קרא את התיאור הרשמי

בשנת 2017, המכון ללימודי תיירות (IFT) קיבל בהצלחה ביקורת איכות בינלאומית (IQR) מסוכנות אבטחת האיכות של בריטניה להשכלה גבוהה (QAA), מה שהופך את IFT למוסד הראשון להשכלה גבוהה בעולם כדי לקבל הכרה בינלאומית זו. IFT מדורגת על ידי "QS World University דירוגים לפי נושא 2017" כמו השני הטוב ביותר מוסד ההשכלה הגבוהה ביותר באסיה בתחום האירוח והנופש וניהול 18 מוסד ההשכלה הגבוהה ביותר בתחום זה בעולם.

המכון ללימודי תיירות, מקאו (IFT), הוקם בשנת 1995, הוא מוסד ציבורי להשכלה גבוהה שנופלת תחת ממשלו של המזכיר לענייני חברה ותרבות של מקאו אזור המנהלים המיוחד של הממשלה, הרפובליקה העממית של סין. IFT מציע תוכניות לתואר ומקצועיים במגוון רחב של תחומים הקשורים לתיירות כגון אירוח, עסקי תיירות, מורשת, אירועים, קמעונאות ושיווק, פנאי ובידור, ספורט ונופש, לימודים יצירתיים ותרבותיים, ואמנות בישול. IFT גם מספק תוכניות שונות ברמת ההנהלה בשיתוף עם בתי ספר תיירות מובילים בעולם. המכון הופקד על ידי הרשויות המקומיות לבצע מחקר ברמת מדיניות הקשורים לתכנון ופיתוח תיירות.

ה משימה של IFT הוא להיות מוסד שיישונים בינלאומי של בחירה ללימודי תיירות ותעשיית השירות. לא רק ליתרונות של מקאו, אלא גם לאזור אסיה פסיפיק, זה יהיה לצייד את התלמידים בידע מקצועי ויכולת טכנית בהכנה לאחריות מנהיגות עתידם בענף. על מנת למלא את המשימה לעיל, למכון שלושה המאפיינים הבאים:

  1. זהות ייחודית - המכון פועל באופן עצמאי, המתמחה במתן השכלה גבוהה והכשרה מקצועית בניהול תיירות ותעשיית השירות.
  2. אינטגרציה - זה משתלב הגישות הטובות ביותר לפיתוח אקדמי והכשרה מקצועית.
  3. Internationalisation - היא מבקשת שיתוף פעולה מועיל הדדי עם מוסדות דומים בחו"ל, פעיל בקידום חוויית למידה בינלאומית בקרב סגל וסטודנטים.

ב1997, רשת חינוך אסיה פסיפיק ומכוני הכשרה בתיירות (Apetit), גוף נתמך באופן מלא על ידי הוועדה הכלכלית והחברתית של האו"ם לענייני אסיה ובאוקיינוס ​​השקט (UNESCAP) IFT נבחר כהצעה "הכשרה במרכז המאמן" שירותי הדרכה וייעוץ לחברי Apetit באזור אסיה פסיפיק. באותה השנה, IFT שהתקבל מאסיה פסיפיק מסעות האגודה (PATA) במדליית הזהב ב" חינוך והכשרה ", אשר הכיר את התוכן והאיכות של התוכניות של IFT. ב2002, IFT הוצג, שוב, עם אותו הפרס על כך שהקים את "מערכת המיומנויות תעסוקתית מקאו ההכרה" (Mors) לתעשיית התיירות והשירות המקומית, בשיתוף עם האיחוד האירופי (EU).

ב1999, בשיתוף פעולה עם איחוד אירופי, מרכז מקאו אירופה למתקדם תיירות לימודים (ME-CATS) הוקם במכון, בשילוב מושגים אירופיים חדשים של תיירות וניהול בתעשיית השירות לפיתוח התיירותי של אזור אסיה פסיפיק. מרכז זה מטרתו להפוך לבסיס לחינוך והכשרה באזור אסיה פסיפיק. זה מקדם חילופי ידע וניסיון בין מוסדות להשכלה גבוהה באירופה ובאזור.

