Wroclaw University of Economics

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

 • יותר מ -17 000 תלמידים
 • יותר מ -780 מורים אקדמיים
 • יותר מ 73 000 בוגרי
 • יותר מ -300 סטודנטים זרים בכל שנה אקדמית
 • ההרצאה הראשונה באוניברסיטה ניתנה בפברואר 1947.

מתקנים

האוניברסיטה מחזיקה 31 מקומות הוראה, מחקר, ניהול, מטרות חברתיות. הכיתות מבוצעות בחדרי הרצאות וחדרי כושר, ובמעבדות מחשב, כימיות וטכנולוגיות. החדרים מצוידים בעוזרים אור-קוליים מודרניים. בחלק מהחדרים יש מתקנים המאפשרים שידור ישיר של טלה ושיחות ועידה טלפונית.

אוניברסיטת וורוצלב לכלכלה בדירוג לאומי ובינלאומי

אוניברסיטת ורוצלב של כלכלה מדורגת בין בתי הספר הגבוהים להשכלה גבוהה בפולין, מרכז חשוב של חינוך, מדע ומחקר. פעילותה נועדה לשמר ולחזק את מעמדה של האוניברסיטה ברמה האזורית, הארצית, האירופית והבינלאומית, שיפור היתרון התחרותי ועיצוב דמותו של מוסד מודרני, פתוח וידידותי לעובדיו, לסטודנטים ולסביבה. האוניברסיטה שלנו מוסמכת להעניק הכשרה אקדמית בתחום מדעי הכלכלה והניהול.
Wrocław University of Economics הוא מוסד ציבורי להשכלה גבוהה מדורגת למעלה בסקרים לאומיים.
 • בדירוג הפופולרי ביותר של בתי ספר להשכלה גבוהה בפולין בשנת 2015 שהוכנו על ידי קרן החינוך "Perspektywy" ("פרספקטיבות"), האוניברסיטה שלנו הונחה על המקום הרביעי בין האוניברסיטאות הכלכליות במקום ה 33 בין אוניברסיטאות פולניות עם פרופילים חינוכיים שונים, הן הציבור ופרטי (הדירוג כלל 187 בתי ספר להשכלה גבוהה בפולין). הפוטנציאל החינוכי שלנו, היעילות המדעית ותנאי ההוראה היו מדורגים במיוחד.
 • על פי הדירוג שהוכן על ידי המגזין השבועי "Wprost" היוצא לאור, הועלתה האוניברסיטה שלנו במקום ה -12 בשנת 2015 בקרב כל המוסדות להשכלה גבוהה בפולין.
 • על פי שבועון אחר, "Polityka" מגזין, בשנת 2015 אוניברסיטת ורוצלב של כלכלה סווג השני בקרב האוניברסיטאות הכלכליות, ו 54 בקרב המוערך פולנית ההשכלה הגבוהה אוניברסיטאות. בתוך שנה עלה מדד ה- H שלנו מ -24 ל -28.
 • על פי דירוג אינטרנט של בתי ספר עסקיים, האוניברסיטה שלנו הונחה על מקום 19 בין בתי הספר הכלכליים בעולם על המקום 10 בין בתי הספר באירופה.
 • על פי נתוני משרד המדע והחינוך הגבוה לשנת 2015/2016, האוניברסיטה שלנו הוצבה לראשונה מבין האוניברסיטאות הכלכליות הנבחרות ביותר בפולין (שמירה על מעמדה המוביל מאז 2009).
בכל שנה, למעלה מ 8000 מועמדים מבקשים להתקבל עם האוניברסיטה שלנו, מספר בבירור מעבר ליכולת הנוכחית שלנו. ראוי גם לציין כי 43% מהמועמדים שלנו מגיעים מחוץ לאזור שלזיה התחתית, בבירור לטובת הדעה כי האוניברסיטה שלנו היא מותג מוכר ארצית של איכות בחינוך.
