קרא את התיאור הרשמי

זוהי Humak University of Applied Sciences

רשת קשרים אנושיים

Humak University of Applied Sciences עוסקת בפיתוח השכלה גבוהה ומודרניזציה של עולם העבודה. אנו תורמים לזיוף סוגים חדשים של השכלה גבוהה, כמו גם למחקר, פיתוח וחדשנות המשמשים סטודנטים בנתיב הקריירה שלהם ותומכים בשותפים מקצועיים בעת פיתוח פעילויותיהם.

אנו המחנכים והארגון הגדול ביותר בתחומי המומחיות שלנו בפינלנד. נקודות החוזק שלנו הן עבודת נוער וקהילתיות; עבודה בארגון, קהילות עבודה ואינטגרציה; פרשנות ונגישות לשונית, וניהול והעברת תרבות .

הומאק על קצה המזלג

Humak University of Applied Sciences הינה Humak University of Applied Sciences , בעלת תפוצה ארצית, המתמחה בפיתוח מומחיות בפעילויות ארגוניות ועבודות נוער, פיתוח קהילת עבודה, יזמות בתחומי ניהול תרבות ותעשיות יצירתיות, ומגזר הפרשנות. אנחנו השחקן הגדול ביותר בענפינו בפינלנד.

המאפיין המיוחד של הומאק הוא שורשיו העמוקים והבעלות עליו בחינוך מבוגרים וארגונים אזרחיים. Humak הוקמה על מנת להבטיח פעילות חינוך ומחקר, פיתוח ופיתוח וחדשנות מומחים בפריסה ארצית, באוניברסיטה, בתחומים צרים אך בעלי משמעות חברתית.

כדי להבטיח את זמינות החינוך בפריסה ארצית ואשכול מומחיות חזק - תנאי הכרחי לפעולות איכותיות - פועל הומאק באמצעות רשת ארצית מבוזרת, אך משולבת תפעולית.

הומאק נמצא בבעלות Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu אוי. יש לנו 1,500 סטודנטים וכ -130 אנשי מקצוע העובדים איתנו.Sponsored by Google Chromebooks ברוק קאגל / Unsplash

הומאק הוא קהילה המשתפת את הידע שלה

הומק מבקש להעצים את העבודה עם שותפיו הנוכחיים ובונה שותפויות חדשות באופן פעיל. הומאק היא קהילה, ופעילותה מבוססת על שיתוף ידע ומומחיות באופן גלוי והפקת מידע חדש בשיתוף פעולה באמצעות רשתות שונות.

מטרתנו לשתף את שותפינו בתהליכי ההדרכה, החדשנות והשירות שלנו ולהבטיח בכך פיתוח של הכשרה, שכר לימוד וידע חדש, יחד ברשת, ולהעביר בצורה חלקה את הידע לשימוש המגזר המקצועי.

שיתוף פעולה ותהליכים משותפים יוצרים במה לחיזוי, חדשנות ופיתוח פתרונות עתידיים. הסטודנטים מעורבים מקרוב בעבודות הפיתוח, ואנשי הומק מביאים מומחיות משלהם לתהליכים לשימושם ולתועלתם של שותפינו.

הומאק הוא ישות, מקבץ מומחיות לאומי המשרת את תחומיה בפינלנד כולה וגם בינלאומית.

החזון של הומאק הוא להיות אוניברסיטה בינלאומית וחברתית, העוסקת בפיתוח פינלנד הוגן וקהילתי. המשימה שלנו היא לספק השתתפות, רווחה חברתית וקהילתיות. אנו יוצרים מידע, יכולת ומומחיות בתחומינו.

חוזקותיו של הומאק '122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

אנו בוחנים שותפויות חזקות עם אוניברסיטאות פיניות וזרות. החוזקות מבוססות על יכולתנו והופכות את הפרופיל שלנו למוחשי ומדגישות את החוד החנית של תחומי העיסוק שלנו. החוזקות מנחים את ההתפתחות האסטרטגית של פעולותינו. החוזקות מייצרים אשכולות מיומנויות חזקים עוד יותר והם גם מנחים את ניהול השותפויות שלנו.

  • עבודת נוער וקהילתיות: אנו מייצרים את הכישורים למפגש עם צעירים
  • עבודה בארגון, קהילות עבודה ואינטגרציה: אנו משפרים את הפונקציונליות, התחרותיות והפיתוח הקהילתי של קהילות העבודה.
  • פרשנות ונגישות לשונית: אנו משתתפים בפיתוח מיומנויות וטכנולוגיה תומכים בנגישות לשונית.
  • ניהול והעברת תרבות: אנו מקדמים כישורי ניהול תרבות כפעילות התומכת בהשתתפות, ומפתחים סביבות דיגיטליות להפקות ושירותים תרבותיים ואמנותיים.

מגזרים חדשים ומתעוררים העולים משולי אזורי הכוח שלנו שמבטיחים כי דרישות הכשירות של חיי העסקים והתעשייה נלקחים בחשבון בפעילותנו: משתתפים חדשים (אנו מצמצמים את התחושה של אי שייכות ושוליים), קהילה חדשה ( אנו מעודדים ניהול והדרכה מבוססי רשת), מומחיות בתקשורת (אנו מקדמים מפגש של מגוון וידע של מיעוטים תרבותיים), זכויות אדם ושוויון (אנו מעודדים שוויון חברתי).

הערכים שלנו

  • אנו מכבדים זה את זה.
  • אנחנו פתוחים.
  • אנחנו מצליחים יחד.
  • אנחנו אמיצים באופן שאנחנו מתחדשים ומתחדשים.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences , המוסד המוביל להשכלה גבוהה בחינוך להרפתקאות בפינלנד. לימודי המחנך לקהילה מכשירים מומחים בחינוך להרפתקאות וחוצות חוץ. חינוך להרפתקאות ... [+]

המסע מהארכיפלג הפיני ללפלנד הארקטי תואר ראשון בחינוך להרפתקאות וחוצות תואר ראשון במדעי הרוח 210 ECTS מחנך קהילתי, הרפתקאות וחינוך בחוץ

Humak University of Applied Sciences , המוסד המוביל להשכלה גבוהה בחינוך להרפתקאות בפינלנד.

לימודי המחנך לקהילה מכשירים מומחים בחינוך להרפתקאות וחוצות חוץ. חינוך להרפתקאות וחוצות מבוסס על מתודולוגיית למידה חווייתית ופעילות ומטרתה לתמוך בצמיחה, פיתוח, רווחה וסוכנות של אנשים, קבוצות וקהילות.... [-]

פינלנד הלסינקי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
42 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית