קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה

בשנת 1940 מאוחר, ארצות המטביל האמנה הפכה מודאגת אנשים הצעירים שעוזבים את האוקיינוס ​​האטלנטי קנדה לחינוך במכללת התנ"ך. למרות העובדה שהמלים היו אוניברסיטה בWolfville, NS, היה על שטח של חינוך נוצרי שלא להיות מכוסה. בשנת 1949, בית הספר Training Bible Baptist ארצות נוסד במונקטון כשתי מכללת התנ"ך ובית ספר תיכון. בשני העשורים הבאים, אנשים צעירים הגיעו מכל רחבי האוקיינוס ​​האטלנטי קנדה כל ללמוד בהקשר נוצרי ולחיות בקהילה נוצרית.

מצוינות אקדמיות הפכו מהר מאוד לסימן היכר של בית הספר החדש, והרבה אנשים נתנו sacrificially להרחיב את המתקנים ואת התוכניות. ד"ר מיירון ברינטון עזב pastorate מוצלח כדי להנחות את המוסד הצעיר במשך רוב העשור הראשון שלה. התחושה של משפחה ומחויבות הנוצריים את הבמה הרבה של המסורת שלה.

עד 1968, בית הספר היה במעבר כדגש השתנה לתכנית תיכון פוסט. זה הפך למכללת התנ"ך וJunior הנוצרי ליברלי אמנויות מכללה. בשנת 1970, השם שונה לאוקיינוס ​​האטלנטי המטביל מכללה על מנת לשקף את התוכניות החדשות. במשך כל התקופה הזאת, הנשיא, ד"ר סטיוארט א 'מוריי, ביקשו לבנות סגל חזק ולספק מבחר הרחיב קורסים.

בשינה 1983, ברונסוויק המחוקקים החדש עברו אמנת מתן האטלנטי המטביל מכללה, הזכות להציע מעלות הבגרות. למעלה מעשור מאוחר יותר, בשנת 1996, החוק המקורי של המחוקקים תוקן לשנות את השם לאוניברסיטה הבפטיסטית האוקיינוס ​​האטלנטי. הדבר נעשה על מנת לשקף את הצמיחה והמשך פיתוח של האוניברסיטה כפי שמעיד הענקת תארים במגוון רחב של תחומים, כולל אמנויות, מדעים, עסקים, וחינוך.

בשינה 2008, ובשנת 2010, תיקונים קלים בחוק נעשו, ראשון להאריך את מתן מעלות מעבר לרמת הבגרות, ושנייה לשנות את השם לאוניברסיטת קרנדל לכבודו של יוסף קרנדל, שהקים כמה כנסיות המטביל בגדול יותר אזור מונקטון בסוף 1800. שם חדש זה הוצג גם כדרך להציע invititation לתלמידים נוצרים ותומכים שלא היו ממסורת המטביל בצורה ברורה יותר.

הצהרת כוונות

המשימה של אוניברסיטת קרנדל היא שלשנות את חייהם באמצעות חינוך אוניברסיטת איכות מושרשת היטב באמונה הנוצרית. משימה זו מושגת באמצעות:

ההוראה של המדעים הרוח, מדעים ולימודים מקצועיים הכוללים: גישה ממוקדת-תלמיד המתמקדת בלמידה ולא מסירת מידע בלבד; מחויבת לצמיחה הוליסטית של האדם: רווחה רוחנית, אינטלקטואלית, אישית / חברתית ופיזית; עבודת צוות של מצטיין ומסור צוות, סגל, המנהלים וחברי הדירקטוריון; הפיתוח של קהילה מגובשת ואכפתיות בי משתתפים רגישים לצרכים של כל אחד אחר, לעודד אחד את השני במבנה אופי, כישורי מנהיגות ושילוב של אמונה ולימוד בו הם מוכנים לעמדות עתיד של השפעה ומנהיגות בשירות הממלכה של אלוהים; פתיחות לאנשים מכל גזע, צבע, מין ואמונה שבוחרים להפוך לחלק מהקהילה של אוניברסיטת קרנדל. מחקר של חברי סגל שכולל אך לא מוגבל ל: הרחבת הידע בדיסציפלינה של החוקר; סטנדרט של מצוינות שמאשרות את מחויבותה של האוניברסיטה ליושרה אקדמית; קידום השילוב של אמונה ולמידה באמצעות מלגה ופרסום שלהעריך תאוריות / מסקנות לאור השקפת עולם נוצרית.

