IE University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ייחודו הגדרה מחדש

חוויה מעצבת שתשפר הערך הייחודי שלך ומאפשר לך לשחק תפקיד מוביל בעיצוב עולם.

IE האוניברסיטה מיועדת לסטודנטים הפונים ללמוד כדרך החיים, ומי פתוחים לעולם לתפקיד טרנספורמטיבי של השכלה גבוהה. אנו מספקים קהילה תומכת, בה סטודנטים ואנשי סגל האינטראקציה יחד בתהליך למידה.

סביבת הלמידה הייחודית באונ' IE בנויה על וקירוב של קהילה אישית, תלמיד-צנטרית, בתוך סביבה פתוחה חובקת מגוון העשיר של אנשים, רעיונות וגישות. בכל שנה למעלה מ -100 לאומים מיוצגים בקמפוסים שלה סגוביה ומדריד, עם למעלה מ -65% מן הסטודנטים שלה מגיעים מחוץ לספרד.

IE אוניברסיטת מוכרת על איכותו בהוראה ובלמידה אשר סופר את הכסף בין האוניברסיטאות המובילות בעולם. בנוסף, התוכניות לתואר הראשון שלה מוכרות על ידי העמותות היוקרתיות ביותר בתחומם.

עם גישה הומניסטית, רוח היזמות, חזון חדשני, ולהתמקד קפדנות אקדמית, אוניברסיטת IE מחויבת לחנך מקצוע ומומחים אשר יעשה הבדל בחברה. הגישה בפועל מבוססת שלנו ללמידה מתחילה בכיתה וממשיכה בחלקים השונים של עולם כדי להכין את תלמידי IE אונ' מלא להתמקצע בינלאומי.

אם אתה רוצה השכלת השראה ומאתגרת שתעצב מי אתה ומי אתה תהפוך, IE האוניברסיטה תרחיב את האופקים שלך, לחבר אותך לעולם, וידריך אותך בדרך הייחודית הדרושה להשגת המטרות שלך.

עשר סיבות ללמוד באוניברסיטה IE סביבה לימודית ייחודית

IE האוניברסיטה מהווה סביבה לימודית ייחודי היא מגדירה מחדש להשכלה גבוהה עבור אנשי מקצוע כיום. אנו נכין אותך להצלחה בכך שהוא מאפשר לך לפתח נקודות משלך מבט ולגלות את מלוא הפוטנציאל שלך. IE אוניברסיטת מוכרת על איכותו בהוראה ובלמידה אשר סופר את הכסף בין האוניברסיטאות המובילות בעולם.

גישת סטודנט במרכז

IE אוניברסיטת נוקט בגישה אישית ממוקדת-תלמיד לחינוך שבו מרצים וסטודנטים עוסקים באופן פעיל את חוויית הלמידה. תוכל להצטרף לקהילה תומכת אילו ערכים הייחודיים שלך ידריך אותך כמו שאתה לעצב נתיב משלך.

חוויה בינלאומית ללא תחרות

המגוון העשיר שלנו מספק סביבה שנותנת לך את התחזית הבינלאומית דרושה כדי להצליח בעולם גלובלי. עם מעל 65% מתלמידים שלנו שמגיעים מחו"ל, מייצג יותר מ -100 מדינות, תוכל ללמוד עם קהילה מגוונת באמת. המרת מחקרים עם השותפים היוקרתיים שלנו ברחבי העולם והזדמנויות התמחות ברחבי העולם מציעים חוויה בינלאומית ללא תחרות.

פקולטה מגוונת, נגישה אליך

הפקולטה המגוונת של IE האוניברסיטה מורכבת שניהם אקדמאים מעולה אנשי מקצוע מנוסה עם ניסיון בינלאומי קשרים הדוקים עם עולם העסקים. יתרה מזאת, הפרופסורים שלנו נגיש אליך. תצטרך תקשורת יומיומית עם הפרופסורים שלך, התומכים לך משוב קבוע ולחבר אותך לעולם המקצועי.

ותוציא את שגרתיים בך

אנו מספקים סביבה שבה אתה יכול להיות פתוחה לדרכים חדשות של חשיבה, לשחרר את היצירתיות שלך, והולכת לתוך הנחקרים.

בחר את הנתיב שלך להצלחה

לתואר חדשני שלנו מוכר על ידי העמותות היוקרתיות ביותר בתחומם, ולשלב מגוון של גישות הוראה ואפשרויות המאפשרות לך לעצב חינוך משלך פי השאיפות המקצועיות שלך.

תן ללמידה לפועל

אנו משלבים תיאוריה עם פרקטיקה מהרגע שאתה מתחיל את לימודיך. אתה תיקח את מה שאתה לומד בכיתה ולהחיל אותו על מקרים בחיים אמיתיים וכאשר בניהול פרויקטים משלך. כל תלמידי שנה יכול לבחור מגוון רחב של אפשרויות התמחות, עובדים בקמפוס, בספרד וברחבי העולם, ולרכוש סט מרשים של כישורים וניסיון מקצועי שגורמים להם מאד מבוקש כאשר שיסיימו את לימודיהם.

לימוד למחר

IE אוניברסיטת כבר מדורגת בין עשר האוניברסיטאות הטובות בעולם בזכות חדשנותה בתחום טכנולוגיות והוראה. אנו מספקים חינוך מעשי ורלוונטי מכין אותך להתמודדות עם האתגרים המקצועיים לך תתמודד בעתיד שלך.

לחיות את החיים סטודנט שלך במלואם

תוכלו להצטרף לקהילה סטודנט תוססת ומגוונת שחיים החיים באוניברסיטה שלהם עד תום. תהנה החיים בספרד, נסיעה, והשתתפות בכל ההזדמנויות משלימות תצטרך ב IE האוניברסיטה.

שלך דרך עתידך

אנו מסייעים הבוגרים שלנו להשיק את קריירות שלהם למגוון רחב של תעשיות ברחבי העולם. מעסיקים של החברות המובילות בעולם לשקול אוניברסיטת IE בין האוניברסיטאות הטובות שבו הם רוצים לגייס מ. זאת ועוד, תוכל להשתייך לקהילה של יותר מ -45,000 בוגרי IE ברחבי העולם, להכיר חברים לכל חיים, וליהנות רשת בוגרים פעילות שאתה תמיד יכול לסמוך על לאורך כל מסע המקצועי שלך.

מיקומים

מדריד

IE University

כתובת
Calle María de Molina 31
28006 מדריד, קהילת מדריד, ספרד
אתר אינטרנט
טלפון
34 921 412 410

אקרדיטציות

AACSB Accredited