קרא את התיאור הרשמי

WSPA - הבכור בלובלין!

המכללה האקדמית של הארגון והמנהל בלובלין (WSPA) הוקמה בשנת 1998 כמוסד להשכלה גבוהה פרטית משיקה תוכנית הלימודים הראשונה שלה "ניהול החברה" עם 415 סטודנטים הודה בשנה הראשונה. בשנת הלימודים הבאה 1999/2000, מכללת האוניברסיטה כבר למעלה מ -1 400 תלמידים.

המכללה האקדמית של המינהל והארגונים פועלת על פי ההיתר שניתן על ידי שר החינוך הלאומי ועל פי חוק ההשכלה הגבוהה מיום 27.7.2005 (כתב עת מספר 164, סעיף 1365, כפי שתוקן) והוראות חוקיות שהונפקו בהתאם לחוק, וכן על יסוד החוקה. בית הספר מפוקח על ידי המייסד והשר המוסמך להשכלה גבוהה, בהתאם לחוק ההשכלה הגבוהה.

המשימה של מכללת האוניברסיטה היא ללמד את התלמידים להיות יצירתיים, לפתח את הקריירות שלהם ולעזור להם למצוא את מקומם בעולם הגלובליזציה. WSPA מפתחת יכולות בין-חברתיות בין-תרבותיות באמצעות יצירת סביבה בין-לאומית באוניברסיטה ובאמצעות ניידות בין-לאומית של סטודנטים וסגל. מכללת האוניברסיטה משתפת פעולה עם מספר רב של אוניברסיטאות ומכללות אירופאיות ולא אירופאיות, מכללות, עמותות, חברות ומוסדות בשוק העבודה.

WSPA יש ניסיון בפרויקטים הממומנים על ידי האיחוד האירופי מבנים מבניים ו Liflong למידה Programmes- ארסמוס, לאונרדו דה וינצ'י, גרונדטוויג, מחקר בקר, STF. מאז 2007 WSPA זכתה עשרים מענקים נתמכים על ידי האיחוד האירופי מבנים מבניים בהיקף של כמעט 8 מיליון יורו, 200 000 יורו מ מלגות קרן הדרכה, LLP-Erasmus ו Erasmus מימון בהיקף של 1 מיליון אירו. WSPA הוענק פרס האוניברסיטה המובילה וכותרת מנהיג מוביל בפרויקטים הממומנים על ידי הנורבגי קרנות. WSPA זכה במקום הראשון בקטגוריה ההכשרה הגדולה ביותר עבור צוות במענקים EEA- מענקי נורבגיה בפולין.

החינוך המעשי הוא עדיפות גבוהה של WSPA (התמחויות, מיקומים, שותפים עסקיים ומנהלים ציבוריים, מתרגלים כחברי סגל). שיטות ההוראה כוללות לימוד בקבוצות קטנות, הדרכות, גישה מעשית, פרויקטים אישיים וקבוצתיים, פרויקטים קהילתיים. WSPA מציעה מגוון רחב של הזדמנויות לסטודנטים: ניידות בינלאומית לטווח קצר וארוך, משרד קריירה, התמחויות, פרויקטי עבודה ומיקומים בשותפים עסקיים מקומיים ואזוריים, ממשלת תלמידים, ירידי עבודה דו-שנתיים, חממה עסקית לסטודנטים. בית הספר מקיים קשרים הדוקים גם עם הקהילה העסקית המקומית והאזורית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

WSPA University College of Enterprise and Administration

כבוגרת ההנהלה, תהיו מוכנים לניהול תהליכים ומפעלים בארגונים עסקיים ומנהליים. תוכלו לרכוש מיומנויות לפתרון בעיות, למשל בעיצוב תהליכים ומערכות חדשות של ניהול ושינוי מבני קיי ... [+]

אודות התוכנית

כבוגרת ההנהלה, תהיו מוכנים לניהול תהליכים ומפעלים בארגונים עסקיים ומנהליים. תוכלו לרכוש מיומנויות לפתרון בעיות, למשל בעיצוב תהליכים ומערכות חדשות של ניהול ושינוי מבני קיימים. אתה תהיה מצויד בארגון וניהול של פרויקטים, איכות, חידושים הליכים לוגיסטיים. יתר על כן, תוכל להשתמש במערכות מחשב התומכות בתהליך קבלת ההחלטות.

בתור בוגר, יהיה לך את הכישורים של הארגון וניהול של האוצר. תוכנית הלימודים, עם קורסים יזמות, ניהול משאבי אנוש, משא ומתן ושיווק, יעזור לך לנהל את העסק שלך. אנו מציעים מחקרים במשרה מלאה ומשרה חלקית.... [-]

פולין Lublin
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
WSPA University College of Enterprise and Administration

כבוגר עיתונאות ותקשורת חברתית, אתה תהיה מוכן לעבודה כעיתונאי, עיתונאי או עורך; באמצעות כלי תקשורת ברשת; איסוף, עריכה, מבחר של חדשות; יצירת דוחות רדיו ותיעודי טלוויזיה; מו ... [+]

אודות התוכנית

כבוגר עיתונאות ותקשורת חברתית, אתה תהיה מוכן לעבודה כעיתונאי, עיתונאי או עורך; באמצעות כלי תקשורת ברשת; איסוף, עריכה, מבחר של חדשות; יצירת דוחות רדיו ותיעודי טלוויזיה; מונטאז '; כמו גם עבור מסעות פרסום פוליטיים מובילים! אנו מציעים מחקרים במשרה מלאה ומשרה חלקית.

אנחנו נכין אותך לעבודה ב:הטלוויזיה הציבורית והמסחרית,שולחנות חדשות בתקשורת ההמונים,מקומי או ארצי הקש,צוותי ע... [-]
פולין Lublin
אוקטובר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית