CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ותיק Centro_de_estudios

La בית הספר לתיירות סיטה הוא מרכז בעל שם עולמי וחלוץ בתחום ההדרכה תיירות עם מעל 40 שנות ניסיון. הניסיון המצטבר לאורך שנים של עבודה הכשרה ומחקר בתחום התיירות היא מאפשרת לנו לספק תשובות ופתרונות לצרכי עסקים ותיירות בסביבה דינמית ויותר, פתוחה ותחרותית.

סיטה הוא מציע ומקנה אימון תיירות ברמה גבוההאישית, מיוחדת ורב-תכליתי, תוך שימוש בשיטות הוראה מודרניות התמקדו בפיתוח אישי ומקצועי של תלמידינו, קידום מיומנויות וכישורי תקשורת, יחסים ועבודת צוות ויצירתיות, דמיון ויוזמה.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם יותר מ 500 חברות תיירות ברחבי העולםאילו הם חתמו על הסכמים עם בית הספר שלנו להציע עבודת pácticas באזורים שונים של מגזר התיירות עם לוח עבודה חשוב עבור הסטודנטים והבוגרים שלנו.

כדי לענות על הצרכים של תעשייה דינמית ומתפתחת ללא הרף, סיטה מעודדת הסטודנטים והבוגרים שלה הכשרה רציפה עם הצעה של אדונים קורסים לתואר שני ו הנודע בענף התיירות, הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית.

סיטה מחקר כוח מובהק, הכשרת שפה, המשויכים לרשת של מרכז הספר אונסק"ו, כיבוד המורשת התרבותית והטבעית. גורמים אלה הופכים את בית הספר לתיירות סיטה חלוצה במחקר תיירות ומרכז הקרנה מעולה ברמה הלאומית והבינלאומית.

למה סיטה?

אנחנו נותנים 15 סיבות לבחירת סיטה כמרכז באוניברסיטה שבה לקחת מכונית:

 1. תכנית לימודים גמישים, אישית ומעודכני משפר תקשורת, עבודת צוות, יצירתיות ודמיון של תלמידים.
 2. הנוהג נלמד בתחומי התמחות השונים יש השפעה של ממש על חברה.
 3. סיטה הוא חלק מהרשת של בתי ספר הקשורים אונסק"ו, נוצרה ב 1953 על מנת לקדם שיתוף פעולה ושלום בינלאומיים.
 4. סיטה הוא מעורב בפרויקטים מחקריים הקשורים לתיירות דיסציפלינות אחרות כגון ניהול מורשת תרבותי, סוציולוגי, סביבה, כלכלה, שיווק ותקשורת.
 5. עדיפות לקבוצות קטנות, חיזוק הדרכות ושימוש בטכנולוגיות חדשות.
 6. אנו לבסס למידת שפה עם תוכניות חילופיות בינלאומיות.
 7. תוכניות חילופיות רבות המאפשרות לתלמידים שלנו כדי להשלים חלק לימודיהם במדינות זרות.
 8. איוב ו התמחות שיעור ההשמה גבוהה התמקדו כל המגזרים ותת - מגזרי התיירות והתעשייה פנאי.
 9. התקשרות איתנה לבינאום ורב תרבותי: להתקיים הסטודנטים במרכז שלנו בני לאומים שונים לבין רקע .
 10. הפרויקטים החינוכיים שלנו כוללים ערכים הקשורים בהגנה והגנה על מורשת טבעית ותרבותית, ערכים אשר אנו רואים היבט מרכזי ההכשרה של אנשי מקצוע תיירות.
 11. הדרכה וחניכה מותאמת באופן מלא.
 12. מחויב לאימון שלנו שתלמידים מקבלים היד של אנשי המקצוע העליונים באמצעות כנסים שבועיים.
 13. המחויבות שלנו שהתלמידים נמצאים בקשר מתמיד עם הודות לתיירות אל "התפוקות סיטה".
 14. סיטה הוא מעורב בפרויקטים שונים בינלאומיים כמו חבר לשכת המסחר של ברצלונה.
 15. מהמחויבות שלנו להפוך את תלמידינו מחקר אישי של התפתחות מקצועית על מנת לשפר את כישוריהם וכפי תורם לברצלונה ישות התיירות, של ועדת אמריקה הלטינית, המכון סחר חוץ תפעול מרכז המסחר של קטלוניה באימון באוניברסיטה בתחומי תיירות ונופש.

פה סיטה

מהי AQU?

L'Agencia de איכות גבוהה של קטלוניה מערכת Universitari דה, AQU קטלוניה, הוא הכלי המרכזי קידום והערכה של איכות במערכת האוניברסיטאית קטלאנית. AQU קטלוניה שואפת הערכה, הסמכה הסמכה של איכות בתחום אוניברסיטאות ומכללות קטלוניה (מחקר, הוראה, ומרכז שירות).

AQU קטלוניה הוא מייסד מעמדה של האגודה האירופית אבטחת איכות בהשכלה גבוהה (ENQA) חבר, ומאז אחת משלוש הסוכנויות העליונות בפנקס האבטחה האירופי quaility להשכלה גבוהה (EQAR). הוא חבר של הרשת הבינלאומית אבטחת איכות סוכנויות בהשכלה גבוהה (INQAAHE) של הרשת הספרדית של סוכנויות איכות אונ' (REACU) והאגד האירופי Acreditarion (ECA). זה היה סוכנות האיכות האירופית הראשונה מוסמך עם ISO.

AQU קטלוניה מקורו קונסורציום הסוכנות למען איכות מערכת אוניברסיטת בקטלוניה אשר, שהתאגדה ב -29 באוקטובר, 1996, היה סוכנות איכות הראשונה שנוצרה בספרד. באישור של קטלוניה Llei d'Universitats דה 2003, קונסורציום הפכה הסוכנות הנוכחית.

החתימה על הסכם שיתוף הפעולה בין סיטה, את UdG ו AQU נחתמה 2013. התוכנית של הערכה על ידי AQU ב סיטה התקיימה 2009.

לדברי AQU הנתונים העדכניים על קידום סיטה 2007 ו יחסי העבודה הנוכחיים שלו, נקבל את העובדות המעניינות הבאות המשקפות את פילוסופיה ואיכות סיטה טוב ההוראה שלהם:

infografia_AQU-01

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 ברצלונה, קטלוניה, ספרד