ב2000, IFT הפך המוסד החינוכי הראשון שיוענק TedQual הסמכה על ידי ארגון האו"ם התיירות העולמי (UNWTO). זה אישר את התקן הבינלאומי ובאיכות מושגת על ידי IFT בחינוך והדרכה. ב2003, IFT הוזמן על ידי ארגון האומות המאוחדות המדעי חינוכית ותרבות (אונסק"ו) והמרכז הבינלאומי לחקר השימור ושחזור של נכסי תרבות (ICCROM) להיות חבר המייסד של האקדמיה האסייתית לניהול מורשת (AAHM ). מכונים זה רשתות קונסורציום להשכלה גבוהה ברחבי אזור אסיה פסיפיק, העוסקים במחקר וההוראה של שימור מורשת וניהול מוסד תרבותי.

"2008 טקס הענקת מדליות ותארי הכבוד של מקאו ממשלת SAR, הרפובליקה העממית של סין" שהתקיימה ביום 16 בינואר 2009. ארבעים אנשים וארגונים זכו להצטיינות ופרסים על הישגיהם האישיים, תרומות בולטות למקאו SAR והציבורי המסורים ושירות לקהילה. המכון ללימודי תיירות זכה במדליית הצטיינות לתיירות בהוקרה על התרומה המשמעותית שלה בקידום פיתוח תיירות מקומי.

IFT ימשיך לחתור קדימה בשאיפתה של למידה וחדשנות חינוכית, טיפוח אנשי מקצוע ומה שהופך את התרומות לפיתוח התיירות של מקאו ושל אזור אסיה פסיפיק.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Institute for Tourism Studies, Macau

קורס זה יעסוק כיצד נכסי המורשת יכולים להיות אטרקציות המבקרים יכולים בקלות לצרוך ולהבין (במיוחד, כאשר מאזן החינוך עם הבידור נכון). ... [+]

קורס זה יעסוק כיצד נכסי המורשת יכולים להיות אטרקציות המבקרים יכולים בקלות לצרוך ולהבין (במיוחד, כאשר מאזן החינוך עם הבידור נכון).

[-]
הרפובליקה העממית של סין Macau
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

התכנית כוללת 42 קורסים, התמחות (שנה השלישית) ובכתיבת תזה. ... [+]

התכנית כוללת 42 קורסים, התמחות (שנה השלישית) ובכתיבת תזה.

[-]
הרפובליקה העממית של סין Macau
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

בסיומו של קורס זה התלמיד יבין את החשיבות של תכנון על מנת להבטיח את הצלחתו של אירוע, לבנות חזון ומשימה מתאימים לאירוע. הקורס יתפתח על מנת לזהות כי היצירתיות משחקת תפקיד מר ... [+]

בסיומו של קורס זה התלמיד יבין את החשיבות של תכנון על מנת להבטיח את הצלחתו של אירוע, לבנות חזון ומשימה מתאימים לאירוע. הקורס יתפתח על מנת לזהות כי היצירתיות משחקת תפקיד מרכזי במבצע אירועים מוצלח.

[-]
הרפובליקה העממית של סין Macau
בקשת מידע
אנגלית,סִינִית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

של IFT התואר הראשון תיירות קמעונאות וניהול השיווק היא תכנית שנועדה עם מקצועי האירוח המודרני בראש. ... [+]

[-]
הרפובליקה העממית של סין Macau
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

ה- IFT של BA מלון ניהול היא תוכנית שתוכננה עם מומחה האירוח המודרני בראש. ... [+]

[-]
הרפובליקה העממית של סין Macau
בקשת מידע
אנגלית,סִינִית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

התואר הראשון לאמנויות בישול התכנית של IFT היא תכנית חדשה תוכננה עם מקצועי האירוח המודרני בראש. המחזור הראשון של סטודנטים הצטרף לקורס של 4 השנים בחודש ספטמבר 2011 ויסיים ב ... [+]

בוגר תואר ראשון בניהול אמנויות בישול

התואר הראשון לאמנויות בישול התכנית של IFT היא תכנית חדשה תוכננה עם מקצועי האירוח המודרני בראש. המחזור הראשון של סטודנטים הצטרף לקורס של 4 השנים בחודש ספטמבר 2011 ויסיים ב2015.

בין אם הם מתכוונים לפתח קריירה בתור שף קולינרית; מול מנהל הבית, או כל סיבוב קולינרית מקצועי, כמובן 4 השנים נשען על בסיס חווייתי רחב של מרצים מוכחים וטכנאי מלאכה מיומנים. עם ניסיון בעולם הנע בין 3,4 ו -5 כוכבים למסעדות מישלן לאולמי אירועים וכדומה, IFT נשען על בסיס ידע העצום הזה, כדי לספק תשתית רחבה מבוססת היטב מעוגלת שממנו התלמידים יכולים לפרוח.... [-]

הרפובליקה העממית של סין Macau
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor