CIS Endicott International

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

CIS - מכללת ללימודים בינלאומיים נוסדה בשנת 1981, האוניברסיטה האמריקאית, ממוקם בלב ליבה של מדריד באחד החלקים היפים ביותר של העיר. הבניין שלנו הוא נגיש בקלות באזור בטוח מאוד. אנו גאים מאוד להציע לסטודנטים אירופיים השכלה גבוהה אמריקאית קרוב יותר לבית בדיוק כמו שאנחנו עושים בהצעת האמריקאים בדיוק מה הם רגילים, רק כאן בספרד.

CIS-Endicott היא קהילה נדירה של למידה מתפתלת, המתוארת לעתים קרובות כ"משפחה גדולה ". המנהלים והפרופסורים עושים כל שביכולתם כדי להבטיח שהתלמידים שלנו ירגישו בנוח כאשר אנו מנחים אותם באמצעות מה שבסופו של דבר יהיה אחד מהם. האירועים הגדולים ביותר של חייהם בסביבה בינלאומית ביותר - במקרים רבים בארץ זרה. כל חבר בצוות שלנו ובפקולטה ב- CIS-Endicott חי ולמד בחו"ל, ולכן אנו מבינים את הצרכים של התלמידים הלא-ספרדים שלנו, שהופכים את מדריד לביתם הזמני, כמו גם את הצרכים של התלמידים הספרדים שלנו שבסופו של דבר יגמרו תואר ראשון במקום אחר.

יתרונות המערכת האמריקאית

מערכת ההשכלה הגבוהה האמריקנית יושמה ברחבי העולם בכמה מן המוסדות הטובים והמוצלחים ביותר על פני כדור הארץ.

היתרונות העיקריים של "המערכת האמריקאית" הם כדלקמן:

 • סיכון נמוך יותר לכישלון אקדמי. מאחר שצעירים יודעים רק בביטחון של 100% מה הם רוצים לעשות בעוד עשר שנים, התלמידים אינם נדרשים להינעל לתחום לימוד, במקרים מסוימים, כבר בשנה השנייה ללימודיהם בתיכון. למעשה, התלמידים אינם נדרשים אפילו לבחור באופן סופי עם תחילת הקולג '. התלמידים מעודדים לבחור להתמקד או גדול, אבל בהחלט לא נענש אם הם לשנות את דעתם במהלך השנתיים הראשונות של הלימודים שלהם, אשר רובם כרוכים דרישות השכלה כללית כי הם כמעט אוניברסלי עבור כל תוכניות תואר. לפי שלוש שנים, התלמידים נדרשים לקבל החלטה, אבל אז שוב, סטודנטים בשנה שלוש הם בדרך כלל במצב טוב יותר כדי להפוך את הנחישות.
 • זה קל מאוד לשנות את תוכניות מעלות כי הקורסים הכלליים הנדרשים בכל המגמות המוצעות ב- CIS-Endicott להישאר עקביים בין אם תלמיד לומד עסקים או עיתונאות. כמו כן, אם סטודנט ישתנה מעסקים לעיתונאות, הקורסים העסקיים יספקו את הקורסים החופשיים הכלולים בקורסים כלליים. זו באמת המערכת הגמישה ביותר בעולם, ואנו מאמינים שתלמידים צעירים זקוקים לזמן ולחופש כדי לגלות מי הם במקום להיות נעולים אקדמית למשהו שיכלו יום אחד להצטער ולהתרעם עליו.
 • מערכת האשראי היא עקבית בין מכללות ואוניברסיטאות אמריקאיות ברחבי העולם, ולכן ההעברה היא גם פשוטה יחסית.
 • הסטודנטים מארגנים ומעצבים את לוח הזמנים שלהם בהדרכה ובהדרכה של הדיקנים המנוסים שלנו.
 • היא מבוססת יותר על היישום המעשי של מושגים מאשר על התיאוריה. אנו מאמינים מאוד שהתלמידים לומדים טוב יותר על ידי ביצוע מה שהם לומדים מאשר על ידי ניסיון פשוט לשנן נתונים. הנתונים חשובים, אבל צריך להיות פחות מופשט לחשוב על זה על מנת לוודא את המידע הוא למד באמת.
 • יש משימות שבועיות, כך הלמידה נעשית מדי יום, לעומת הדחסה בסוף הסמסטר לבחינות. פיתוח מיומנויות המחקר באופן כזה נוטה להיות נכס לכל החיים.
 • הערכה מתמדת מעדיף עקביות ומעודד תלמידים לעשות כמיטב יכולתם גם אם הם מבצעים גרוע מהצפוי על הבחינה או הפרויקט שכן יש להם שפע של הזדמנויות להפגין את הידע שלהם ואת היכולת.
 • תלמידים מונעים על ידי מטרות קצרות טווח, כמו גם על ידי להיות אחראי במידה רבה על לוח הזמנים שלהם המחקר ועומס העבודה.112954_Optimized-_47B9808.jpg

שותף אקדמי: מכללת אנדיקוט

מאז 1995, CIS - המכללה ללימודים בינלאומיים עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם השותף האקדמי שלנו, Endicott College , שותפות המאפשרת לסטודנטים הרשומים ב- CIS לקבל זיכויים מכללת אינדיקוט. מדי שנה, 40% מהתלמידים שלנו לתואר שני מועברים לקמפוס של אינדיקוט במכללה היפה של בוורלי, מסצ'וסטס כדי לסיים את השנתיים האחרונות של התואר הראשון שלהם.

עם השלמת השנתיים הראשונות שלהם CIS-Endicott מדריד , סטודנטים מוצעים הזדמנות לבקש העברה לכל אוניברסיטה אמריקאית בעולם כדי לסיים את התואר, להישאר איתנו עבור תוכניות נבחרות, או להעביר ישירות מכללת אנדיקוט במסצ'וסטס , כפי שרבים מתלמידינו עושים זאת באופן הגיוני.

עובדות מעניינות על Endicott:

 • נוסדה בשנת 1939.
 • ממוקם כ -30 דקות מבוסטון, מסצ 'וסטס.
 • יותר מ 2400 תלמידים להשתתף מדי שנה.
 • קמפוס אמריקאי גדול עם חופים משלו, קפטריות, חדרי כושר, חדרי לימוד, אולמות אוכל, מגורים סטודנטים, מגרשי ספורט, חנויות, וכל מה סטודנט יכול בכלל צריך בקמפוס. זה דומה לחיים בעיר קטנה.
 • האווירה באוניברסיטה האמריקאית.
 • קמפוס בטוח מאוד לסטודנטים זרים ותלמידים לאומיים.

אחד 25 העליון אוניברסיטאות אזוריות צפון (עלייה מ # 34 בשנת 2018)

רוב מכריע (95%) של סטודנטים CIS אשר בסופו של דבר בוגר מכללת אנדיקוט במסצ 'וסטס לספר לנו כי הניסיון היה גם מבחינה אקדמית ומעשירה אישית וכי הם ממליצים מאוד מכללת אנדיקוט.

הַאֲמָנָה

ב -1995, המכללה ללימודים בינלאומיים ומכללת Endicott נכנסו להסכם שיוך שבו סטודנטים של CIS שנרשמו לתוכניות אקדמיות של קולג 'של אנדיקוט זכו באנדיקוט קולג' קרדיט, אשר ניתן להעביר לכל מכללה או אוניברסיטה בארה"ב.

מכללת אינדיקוט (מסצ'וסטס, ארה"ב) היא מוסמכת על ידי איגוד ניו אינגלנד של בתי ספר ומכללות (NEASC).

CIS מורשה על ידי הקהילה של מדריד כמו אוניברסיטה זרה בספרד (BOCM 6 אפריל 1998).

מיקומים

קהילת מדריד

כתובת
Calle de Velázquez,140
28006 קהילת מדריד, ספרד

בוורלי

כתובת
Hale Street 376
01915 בוורלי, מסצ'וסטס, ארצות הברית