קרא את התיאור הרשמי

Warsaw Film School - 15 שנים בסרט וחדשנות

WarsawFS102

Warsaw Film School נוסד בשנת 2004 על ידי הבמאי הפולני, המפיק והתסריטאי מאצ'יי סלסקיצקי ואחד השחקנים הפופולאריים ביותר במדינה, בוגוסלב לינדה, גיבורו של אנדז'יי וויג'דה בסרטו האחרון "Afterimage".

האקדמיה היא מוסד קולנוע ייחודי, אחד משלושה בארץ להעניק תעודות תואר ראשון ובית הספר האמנותי היחיד תחת חסותו של משרד התרבות כדי לקבל תואר ראשון ללימודים בינלאומיים באנגלית.

Warsaw Film School , הממוקם בבירה של פולין, נמצא במרכזו של מרכז חינוכי לסרטים, הכולל גם בית ספר תיכון לקולנוע, בית ספר תיכון, מכללה מקצועית, בית קולנוע לאמנות, קינו אלקטריק, וחברת הפקה.

מרצים של Warsaw Film School כגון קטישוף זנוסי, מועמד לפרס האוסקר, ברטוש קונופקה, הם מהמוכרים הפולנים והבינלאומיים המוכרים ביותר, מומחים בתחום הקולנוע והתקשורת החדשה. בשנת 2010 עבר Warsaw Film School לקמפוס חדש, עם קיבולת של 2,600 מ"ר, המציע מרחב לצילום יריות צילום, חדרים כהים, מתקני פוסט-פרודוקטיביות ואולפן קול מתקדם.

הבוגרת שלנו דורותה קוביילה היתה מועמדת לאוסקר 2018 עבור "לאהוב את וינסנט". זו היתה מועמדות האוסקר השנייה שבוגרי בית הספר שלנו יכולים להיות גאים בה. הראשון הוענק בשנת 2015 לטומאש שליבינסקי עבור סרטו הדוקומנטרי "הקללה שלנו".

Warsaw Film School נמצא בלב ליבה של פולין, מדינה המייצרת כ -60 סרטים עלילתיים בשנה והיא מעורבת ב -20 עד 30 פרויקטים משותפים לייצור בשנה. אנו מתבססים על שוק דינמי המתפתח באופן דינמי, עם מסורת קולנועית חזקה והקשבה כנה לסרט כמצב של ביטוי אישי ופוליטי.

Warsaw Film School מארגן מגוון אירועים חינוכיים, אמנותיים ומקצועיים, כולל סקריפט פיאסטה - הפסטיבל הפתוח היחיד באירופה המוקדש לאמנות הכתיבה. מדי שנה מתכנסים מאות אנשי מקצוע במשך שבוע של כיתות אמן, סדנאות, מפגשים ואירועים חברתיים. רשימת האורחים המיוחדים כוללת את ג'ו אסתרהאס, את פילאר אלסנדרה, את לינדה ארונסון, את ג'יין קמפיון ואת זוכה סאנדנס לשנת 2016 מישראל - עלית זקסר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Warsaw Film School

זה 3 שנה תואר ראשון בימוי התוכנית תערובות אקדמי התיאוריה עם מיומנויות מעשיות לצייד את התלמידים עם הידע הכולל שהם צריכים כדי למצוא עבודה בתחום התחרותי של תעשיית סרטים ומשח ... [+]

הרשמה לשנת הלימודים 2019-2020תקופה שנייה מ -1 באוגוסט 2019 עד 31 באוגוסט 2019תוכנית חינוך חדשנית

Warsaw Film School השיק קורס BA ומולטימדיה ייחודי לתואר ראשון, שהתברר כי הוא מאוד פופולרי בקרב סטודנטים זרים. התוכנית החדשנית של ההתמחות החדשה שלנו בימוי סרטים ומשחקי וידאו מבוססת על ידע וניסיון של מומחי מולטימדיה ברמה עולמית, כמו גם יוצרי סרטים פעילים, יוצרים ומפיקים של משחקי וידאו.

לסטודנטים תינתן הזדמנות להשתמש בציוד ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק.... [-]

פולין Warsaw
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Warsaw Film School

קורס BA זה בוחן את הדרכים הרבות שבהן משתתף הקולנוע בתהליך המשותף של תרגום תסריטים לסרטים משמעותיים ומעוררים. אנחנו עובדים מראש הייצור, על להגדיר כמו גם על תיקון צבע כפי ש ... [+]

הרשמה לשנת הלימודים 2019-2020תקופה שנייה מ -1 באוגוסט 2019 עד 31 באוגוסט 2019תוכנית חינוך חדשנית

Warsaw Film School השיק קורס BA ומולטימדיה ייחודי לתואר ראשון, שהתברר כי הוא מאוד פופולרי בקרב סטודנטים זרים. התוכנית החדשנית להתמחות החדשה שלנו בצילום ובפוסט-פרודוקטיביות מבוססת על ידע וניסיון של מומחי מולטימדיה ברמה עולמית, כמו גם יוצרי סרטים פעילים, יוצרים.

לסטודנטים תינתן הזדמנות להשתמש בציוד ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק.... [-]

פולין Warsaw
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Warsaw Film School
7 gen. Zajączka st.

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-518 PL