Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

פרופיל בית הספר

גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל (GTIIT קיצור) הוא מוסד בעל שם עולמי להשכלה גבוהה מכון טכנולוגי לישראל (טכניון קיצור) ו שנטה אונ' (קיצור טריטוריאלי) חינוך שיתופי הוא אונ' שיתופית סין הזרה עם אישיות משפטית עצמאית, ממוקם גואנגדונג שנטו סיטי.

גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל ב -5 בדצמבר, 2016 אושרה על ידי משרד החינוך הסיני הוקם רשמית, שנת הגיוס הראשון 2017, היתה הראשונה להציג אוניברסיטאות שותף זר ישראלי להשכלה גבוהה באיכות גבוהה משאבים ישות משפטית עצמאית בסין. ידוע כלכלן Li Jiange, 2004 חתן פרס נובל לכימיה אהרן צ'חנובר ​​היה הנשיא ראשון, סגן נשיא בכיר.

מכון טכנולוגי לישראל, גואנגדונג תשאף לבנות את עצמה לתוך ברמה גבוהה אוניברסיטת מחקר להכרה בינלאומית של חינוך, מחקר וחדשנות, כניסתה של משאבים חינוכיים איכותיים מקיף בעל שם עולמי, מכון טכנולוגי לישראל, לבצע חדשנות בהוראה וחינוך, לטפח יכולת חדשנית, בעולם יש מהנדסים מצוינים חזון מקצוע טכנולוגיה ומדע רוח. אנשים הממשלה של פרובינציית גואנגדונג, שנטו סיטי העממית הממשלה וקרן לי קה שינג לתמוך בהקמת בית הספר.

מכון טכנולוגי לישראל של שפת ההוראה גואנגדונג הוא באנגלית, בסופו של דבר תקבע מכסה הנדסה, 10 המדע בשלושה תחומים של מדעי החיים, בגודל של התלמיד בבית הספר של 5000 אנשים. מענקי הספר למשפטים תואר ראשון, תואר שני בוגרי PhD יקבלו תעודה מכון טכנולוגי לישראל של גואנגדונג, תעודות תעודה ותואר מכון טכנולוגי לישראל.

הרשמה מטעם מכון טכנולוגי לישראל של מקורותיה התרבותיים גואנגדונג של כל אחד מבני הזוג ואחדות.

המכתב עברית "ט" מטעם מכון טכנולוגי לישראל, מטעם נורית אדומה מטעם שנטו, שנטו אוניברסיטת פניקס.

חזון

  • במטרה להקים אוניברסיטה ממדרגה ראשונה, דוחפים חדשנות ומחקר, הגנת הסביבה ושגשוג חברתי.
  • שפר את רמת החדשנות ותחרותית של פרובינציית גואנגדונג, לפיתוח וההתקדמות של סין וישראל, כדי לתרום לרווחתם אנושית.

המשימה

  • כמו המכון "המופת" של הטכנולוגיה, גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל יהיה מושרש העמוק, מורשת האדמה העשירה של התרבות הסינית, מחויבת יזמות וחדשנות, שנבנתה עבור אחת אוניברסיטות המחקר המובילות בעולם.
  • מכון גואנגדונג טכנולוגי לישראל בקשר הדוק עם התעשייה המקומית וד"ר שואו, רמת המחקר הגבוהה חוקר בתר-דוקטוריאלי, מאמץ להכשיר מנהיגים וחוקרים חלוצית.

למה גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל?

· גן האליטה מאה

המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל היא הראשונה להציג משאבים להשכלה גבוהה באיכות גבוהה באוניברסיטה שיתופית החוץ הישראלי עם אישיות משפטית עצמאית של ארצנו, בשיתוף מאוניברסיטת שנטו והמכון הטכנולוגי לישראל הלד, אנו מחויבים לפתח יכולת מעולה כדי להנדס חזון חדשני, גלובלי ומדעי הרוח ואנשי טכנולוגיה, שמטרתה לבנות את עצמה לתוך השכלה גבוהה ברמה הבינלאומית, מחקר וחדשנות יש אוניברסיטה מחקרית מוכר.

