Keiser University Latin American Campus

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת קייזר

נוסדה בשנת 1977, אוניברסיטת קייזר היא השנייה בגודלה עצמאית פלורידה פרטית לא למטרות רווח באוניברסיטה המשרתים יותר מ -20,000 סטודנטים מרוויחים דוקטורט, תואר שני, רווקים, ו עמיתים מעלות ביותר מ -90 תחומי הקריירה.

האוניברסיטה מורכבת מ -18 אתרי קמפוסים בפלורידה, מחלקה בינלאומית, בית הספר למוסמכים, מכללה לגולף וניהול ספורט, חטיבה מקוונת, קמפוס מחוץ לאתר בשנחאי, סין, הקמפוס הלטיני באמריקה ומכון לשפה בניקרגואה.

קמפוס הלטיני

אוניברסיטת קייזר - קמפוס אמריקה הלטינית הוא מוסד להשכלה גבוהה המעניק תארים בארה"ב בניקרגואה ובמרבית האזור. קמפוס המגורים, הממוקם בסן מרקוס, ניקרגואה, פועל על לוח השנה האקדמי האמריקאי ומציע את רוב ההוראה באנגלית, הן בפורמטים מסורתיים והן במשלוחים מקוונים.

בקמפוסים האינטימיים שלנו באים מכל רחבי העולם לשגשג עם פרופסורים ברמה עולמית, בכיתות קטנות, בסביבה שלווה, היסטורית. יש לנו סגל של סגל מוסמך עם Ph.D. ותואר שני באוניברסיטאות יוקרתיות בארה"ב ובאירופה.

אנו עובדים יד ביד איתך בכל שלב של הדרך, מיישום באמצעות מימון ואפילו יישום ויזה.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללמוד ולהשיג. לתכנן את העתיד שלך היום ולקחת את האתגר KU!

מכתב מן הקנצלר

חברים יקרים, עמיתים ומבקרים נכבדים,

בשם משפחת קייזר, חבר הנאמנים, הסגל, הצוות והסטודנטים שלנו: ברוכים הבאים לחגיגה של אוניברסיטת קייזר של כמעט 40 שנות מצוינות בחינוך! כאשר המשפחה שלנו התחיל בית הספר הראשון שלנו Ft. לודרדייל ב -1977, עם סטודנט אחד וכמה כיתות לימוד, לא הייתי מעלה בדמיוני אז כי 40 שנה לאחר מכן יהיו לנו קמפוסים ברחבי מדינת פלורידה, הסכמי שיתוף פעולה עם מערכות האוניברסיטה בסין ומולדובה, יחד עם קמפוס בניקרגואה כדי לשרת סטודנטים בינלאומיים, קרוב ל -3,800 עובדים, וכ -20,000 סטודנטים עם עמיתים, רווקים, תואר שני, ותואר שלישי דוקטורט במספר ביקוש בתחומי הקריירה.

ובכל זאת, זה בדיוק מה שהשגנו.

צמיחה דרמטית זו ניתן לייחס ישירות בחזרה המחויבות המקורית שלנו לפילוסופיה שלנו כי התלמידים מגיעים הראשון. פשוט נאמר, הם הסיבה שאנחנו קיימים. המשימה שלנו, ואת המחויבות שלנו עשרות שנים זה, היא להיות אחראית על התלמידים שלנו על ידי מתן גישה חינוכית חדשנית מוכחת עם גודל הכיתה קטן, הוראה אישית מאוד, על הידיים אימון מעשי, תזמון גמיש כדי להתאים את התלמידים שלנו. ואני גאה מאוד שהמודל הזה גורם לשיעור גבוה של סיום הלימודים והשמה בתחום לימוד תלמידינו. בנוסף, תמיד לימדנו את חשיבות המנהיגות ומשרתים את הקהילות שבהן אנו חיים ועובדים. מחויבות זו חורגת מעבר לכיתה, כאשר הסטודנטים, אנשי הסגל והצוות שלנו מחפשים ללא הרף הזדמנויות להתנדב מזמנם ומשאביהם לארגוני צדקה. אנחנו יודעים שזה חשוב לתלמידים שלנו, כמו הבוגרים שלנו באופן שגרתי לספר לנו היבט זה של החינוך שלהם לא רק נהנו הקריירה שלהם, אלא גם העשיר את חייהם ומשפחותיהם.

אני אישית מזמין אתכם לבקר באחד או יותר מהקמפוסים של אוניברסיטת קייזר. אני מבטיח לך כי תיתקל סביבה ידידותית, אכפתיות אשר אנו מאמינים הוא תורם ללמידה מוצלחת. סביבה זו, התרבות שלנו "סטודנטים הראשון" ואת המחויבות שלנו לאיכות היא מתכון להצלחה שלנו, וזה מה עוזר הבוגרים שלנו להיכנס לכוח העבודה עם רמה גבוהה של ביטחון אישי ומקצועי.

בכבוד רב,

ארתור קייזר, Ph.D.

נָגִיד

אוניברסיטת קייזר

מיקומים

סן מרקוס

כתובת
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

סן מרקוס, מחלקת קרזו, ניקרגואה