הצהרת אמונה

אלוהים: יש אלוהים אחד, לנצח קיים בשלושה אנשים: אב, בן, ורוח קודש. באלוהות שלושת אנשים אלה הם שווים ומאוחדים במהותה ושלמות. הם מבצעים רשויות נפרדות אך הרמוניות בעבודה הגדולה של גאולה. אלוהים הוא אב לכל האנשים במובן הכללי של הבורא וSustainer של היקום. יש לו חמלה אבהית לאנושות כולה. אלוהים הוא אב, במובן אישי, לכל מי שמתיימר אמונה בבנו היחיד ומיוחד, ישוע המשיח. ישוע משיח הוא מניפסט אלוהים בבשר; אנו מאשרים הלידה שלו הבתולה, האנושות ללא חטא, ניסים אלוהיים, מוות שילוחית פעם אחת עבור כל הזמן, תחיית הגוף וההתעלות, עבודת mediatorial לפני האב, והתקווה לברכה השיבה האישית שלו בכח והתהילה. רוח הקודש היא האדם השלישי של האלוהות שהכנסות מן האב והבן. רוח הקודש מרשיעה את אנושיותו של חטא, צדקה, והפסק-דינו של אלוהים; קורא לאנשים לתשובה ואמונה בישוע משיח, indwells ומאפשר למאמין לחיות חיים קדושים; ומסמיך את המאמין לעדים ולעבוד לאדון ישוע המשיח.

המקרא: יש כתבי הקודש של התנ"ך והברית חדש את סמכותם מאלוהים לבדו והם ניתנו לנו על ידי השראה אלוהית. הם רגילים לכל ענייני אמונה וההתנהגות רק מושלמת, עליון, שאינן טועה, ודי. הם נשמרו בקפידה על ידי ההשגחה של אלוהים דרך העבודה של מאמינים נאמנים.

אנושות: האנושות נוצרה ללא חטא. על ידי אי-ציות של הגבר והאישה הראשונים, חטא נכנס למין האנושי. עקב אי-ציות זה כל האנושות נולדה חוטאת, תחת הקללה של גינוי ומוות, בצורך של חרטה וסליחה.

ישועה: גאולת האנושות אבודה וחוטאת היא אפשרית רק דרך לגופו של ישו ומות substitutionary בשמנו. ישועה חייבת להתקבל בתשובה ואמונה, וזה חוץ מעבודות. הוא מאופיין על ידי התחדשות על ידי רוח הקודש.

הכנסייה: הכנסייה מורכבת מכל המאמינים האמיתיים באדון ישוע המשיח. התנ"ך גם מזהה את הכנסייה המקומית, כמו הרכבה של מאמינים הוטבלו מאורגנים לפולחן, חניכות, הושטת יד, ושירות לאחרים לאלוהים.

תחיית המתים ודין: יהיה תחייה כללית של הגוף של צודק ולא צודק. אלוהים ישפוט את כל האנושות. מי שהצילו את יחיה לנצח בנוכחותו של אלוהים. מי שהולכים לאיבוד בחטא יקבל גינוי נצחי.

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Crandall University

התואר ראשון מאוניברסיטת קרנדל מצייד את הכלים אנליטיים וכישורי כתיבה הדרושים כדי להצליח בלימודים מתקדמים או קריירה מקצועית שלך. ... [+]

Fit חינוך לאמנויות ליברליות לאתגרים של היום

התואר ראשון מאוניברסיטת קרנדל מצייד את הכלים אנליטיים וכישורי כתיבה הדרושים כדי להצליח בלימודים מתקדמים או קריירה מקצועית שלך. קרנדל התואר הראשון תואר גם מספק לך הרבה יותר. כמו כן, תוכל לרכוש ידע רוחני שיתמוך ולחזק את האמונה שלך ולהכין אותך היטב כדי לענות על האתגרים של החיים.

קח רגע כדי להסתכל על הבחירה של התואר הראשון במגמות אמנויות שלנו. ראה מדוע התלמידים שלנו לשקול חינוך אוניברסיטת קרנדל להיות ערך מצטיין בהשכלה גבוהה. זה ארבע שנים שתכנה אותך לכל מה שהחיים מביא בדרך שלך.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BBA

Crandall University

בית הספר לעסקים של קרנדל מציע גם תואר החינוך השיתופי BBA ש, דרך חוויה במקום העבודה, מספק לתלמידים את ההזדמנות כדי לשים לומדים הלכה למעשה תוך פיתוח חיבורי רשת בניית קריירה ... [+]

להתכונן לקריירה מאתגרת בעסקים בבית הספר לעסקים של קרנדל

לומד מנהל עסקים מכין אותך לשפע של אפשרויות קריירה. בבית הספר לעסקים של קרנדל, יש סטודנטים למנהל עסקי הזדמנות להתרכז מחקרי העסק שלהם בחשבונאות, שיווק או מנהל עסקים. באמצעות התכנית תוכל ללמוד לתקשר בצורה ברורה, לנתח סוגיות ארגוניות, לפתור אתגרים עסקיים ולזהות את שיטות העבודה עסקיות הטובות ביותר.

