ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מצגת

בית הספר לאוסטאופתיה נולד באפריל 1990 ביוזמת נשיאו הנוכחי

מוסד להשכלה גבוהה פרטית שנרשם ברקטוריה של האקדמיה לכרתיל - קנצלרית האוניברסיטאות, אושר על ידי משרד הבריאות בצו מיום 9 באוגוסט 2007.

ייעודו של ESO הוא להכשיר מטפלים בלעדיים, אחראיים ומיומנים, בהתאם להמלצות האגודה הבינלאומית לאוסטאופתיה וארגון הבריאות העולמי בתחום מניעה ושימור הבריאות.

ESO פריז הוא בית הספר ההיסטורי להכשרת אוסטאופתים לאחר תואר ראשון בצרפת. אכן, מאז הקמתו, הממסד נוקט בגישה קודמת לאימוני אוסטאופתיה בכך שהוא הראשון :

 • בצרפת, אחרי הלימודים בבחירות המקבילות או המקבילות, קורס תארים מלא באוניברסיטה , כלומר 5 שנות הכשרה במשרה מלאה באוסטאופתיה.
 • לבקש את מנהלת הבריאות והפעולה החברתית לחוקיות האימונים הראשוניים באוסטאופתיה לאחר בקלאוריאט (1990).
 • בקש רישום של פעילות ההשכלה הגבוהה שלו במשרד החינוך הלאומי (1992).
 • לעצב את הוראתו על פי התקנים שהוגדרו על ידי האיחוד האירופי בבולוניה (2001).
 • השג את רישום תעודת הבגרות שלו , התעודה הצרפתית לאוסטאופתיה, בספרייה הלאומית להסמכות מקצועיות (תעודה מוסמכת בדרגה II, צו מיום 10 באפריל, 2009 - בית משפט ליום 21 באפריל, 2009). בשנת 2014 אושר ה- ESO לרשום את תעודת הבגרות שלו בדרגה I ( צו השרים מיום 20 בינואר 2014).

  neck and shoulder treatment at physical therapistג'ספר אגרגארד / אונספלאש

הערכים של ESO: תשוקה ודיוק

המשימה של ESO פריז היא להכשיר מטפלים בעלי יכולת גבוהה ומיומנים מאוד בתחום האוסטאופתי, המוכרים ברמה האירופית על ידי הגורמים המקצועיים, וכתוצאה מכך מסוגלים לחיות באופן מלא במקצועם.

סטודנטים מ- ESO פריז הם אוסטאופתים שעברו הכשרה בקפדנות מדעית, לפחות 5 שנים. עבור בוגרי אוסטאופתיה, ESO פריז מציעה שנה נוספת אופציונלית הפותחת הזדמנויות חדשות המתמקדות במחקר, הוראה או התמחויות שונות (אוסטאופתיה פרי-לידה, אוסטאופתיה מימית, אוסטאופתיה ספורטיבית, אוסטאופתיה גריאטרית).

אישור ESO פריז בתקן ISO 9001 לאיכות ההוראה, הארגון והניהול שלו, במאי 2003, מעיד על מאמץ האיכות הנתמך על ידי המוסד ומחויבותו ל תלמידים (והוריהם!) שהעניקו לו את אמונם. שביעות הרצון של התלמידים עוברת בתנאי הלימוד המוצעים להם וההצלחה שיכולה להיות שלהם בסוף הלימודים הללו. ESO פריז שואפת למטרה מרכזית זו של הצלחה באמצעות:

 • תכנית לבחירה ורמה גבוהה, דרך הכשרה ארוכת טווח וכללית ארוכת טווח עם שנה נוספת אופציונלית והתמחות אופציונלית (בקרת מדע 5 1)
 • מרפאה משולבת, המרפאה האוסטאופתית הגדולה ביותר בצרפת, המספקת למעלה מ- 25,000 ייעוצים פנימיים בשנה ומציעה לסטודנטים חוויה מקצועית מתקדמת, קבועה וחוזרת, ואליה יש להוסיף יותר מ- 10,000 ייעוץ אוסטאופתי חיצוני למוסד. בבתי חולים ציבוריים, פרטיים או אסוציאטיביים
 • סגל המורכב ממומחים אקדמיים , פרופסורים , מתרגלים מנוסים , חוקרים ודוברים בינלאומיים בעלי שם
 • קשר מתמשך עם ההשכלה הגבוהה באוניברסיטה, מה שמוביל להכשרה מורחבת והתמחות ספציפית
 • יחס מורה לתלמיד קרוב ל -1 מכל 12
 • עבודות השתקפות ומחקר נפוצות בקבוצות קטנות: TP, TD, תיאורי מקרה, פרויקטים, הדרכות, ...
 • אוטונומיה מוחלטת , המאפשרת לו לפתח ולהתאים תוכניות משלו (לעיתים קרובות בקשר עם מוסדות צרפתיים או זרים אחרים), להצטייד במשאבים האנושיים והחומריים אותם הוא זקוק כדי להיות יעילים ולהגיע ל אוניברסיטה טכנולוגית בקנה מידה אנושי.

מיקום

שוכנת בלב קמפוס האוניברסיטה מרן-לה-וואלה, Ecole Supérieure d'Osteopathie נהנית ממיקום מיוחס המאפשר לסטודנטים צרפתים וזרים להמשיך ללמוד גבוה יותר בסביבה שקטה וירוקה אם כי נמצאת בקרבת מקום מפריס (שדות תעופה Roissy Charles De Gaulle ואורלי 30 דק ', Paris Gare de Lyon 20 דק' על ידי RER A). ESO מארחת 600 סטודנטים בשנה, בכל דרגות הלימוד יחד. קרבתם של בתי ספר גדולים אחרים בקמפוס מקדמת את חילופי הדברים בין אנשים מרקע שונה.

מיקומים

שאנז-סור-מרן

כתובת
8 rue Alfred Nobel – Cité Descartes – 77420 CHAMPS SUR MARNE
77420 שאנז-סור-מרן, איל-דה-פראנס, צרפת

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: