קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לטופס מציע קורס 3.5 שנים במשרה מלאה עיצוב, לאחר שהתלמידים לקבל תואר ראשון מהאוניברסיטה למדעי חברה ורוח (SWPS).

בית הספר לטופס יש:

התכנית של פולין הטובה ביותר על פי המחקר של משרד חינוך מדע וגבוה; צוות מעולה וידוע של מרצים; סדנאות מודרניות ומאובזרות היטב ואולפנים; מערכת יחסים שיתופיים מעולה עם הרבה חברות פולנים ובינלאומיות. תכנית הלימודים הייחודית המשלבת עבודת פרויקט וחינוך במדעי הרוח אשר פותח על ידי צוות המומחים שלנו הוביל Lidewij אדלקורט, יו"ר האקדמיה לעיצוב באיינדהובן (1999-2008), במאי ומורה אסטרטגיים של בית הספר לטופס.

בית הספר לטופס פתוח לכולם - מכונאים, אנליסטים, מתכנתי מחשבים, אנשים עם אהבה לDIY - ויעזור לכם לפתח, להוסיף ל, לשפר ולנצל את הכישורים ותחומי העניין שלך.

אם ברצונך להשפיע על שינויים בעולם, כדי לשפר את איכות חיים של אנשים, ולהבין ולספק את הצרכים של החברה של היום, אז בית הספר של טופס הוא בשבילך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • פולני

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

התכנית הייתה מועמד התכנית הטובה ביותר בפולין על פי משרד המדע וההשכלה גבוהה שנאלץ לסרוק מיליון מועמדי ממותה כדי למצוא חתן. ... [+]

תואר ראשון בעיצוב למה קורס?

תכנית הלימודים בעיצוב בקמפוס פוזנן של האוניברסיטה למדעי חברה ורוח (בית הספר לטופס) הייתה מועמד התכנית הטובה ביותר בפולין על פי משרד המדע וההשכלה גבוהה שנאלץ לסרוק מיליון מועמדי ממותה כדי למצוא חתן.

המשרד הדגיש את אופיו הבינתחומי של התכנית והעובדה שמדובר בגישות מודרניות לחינוך ומלמד מיומנויות מעשיות לתת לתלמידי הארקה מלאה לעתידם בסביבת עבודה אמיתית.... [-]

פולין Poznań
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Welcome to School of Form