קרא את התיאור הרשמי

AMERICAN UNIVERSITY של פנום פן ללמוד באופן מקומי. לחיות בעולם.

אוניברסיטה האמריקנית של פנום פן (AUPP) פתח את שעריו בחודש מאי, 2013. AUPP היה נכתב על ידי אזרחים קמבודיים שיש להם תשוקה ומחויבות למתן חינוך איכותי יותר בקמבודיה, ורצון לעזור לקמבודיה מראש עם מנהיגים משכילים.

אוניברסיטה האמריקנית של פנום פן (AUPP) הוא מוסד להשכלה גבוה המציע עצמאי חינוך קפדני, באיכות גבוהה בסגנון אמריקאי המכין את תלמידים עם הבסיס התיאורטי החזק ומיומנויות מעשיות כדי להמשיך את לימודיהם ולהיות תחרותי בשוק העולמי. AUPP מספק סביבה חינוכית בו תלמידים להשיג מיומנות בתחום לימודיהם, להפגין את היכולת לכישורי חשיבה ותקשורת קריטיים יעילים ולנצל אסטרטגיות לפתרון בעיות קול. AUPP מחנך את התלמידים להיות אזרחים תורמים הגלובליים שיש להם בסיס ידע חזק, מחויבות ללימודי המשך ולהפגין סטנדרטים אתיים גבוהים והתנהגות.

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מוכר כחברה מובילה בתחום השכלה גבוהה, הידוע בהקפדה אקדמית, מצוינות בהוראה וחדשנות, וסטנדרטים אתיים גבוהים. שותפי האוניברסיטה עם אוניברסיטאות ובמכללות בארצות הברית ובמוסדות אחרים להשכלה גבוהה להציע הזדמנויות וגישה המבטיחות שהבוגרים שלנו הם בקרב בעלי ההשכלה הטוב ביותר בעולם.

AUPP מספק הזדמנות מצוינת לסטודנטים, ואלטרנטיבה לתלמידים הולכים ללמוד בחו"ל בארה"ב, אוסטרליה, בריטניה, או אפילו באזור. כאוניברסיטה בינלאומית, AUPP מספק חינוך מעולה לקמבודים ולאומים אחרים. הוא מספק חינוך איכותי לקריירה, אלא גם חינוך מצוין לסטודנטים שרוצים לנסוע לחו"ל לתואר שני.

AUPP מציע תוכניות לתואר ראשון במשפטים; עניינים גלובליים; עסקים; ו, ניהול טכנולוגיות מידע. נכון לעכשיו, קיים בקטין ליברלי מחקרים וכלכלה. תוכניות אלה נבחרו באופן אסטרטגי ותוכננו בהתבסס על מגמות והצרכים לאומיים, אזוריות ובינלאומיות. תוכניות נוספות שזוהו, המבוססת גם על שוק הניתוחים.

כל הפעולות של האוניברסיטה הם מודרכים על ידי תקני הסמכה לאומיים ובינלאומיים.

AUPP מבין ומחויב לרודף שיתופי פעולה עם עסקים ותעשייה, יחד עם אוניברסיטאות בינלאומיות אחרות. נכון לעכשיו, יש AUPP שותפויות עם אוניברסיטת מסצ'וסטס, לואל, אוניברסיטת אוהיו ואוניברסיטת מדינת קליפורניה, לונג ביץ ', כמו גם מזכרי בנות עם תעשייה מקומית, כגון RMA. האוניברסיטה שואפת להביא מרצים אורחים לקמפוס, לקחת fieldtrips לעסקים ולארגונים אחרים, שעוסק בפרויקטים קהילתיים, כך שיש לי תלמידים חוויות חיים אמיתיים להתייחס לקורסים האקדמיים שלהם, ולבצע מחקר לשיפור קמבודיה.

משימה

האוניברסיטה האמריקנית של פנום פן (AUPP) היא המוסד הראשון בסגנון האמריקאי עצמאי להשכלה גבוהה המציע איכות וחינוך קפדני המכין את תלמידים עם הבסיס התיאורטי החזק ומיומנויות מעשיות כדי להמשיך את לימודיהם ולהיות תחרותי בשוק העולמי. אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מספקת סביבה חינוכית בו תלמידים להשיג מיומנות בתחום לימודיהם, להפגין את היכולת לכישורי חשיבה ותקשורת קריטיים יעילים ולנצל אסטרטגיות לפתרון בעיות קול. אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מחנכת את התלמידים להיות אזרחים תורמים הגלובליים שיש להם בסיס ידע חזק, מחויבים ללמידה לאורך חיים ולהפגין סטנדרטים אתיים גבוהים והתנהגות.

חזון

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית תהיה מנהיג בהשכלה גבוהה, ידוע בהקפדה אקדמית, מצוינות בהוראה וחדשנות, וסטנדרטים אתיים גבוהים. שותפי האוניברסיטה עם אוניברסיטאות ובמכללות בארצות הברית ובמוסדות אחרים להשכלה גבוהה להציע הזדמנויות וגישה המבטיחות שהבוגרים של האוניברסיטה שלנו הם בקרב בעלי ההשכלה הטוב ביותר בעולם.

ערכים

אזרחים משכילים

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מאמינה שידע הוא חיוני לקידום חברות הקמבודיות והגלובליות ומחויב למצוינות אקדמיות.

למידה לכל החיים

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מנויה על האמונה שאנשים צריכים להיות מושקעים בתהליך למידה לכל החיים, ומבקשת להנחיל אמונה כי בבוגריה.

אחריות חברתית ופרספקטיבה גלובלית

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית מחויבת להתמודדות עם האתגרים בחברה הגלובלית של היום ולוקחת ברצינות לאחריותה להכין את תלמידים / בוגרים להיות אזרחים גלובליים טובים.

Integrity

אוניברסיטת פנום פן האמריקנית סבורה כי התנהגות אתית היא קריטית לחברתיים רווחה; סטנדרטים אתיים גבוהים הם יסוד לאוניברסיטה ולניסיון התלמיד.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

תואר ראשון במשפטים (תואר ראשון, חוק) תכנית מכינה בוגרים להצלחה בקריירה בחברות פרטיות, מחלקות משפטיות, ארגונים לא ממשלתיים, IGOs ​​או ממשלה. תלמידים הלומדים בתואר הראשון, ... [+]

החוק הוא קריירה תובענית שבה היכולת לנתח מידע ולספק פתרונות ללקוחות היא חיונית להצלחה. התכנית למשפטים בAUPP מעוגנת בחשיבה ביקורתית, מיומנויות מקצועיות ואתיקה, ומספקת מגוון רחב של אפשרויות כמובן. התכנית כוללת קורסים במשפט האזרחי ופלילי והתכנית כוללת קורסים ספציפיים בקמבודי, ASEAN וחוק בינלאומי.

תואר ראשון במשפטים (תואר ראשון, חוק) תכנית מכינה בוגרים להצלחה בקריירה בחברות פרטיות, מחלקות משפטיות, ארגונים לא ממשלתיים, IGOs ​​או ממשלה. תלמידים הלומדים ב תואר ראשון, תכנית החוק צפויים לפתח יכולות ליבה בתחומי ידע, ניתוח, רגישות תרבותית, ומקצועיות.... [-]

קמבודיה Phnom Penh
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
AUPP: American University of Phnom Penh

תכנית לעניינים גלובליים מספק לתלמידים הבנה של אתגרים הנוכחיים באזור ASEAN ובעולם. ... [+]

המשימה של התכנית היא להכין את התלמידים למנהיגות ושירות גלובליים ולהכשיר את הדור הבא של מנהיגי מדיניות להתמודדות עם הסוגיות המורכבות של עולם גלובלי. הוא מיועד לאנשים שרוצים להיות קובעי מדיניות במשרדי הממשלה הלאומיים, אזוריים, מקומיים ו, ​​ארגונים בינלאומיים, ארגונים לא ממשלתיים ותאגידים רב-לאומיים.

תכנית לעניינים גלובליים מספק לתלמידים הבנה של אתגרים הנוכחיים באזור ASEAN ובעולם. התכנית מספקת הזדמנות ללמוד נושאים עכשוויים מכריעים - סכסוך בין ובתוך מדינות, דמוקרטיזציה, גלובליזציה כלכלית ופוליטית, סכסוכים אזוריים ואת החשיבות העולה של שחקנים לא-מדינתיים; כמו גם ניתוח של סוגיות מדיניות קבלת חוץ וביטחון וכלכליות באזור ובקנה מידה עולמית.... [-]

קמבודיה Phnom Penh
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

תכנית עסקית מכין בוגרים להצלחה בעולם עסקים, בין אם בקמבודיה, דרום מזרח אסיה, או מעבר לו. ... [+]

תכנית עסקית מכין בוגרים להצלחה בעולם עסקים, בין אם בקמבודיה, דרום מזרח אסיה, או מעבר לו. חינוך עסקים והמרדף המוצלח של קריירה עסקית דורש בוגרים כדי להבין מושגים כלכליים בסיסיים ויחסים מתמטיים, ואילו באותו הזמן להיות אנליטיים ומסוגל להעביר את רעיונות ביעילות באמצעות תקשורת כתובה ומילולית.

סטודנטים שנרשמו לעסקים לפתח יכולות ליבה בכל אחד מתחומי הפעילות של עסק - שיווק, מימון, חשבונאות וניהול - על מנת להבין בין-יחסים בין תחומים הפונקציונליים אלה, וכיצד יחסים אלה יכולים להשפיע על הפעולה וערך של ארגון.... [-]

קמבודיה Phnom Penh
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
AUPP: American University of Phnom Penh

תכנית ניהול הטכנולוגיה מידע (ITM) נועד לפתח אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיות מידע ותקשורת מתפתחות ומתכנסות. תואר בITM מייצר בוגרים שיכולים לארגן תהליכים עסקיים כדי לתמוך בצרכ ... [+]

תכנית ניהול הטכנולוגיה מידע (ITM) נועד לפתח אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיות מידע ותקשורת מתפתחות ומתכנסות. תואר בITM מייצר בוגרים שיכולים לארגן תהליכים עסקיים כדי לתמוך בצרכימים, דרישות האסטרטגיות של החברה ויעדים ברמת הניהול. התכנית נועדה לגשר על הפער בין הבעיות של עסק ואת היכולות של טכנולוגיית מידע, תוך יישור הטכנולוגיה עם אסטרטגיות עסקיות. תלמידים לשפר את החשיבה שלהם קריטית, פתרון בעיות, וכישורים אנליטיים עם ידע של עקרונות ניהול. התכנית היא איזון של טכנולוגיה, ניהול, תקשורת ומדעי הרוח.... [-]

קמבודיה Phnom Penh
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

AUPP Now Accepting Applications