Canadian Mennonite University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הסיפור של CMU

האוניברסיטה המנוניטית הקנדית היא התוצאה של המיזוג של שלוש מכללות: המנוניטית אחים התנ"ך מכללה / קונקורד מכללה (EST. 1944); קנדי המנוניטית התנ"ך מכללה (EST. 1947); ומנה סימונס מכללה (EST. 1989).

מקורותיה של CMU לחזור לתחילת 1990, כאשר אנשים מהקהילה העסקית ומארבע מכללות המנוניטית במניטובה-CMBC, קונקורד מכללה, סטיינבך התנ"ך מכללה ומנה סימונס מכללה פגשו-לדבר על שיתוף פעולה בין-המנוניטית בהשכלה גבוהה . זה הוביל לדיונים רשמיים בין המכללות, מתחיל בשנת 1995. סטיינבך התנ"ך המכללה נסוגה מהתהליך בשינה 1996.

בחודש אוגוסט 1998, ממשלת מניטובה הכריזה האמנה ליצירת, פדרציה הענקת תואר ברמת אוניברסיטה של ​​מכללות המנוניטית. ב -18 בנובמבר 1998, שלוש המכללות חתמו על מזכר ההסכם, המסמל את אישור סופי להקמת הפדרציה. ב -4 במאי 1999, על ההסכם לרכישת 500 Shaftesbury הסתיים. המנוניטית מכללת הפדרציה החלה להציע תוכניות החדשות שלה, בחסות משותפת אקדמיות בספטמבר, 1999. בספטמבר, 2000, CMBC וקונקורד מכללה ממוקמות יחד בקמפוס משותף ב500 / 600 Shaftesbury דרות. (מנו סימונס המכללה נשארה במרכז העיר וויניפג בקמפוס של CMU באוניברסיטת ויניפג.) בחודש אוקטובר 2008, CMU הפך להיות חבר של איגוד האוניברסיטאות והמכללות של קנדה (הידועה כיום באוניברסיטות בקנדה).

כל אחד ממייסדי המכללות יש סיפור משלו. ובכל זאת, מההתחלה, הסיפורים האישיים לעתים קרובות הצטלבו וכעת הם חלק מסיפור-סיפור משותף של איך אלוהים הוביל אותם לעבוד יחד במשימה חינוכית משותפת בשם CMU.

הצהרת כוונות

CMU הוא אוניברסיטה חדשנית נוצרית, מושרשת במסורת אנבפטיזם המנוניטית, עבר והשתנה על-ידי החיים ותורתו של ישו. באמצעות הוראה, מחקר והשירות CMU השראה ומצייד נשים וגברים לחייהם של שירות, מנהיגות ופיוס בכנסייה וחברה.

הצהרת הכוונות של CMU, כמו זה של כל ארגון, היא כמו סליל צפוף עם הפוטנציאל והחובה מתעוררת לחיים במערך תוסס של תוכניות ופרויקטים, שיחות והתחייבויות. הצהרת הכוונות של CMU היא מראש ושם בייחודה. נאמנות לסיפור של עבודת יצירת והפיכתו של אלוהים דרך ישוע משיח היא פעימות הלב, תשומת הלב ואת הדחף המניע לשירות, המנהיגות והפיוס שדרכו CMU משתתף בכנסייה וחברה.

בCMU, פיוס היא עבודה אקדמית עם כל מיני חברתיים, אישיים, תיאולוגיים, בין-אישיים, אמנותיים, פיזיים וסביבתיים ממדים-שם כמה. פיוס, כמו חינוך, תמיד הוא על "הבנות בניין." ו" הבנות בניין "תמיד היא על עיסוק בידע ומערכות יחסים, דרכים לראות, מרתק והשיתוף בעולם שהוא מופלא, שמוטרדות, ושאי פעם זקוקה לטיפול הטוב ביותר שלנו והדמיון.

הביטוי, "המושרש במסורת אנבפטיזם המנוניטית" הוא אולי התקרב הטוב ביותר באמצעות עדותו של תלמידי CMU. מה תופס במוחם ובלבם בבת אחת הוא הלכידות ועקביות בין מה שהפרופסורים ללמד בכיתה ואיך "מורי החיים" אלה ללכת על חיי היומיום. הרשעות חזקות לקראת פיוס ויושר בחיים ואמונה היו בחוד החנית של הופעתה של Anabaptists במאה השש עשרה. השילוב של פעולה והודאה ימשיך להיות חיוני היום, כפי שעושה שיטות הבחנה קהילה במעצר מה שנכון. הרשעות אלה מציעים פגיעות נועזות וחופש דינמי, וצורה עמוקות ואלה רק דרך מערכות יחסים של אמון. הוא נמצא ביחסים של אמון והבחנת הקהילה שCMU מבין את עצמו כאוניברסיטה הקשורות לכנסייה, מתן במה לדיאלוג מתמשך בנוגע לאופן שיחד אנו נקראים לדבר חסד וחוקק פיוס בכנסייה, בחברה ובעולם כפי שאנו יודע את זה.

מהזרימה של משימה זו, CMU הקימה ארבע התחייבויות המאפיינות את עבודתה על פני כל התוכניות והפעילויות שלה:

חינוך לשלום וצדק

התחייבות לחינוך לשלום וצדק צבעים כל התוכניות שלנו והחיים שלנו כמוסדיים שלם ומיוצג באופן מפורש בכמה תוכניות חתימה ובעבודה של כמה מהמוסדות שלנו (בית הספר לדוגמא, קנדי ​​של בניית שלום).

למידה באמצעות חשיבה ועשייה

ניתוח אקדמי משלים למידה חווייתית באופן שמעצב גם חשיבה וחיים, בעיקר באמצעות practica, Outtatown, Co-op, ותוכניות התמחות.

אירוח נדיב ... דיאלוג רדיקלי

CMU מברך את כל כפי שהוא מטפח דיאלוג על פני תהומות, כלכליות, חברתיות, פוליטיות, אתניות, לאומיות, תרבותיות ודתיות המחלקות את האנושות, בצפון אמריקה ובעולם.

מידול מוזמנים של הקהילה

רוחות CMU האינדיבידואליזם של זמננו על ידי דוגמנות וטיפוח קהילות Invitational, שהם מגוונים עדיין ללמוד יחד, שבו אנשים לתמוך זה בזה, ושחמלת אומנה ומייצגות תקווה לאלה בהם ומעבר.

מיקומים

וויניפג

Canadian Mennonite University

כתובת
North Shaftesbury (Primary Mailing Address)
500 Shaftesbury Blvd.
Winnipeg, MB R3P 2N2

וויניפג, מניטובה, קנדה
אתר אינטרנט
טלפון
+1 204-487-3300