קרא את התיאור הרשמי

ההיסטוריה של AlmaU החלה בשנת 1988 עם בית ספר קטן לניהול, אשר הפך את הסימן הראשון של דור חדש של מנהלים עבור המדינה הצעירה שלנו. בשנת 1996 , כאשר השלב הראשון של הפיתוח הושלמה בהצלחה, בית הספר אלמאטי של מנהלים (ASM) הפך לאקדמיה הבינלאומית של עסקים (IAB). ו 25 שנים אחרי שאני הבריאה, האוניברסיטה נכנסה התור הבא של הספירלה פיתוח הולך - האקדמיה קיבלה את מעמדו של האוניברסיטה . על פי AlmaU אסטרטגיה חדשה של, בשנת 2014 , האוניברסיטה לקח קורס על יצירת מודל של אוניברסיטה היזמית.

האוניברסיטה זוכה בהוראת ניהול של יזמים קזחסטאנים הראשון, MBA הראשון, תוכניות DBA בקזחסטן, המורים הטובים ביותר, בוגרי פופולרי.

AlmaU יכול להיקרא הנהג של החינוך קזחסטן, אוניברסיטה אשר תמיד בשיא החידושים החינוכיים להתקדם, קבלת אתגרים חדשים וכיבוש גבהים חדשים. עדות לכך היא פרסים רבים של האוניברסיטה.

Almaty Management University הוא בדירוג TOP-3 של בתי הספר העסקיים הטובים ביותר במרכז ודרום אסיה על פי סוכנות הדירוג הבינלאומי של Eduniversal (צרפת); טופ - 3 בדירוג הלאומי "האוניברסיטאות ההומניטאריות-כלכליות הטובות ביותר בקזחסטן", מובילה בפיתוח בינלאומי ובטכנולוגיות אינטרנט המשתמשות בקידום האוניברסיטה בחלל האינטרנט, על פי דירוג IQAA - סוכנות קזחית עצמאית לאבטחת איכות בחינוך, קזחסטן .

AlmaU היא אוניברסיטה אשר יוצרת משמעויות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • רוּסִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Almaty Management University

תכניות הבוגרים הן תכניות מקצועיות להשכלה גבוהה, לתקופה של ארבע שנים, עם הענקת תואר "בוגר" בתחום מסוים. ב AlmaU יש בתי ספר (פקולטות) של תחומי הלימוד כי יכול יותר ביעילות ל ... [+]

תכנית הלימודים לתואר ראשון היא תכנית מקצועית להשכלה גבוהה, לתקופה של 4 שנים, עם הענקת תואר "בוגר" בתחום מסוים. ב AlmaU יש בתי ספר (פקולטות) של תחומי הלימוד כי יכול יותר ביעילות להתמקד לאמן מקצוע בתחומים שונים.

למי התוכנית הזובוגרי תיכוןבוגרי קולג

החינוך ניתן באחת משלוש שפות: קזחית, רוסית או אנגלית.

צורת לימוד

במשרה מלאה (אחרי בית הספר ומכללה) ומרחק (אחרי הקולג 'עבור המומחיות בנושא).

... [-]
קזחסטן Almaty
ספטמבר 2019
אנגלית,רוּסִי
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University