במהדורת 2016 של דירוג של מיטב בתי הספר הגבוהים להשכלה גבוהה בפולין (פורסם על ידי "Wiadomości Turystyczne" מגזין), את הפקולטה לכלכלה, ניהול ותיירות היה מדורגת הראשון בסעיף התיירות.
דירוגים אחרים גם לאשר את עמדת מבוססת היטב של האוניברסיטה שלנו. בשנת 2016, "הבית
אוניברסיטת וורוצלב לכלכלה דורג במקום ה -5 בתחרות הלאומית GMC. אתגר הניהול הגלובלי הוא המבחן העולמי הגדול ביותר של יכולות ניהול אסטרטגי, המבוסס על סימולציות מספריות מתקדמות של הסביבה העסקית. המהדורה הפולנית של תחרות GMC נערכת מדי שנה על ידי מאות צוותי ניהול (אנשי עסקים וסטודנטים כאחד), המתחרים זה בזה במשימה של ניהול חברה וירטואלית בסביבת בדיקה. מתוך סך 270 צוותים כדי להעפיל מהדורה 15 של GMC פולין, 15 היו נציגים של קהילת הסטודנטים WUE.
האוניברסיטה, באמצעות האסטרטגיה של בינאום כמו גם פעילויות קידום מכירות ושיפור איכות החינוך, הוא תמיד נוכח גלוי בסביבה הבינלאומית. אנחנו אוניברסיטה שותפה לאוניברסיטאות רבות באירופה ובעולם (כולל אלה מארה"ב, רוסיה, סין או מלזיה). אנו שותפים לשותפויות אסטרטגיות רבות התלויים בשיתוף פעולה בינלאומי של גופים חינוכיים (גרמניה, צרפת, סלובקיה, צ'כיה או פינלנד).
האוניברסיטה שלנו היא גם בית ספר של בחירה עבור סטודנטים זרים רבים המבקרים את ארצנו במסגרת תוכנית ארסמוס. בשנת 2015, האוניברסיטה שלנו הודה בסך הכל 294 סטודנטים לביקור, לקחת חלק בבחירה של יותר מ 120 קורסי לימוד הניתנים בשפות זרות. בנוסף, אירחנו 19 מורים אקדמיים - נציגי האוניברסיטאות השותפות - המספקים לסטודנטים שלנו 60 שעות של הכשרה אקדמית. סטודנטים זרים נוטים יותר ויותר לקחת חלק בהצעה שלנו של שלושה בתי ספר קיץ, כמו פרויקטים לתת להם הזדמנות לשלב את המחקר של כלכלה IT עם ידע מעשי של העיר שלנו ואת המדינה שלנו.
בוגרי Wroclaw University of Economics הם סימן ההצלחה הטוב ביותר שלנו. הקהילה פעילה גם במתן משוב על דרישות השוק וציפיותיו.
היחידות הארגוניות הייעודיות שלנו עוקבות אחר ההתפתחות המקצועית של הבוגרים, ומציגות דוחות שוטפים על ממצאי המחקר. מהדו"חות עולה כי הבוגרים שלנו מוכנים היטב לעמוד באתגרי שוק העבודה המודרני:
• 76% מצאו עבודה בתוך 3 חודשים לאחר סיום הלימודים
• 75% מועסקים בתחום התמחותם
• 84% מדווחים על מילוי תפקידם המקצועי
• 85% מועסקים בחברות
• 7% מפעילים עסקים משלהם
אוניברסיטת ורוצלב של כלכלה מובילה מספר פעילויות ויוזמות כחלק משיתוף פעולה עם הבוגרים שהם נכס גדול לאוניברסיטה. לשם כך, אוניברסיטת וורוצלב של כלכלה בוגרי כלכלה נוצר. מטרתו של המשרד היא לפתח ולהדק את היחסים עם הבוגרים ולתרום להשתלבותם בקהילה, אשר מעידה בצורה חיה על כך שחברי הקהילה תורמים באופן משמעותי לפיתוח העיר, האזור והמדינה.

