DigiPen Institute of Technology Europe - Bilbao

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

DigiPen המכון הטכנולוגי הוא האוניברסיטה הראשונה במילה להתמחות בחינוך משחקי וידאו עם 3 קמפוסים ברדמונד ארה"ב (הקמפוס הראשי שלנו), סינגפור ובילבאו אירופה (נפתח בשנת 2010). DigiPen מכינה צעירים לצעירים בתעשיית משחקי הווידאו ובמגזרים אחרים (אווירונאוטיקה, כלי רכב, קולנוע ...) במשך 30 שנה, תוך שימוש במודל חינוכי מעמיק ביותר שבו תלמידים מפיקים משחקי וידאו ואנימציות מאפס. Princeton סקירה כל הזמן שיעורי DigiPen כאחד בתי הספר העליון בחינוך משחק וידאו מגזין פורבס זיהה DidiPen כבית הספר של הפניה בצפון אמריקה Digipen גם הצביעו 2 הטוב ביותר משחק וידאו באוניברסיטה בארצות הברית על ידי אנימציה הקריירה סקירה . סטודנטים DigiPen לסיים את ההכנה ואת הניסיון כי התעשייה הנוכחית דרישות!

בתואר מדעי המחשב אנו מלמדים החל את יסודות סימולציה אינטראקטיבית בזמן אמת באמצעות משחקי וידאו כאמצעי לעשות זאת, התלמידים שלנו לייצר משחקי וידאו עושה את כל הרכיבים בודדים שמגיעים יחד כדי להפוך את המשחקים מאפס. הם לומדים להפוך את מנוע המשחק, את הבינה המלאכותית, את מנוע הגרפיקה, את הפיסיקה, ואת כל זה בלי להשתמש בכל תוכנה שהם לא יצרו את עצמם מאפס. במהלך 4 שנות תואר ראשון, התלמידים עושים 5 משחקי וידאו מלאים (3 משחקים ב 2 ד ו 2 משחקים ב 3D) עובדים בצוותים המורכבים של אמנים מתכנתים ואנימציה ובתנאים המדויקים שהם יעבדו תחת וידאו מקצועי חברות משחקים. האיכות של המשחקים המיוצרים על ידי סטודנטים DigiPen הוא כזה שהם מתחרים בדרך כלל בתחרויות משחק וידאו בינלאומי. DigiPen זכתה (56 פרסים), יותר מכל בית ספר אחר למשחקי וידאו, בפסטיבל המשחקים העצמאיים החשוב ביותר בסן פרנסיסקו.

בוגר תואר ראשון באמנות ואנימציה (BFA) , התלמידים שלנו מתחילים ללמוד את היסודות הבסיסיים של ציור, תוך שימוש בפרספקטיבה פרופורציונלית נכונה, ללמוד על צבע, הרכב ומרקם. הם מפתחים דמויות משלהם ומכניסים לכל דבר שהם לומדים בשיעורי האנטומיה שלהם. הם עושים סרטים אנימציה ב 2D, צוותים בנפרד, בשחור ולבן ובצבע. לאחר מכן הם לומדים כיצד ליצור 3Dmodels של הדמויות שלהם ואת סביבות. בשיעורי הסרט הם לומדים איך להזיז את המצלמה ולהקים ולהאיר את הקלעים שלהם. לבסוף התלמידים לומדים כיצד לערוך את הסרטים שלהם כך שהם באים בחיים! (אני כולל להלן כמה עטורת הפרסים שלנו DigiPen בילבאו סרטים) סטודנטים BFA שלנו גם לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים לייצר את כל התמונות עבור משחקי וידאו וללמוד ממקור ראשון מה זה לעבוד בחברה משחק וידאו הייצור.

הבוגרים שלנו והזדמנויות מקצועיות.

בהתייחסות להזדמנויות המקצועיות שהעובדים שלנו מציעים לתלמידים, סטודנטים מקבוצות 2010 ו -2011 שלנו עובדים ברחבי העולם (Ubisoft גרמניה וקנדה), ברמה הארצית (אולפני Mercury Steam Game במדריד) בתחום האופטומטריה (Davalor Salud Pamplona), On- (Innomatic) ו יצרו החברה שלהם (Kaia estudios). " DigiPen הביאה לעולם שני מבצעים של סטודנטים שבדרך כלל לוקחים פחות מחודשיים כדי לתפוס את מקומם במגזר " עיתון אל קוראו 22/11/2015

"אחד הסטודנטים שלנו התחיל בפרויקט לסטודנטים שהתמחו לאחרונה בחברה גדולה של AAA ותוך שנה הועבר לאולפן הדגל הגדול ביותר של החברה. הבוגרים שלנו עובדים בתחומים שונים רבים מהמשחק ועד אווירונאוטיקה, לרכב, לסרטים ולרפואה. בכל המקרים הם עובדים מלאים ולא עובדים כמתמחים ". - סטיבן לונגדן, מנהל הקבלה, המכון הטכנולוגי של DigiPen

עם מורשת שעומדת 30 שנה חזק - כמעט כמו הוקמה כמו בתעשייה עצמה - DigiPen המכון הטכנולוגי הוא trailblazer ידוע של המשחק ופיתוח תוכנה החינוך.

כמוסד הראשון בעולם להתמחות זה סוג של חינוך, DigiPen עמד על מוקד ההתקדמות במחקר מדיה דיגיטלית וטכנולוגיות מחשב. "על בסיס של אקדמאים ליישם למידה, ידע בתעשייה ושיתופי פעולה רב תחומיים המבוססים על צוותים", נאמר במשימה המוסדית, "אנו מעניקים לתלמידים שלנו המשך למידה לאורך החיים, כמו גם בחינה מדעית ויצירתית, ומעצימים אותם להפוך מנהיגים ומייצגים ברמה עולמית ".

הנה שלוש סיבות שתוכל ללמוד בבילבאו, בקמפוס האירופי הראשון של DigiPen:

1. אקדמאים ללא תחרות בתחום ייחודי ייחודי

כבית ספר שמבין את החשיבות של חינוך מושכל וממוקדת בתעשייה, המעלות של DigiPen מעוצבות סביב הדרישות של עולם המשחקים. זה מקצוע ארוגים מסובך קורא כוח אדם מאומן היטב עם ידע ומיומנות מומחה. זו הסיבה DigiPen בילבאו מציעה תוכניות מקיפות במדעי המחשב עבור פיתוח תוכנה ואמנות דיגיטלית ואנימציה עבור סרטים ומשחקים; משמש פלטפורמה שמהם תלמידים לייצר כל היבט אחד של היצירה הדיגיטלית שלהם.

הלמידה כאן היא אותנטית ואורגנית, ותלמידים משלימים את האמנות שלהם מהיסוד. סטודנטים למדעי המחשב, למשל, בונים את מנוע המשחק (התוכנה המשמשת לפיתוח המשחק) מהתחלה, מטמיעים אותם ביכולות המגיעות הרבה מעבר לתחום המשחקים ולסימולציה, אינטליגנציה מלאכותית וכל יישום אחר. והאמנים נמצאים באותה סירה, לוקחים מספר שיעורי ציור באנימציה דו-ממדית מסורתית, אנטומיה וסרט.

כל מה שנלמד בסביבת הכיתה של DigiPen מוחל על פרויקט מעשי, כאשר התלמידים עושים סך של חמישה משחקים חדישים לאורך כל תקופתם בבית הספר, בעוד סטודנטים לאמנות גם לבנות באורך מלא עיצובים 2D ו 3D עבור משחקים וסרטים. כל ניסיון שנרכש מן הארקה אנלוגי המשרד DigiPen מכן משתרע על הזירה הדיגיטלית בצורה של מודלים 3D, texturing ואנימציה.

זהו מוסד שבו מעודדים שיתוף פעולה יצירתי. ככזה, סטודנטים DigiPen לעבוד על הפרויקטים שלהם צוותים מהיום הראשון שלהם. זה חיקוי ישיר של החיים עובד יהיה כמו על משחק בעולם האמיתי או הפקת הסרט, משמש חוויה מקצועית שלא יסולא בפז כי משלם מאוחר יותר.

הסטודנטים גם לקצור את rewards של DigiPen מכובד של סגל מקצועי. אנשים אלה עוסקים באופן פעיל עם התעשייה, עם קבלת פרסים יוקרתיים רבים בתחומים שלהם. הבנת המגמות והתנודות שמגיעות עם שוק זה המהיר, מורים להחדיר ידע שממלא את הביקוש בתעשייה העולמית.

2. DigiPen מתגאה במוניטין ללא תחרות

המכון זייף שלושה עשורים של ניסיון בעסק, נוסף על היותו הראשון להציע תואר ראשון בפיתוח המשחק - וזה באמת משהו שחשוב. סטודנטים של DigiPen זכו ב -60 פרסים בפסטיבל המשחקים העצמאיים השנתי (IGF) - יותר מכל בית ספר אחר בעולם - שלא לדבר על העובדה שהוא מייצג את בית הספר היחיד שיש לו תלמידים המתחרים בקטגוריה המקצועית.

השפעתה של DigiPen והשפעתה משכה את עיניהם של דמויות מובילות בתעשייה. על ידי המוניטין שלה ללא תחרות, DigiPen יצרה קשרים משמעותיים עם משחקים וגופים ממשלתיים, בתוספת הקהילה המקומית, על מנת להבטיח את תוכנית הלימודים נשאר רלוונטי ומעודכן. זה ללא ספק תרמו שיעורי המכון הבוגר מצטיינים מיקום. מחברות טכנולוגיה מובילות בתעשיות כגון כלי רכב, אווירונאוטיקה, אופטומטריה ומשלוח, לשלוש-תארים כגון Call of Duty, הליגה של Legends, Halo, Assassin's Creed, FIFA, Forza Motorsport ועוד - סטודנטים של DigiPen עשו את כל זה.

מיקום ללא תחרות

עם פיתוח קמפוס חדש המתרחש במרכז בילבאו, סטודנטים של DigiPen נמצאים בלב סצינה דיגיטלית משגשגת. העיר עברה לאחרונה התחדשות עירונית גדולה, מתרחקת מן השורשים התעשייתיים שלה כדי להתמקד תיירות ושירותים. מוגדרת על ידי המושגים של קיימות, הרובע החדש של בילבאו יהיה מקושר היטב ולקדם "ירוק" בתעשייה, כמו גם להיות זול ומלא עד גדותיו עם שפע של מתקנים תרבותיים חברתיים לכולם ליהנות. אבל מעל הכל, זה להיות מרכז ל יצירתיות וחדשנות.

האבולוציה של בילבאו הייתה כה עצומה ומעוררת השראה, עד שהיא נבחרה גם כעיר 2018 האירופית הטובה ביותר על ידי האקדמיה לעירבות, מכות ערים כמו וינה באוסטריה ולובליאנה בסלובניה. "בילבאו הוא דוגמה מצוינת לשינוי הטרנספורמציה הסינית של עיר תעשייתית לשעבר - לא רק פיזית, אלא חברתית, כלכלית ותרבותית", אומר דיוויד רודלי, יו"ר האקדמיה. "ההתחדשות שהיא השיגה במהלך 30 השנים האחרונות היא לא פחות מרשימה. כל זה הושג באמצעות מנהיגות נועזת ויעילה, כמו של אשר ראה את העיר הזאת לרוץ החוב ללא תשלום מאז 2010. "

כאשר אתה נכנס בילבאו כחבר הקהילה DigiPen, אתה גם להיות חלוץ של פיתוח תוכנה בעולם המשחקים.

מיקומים

בילבאו

כתובת
Ribera de Zorrozaurre 2, Bilbao 48014, Bizkaia, Spain
48014 בילבאו, ארץ הבסקים, ספרד