Contemporary China Studies Programme

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Contemporary China Studies Programme מעניקה לך הזדמנות ייחודית ללמוד על הניסיון של ימינו ולחוות את ימינו במסלול מרגש של לימודי סמסטר אחד בחו"ל, אשר נושא זיכויים של ECTS לתוכנית הלימודים שלך בבית. ה- CCSP הוא חוויית למידה ייחודית לתלמידי תואר ראשון מתקדמים, אשר סקרנים לגבי התרבויות וסגנונות החיים באסיה, הרוצים ללמוד באוניברסיטה ברמה עולמית, המעוניינים לחקור את עולם העסקים בסין באופן מרתק אך בינלאומי סביבה נגישה. CCSP ממוקם בשנחאי, אחת הערים המרגשות ביותר בעולם כיום, ולימד בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת פודאן, אחת האוניברסיטאות המחקר היוקרתי היוקרתי ביותר בסין מדורגת 40 בעולם על ידי QS. עם CCSP, יש לך בחירה של קורסי שפה סינית, קורסים אקדמיים אנגלית על מגוון נושאים, כמו גם התמחות בארגון מקומי או חברה רב לאומית. בשילוב עם טיולים קבוצתיים קבועים ופעילויות חברתיות המציגות בפניכם את התרבות הסינית המסורתית, CCSP היא תוכנית אקדמית רב תחומית המספקת פרספקטיבות מעמיקות תיאורטי ומעשי על מעמדה המתהווה של סין כמעצמה עולמית.

למה CCSP?

  1. גרים בעיר מדהימה ותוססת
  2. ללמוד באוניברסיטה ברמה עולמית
  3. לחוות את עולם העסקים בסין

האוניברסיטה המובילה

Contemporary China Studies Programme נלמדת באוניברסיטת פודאן, אחת האוניברסיטאות היוקרתיות והמחקריות ביותר בסין. בשנת האחרונה QS הדירוג של אוניברסיטאות העולם, אוניברסיטת פודאן מדורגת כמו 1St אוניברסיטת שנחאי ו 40 בעולם. יש 30,000 תלמידים בפודאן, כולל 5.000 סטודנטים בינלאומיים.

בית הספר לפיתוח חברתי ומדיניות ציבורית, המארח את תוכנית ה- CCSP, הוא אחד המעוזים העולמיים בהוראה ובמחקר במדעי החברה. השותפים הבינלאומיים שלה כוללים אוניברסיטת הרווארד, לונדון הספר לכלכלה ומדעי המדינה, טריניטי קולג 'ועוד רבים אחרים. עשרה אחוזים מתלמידי בית הספר הם סטודנטים בינלאומיים, מארה"ב, קנדה, יפן, בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה והמדינות הנורדיות. מרצים CCSP יש חוויות נרחב עושה מחקר אקדמי והוראה באוניברסיטאות בולטות בסין ובחו"ל, כגון אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת שיקגו, אוניברסיטת וושינגטון, סיאטל, וג 'ורג' יה טק. מנהיגים עסקיים מקומיים ומומחים מקצועיים מארגונים שונים מוזמנים להציג מקרי מבחן.

חיי הקמפוס

עם 30.000 תלמידים, כולל 5.000 סטודנטים בינלאומיים, פודאן הוא לא רק הטוב ביותר, אלא גם אחת הגדולות ביותר הבינלאומי האוניברסיטאות בשנחאי. כתלמיד בינלאומי בפודאן, יש לך גישה לכל אחת מאגודות הסטודנטים באוניברסיטה, כמו גם לכל המתקנים האחרים שלה, כגון קנטינה, ספריות ומקומות ספורט.

עיר מדהימה

שנחאי: וואו!

שנחאי היא ללא ספק אחת הערים המרגשות ביותר בעולם כיום. העיר נמצאת במרכזו של נחשול הסיני חסר תקדים לעבר פיתוח כלכלי, חדשנות טכנולוגית, רנסנס תרבותי. שנחאי הוא שם מזרח פוגש מערב שבו המיזוג הישן והחדש בצורה מרהיבה. שום מאמץ לא חסך להראות כי שנחאי הפכה לאחד המטרופולינים הנפלאים ביותר תוססת של העולם הזה. עם מיליון תושבי חוץ, שנגחאי מתגאה המדינה- of-the-art מתקנים בינלאומיים, הזדמנויות אינסופיות כדי ליצור חברים חדשים, לבנות רשתות מקצועיות ולחקור הזדמנויות תעסוקה בעתיד. סמסטר מחקר בשנחאי הוא נהדר עבור קורות החיים שלך. אין פלא שנגחאי הופכת במהירות לאחד היעדים הלימודיים הפופולריים ביותר בעולם לסטודנטים בינלאומיים.

החיים בשנחאי

החיים בשנחאי מדהימים ומגוונים להפליא, אך נוחים ובטוחים. כאחת הערים הגדולות והמודרניות המודרניות, שנחאי לעולם לא ישנה. זהו כור היתוך של תרבויות מזרחיות ומערביות, של מסורות ישנות וחדשות. שנחאי מציעה לך אפשרויות רבות בכל הנוגע בידור, קניות, ברים ומסעדות, טיולים, קונצרטים, ותוכניות. זה בהחלט אפשרי לחיות חיים מאוד דומה לזה בכל המטרופולין האירופית הגדולות. אתה יכול גם לבחור לחיות כמו המקומיים. האוכל הסיני הוא טוב וזול. החנויות המקומיות למכור כל מיני דברים שלא תוכל למצוא באירופה, לעתים קרובות זול.

מתמחה

Contemporary China Studies Programme נועדה למקסם את ההזדמנויות שלך ללמוד על ניסיון של היום בסין במהלך שלך 4 או 5 חודשים לשהות בשנחאי. מבחר קורסים אקדמיים, הנלמדים באנגלית על ידי מרצים ומרצים מאוניברסיטת פודאן, מספק לכם ידע תיאורטי ואקדמי על ההתפתחויות האחרונות בסין בתחומים כמו תרבות וחברה, עסקים וכלכלה, פוליטיקה ודיפלומטיה. הקורס לשפה מלמד במתחילים וברמות ביניים, מאפשר לך לקבל טעימה של מה שנדרש כדי לדבר ולקרוא סינית או לשפר את כישורי השפה שלך אם כבר התחלת ללמוד את השפה. ו התמחות מספק הזדמנות ייחודית להבין איך זה לעבוד בחברה בסין לפתח מיומנויות מקצועיות חדשות. בשילוב עם טיולים קבוצתיים קבועים ופעילויות חברתיות המציגות בפניכם את התרבות הסינית המסורתית, CCSP היא תוכנית אקדמית רב תחומית המספקת פרספקטיבות מעמיקות תיאורטי ומעשי על מעמדה המתהווה של סין כמעצמה עולמית.

מיקומים

שנחאי

כתובת
220 Handan Rd, WuJiaoChang, Yangpu Qu, Shanghai Shi, China, 200433
שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: