Vatel Hotel & Tourism Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למד ניהול בתי מלון בבית הספר Vatel בסוז'ואו, סין

Vatel Suzhou, ייחודי בסין, מציע שילוב של קורסים ושיטות תיאורטיות במלונות, מסעדות, אתרי נופש ומוסדות שותפים אחרים.

Vatel Suzhou מציעה שני תארים (תואר ראשון בשלוש שנים ותואר שני במנהל עסקים בשנתיים) ותוכניות לטווח קצר המותאמות למנהלים ומנהלים. כל הקורסים מועברים באנגלית בכדי להעניק לתלמידים שלנו את החשיפה הבינלאומית שהם צריכים לבצע בתעשיית האירוח התובענית תמיד. Vatel Suzhou יביא לסין את אחת האומנויות המתקדמות ביותר של אירוח, "אמנות דה ויברה" הצרפתית. Vatel Suzhou שותף עם שלושה מלונות חמישה כוכבים הנמצאים במרחק פחות מ -30 דקות מהקמפוס כדי לארגן את הנוהגים המקצועיים במהלכם התלמידים יעבדו לחלופין במטבח, F

צוות ההוראה ממלא תפקיד חשוב מאוד בהצלחה שלך בעתיד. ב- Vatel מורים מעבירים לך את הידע שלהם ואת התשוקה שלהם. בזכות שיטות אימון אינטראקטיביות הקרובות למציאות תחום האירוח. הם נותנים לך כלים לפיתוח כישוריך הטכניים, הרעיוניים והאנליטיים כמנהלים עתידיים. המחויבות ארוכת השנים של צוות ההוראה של ווטל בין אם הם מורים באוניברסיטה או מרצים אורחים שנבחרו למצויינותם בתחום הספציפי שלהם, תורמת להצלחתכם.

בחר Vatel Suzhou

בגלל הכשרתו המקצועית והמתאימה

בכלכלה גלובלית ותחרותית מאוד, פשוט תואר זה כבר לא מספיק. בוגרי Vatel האחרונים מעדיפים על פני אחרים על פי תכונותיהם האנושיות והמקצועיות.

בגלל ערכי האחריות והסולידריות שלה

רוח הוואטל שורשת את ערכיה המשותפים לצוות ההוראה והתלמידים: בוואטל, לכל אחד יש זכויות אך גם אחריות, אך כולם מוסמכים להשתתף בהצלחה המקצועית של בוגר ווטל העתיד.

בגלל תוכנית החליפין של מרקו פולו

המועמדים, בעודם ממשיכים את לימודיהם בוואטל שקועים בתרבות אחרת, בשפה אחרת, נעשים פתוחים יותר כלפי אחרים, מוכנים יותר לקריירה בינלאומית.

בגלל החידושים שלה

בוועידה הבינלאומית השנתית, כל מנהלי בתי הספר של Vatel יכולים להיפגש כדי לדון בחידושים בהוראה בבתי הספר שלהם. מיטב החידושים הללו משולבים אז בתוכניות ההוראה של Vatel.

בגלל 35,000 הבוגרים שלה, רשת שתוכלו לסמוך עליה

כל אחד ואחת מ -7,000 התלמידים, בכל מקום בו בית הספר המארח שלו או שלה, יכול לסמוך על כל אחד מקבוצת Vatel ועל 35,000 בוגרים העובדים במלונות היפים ביותר בעולם. רשת זו חזקה יותר מכל כדי לעזור לך למצוא עבודה שתואמת את החלומות והשאיפות שלך.

בגלל התמיכה במלונות JHM

ישנם מספר בתי מלון תחת JHM Group, המספקים את הסטאז 'ואת המשרות הפורמליות עבור הסטודנטים והבוגרים שלנו. JHM עוזר לסטודנטים לצמוח לקריירה מצליחה בתעשיית האירוח.

126351_JHM.png

Join.ln ניהול אירוח ושות 'בע"מ (JHM) מציעה רמה גבוהה של תרבות ארגונית ומערכת ניהול ארגונית קפדנית עם נקודת מבט ניהולית עולמית של סטנדרטים בינלאומיים. צוות בינלאומי המורכב מכשרונות בכירים בכירים בניהול אירוח נמצא במקום להבטיח שכל אורח המבקר בנכסים שלנו יוכל ליהנות מהחוויה האיכותית ביותר.

פורטפוליו המותגים של JHM מורכבים ממלונות טונינו למבורגיני העליונים

כדי לתמוך בהתרחבות המהירה ולהבטיח זמינות מספקת של כישרון למספר הנכסים ההולך וגדל שלה, מלון Vatel

בית ספר לאירוח המציע מתקנים חדישים

קמפוס חדש, ידידותי לסביבה, 3,500 מ"ר | 14 כיתות לימוד מאובזרות עם מקרן וידאו ו- wifi | בית קפה Vatel כדי לתרגל את הקוקטיילים וכישורי הבריסטה שלך חדר במלון מדומה כדי לתרגל את כישורי הניקיון וההגדרה שלך.

תרגולים והתמחות זמינים במלונות הטובים ביותר בסוז'ואו ובסין

בסך הכל, 2376 חדרים ב -7 מלונות זמינים עבור הסטודנטים שלנו ללימודים והתמחות מקצועיות:

 • סוז'ו קראון פלאזה: 354 חדרים
 • סוז'ו טונינו למבורגיני: 91 חדרים
 • סוז'ו קמפינסקי: 458 חדרים
 • סוז'ו הייאט: 355 חדרים
 • סוז'ו ניקו: 469 חדרים
 • קונשאן טונינו למבורגיני: 289 חדרים
 • הואנגשי טונינו למבורגיני: 360 חדרים

קפה Vatel ומסעדת Vatel זמינים לסטודנטים שלנו כדי להתאמן בכישוריהם

 • קפה Vatel ממוקם בקמפוס ומציע את ההזדמנות הטובה ביותר עבור הסטודנטים שלנו לעסוק בניהול בתי קפה.
 • מסעדת Vatel ממוקמת במלון Suzhou Tonino Lamborghini, ומציעה מטבח צרפתי אותנטי ללקוחות מקומיים; בינתיים היא מספקת מתקן הכשרה מתקדמת לתלמידים שלנו.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

ליהנות מסגנון חיים בסוז'ו, מסורת נפגשת עם מודרני

עם תעלות ואגמים מפורסמים ברחבי העיר כולה, מכונה סוז'ו '' ונציה של המזרח ''. זו אחת הערים העתיקות ביותר בסין, עם היסטוריה של יותר מ -2,500 שנה, השוכנת בדלתא של נהר היאנגצה.

מרקו פולו ביקר בסוז'ו והיה נדהם מהתרבות והתעשייה המשגשגת שלה.

כעיר תיירותית, סוז'ואו מפורסמת בהיסטוריה שלה, האטרקציות התיירותיות שלה וגם ההתפתחות הכלכלית שלה.

גן עדן בשמים, סוז'ואו עלי אדמות

סוז'ו דורגת כעיר החיה הטובה ביותר בצ'ינו, והיא נקראת "ארץ הדגים והאורז" של מקורות טבע ועבודות מלאכה עדינות. התמחויות מפורסמות כוללות משי בסוז'ו, רקמת סוז'ו, פונים, כלי נגינה סיניים מסורתיים, פנסים, ריהוט, גילוף ירקן, שטיחי משי, תה בילוחושון, סרטני אגם וכו '.

מרכז התחבורה

פארק התעשייה בסוז'ואו הוא פארק התעשייה הדינאמי והחיוני ביותר בסין, שם יש יותר מ -3,000 ארגונים, עשרות מלונות ואתרי נופש מתקדמים, ומרכז הקניות הגדול במרכז סוז'ו באסיה. ממוקם על מרכז התחבורה החשוב ביותר, Suzhou נמצאת במרחק של 30 דקות לשנחאי ברכבת במהירות גבוהה.

פנינה היסטורית ותרבותית

בעיר זו יש יותר מ- 60 גנים קלאסיים שהשתמרו המופיעים כמורשת תרבות עולמית, כמו גן המנהלים הצנוע, גן לינגרינג. חוץ מזה יש שם אופרה קונקית ופינגטן מפורסמות (שירת הבלדות בסוז'ו חייגה). הרחובות והנתיבים באזור העיר העתיקה הם בסגנון שושלת סונג. קח זמן ופגוש את התרבות המסורתית ביותר כאן בסוז'ואו.

Vater, רשת גלובלית של בתי ספר לניהול אירוח ובוגרים

לוואטל 50 בתי ספר לניהול אירוח הממוקמים באירופה, ביבשת אמריקה, באסיה ובאפריקה. הם חולקים את אותה המשימה: להכין את הדורות הצעירים לבנות את עתידם המקצועי בענפי האירוח והניהול התיירות הבינלאומי.

Vatel החליטה:

 • לימדו טכניקות ניהול המבוססות על שתי מאות שנות היסטוריה בענף האירוח, המבוססות על שירותים באיכות גבוהה ושביעות רצון הלקוחות. זה כולל את כל ההיבטים התרבותיים של הלקוחות, החל מהמדינה בה ממוקם המלון ועד כוח האדם העובד בו.
 • העבירו את אמנות האירוח הצרפתית, המוכרת בכל רחבי העולם כסימן לאיכות, טעם טוב ומצוינות.
 • למד צרפתית בכל המדינות שאינן דוברות צרפתית בהן הקבוצה שלנו פועלת.

יש לנו כיום 35,000 בוגרים העובדים ברחבי העולם ואשר גאים לקרוא לעצמם ווטלינס ולעבוד במלונות היפים ביותר עלי אדמות.

Vatel הולך בינלאומי

בתחילת המאה ה -21, 20 שנה אחרי שנפתח בית הספר הראשון של Vatel בצרפת, כל גורמי הפיתוח הבינלאומיים היו מוכנים לצאת לדרך: הוכח התפיסה החינוכית שלנו, המבוססת על התערובת המתקדמת והמבוקרת של תיאוריה וניסיון מקצועי; זה בר-קיימא ומוכן להתגלגל לחו"ל. מאז אותה עת נפתחו קמפוסים חדשים באירופה, אסיה, אמריקה ואפריקה.

רשת בתי הספר בוואטל, הממוקמת בארבע יבשות, מהווה את הקבוצה הראשונה בעולם לעסקים לעסקים בניהול אירוח ותיירות, שנבחרה על ידי אנשי מקצוע כבית הספר הטוב ביותר לניהול אירוח.

רוח Vatel, ערכים לכל החיים

ההצלחה של Vatel מבוססת על חמישה עמודים. בכל רחבי העולם למדו חברי הסגל שלנו:

 • יש קשרים עמוקים עם התלמידים שלהם.
 • ליצור תנאי למידה דינאמיים.
 • להעביר את הידע והידע שלהם.
 • הציגו את המושג התנהגות נאותה בכל הסיטואציות.
 • לקיים קשרים הדוקים עם אנשי מקצוע העובדים בתפקידי ניהול בתי מלון ותיירות.

צוותי ההוראה של קבוצת Vatel מורכבים באופן שווה מפרופסורים מאוניברסיטאות ואנשי מקצוע שעשו לעצמם שם בתחומם.

מיקומים

סוז 'ו

כתובת
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
סוז 'ו, ג'יאנגסו, הרפובליקה העממית של סין