היום הוא עסק מורכב מאוד. הכלים ומיומנויות שאתה מרוויח בבית הספר לעסקים של קרנדל יהיו לצייד אותך כדי להצליח בקריירה תובענית או להמשיך לתואר שני במנהל עסקים.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Crandall University

תואר בביולוגיה מאוניברסיטת קרנדל יעזור לך להשיג את כישורי ניתוח, פרשנות ותקשורת הדרוש כדי להתחיל את הקריירה שלך במדע או בלימודים מתקדמים בחינוך. ... [+]

ללמוד צורות החיים מדהימות של העולם

ביולוגיה חוקרת את העולם של יצורים חיים. ממצאים בתחום זה הינו חיוניים להתקדמות בחקלאות, רפואה, ביוטכנולוגיה ואקולוגיה. תואר בביולוגיה מאוניברסיטת קרנדל יעזור לך להשיג את כישורי ניתוח, פרשנות ותקשורת הדרוש כדי להתחיל את הקריירה שלך במדע או בלימודים מתקדמים בחינוך.

יחד, עם הפרופסורים וחבריו לכיתה שלך, אתה תלמד את הפונקציות ויחסי גומלין של יצורים חיים על ידי חקירת תהליכי מבנה, ההתנהגות והחיים שלהם. בנוסף, יהיה לך את ההזדמנות לפתח את הכישורים המשפרים את ההבנה של העולם על ידי השלמת תכנית הליבה של האוניברסיטה הוליסטית במדעי רוח.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Crandall University

התואר הראשון בחינוך באוניברסיטה קרנדל הוא אחת מתוכניות הכשרת מורים המכובדות ביותר במזרח קנדה. תואר חינוך קרנדל מכין אותך ללמד כמעט בכל כיתה, בכל מקום. ... [+]

חינוך בקרנדל

התואר הראשון בחינוך באוניברסיטה קרנדל הוא אחת מתוכניות הכשרת מורים המכובדות ביותר במזרח קנדה. תואר חינוך קרנדל מכין אותך ללמד כמעט בכל כיתה, בכל מקום.

המטרה הראשון של תכנית החינוך שלנו היא לסיים את לימודי מורים שיהפכו מנהיגים חינוכיים ממוקד-תלמיד עם מחויבות למשימה החשובה של חינוך generationsto לבוא.

עם הסיום מוצלח של התואר הראשון בחינוך, אתה תהיה גם מוכן לקחת על עצמו אתגרי הוראה במגוון רחב של הגדרות בכיתה. תוכל גם להיות זכאים להגיש בקשה לניו ברונסוויק רמת 5 תעודת הוראה, שמציידת אותך ללמד בכיתה בבית הספר היסודי או משנית.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Crandall University

התואר הראשון בבוגרי חינוך הטכני שלנו להחזיק מוניטין חזק בעולם. לעתים קרובות הם מתבקשים במיוחד עבור מיקום התמחות במקומות כמו סין ואוסטרליה. ... [+]

חינוך טכני בקרנדל

התואר הראשון בחינוך הטכני (BTEd.) היא תכנית חדשנית שנועדה לשלב את היכולות שלך קודמות טכניות והדרכה בהכשרה מורים במאה ה -21. אם יש לך רקע בתחומים כמו טכנולוגיה עסקית, ICT, לאמנויות בישול, עיצוב פנים, עסקאות, או אירוח ורוצה לעבוד במסגרת בית ספר, אז זה התכנית בשבילך.

עם הסיום מוצלח של התואר הראשון בחינוך הטכני, אתה תהיה זכאי להגיש בקשה לרמה 4 תעודת הוראה ממחלקת ניו ברונסוויק חינוך.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Crandall University

שותפות ייחודית זו מאפשרת לתלמידים קרנדל ההזדמנות לקחת תואר מאוניברסיטת אכדיה (Acadia דרך אלוהות מכללה) במקביל לתואר קרנדל. ... [+]

הראשון קרנדל-אכדיה של התיאולוגיה שותפות

שותפות ייחודית זו מאפשרת לתלמידים קרנדל ההזדמנות לקחת תואר מאוניברסיטת אכדיה (Acadia דרך אלוהות מכללה) במקביל לתואר קרנדל. בתכנית הראשון של התיאולוגיה אכדיה, סטודנטים לקחת קורסים מיוחדים המתמקדים בחניכות אישית, שירות נוצרי בכנסייה והקהילה, כמו גם קורסים בלימודים ובתיאולוגיה מקראיים. אלמנטים מעשיים בתכנית יספק לתלמידים את ההזדמנות לשרת ולהוביל ארץ ובעולם.... [-]

קנדה Moncton
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית