קרא את התיאור הרשמי

עלינו

מוסד ללא כוונת רווח, עם היסטוריה ויוקרה.

ה- RCU Escorial-Mé Cristina נוסד על ידי המלכה ריג'נט מריה כריסטינה דה הסבורגו י לורנה, בשנת 1892, המנוהלת על ידי סדר הדת האוגוסטינית מאז הקמתה. זהו מרכז חינוכי עליון המשויך לאוניברסיטת Computense של מדריד.

אנחנו מלמדים את תוכניות התואר הרשמי של תואר ראשון במשפטים ובוגר במנהל עסקים, מוסמך במשפטים ותואר פרטי בכירופרקטיקה.

מלון אסקוריאל - מריה כריסטינה רויאל סנטרל הינו ממוקם בסביבה יוצאת דופן ובסביבה נהדרת. קמפוס האוניברסיטה מהווה חלק מהמכלול הארכיטקטוני המונומנטלי המדהים של המנזר המלכותי של אל אסקוריאל שהקים המלך פיליפ השני במאה ה -16. כל זה מספק אווירה מועילה במיוחד ללימוד יחסים בין אישיים / אישיים.

הבניינים הם אבני חן אמיתיות של אדריכלות, עם מתקנים מודרניים לחלוטין: סטודנט מגורים, ספריה, אזור ספורט, אולמות הרצאה מצויד מתקני הקרנה, מחשוב חדרים, וכו '

הכשרה כוללת של אנשים היא המטרה העיקרית של התוכנית החינוכית המוצעת על ידי המרכז האוניברסיטאי אסקוריאל - מרייה כריסטינה רויאל, באמצעות פיתוח הפוטנציאל הקוגניטיבי, הפיזי, החברתי-תרבותי שלהם, המביא אותם אל גבולות הידע האפשרי שלהם. אנו מעודדים יצירתיות ומחקר מדעי באמצעות השכלה אקדמית, העברת ידע ותרבות.

הנהלת המרכז מפקחת על מצוינות איכותית וחינוכית, בדיאלוג מתמשך ורציני בין מרצים לתלמידים, הרחק מחינוך פורמלי ביורוקרטי סטרילי.

צוות ההרצאות, הנמשך במידה רבה מאוניברסיטת קומפוטנס במדריד ובעולם העסקים, מעורב אישית ומקצועית בפעילות ההדרכה והחינוכית של תחומם.

אתה מוקד העניין והמטרה של העבודה האקדמית המוסדית המלאה שלנו. מסיבה זו, לכל תלמיד יש מורה / מרצה שמנחה ומלווה אותו בהכשרה מקצועית ואקדמית.

"לך איתי אם אתה מחזיק באותן אמיתות. בחן אותי אם אתה מחזיק באותן ספקות. איפה אתה מזהה את הטעות שלך, בוא איתי. איפה אתה מזהה את שלי, קח אותי איתך "(אוגוסטינוס הקדוש).

מתוך ההקשר של הגדרה ארכיטקטונית זו, סמל לאוניברסאליות ולאחווה, אנו מבקשים מתלמידינו / בנוסף להיותם מקצוענים מיומנים, להיות גברים ונשים בעלי ערכים אזרחיים, רגישים ומחויבים להתפתחות וכבוד האדם.

אנו פותחים את הדלתות בפני כולם, מבלי לעשות שום הבחנה לגזע, לאמונה או למיקום, ומאפשרים צורה הדדית של הכשרה ומידע עם מרכזים אוניברסיטאיים אחרים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Royal University Center Maria Cristina

תואר רשמי מאוניברסיטת קומפלוטנס של מדריד. הוראה מותאמת אישית שמטרתה הכנת המקצוען המשפטי שהחברה שלנו דורשת. ... [+]

תואר רשמי מאוניברסיטת קומפלוטנס של מדריד. הוראה מותאמת אישית שמטרתה הכנת המקצוען המשפטי שהחברה שלנו דורשת.

נתיבים ודרישות גישהבקשה במרכז (מ -15 באפריל).הסלקטיביות או FP II אושרו.מסירת עלון על ידי המרכז.הרשמה מראש ב- UCM.מספר המקומות המוצעים: 20מועדי הרשמה מראשמועד הגשת המועמדות במרכז מתחיל ב -15 באפריל.בחודש ספטמבר, אם יש מקומות פנויים, המרכז יפתח מועד יישום חדש.עבור הרישום מראש ב UCM, את התנאים שצוינו על ידי UCM עצמו יהיה אחריו.... [-]
ספרד Madrid
ספטמבר 2019
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Royal University Center Maria Cristina

המכללה המלכותית מריה כריסטינה נוסדה על ידי המלכה ריג'נט מריה כריסטינה דה הבסבורגו י לורנה בשנת 1892, כמו מוסד להשכלה גבוהה. מאז הקמתה, המכללה נוהלה על ידי הצו הדתי האוגוס ... [+]

תואר שני במינהל עסקים הוא תוכנית לימודים רשמית בת 4 שנים.

זה מתאים לסטודנטים שיש להם מטרות קריירה מעורבים היבטים שונים של ניהול, כלכלה, חשבונאות או כספים. התואר מספק חינוך כללי המכוון לתעסוקה בחברות מובילות, או ליוזמות יזמות.

התלמידים יהיו חשופים ליישומים תיאורטיים ומעשיים של מושגים עסקיים. נקודה נוספת היא להזכיר את מספר התלמידים המצומצם לכיתה, מה שמאפשר את תהליך הלמידה והתקשורת.... [-]

ספרד Madrid