המכון הטכנולוגי של ישראל הוא מוסדות המובילים להשכלה גבוהה בעולם באוניברסיטות המחקר המוביל בעולם כגון רשימה שנתית 50 העליונים. בשנים האחרונות, שלושה מורים זכו בפרס הנובל. מאז הקמתה בשנת 1912, מכון טכנולוגי לישראל כבר מחויבת לפיתוח של טכנולוגיות חדשות, מוכר כאחד האקולוגית יזמית המובילה בעולם, יזמים מצליחים של העתיד "החממה".

שנטו אונ' בשנים האחרונות דבקה כביש הספר בינלאומי, בסדר, ריצתה איכות ורמת התשומה ולקבל במגזר ההשכלה הגבוה להכרה רחבה בבית ומחוץ לבית. במשך שנתיים רצופות להיכנס דירוג האוניברסיטאות העולמי החינוך Times Higher (דירוג האוניברסיטאות העולמי החינוך Times Higher) 2016 - 2017 לשנה קשור למקום ה -22 ברשימת האוניברסיטאות בסין.

· החקיקה הספר יסודי - חדשנות

"משולש ידע"

מכון גואנגדונג הטכנולוגי לישראל ישראל הציג מסורת אקדמית מעולה חוזק אקדמי מכון הטכנולוגי, בפרט, להציג מכון ישראלי מקיף של טכנולוגיה, מבוסס על הדפוס "משולש ידע" של אסטרטגיה חינוכית, לתת משחק מלא את היתרונות של שיתוף חינוך, מחקר וחדשנות שנוצרו על ידי השילוב של שלושה תחומים, המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל להפוך לאוניברסיטאות "שונה".

קורסי אשראי עסקי

על מנת לעודד חדשנות ויזמות, גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל, כל התלמידים נדרשים להשתתף בקורסי אשראי עסקי כדי לקבל תובנה לגבי טכנולוגיה וחדשנות תהליך ויזמות. התכנית לא רק מאפשרת לתלמידים ללמוד כיצד ליצור עסק, אלא גם ללמוד כיצד לקדם את הרעיונות שלהם חברה קיימת, לתרום למימוש מוצרים חדשים או טכנולוגיה חדשה.

"מבקרים וחדשנות מרכז" בית ספר (מבקרים ומועדון חדשנות) הוא להראות לתלמידי סיעור המוחין, לפתוח חשיבה חדשה, אתר מיוחד בפעילות חדשנית.

לחזק העברת טכנולוגיה

המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל, מכון טכנולוגי לישראל יבנה על ניסיון מסחור טכנולוגיה, להקים במהירות מנגנון יעיל לעודד לחוקרי ההמצאות והתגליות שלהם של מסחור טכנולוגיה, פטנטים וקניין רוחניים הכריזו, קטליזה, דגירה של מוצרים חדשים, תהליכים חדשים. במקביל, נעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הרשות המקומית שנטו, כדי (שנטו) אזור חדשנות ושיתוף פעולה מדעי וטכנולוגי של שנטו אוניברסיטת בתחומים משיקים.

תכונות · הוראה - בינלאומית

הוראה בבריטניה

המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל באמצעות קורסים מיוחדים בהוראה אנגלית. סטודנטים בשלב הכיתות הנמוכות יעברו הכשרה אנגלית קפדני, כדי לצייד את התלמידים עם אותה שפה ברמה הנדרשת ללימוד באוניברסיטת בארצות דוברות אנגלית, ו שלה עוד יותר להניח את היסודות ללימוד אנגלית.

סגל בינלאומי ממדרגה ראשונה

מכון טכנולוגי לישראל, גיוס גלובלי גואנגדונג של מורים, יותר מ 60% של המורים שנשלחו על ידי מכון טכנולוגי לישראל. לא רק מורים בבית הספר נדרשים בעת שניסו לשחק תפקיד חשוב בשלושה תחומים של חינוך, מחקר וחדשנות, אך גם להקים סינרגיות מלא נובעים מפעילים בשלושה תחומים. מורים שניהם מחויבים לגילוי ידע חדש, חשיבה חדשנית בשיטות של חוקרים פעילים בתהליך ההוראה גם מעודד את התלמידים להתמקד בחדשנות המצאת מוצרים חדשים, התלמידים הופכים מודל לחיקוי.