הסמכה לאומית ובינלאומית שהושגו על ידי WUE

כל הפקולטות של Wroclaw University of Economics הוערכו וקיבל הסמכה חיובית של ועדת הסמכה הפולנית בשנים הבאות (ועדת ההסמכה הפולנית היא גוף מומחה להערכת איכות החינוך באוניברסיטאות פולניות):
 • 2010 - הסמכה לתוכנית הפקולטה להנדסה וכלכלה;
 • 2010 - הסמכה תוכנית הפקולטה לכלכלה, ניהול ותיירות Jelenia Gora;
 • 2013 - הסמכה מוסדית של הפקולטה לניהול, מערכות מידע וכספים;
 • 2014 - הסמכה מוסדית של הפקולטה למדעי הכלכלה.
כיום אנו נמצאים בתהליך קבלת הסמכה לפקולטה להנדסה וכלכלה.
אחד המרכיבים של אסטרטגיית הבינאום הוא השגת הסמכה בינלאומית המכסה את כל המוסד. עד כה התקבלו ההסמכה הבינלאומית לתכניות הוראה ספציפיות. האוניברסיטה זכתה באישור של אגודת רואי חשבון מוסמכים (ACCA) לתואר ראשון בחשבונאות ובדיקות בחשבונאות, התמחות בחשבונאות וביקורת, וכן ללימודי מוסמך במימון וחשבונאות עם התמחות של חשבונאות בינלאומית. הסמכת ACCA הוענקה גם ללימודים לתואר שני במימון וחשבונאות. סטודנטים של תוכנית ACCA מוכר, במסגרת הקורס הסטנדרטי של הלימודים, להעביר את הקורסים המוסמכים ובחינות בתקן ACCA, אשר מזכה אותם להיות פטורים חלק בחינות ACCA (רמת היסודות). סטודנטים אלה, אשר סיימו את תכנית ACCA המוכרת בפקולטה לניהול, מערכות מידע ומימון במסגרת לימודי תואר ראשון במימון, יהיו זכאים ל -6 פטור ממבחני ACCA (F1-F3, F5, F7, F9), ואילו התלמידים של לימודי תואר שני במימון יהיה זכאי ל -4 פטור ממבחני ה- ACCA (F1-F3, F6). סטודנטים אלה אשר יסיימו את התמחותם בחשבונאות וביקורת במסגרת לימודי המעגל הראשון בפקולטה לניהול, מערכות מידע וכספים, עם הנושא המוסמך מיסים בחשבונאות, יהיו זכאים ל -5 פטור ממבחני ה- ACCA (F1-F4, F6) ). מי שיסיים את לימודי ההתמחות של ההנהלה הבינלאומית במסגרת לימודי המעגל השני יהיה זכאי ל -7 פטור ממבחני ה- ACCA (F1-F5, F7-F8).
בשנת 2015 את הלימודים לימודי תואר ראשון במימון ולימודי מאסטר במימון קיבל הסמכה EPAS, מה שהופך אותנו האוניברסיטה היחידה בפולין, אשר מציעה שתי תוכניות עם הסמכה זו היוקרתי. EPAS היא מערכת הסמכה בינלאומית המוענקת על ידי EFMD European Foundation for Management Development. היא מאשרת את האיכות הגבוהה של התוכניות שלנו, ומבטיחה לכל תלמידינו הכרה בינלאומית בתעודות שלהם. תקני EPAS והקריטריונים חלים על כל ההיבטים של הלימודים ומבטיחים את המודלים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ואת שיטות ההוראה, כמו גם את אספקת ושליטה באיכות. ההסמכה מדגישה את הייחודיות שלנו, את היעילות מההכנה המעשית למקצוע של המקצוע, כמו גם ברמה גבוהה של שיתוף פעולה עם עסקים ובינאום. נכון לעכשיו, רק 97 התוכניות הטובות ביותר מתוך אלפים בעולם כולו יש סימן זה באיכות הגבוהה ביותר.
התוכניות שלנו ללימודי תואר ראשון במימון ולימודי מאסטר במימון הן היחידות בפולין ואחת התוכניות הבודדות באירופה בשפה האנגלית המבוססת על שיתוף פעולה עם מכון צ'רטרד למנהל רואי חשבון (CIMA). התוכנית מעניקה לתלמידים שלנו הזדמנות ייחודית להשיג תעודת CIMA או דיפלומה (תעודה בחשבונאות עסקים ברמת תואר ראשון ודיפלומה בניהול חשבונות ברמת המאסטר) במסגרת הלימודים הרגיל שלהם.
בנוסף, האוניברסיטה מציעה לסטודנטים שלנו הזדמנות להעפיל לתעודה מקצועית יוקרתית ומתקדמת של אנליסט פיננסי מוסמך (CFA), תקן בינלאומי מוכר של איכות עבור אנליסטים פיננסיים מומחי ניהול תיקי השקעות. בדצמבר 2009 חתמה האוניברסיטה על הסכם שותפות עם מכון CFA והפכה לבית הספר התיכון הראשון והיחיד במרכז אירופה להציע השתתפות בשתי תכניות הקשורות ל- CFA בפקולטה לניהול, טכנולוגיית מידע וכספים: לימודי תואר ראשון במימון לימודי תואר שני במימון - כהכנה לבחינות הסמכה רשמיות. כמו כן אנו מציעים פתרונות לכיסוי חלקי של דמי הבחינה של CFA לתלמידים שלנו.

מיקומים

ורוצלב

כתובת
Komandorska 118-120, 53-345
ורוצלב, שלזיה תחתונה, פולין