קרא את התיאור הרשמי

VAMK הוא אונ' מודרנית ובינלאומית של יישומים במדעים ממוקמים Vaasa, פינלנד. VAMK מספקת חינוך אורינטציה תיאורטי ומעשי ברמה הגבוהה פיני באנגלית, הוא ברמה הראשונה בחינוך במשרה מלאה ו במשרה חלקית, כמו גם בתואר Master's מקצועי.

החוזק שלנו בטכנולוגית אנרגיה ויכולת עסקים בינלאומית בתחומים אלה אנחנו בשיתוף פעולה הדוק עם מגזר אנרגית region's Vaasa.

התחומים העיקריים של מוקד הם טכנולוגיה גבוהה, עסקים בינלאומיים, ושירותי בריאות ושירותים חברתיים. VAMK לוקח עניין מיוחד המשלב את רוח היזמות המסורתית של האזור עם מודעות בינלאומיות, שפות ותרבות בחינוך. יש דגש חזק על בינאום המדריכים לשמור על רמת חינוך גבוהה.

יש VAMK רשת שיתוף פעולה נרחב עם אוניברסיטאות ומוסדות חינוך ומחקר אחרים בחו"ל, כמו גם בפינלנד. כוח אדם, צוות תוכניות ושירותים כדי לספק מגוון רחב של חלופות למידה, המציע שילוב בלתי מנוצח של חינוך איכותי בעיר המודרנית ותלמיד ידידותי של Vaasa.

נכון לעכשיו, יש VAMK 3,300 סטודנטים הלומדים וצוות במשרה מלאה של למעלה מ -210 חברים, כמו גם 50 במשרה חלקית או מורים ומרצי מבקר. יש VAMK שני קמפוסים, אחד Palosaari - בקמפוס לצד הים, ואחד על Raastuvankatu ממש בלב של מרכז העיר. שני הקמפוסים ניתן להגיע בקלות ורק 1,5 קילומטרים אחד מהשני.

VAMK בע"מ, אוניברסיטת אפלייד מדעי

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK בע"מ, אוניברסיטת אפלייד מדעי הוא מוסד חינוך בינלאומי גבוה לחנך ראשון במנהל עסקים, הנדסה, והשירותים החברתיים וכן אחיות מוסמכות ו אחיות בריאות הציבור ב פינית, ובאנגלית עבור הצרכים התובעניים של חיי העבודה.

VAMK בע"מ שבבעלות מועצת העיר של Vaasa, אוניברסיטת Vaasa, המועצה האזורית של אוסטרובוטניה ו אוסטרובוטניה לשכת המסחר.

בשנת חברה בערבון מוגבלת, את כוחה של החלטה הגבוהה ביותר הוא בידי האסיפה הכללית, שבה בעלי המניות לממש את כוחם פי מזכויות ההצבעה של המניות שלהם. הדירקטוריון, אשר עולה בקנה אחד עם חוק החברות בערבון המוגבל, רואה לממשל של החברה ואת ההתארגנות המתאימה של פעילותה. רקטור VAMK, ​​בתמיכת ועדת ההיגוי, משמש מנכ"ל של אוי VAMK Ab.

היסטוריה

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​אוניברסיטת אפלייד מדעי, החל את פעולתו כמו הפוליטכני זמני ב -1 של באוגוסט 1996 התבססה על חמישה מוסדות: Vaasa המכון הטכנולוגי, מכללת מסחרי Vaasa, Vaasa המכללה שירותי אירוח ואוכל, Vaasa המכללה בריאות ו Vaasa מכללת המשק והשירותים חברתיים.

זמן קצר לאחר מוסדות אלה אוחדו לשלוש: Vaasa מכון הטכנולוגי, Vaasa מכון עסקי כלכלת תיירות Vaasa מכון לרפואה ושירותים חברתיים. המבצע קיבל רישיון קבוע כדי ליצור אוניברסיטת מאוחדת אפלייד מדעי.

מוסדות אלו מסורות אינדיבידואליות מדהימות לפני מיזוג: השכלה עסקית יש היסטוריה של מעל 100 שנים של ב Vaasa. הדרכה מומחית בטכנולוגית Vaasa סופק למעלה מ -150 שנים ואילו הכשרת מומחים בתחום הבריאות סופקו במשך 25 שנים. מלבד המכון טכנולוגי לישראל, שני מכוני אחרים הופרדו VAMK (בשם Vaasa הפוליטכני) ובמכללות של חינוך על יסודי בקשר עם קבלת הרישיון הקבוע ב -1 באוגוסט 1999.

יש היום VAMK שלושה בתי ספר חינוך, שתי יחידות עבור שירות לסטודנטים וכלליות וכן יחידה למחקר היישומי בפיתוח. החוזק של VAMK הוא חינוך רב תחומי, רב-לשוניים בינלאומי עם מומחיות טובה בטכנולוגיה גבוהה, עסקים בינלאומיים ותיירות וכן בריאות מפותחת ושירותים חברתיים בהתאם למוסדות חינוכיים ההסטוריים נודעת.

משימה, חזון וערכים

Vaasan ammattikorkeakoulu, אוניברסיטת אפלייד למדעים (VAMK) מחנך מומחים בינלאומיים כדי לשרת את החיים מסחריים ותעשייתיים. VAMK הוא מוסד להשכלה גבוה רב לשוני ובינלאומי, המציע חינוך בשתי שפות, כמו גם במחקר, פיתוח פעילויות חדשנות משולבת להוראת טכנולוגיה, כלכלת עסקים ושירותי בריאות ושירותים חברתיים.

VAMK מציע חינוך בצורת מחקרי התמחות לתואר מוביל מעלות בסיסיות תואר השני מקצועית. חלק מהותי מן המחקרים הוא בשיתוף חיי העבודה.

החזון שלנו הוא

להיות קהילת למידה ומחקר אנרגטית, אטרקטיבית, ובינלאומית, הפועלת בשיתוף פעולה הדוקה מקצועית עם חיי העבודה של האזור לתמוך בהצלחת האזור.

המשימה שלנו היא

להכשיר מומחים בינלאומיים עבור הצרכים של חיי עבודת אוסטרובוטניה ידי הצעת תוכניות תואר הטכנולוגיה, עסקים וכלכלה, בריאות הציבור ושירותים חברתיים, ועל ידי עריכת עבודות מחקר ופיתוח קשר הדוק בתחומים אלה. הפעילות שלנו היא רב-לשונית ובינלאומיות.

תחומי ההתמקדות שלנו הם

ידע של תעשיית האנרגיה טכני, במיוחד ייצור חשמל, טכנולוגיות ניצול והעברת וטכנולוגיית מידע עם דגש על תעשיית האנרגיה. עסקים הידע של תעשיית הייצוא, במיוחד פרקטיקות של סחר בינלאומי ולוגיסטיקה. הידע הבסיסי החיוני של שירותים חברתיים ושירותי בריאות וקידום בריאות האוכלוסייה, רווחה, יכולים לעבוד.

הפרופיל שלנו

הפרופיל של VAMK מדגיש שיתוף פעולה בינלאומית והשפעה אזורית. התוכניות לתואר שלנו להתרכז מומחי אימונים עם מיומנויות בינלאומיות דרוש חיי שניהם התעשייה ועסקים, ואנחנו רוצים להיות פעילים בפיתוח המיומנויות הללו. ההשפעה האזורית מתבצעת באמצעות חינוך ומחקר המבוססים על הצרכים של חיי העבודה של האזור. חיים לעבוד משולבים כמעט לתוך אימון באמצעות שיטות פדגוגיות מרוכז סטודנט.

הערכים שלנו כוללים

אורינטצית לקוחות: אנו צופים ולדעת את הצרכים וציפיות של לקוחות, ואנו לענות על צרכים וציפיות אלה באמצעות פעולות גמישות ואיכותית. פיתוח בר-קיימא: אנחנו מביאים ערך מוסף פינלנד המערבי על ידי פיתוח הפעילות שלנו בהתמדה חדשני ועל ידי כיבוד ערכים סביבתיים. מומחיות-חוקי עתיד: אנו מספקים את חיי העבודה עם מומחים ולהבטיח הידע והמומחיות שלנו באמצעות למידה מתמדת. כבוד: אנחנו בונים אמון הדדי על ידי כיבוד לכולם כאדם, ואנחנו בגלוי לתת משוב חיובי ובונה.

VAMK על קצה המזלג

תלמידים

3250 (560 בחינוך במשרה חלקית)

צוות

212 (124 חברי סגל)

תוכניות לתואר

13 תואר ראשון בחינוך במשרה מלאה 4 תארים מקצועיים Master's עד 10 תוכניות תואר בחינוך במשרה חלקית לשנה

תחומי לימוד

טכנולוגיה כלכלת עסקים בריאות ושירותים חברתיים עסקי טכנולוגיית מידע

זמן לימוד

ECTS 210-240 החינוך במשרה מלאה (3.5-4 שנים) במשרה חלקית ECTS חינוך 210-240 (3-5 שנים) Professional Master's תארים 60-90 ECTS (2-3 שנים)

פעילות בינלאומית

350 סטודנטים לתואר בינלאומיים 80 חילופים סטודנטים נכנסים 180 סטודנטים זרים יוצא

איכות הלימוד: 72% משכר הלימוד בוגר כיתה כפי מאוד מוכשר

תזות סופיות עשו עבור חיי עבודה: 75%

תוכניות וסייגי תואר הוענקו

ראשון פני קרקע:

עסקים בינלאומיים: בעל תואר ראשון במנהל עסקים (באנגלית) כלכלת עסקים: בעל תואר ראשון במנהל עסקים (בפינית) מידע עסקי טכנולוגיה: בעל תואר ראשון במנהל עסקים (בפינית)

ושירותים חברתיים: בעל תואר ראשון ושירותים חברתיים (בפינית) בריאות: בעל תואר ראשון בריאות (בפינית) בריאות הציבור: בעל תואר ראשון בריאות (בפינית)

אנרגיה וטכנולוגיה: בעל תואר ראשון בהנדסה (בפינית ובחלקו באנגלית) טכנולוגיית המידע: בעל תואר ראשון בהנדסה (באנגלית פינית) הנדסה אזרחית: בעל תואר ראשון בהנדסה (בפינית) להנדסת חשמל: בעל תואר ראשון בהנדסה (בפינית) טכנולוגיה סביבתית (בפינית) ייצור ומכונות הנדסה: בעל תואר ראשון בהנדסה (בפינית)

ברמת מאסטר:

ניהול פרויקטים: מגיסטר להנדסה (באנגלית) בנייה: מגיסטר להנדסה (בפינית) כשירות עסקים: תואר שני במנהל עסקים (בפינית) פיתוח וניהול בתוך בריאות ושירותים חברתיים: ריבונו של הבריאות / בריאות ציבור טיפול / ושירותים חברתיים (בפינית)

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
פִינִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

VAMK University of Applied Sciences

רווק עסקים בינלאומיים (התואר הראשון במנהל עסקי BBA) מספק את התלמידים עם הידע והכישורים הדרושים בתפקידים מומחים ומנהיגות שונים תובעניים. אנגלית להיות שפת ההוראה, התכנית מכ ... [+]

הרווק ב עסקים בינלאומיים (ראשון במנהל העסקים BBA) מספק את התלמידים עם הידע והכישורים הדרושים בתפקידי מומחה שונים תובעניים ומנהיגות. אנגלית להיות שפת ההוראה, התכנית מכינה את התלמידים להצלחה בסביבה עסקית בינלאומית. מלבד חילופי סטודנטים והכשרה מעשית בחו"ל, התלמידים שלנו יש גם את האפשרות ללמוד תואר כפול באחת האוניברסיטאות שותף ארבע שלנו בגרמניה, פולין או צרפת. הלימודים כוללים הקצאות מעשיות שנערכו עבור העבודה לחי region's.... [-]

פינלנד Vaasa
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
VAMK University of Applied Sciences

הרווק בטכנולוגיות מידע (B.Sc. יש טכנולוגיית מידע) שורשיה של תעשיית האנרגיה הקשורה המקומית. מטרתנו מומחים בהפקה שיכול לסייע לחברות בינלאומיות הגדולות ושחקנים מקומיים בפיתו ... [+]

תוצאות למידת מפתח

היום, טכנולוגיית המידע (IT) מתמוסס לתוך חיי העבודה שלנו, כמו גם בחיי היומיום שלנו, בדרכים רבות. זה יגרור באופן אוטומטי צורך הולך וגדל מומחי IT בחברה מודרנית.

בשעה Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​אוניברסיטת אפלייד מדעי, את B.Sc. טכנולוגיית המידע (Information Technology ראשון) שורשיה התעשייה המקומית בתחום האנרגיה. מטרתנו מומחים בהפקה שיכול לסייע לחברות בינלאומיות הגדולות ושחקנים מקומיים בפיתוח המוצר שלהם ויישומים טכניים הקשורות עם ה- IT.... [-]

פינלנד Vaasa
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

VAMK Introduction Video 2015 - Training Tomorrow´s Professionals Today

Vaasan ammattikorkeakoulu
כתובת
VAMK, University of Applied Sciences Wolffintie 30
65200 Vaasa, פינלנד
Website
טלפון
+358 20 7663300