קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת VIAMODA בוורשה היא:

  • את בית הספר המודרני של עיצוב וניהול עם vibe הבינלאומי
  • פרויקט ייחודי במרכז אירופה, המשלב: עיצוב, טכנולוגיה וניהול
  • עסקים מלוכדות הצעה חינוכית נתיב הקריירה של תעשיית האופנה

תוכנית חינוכית חדשנית מספקת לסטודנטים ידע מקיף על תהליך התכנון, מיומנויות טכנולוגיות סינרגיות ומומחיות עמוקה בתקשורת. הכיתות וההדרכה המעשית נעשות בסביבה אותנטית של אולפני סדנאות מאובזרות. גישה עסקית חכמה שלנו מאפשרת הבנה יצירתית של אופנה. VIAMODA היא האוניברסיטה היחידה בפולין המספקת לסטודנטים את ההזדמנות לפתח אוספים של עיצובים מקוריים מוכנים להיות מיוצר. VIAMODA היא המקום המושלם לפתח את החלום וליישם את השיטות של פעולות מקוריות ויעילות, להשגת השכלה על פי הסטנדרטים האירופיים, כולל כישורי השפה הדרושים לשיתוף פעולה בינלאומי. הקונספט של VIAMODA אינטראקציה עם אנשי מקצוע בתעשיית האופנה מאפשרים לבוגרים VIAMODA באתגרים קריירה המספקים שביעות רצון ומבטיחים הצלחה.

VIAMODA מציעה גישה מקיפה לעיצוב אופנה:

  • הזדמנות לעבוד עם הצוות היצירתי של אנשי מקצוע - מומחים ומתרגלים מפולין ומרצים אורחים אירופאים
  • ניסיון מעמיק בתעשיית האופנה, השראה מהמופתים ושיתוף הפעולה עם בתי האופנה היוקרתיים באירופה ובעולם
  • תמיכה ביצירתיות באמצעות התמחויות והדרכות בחברות בעלות ערך רב בתעשייה, תוכניות חילופי סטודנטים ושיתוף פעולה בינלאומי
  • חינוך חדשני ומורכב על פי הסטנדרטים האירופיים הדרושים לפעול בתחום האופנה, ליצור עסק משלו, להתחיל ולנהל מותג האופנה שלו.

VIAMODA

VIAMODA מחנכת אנשי מקצוע בין-תחומיים אשר מוצאים את מקומם בכל מגזר בתעשיית האופנה המוגדרת, אנשי מקצוע המסוגלים לשלב ידע בטכנולוגיות חדשות, עיצוב אומנות ומומחיות בכללים השולטים בענף. סטודנטים לרכוש כישורים המאפשרים להיות תחרותיים בשוק העבודה. הם מצליחים למצוא תעסוקה בחברות הלבשה וטקסטיל, בחברות קמעונאיות אופנה, בתקשורת מקצועית, סוכנויות שיווק וייעוץ, ומוסדות הקשורים לתעשיית האופנה. הבוגרים שלנו יש את הכישורים הבסיסיים הדרושים כדי להתחיל פרויקטים משלו לפתח רעיונות עסקיים משלו.

קמפוס ומתקנים

VIAMODA ממוקם ורשה, בבניין משלו עם אקלים האופנה בכל כיתה, תפירה הנחות, סדנאות ציור וציור, מעודן מתקני בית הספר הקולינרי. קרבתם של אולפני העיצוב, גלריות האמנות, המסעדות האופנתיות ואולמות התערוכה של הבירה הפולנית מאפשרת לסטודנטים של VIAMODA לחוות את האווירה המלווה את תהליך התכנון, האמנות VIAMODA העסקית.

התוכניות מועברות ב:
  • פולני

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

VIAMODA

התמחות המיועדת למעצבים עתידיים, לבוש / טכנולוגי טקסטיל, וכן למנהלי מוצרים עתידיים המעוניינים בתכנון משולב עם ניהול מוצר - מהרעיון, דרך הציור עם תיעוד טכני מלא, לייצורו. ... [+]

התמחות המיועדת למעצבים עתידיים, לבוש / טכנולוגי טקסטיל, וכן למנהלי מוצרים עתידיים המעוניינים בתכנון משולב עם ניהול מוצר - מהרעיון, דרך הציור עם תיעוד טכני מלא, לייצורו. במהלך תהליך החינוך, לומדים התלמידים את העקרונות של תהליכי התכנון ויישומם באופן עצמאי עם קבלת מיומנויות טכנולוגיות, ניהוליות ושיווקיות במקביל לחדשנות, מודעות למגמות אופנה, טכנולוגיה, מוצר ועיצוב מגמות. הסטודנטים עובדים עם טכנולוגיות IT ותוכניות תמיכה מקצועיות CAD במהלך לימודיהם.... [-]

פולין Warsaw
אוקטובר 2019
פולני
תכנית מלאה
תכנית חלקית
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
VIAMODA

במהלך תקשורת אופנה ... [+]

במהלך תקשורת אופנה

במהלך הלימודים, VIAMODA מלמדת כיצד להשתמש בכלים ומערכות תקשורת לקידום חברות ומותגי אופנה, ליצור קמפיינים פרסומיים, גרפיקה ועבודות צילום ופעילויות בתחום האינטרנט (e-commerce, e-marketing).

הלימודים נלמדים בפולנית על בסיס משרה מלאה ומשרה חלקית.

התלמידים שלנו מקבלים מידע על אופן ארגון אירועי אופנה, המתאימים למטרות קידום מכירות, הספציפיות של המותג, התקציב והציפיות של קבוצת היעד.... [-]

פולין Warsaw
אוקטובר 2019
פולני
תכנית מלאה
תכנית חלקית
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית