The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

השכלה אינה רק העברת ידע ומיומנויות.

כאוניברסיטה צעירה ותוססת, CUHK שנזן מחויבת לטפח דור חדש של מנהיגים. באמצעות מצוינות בהוראה, במחקר ובהעברת ידע, אנו מקווים לתרום באופן גלובלי על ידי טיפוח הדורות הבאים אשר הם בעלי השקפות בינלאומיות, הנלמדים בתחומיהם, זקופים באופיים ומחויבים לשרת את צרכי החברה. אנו מקדמים בברכה סטודנטים בעלי הישגים גבוהים מרחבי העולם לצאת למסע שמציב אתגרים משמעותיים אך גם הזדמנויות שאינן זמינות בשום מקום אחר בעולם.

133771_TeachingBuildingsLongxiangBlvd2.jpg

© The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

מדוע CUHK שנזן?

למרות נעורינו הקמנו בסיס איתן והדגמנו מה אנו מסוגלים להשיג בעתיד. הסטנדרטים העילית שלנו ונקודת המבט הבינלאומית שלנו מבטיחים כי בוגרים נמצאים בביקוש גבוה עם מעסיקים ופורצים קורסים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות המובילות בעולם. צוות ההוראה שלנו הוא אקדמאים מהשורה הראשונה שגויסו ברחבי העולם, כולל זוכי פרס נובל. הם מפתחים תחומי לימוד העומדים בחוד החנית של הידע האנושי. כל הקורסים, עבודות הלימוד והחומרים מועברים באנגלית. מערכת המכללות וקורסי החינוך הכללי תורמים לפיתוח התפתחות כוללת של סטודנטים, בעוד מיקומנו באחת הערים המתפתחות והדינמיות ביותר בסין מציעה הזדמנויות שאינן זמינות בשום מקום אחר בעולם.

מחקר

האוניברסיטה הסינית בהונג קונג, שנזן נמצאת בדרכה להפוך לאחד ממוסדות המחקר המובילים בעולם. במהלך הלימודים אתה עשוי לקבל את ההזדמנות ליישם את הידע שלך באחד ממתקני המחקר העולמיים שלנו: ייצור רובוט וייצור מתקדם, ביג נתונים וסטטיסטיקה, טכנולוגיות מחשבים ומידע, כספים וכלכלה, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, ביו-רפואי ו ביו-אינפורמטיקה, מדעי חומרים ומדעי אנרגיה והנדסה חדשים. מכונים אלה מובלים על ידי זוכי פרס נובל, זוכי פרס טיורינג ואקדמאים ידועים אחרים המלמדים גם הם באוניברסיטה.

סגנון החיים

CUHK שנזן ממוקם על שטח ציורי. נוף מעוצב יפהפה, מוקף גבעות מכוסות עצים ומנוקדות באגמים, והוא נועד לתמוך במאמצים האקדמיים שלך, תוך מתן מתקני פנאי מצוינים למנוחה, רגיעה ותשוקות חוץ-לימודיות. בין אם ברצונכם להשתתף בתכנית האירועים הבלתי פוסקת ובין אם אתם מבלים עם חברים נבחרים, יש די והותר כדי לבדר אתכם בקמפוס.

שנזן

שנזן נמצאת במקום השני בעשרת הערים המובילות ביותר של Lonely Planet לבקר בשנת 2019, ושנג'ן היא מטרופולין חוף קוסמופוליטי מודרני עם סביבה עסקית פורחת. זה הפך למרכז פיננסי מרכזי בדרום סין, והוא מהווה מטה לחברות היי-טק רבות כמו Huawei, ZTC, Tencent ו- TCL. אופיה של העיר תואם את האוניברסיטה, כדרך חיים בידורית פעילה של קניונים, מסעדות, בתי קולנוע, בתי קפה, פאבים ומועדונים, מתאימה להערכה מלאה לחיק הטבע. זוהי אחת הערים הירוקות בסין והיא מוקפת מערך פנטסטי של חופים וקווי חוף. הגישה קלה עם שדה תעופה בינלאומי משלה, בנוסף לשדות תעופה בינלאומיים גדולים אחרים בגואנגג'ואו ובהונג קונג, שניהם מחוברים באמצעות רכבת במהירות גבוהה.

פונה ל- CUHK שנזן

איך ליישם

תהליך היישום כולל עד ארבעה שלבים:

  1. האפליקציה - השלימו בקשה מקוונת בכתובת http://admissions.cuhk.edu.cn/en. יהיה עליכם לכלול עותק של עמוד הצילום של הדרכון, תמלילים אקדמיים, הוכחת בקיאות באנגלית, שני מכתבי המלצה והצהרה אישית. מועד הסגירה לבקשות הוא 15 ביוני 2020.
  2. הראיון - מועמדים שנחשבים מתאימים למלגה יוזמנו לראיון מקוון. הצוות האקדמי ינתח באופן ביקורתי את אישוריך האקדמיים ויקבע את התאמתך ללמוד באוניברסיטה שלנו.
  3. ההצעה - אם אתה עומד בדרישות שלנו, תקבל הצעה מותנית או ללא תנאי. אם הגשת מועמדות לפני ציוני הסיום שלך זמינים, תקבל הצעה מותנית. משמעות הדבר היא שאנו מציעים לך משרה ואולי מלגה, אך ההצעה תלויה בכך שאתה עומד בתנאים ספציפיים (למשל ציוני מינימום במבחן). כאשר אתה יכול להדגים שהשגת את תנאי ההצעה והמלגה, תישלח אליך הצעה ללא תנאי.

דרישות כניסה

מי יכול להגיש בקשה?

מועמדים חייבים להחזיק דרכון ממדינה או אזור שאינו סין, הונג קונג, מקאו או טייוואן לפחות ארבע שנים. מועמדים מצליחים ידגימו את ההישגים האקדמיים ויכולות הלשון הנדרשות ללימודים ב- CUHK שנזן. (המשפט האחרון הזה נראה מיותר עם פרטים נוספים נוספים)

אילו כישורים נדרשים?

על מועמדי CUHK שנזן להערכה בינלאומית מוכרת וסטנדרטית המוענקת להתקבל לאוניברסיטה.

מהי דרישת הכניסה המינימלית?

האוניברסיטה הסינית בהונג קונג, שנזן מחפשת סטודנטים ברמה הגבוהה ביותר. דרישות הכניסה המינימליות שלנו, המבוססות על הכישורים המוכרים המפורטים לעיל, הן:

  • ציון כולל ב -15% הראשונים,
  • מקצועות הליבה (מתמטיקה, אנגלית ונושאים הקשורים ישירות לתואר שני) גם הם ב -15% הראשונים.
  • מיומנות באנגלית: שווה ערך ל- IELTS 6.0 (ראה http://admissions.cuhk.edu.cn/en לקבלת רשימה מלאה).

מלגות

CUHK שנזן מציעה כמה מלגות נדיבות לתמיכה בסטודנטים בינלאומיים המבקשים ללמוד כאן.

  1. מלגות כניסה: כל הסטודנטים המועמדים נחשבים אוטומטית למלגה המכסה את משך לימודיהם. מלגות אלה עוברות שכר לימוד מלא, מגורים מלאים וקצבת מחיה לתלמידי עילית.
  2. מלגות ביצועים אקדמיים: בכל שנה סטודנטים עם ביצועים אקדמיים מצטיינים נחשבים לפרסי מלגות נוספים שנעים בין 20,000-80,000 RMB לשנה.
  3. מלגות ממשלה: הממשלות המקומיות והמחוזיות הציעו מלגות כדי למשוך סטודנטים בינלאומיים מצטיינים. מלגות אלה נעות בין 10,000-40,000 RMB לשנה.

כתובת

האוניברסיטה הסינית בהונג קונג, שנזן
2001 שדרת לונגקסיאנג, מחוז לונגגנג
שנזן, גואנגדונג, יחסי ציבור סין
מיקוד: 518172

דוא"ל: intladmissions@cuhk.edu.cn
אתר: http://www.cuhk.edu.cn/he
טלפון: 86-755-8427-3284

מיקומים

שנזן

כתובת
The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen
2001 Longxiang Blvd, Longgang District

518172 שנזן, גואנגדונג, הרפובליקה העממית של סין