הבינלאומי Exchange

גואנגדונג מכון סטודנטים טכנולוגיה במהלך ארבע השנים של לימודי התואר הראשון, מכון טכנולוגי לישראל יש הזדמנות להשתתף בקורס קיץ או סטודנט חילופי הסמסטר. המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל ייצור ראש פתוח, חילופי פעילה, באווירה תוססת לסטודנטים מחו"ל השראה אחד לשני וללמוד יחד.

· חינוך אנשי פילוסופיה - כדי לאפשר לתלמידים להיות גיבור אמיתי

מכון טכנולוגי לישראל של פילוסופיה חינוכית גואנגדונג דורש בוגרי לאורך הקריירה שלהם כדי להסתגל להתפתחות של המשמעת המקצועית שלהם, ואם יש צורך, גם פיתוח עצמי יכול לעשות. לכן, מכון טכנולוגי לישראל, גואנגדונג להשתמש חילופי אינטראקטיבי יותר של CLT, דרך מודרך, למידה מבוססת מחקר כדי לאפשר לתלמידים באמת להיות הגיבור של למידה.

מכון גואנגדונג טכנולוגי לישראל התמקד מיומנויות לבניית יכולות ומנהיגות של תלמידים ללימודי המשך, כך שהוא יכול להמשיך לחשוב לא רק בתחום המקצועי, להציע שיפורים, ואת היכולת לפתח מוצרים חדשים, תהליכים חדשים, או ליצור עסק משלהם.

· סיכויי קריירה

מכון טכנולוגי לישראל בית הספר מוקדם גואנגדונג יתמקד בתחומים שקשורים באופן הדוק הגנה ואנרגיה סביבתיות, ביטחון תזונתי, בריאות אדם ועל חברתיים וכלכליים שלוש. איך להתמודד עם זיהום סביבתי, ואיך להרחיב אנרגיה מתחדשת, איך להשתמש ביוטכנולוגיה הייטק כדי להבטיח את בטיחות המזון, אלה הם האתגרים כיום בפני פיתוח כלכלי וחברתי בעולם. אתגרים ניצבים בפני החברה דורשים הרבה כשרון, גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל יעשה מאמצים ותרומות משלה.

לאחר גואנגדונג מכון סטודנטית לתואר שני טכנולוגיה, אתה יכול לבחור תעסוקה ישירה, בוגר בית הספר בבית הספר, או להגיש בקשה ללמוד בחו"ל.

· מתוך קפדנית קפדנית של ההרשמה לקולג

המכון הטכנולוגי של גואנגדונג ישראל מאז 2017 להרשמה מקומית וזרה, ללמוד ממערכת אבטחת איכות השכלה הגבוהה של ישראל, כניסה קפדנית, יציאה מחמירה.

כל מכון טכנולוגי לישראל של גואנגדונג, סטודנטים נדרשים כדי להניח יסוד תיאורטי מוצק כדיסציפלינה מדעית בשלב הלמידה המקצועית שלהם, מה שהופך הבנה עמוקה יותר ויישום של טכנולוגיות חדשות ואת היכולת להיות פתרונות חדשניים מול בעיות חדשות. כל התלמידים נדרשים לחזק את היסודות של מתמטיקה ומדע בשלב ציוני המבוסס על הדרישה להוציא הרבה זמן לעשות עיצוב ניסיוני ושימוש אימות במעבדת ההוראה.

על פי הודאתו תקנות הלאומית בהרשמת סטודנטי גואנגדונג המכון טכנולוגי לישראל הפך מעמד סטודנט פורמלית, להשלים את הקורסים הנדרשים בתוך מגבלת הזמן שנקבע על הדרישה הכוללת הרשמית שלהם, כאשר דרישות לימודים, ותעודות סיום העניקו שהוציאו גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל. כדי לענות על התנאים למתן בוגרי תואר ראשון, הוענק מכון טכנולוגי לישראל תואר ראשון, תואר ראשון גואנגדונג מכון טכנולוגי לישראל ותעודות הוענק.

מיקומים

שנטאו

כתובת
No. 241, Daxue Road
515063 שנטאו, גואנגדונג, הרפובליקה העממית של סין
אתר אינטרנט
טלפון
86-754-88087077