות התוכנה, חשבונאות פעמיים כניסה ואת מיומנויות קבלת החלטות לנתח ולפרש דוחות כספיים.... [-]

ניו זילנד Auckland
מארס 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית