Xi'an International University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Xi'an International University (XAIU) היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה עם הסמכה של משרד החינוך הסיני לתכניות לימודים דו-מפקליות של ארבע שנים. האוניברסיטה, שנוסדה בשנת 1992 וממוקמת בלב שיאן, העיר ההיסטורית ביותר בסין, יושבת על שטח של 1.26 מיליון מ"ר, מחזיקה בבנייני כיתות חדישים, מעונות רחבות ידיים, ספריות מצוידות, מגרשי ספורט סטנדרטיים, ויש בו כ 22,000 סטודנטים וכ -2000 סגל צוותים.

אנשי האוניברסיטה באוניברסיטה כוללים שבע מכללות המציעות 67 תחומי לימוד עיקריים, המכסים ניהול, כלכלה, מדעי הרוח, רפואה, הנדסה, חקלאות ואמנויות. מוסד צעיר יחסית וכתוצאה מהשיווק והרפורמות של סין, XAIU צמח עם השנים לאוניברסיטה מקיפה רב תחומית והתייצב בהיקף. האוניברסיטה שמה כעת את הדגש העיקרי שלה על שיפור איכות והטרנספורמציה מוצלחת.

בעידן טכנולוגיית המידע, XAIU משקיעה רבות בהצטיידות בקמפוס בתשתיות מערכת מתקדמות למערכות מידע וטכנולוגיות מידע, ולאחרונה, כמוסד ההשכלה הגבוהה היחיד בצפון מערב סין, סווגה להיכנס לרשימת "פרויקט ביג דאטה של 100 בתי ספר" כ חלק מיוזמת האינטגרציה והחדשנות התעשייתית-חינוכית שהושקה במשותף על ידי מרכז התכנון והפיתוח של בתי הספר במשרד החינוך של סין והמשרד לתעשיית המידע Dawning בע"מ.

מתקנים, פיתוח סגל אקדמי

האוניברסיטה מקיימת מאוד את הערכים של אתיקה חזקה, מקצועיות, הערכה, מסירות, שיפור עצמי ולמידה לכל החיים. היא שואפת להעניק גישה שווה להשכלה גבוהה במיוחד למי שפחות מועיל ובטיפוח תרבות המגוון והיצירתיות בקמפוס. האוניברסיטה מצוידת במתקנים מודרניים ובקמפוס יפהפה, וחשוב מכך, משלמת מאמצים רבים לשיפור האיכות האקדמית ופיתוח סגל המקצועיות הגבוהה. פרופסור CHEN Aimin, Ph.D. בכלכלה מאוניברסיטת מדינת פנסילבניה, פרופסור קבוע ומכובד במכללה לאמנויות ומדעים באוניברסיטת אינדיאנה, וסגן נשיא לשעבר באוניברסיטת סצ'ואן, סיפק לאוניברסיטה מנהיגות חושבת קדימה כנשיא מאז 2015.

פרופסור GAO פו, האקדמאי של האקדמיה הסינית למדעים, משמש כדיקן כבוד של המכון למדעי החיים היישומיים; פרופסור קנג לה, האקדמאי של האקדמיה הסינית למדעים, משמש כמנהל כבוד של הוועדה האקדמית XAIU; פרופסור WU Tianyi, האקדמאי של האקדמיה הסינית להנדסה, מוזמן כיועץ של המכון לחקר יישומי מדעי החיים; פרופסור שי יונג, יועץ מועצת המדינה ומנהל המרכז לחקר נתונים וכלכלה וירטואלית של האקדמיה הסינית למדעים, משמש כדיקן כבוד של המכון למחקר ביג נתונים יישומי; פרופסור פן מאויואן, לשעבר סגן נשיא אוניברסיטת שיאמן, ופרופ 'שי קיהאנג, מנהל מכון החינוך באוניברסיטת שיאמן, משמשים כדיקני כבוד של מכון צ'יפאנג לחקר החינוך; ד"ר LU דינג, פרופסור לכלכלה ונשיא לשעבר של אגודת הכלכלנים הסיניים, משמש כמנהל המשנה של המכון לחקר אזור הסחר החופשי שאאנשי; פרופסור ZHANG Xiaofeng, Ph.D. המפקח על מכון צ'נגדו לביולוגיה באקדמיה הסינית למדעים, וסגן מנהל לשכת הבריאות בטיבט לשעבר, משמש כדיקן המכללה לרפואה.

המכללות האקדמיות גיבשו את הדגש וההבחנה שלהן בתחומים האקדמיים. המכללה למינהל עסקים מציעה סדרת מגמות עסקיות תוך שימת דגש חזק על עיקר תחום הלוגיסטיקה והמחקר של פיתוח שאנשי באזור הסחר החופשי. המכללה לרפואה כוללת תואר ראשון גדול בסיעוד ובונה תחום מחקר מתקדם ארצי של מדעי החיים היישומיים. המכללה למדעי הרוח חזקה יחסית בתחום טכנולוגיית המדיה תוך מתן שירות לאוניברסיטה בתכניות אומנות ליברליות טובות, כמו כתיבה, עיצוב אמנותי ולימוד שפות. המכללה להנדסה בונה ראשי תיבות עם תכונות הנדסיות חדשות בתחומי האינטרנט של הדברים, האלקטרוניקה ומדעי המחשב. המכללה לאמנויות הבמה מתאמנת בתוכניות חדשניות שמשלבות מופעי במה אמיתיים והוראה בכיתה.

האוניברסיטה מספקת גם פלטפורמות למידה מקוונות ומיטב ה- MOOC מרחבי העולם. בקידום מחקר איכותי הקימה האוניברסיטה מכוני מחקר, כמו מכון המחקר לחינוך צ'י-פאנג, מכון המחקר שאאנשי סחר חופשי, מכון חדשנות ויזמות, המכון ליישומי למדעי החיים והמכון ליישומי ביג דאטה. הפרויקטים והפרסים שלנו ממשיכים לעלות בכל שנה. בשנת 2016 האוניברסיטה מדורגת במקום הראשון מבין האוניברסיטאות הפרטיות מבחינת מספר פרויקטים ממשרדי ממשלה ברמה הפרובינציאלית, השרים והארצית.

בין כנסים ופורומים אקדמיים רבים, השיקה האוניברסיטה גם את הקונגרס הבינלאומי לקידום העולמי של אוניברסיטאות ומכללות וקיימה פעמיים את הכנס השנתי שלה בקמפוס. היא גם קיימה את הוועידה השנתית ה -32 של איגוד האוניברסיטאות של אסיה והאוקיאנוס השקט (AUAP) בנובמבר 2017.We hired an amateur model for a photo shoot in our office. She did a great job and we were very happy with her photos.Xtra, Inc. / Unsplash

תוכניות ייחודיות לרפורמה בצד ההיצע

כאוניברסיטה הפרטית הראשונה שהתירה לבצע תכניות חינוך בינלאומיות במחוז שאאנשי, XAIU בונה פלטפורמה רחבה המדגישה "חינוך ללא גבולות". בתהליך, XAIU הקימה תוכניות שיתופי פעולה במאמצים לטפח כישרונות עם חזון עולמי ולתרום להתפתחות חברתית וכלכלית מקומית, כמו גם יוזמת "חגורה ודרך" המתמשכת במדינה.

באמצעות תוכניות חילופי הסטודנטים והפקולטות הבינלאומיות שלה, XAIU משתף פעולה במחקר אקדמי וניסוח אשראי הדדי עם מספר אוניברסיטאות. אלפי סטודנטים יצאו לחו"ל ללמוד, ו- XAIU קיבלה סטודנטים בינלאומיים רבים ללמוד בסין.

XAIU גאה גם הוא להיות בין הראשונים שהקים מכללה ליזמות בקרב אוניברסיטאות בסין, והמכללה טיפחה סטודנטים עם רוח ויכולות יזמות, כמו גם חשיבה יצירתית וחדשנית.

כתוצאה מכך, בוגרי XAIU הם בעלי שיעור גבוה יותר להפוך ליזמים. כדוגמאות, LU Xin זכתה באליפות הלאומית בתערוכת הצחוק; SUN Guoxiu זכה בתואר "נסיך הבטטה" והשיג את חלומו על ידי צליית בטטה; כוכבת היזמות CHEN Rugang הפכה למובילה בענף ההפצה; DIAO לונג זכתה בתואר "מלך החמור".

XAIU הפך לאחד הקבוצות הראשונות של 50 האוניברסיטאות המובילות הלאומיות והמכללות לחוויות מצטיינות ביצירתיות וחינוך יזמות שהוענק על ידי משרד החינוך הסיני.

המאפיין השלישי המובהק טמון במערכת האקדמיה המכללה של XAIU ובחינוך לאנשים שלמים, בה מוקמת אקדמיה וממוקמת במתחם מעונות סטודנטים ייעודי, ומשמשת מרכז לפעילויות חינוכיות של התלמידים לאחר הלימודים המאפשרים מרחבים לכנסים, פסיכולוגיים ייעוץ ופרויקטים קבוצתיים. זהו מודל ייחודי של ניהול ענייני סטודנטים הכולל פעילויות חוגיות וחוג לימוד.

באקדמיה של צ'י פאנג התלמידים יכולים ליהנות משירים סיניים, כלים קלאסיים, ציורים מסורתיים וקליגרפיה, ריקודים חינניים והרצאות תובנות.

כבוד ואחריות

במהלך 25 השנים האחרונות XAIU סיימה יותר מ- 190,000 סטודנטים, ורבים מהם השיגו תעסוקה, יזמות ולימודי תארים מקומיים ומחוצה לה. בין הישגיה הראויים לציון, דורגה האוניברסיטה מספר 1 בין האוניברסיטאות הפרטיות והקולגיות הסיניות על ידי רשת הבוגרים של סין פעמים רבות.

האוניברסיטה אף הפכה למקרה של מחקרו של פרופסור וויליאם קירבי, מנהל מרכז ג'ון קינג פיירבנק באוניברסיטת הרווארד, במחקריו על גידול האוניברסיטאות הפרטיות בסין. היו"ר הואנג טנג הוזמן להרצות בבית הספר למינהל עסקים בהרווארד מספר פעמים בנוגע למחקר המקרים, והחדשות הודיעו על ידי CCTV.

צ'ן באושנג, שר החינוך של סין, סיכם את שלוש הנקודות הבאות לאחר ביקורו באוניברסיטה: 1) מטרת XAIU גבוהה; 2) XAIU דורגה בין צמרת המכללות והאוניברסיטאות הפרטיות בסין; 3) XAIU משלב יפה את המאפיינים ההיסטוריים והמודרניים, כמו גם המזרחים והאזוריים על אדמת מחוז שאאנשי.

יונג טנג, יו"ר חבר הנאמנים: "למרות הקשיים, אנו מקפידים על העיקרון לשרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס של הציבור. נמשיך לשפר את עצמנו בממשל באוניברסיטה, בפיתוח סגל, ובאיכות אקדמית. אנו נשאף לבנות אוניברסיטה פרטית ברמה עולמית. "

ממוקם ב- Xi'an שבמחוז שאאנשי, מקורו של דרך המשי הקדומה, XAIU מתחייב לתרום ליוזמת דרך החגורה אחת, כמו גם להתפתחות הכלכלית והחברתית של הכלכלה המקומית.

מבחינה ניהולית, מועצת המנהלים של האוניברסיטה, בראשותו של ד"ר חאנג טנג, המייסד של XAIU, מקבלת החלטות ומדיניות על התפתחותה האסטרטגית של האוניברסיטה. הנשיא אחראי על ביצוע מדיניות הדירקטוריון ועל תפעולו השוטף. חברי סגל משתתפים בממשל משותף באמצעות שירות בוועדות שונות באוניברסיטאות, במכללות ובמחלקות.

מיקומים

שיאן

כתובת
18 Yudou Lu, Yanta District, Xi'an International University
שיאן, שאאנשי, הרפובליקה העממית של סין