קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

כתוצאה חדשנית בחינוך העולמי, Fairleigh Dickinson University מבקש דרכים חדשות להציע הזדמנויות למידה ייחודיות לסטודנטי ברחבי העולם. הקמפוס החדש של האוניברסיטה נפתח בשנת 2007 ונקובר, קולומביה הבריטית. ממוקם במערב קנדה בסמוך לגבול עם ארה"ב, ונקובר היא אחת הערים הנופיות, קוסמופוליטית ורבה התרבותיות ביותר בעולם.

קמפוס ונקובר מציע לסטודנטים אחת ההזדמנויות כמה להרוויח תואר בקולג 'אמריקאי כשלמד בקנדה. כל לתואר מוצע בקמפוס ונקובר הוסמך על ידי משרד קולומביה הבריטי חינוך מתקדם. Fairleigh Dickinson University - ונקובר בברכה תלמידים מכל רחבי העולם כדי ליצור סביבת למידה מגוונת מבחינה תרבותית. ונקובר מציעה משאבים לתלמידים זקוקים לתמיכה נוספת בפיתוח הכישורים האנגלים שלהם לפני תחילת לימודים לתואר.

למה Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson האוניברסיטה היא מרכז של מצוינות אקדמית המוקדש להכנת אזרחי העולם באמצעות חינוך גלובלי. האוניברסיטה שואפת להקנות לתלמידים להבנות רב תחומית, תרבותי ואתיים הדרושים להשתתפות, להוביל ולשגשג בשוק העולמי של רעיונות, מסחר ותרבות.

נוסד בשנת 1942, FDU הוא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ניו ג'רזי, המשרת תלמידים כמעט 12,000 לתואר ראשון, כוללים יותר מ -1,000 סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם. הקמפוסים בארה"ב השנייה של האוניברסיטה הם בצפון ניו ג'רזי, ליד עיר ניו יורק. בנוסף קמפוס ונקובר, האוניברסיטה הבעלים והמפעילה של הקמפוס Wroxton, אנגליה.

קמפוס ונקובר מופעל באמצעות אוניברסיטת דיקינסון Fairleigh של קרן קולומביה הבריטית, אשר הוא ישות שלא למטרות רווח בקולומביה הבריטית, קנדה.

Accreditations ואישורים האוניברסיטה היא מוכרת על ידי ועדת הברית התיכונה על השכלה גבוהה ומורשה על ידי מדינת ועדת ניו ג'רזי על השכלה גבוהה. מכללת זילברמן של FDU למנהל עסקים מחזיקה הסמכה יוקרתית הבינלאומי AACSB - האגודה לבתי ספר קולגייט מראש של עסקים. רב מתוכניות התואר האקדמיות הפרט של האוניברסיטה מוכרים על ידי הסוכנויות המקצועיות וחינוכיות המתאימות.

המונח "האוניברסיטה" משמשת תחת הסכמה בכתב של משרד קולומביה הבריטי חינוך המתקדם יעיל 8 במאי 2006, שעברה תהליך של הערכת איכות נמצאה עומדת בקריטריונים שנקבעו על ידי המשרד. Fairleigh Dickinson University הוא המוסד ללא כוונת הקנדי הראשון לזכות באישור תחת התקנים המחמירים שאומצו על ידי בריטיש קולומביה ב -2003.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

אזור ונקובר הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר של קנדה כתוצאה ממיקום עשיר עם הזדמנויות קריירה עבור אנשים המחפשים תעסוקה בתעשיית האירוח והתיירות. הרווק לאמנויות בלימוד ... [+]

התמחות בניהול בתי מלון ותיירות חינוך חזק תכנית בשבילך כדי להרוויח את האישורים תצטרך להתחיל או להתקדם בקריירה שלך בתעשיית הצמיחה המהירה ביותר בעולם.

אזור ונקובר הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר של קנדה כתוצאה ממיקום עשיר עם הזדמנויות קריירה עבור אנשים המחפשים תעסוקה בתעשיית האירוח והתיירות. הרווק לאמנויות בלימודים פרטניים (הבית) תכנית מספקת הזדמנות אידיאלית עבור יחידים המבקשים להכין את עצמם לקריירה בתעשיית האירוח והתיירות מקומית או בינלאומי, ועבור אלו עובד כרגע בתעשייה מעוניין לקבל תואר ראשון עבור קידום במקצוע שלהם. בשעת FDU ונקובר, אתה יכול להרוויח את האישורים החינוכיים הנדרשים עבור קריירה מתגמלת בתעשיית האירוח באמצעות תכנית מיוחדת זו המוצעים על ידי בית הספר Hospitality הבינלאומי של האוניברסיטה וניהול תיירות.... [-]

קנדה Vancouver
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
120 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

הרווק למדע (BS) תוכנית ב טכנולוגיית המידע (IT) מציע תוכנית לימודים בין-תחומיים התמקדות טכנולוגיית המידע ומדעי המחשב. בנוסף, התכנית היא ייחודית בכך שהיא ממזגת נושאים אקדמי ... [+]

הרווק למדע (BS) תוכנית ב טכנולוגיית המידע (IT) מציע תוכנית לימודים בין-תחומיים התמקדות טכנולוגיית המידע ומדעי המחשב. בנוסף, התכנית היא ייחודית בכך שהיא ממזגת נושאים אקדמיים מסורתיים עם קצה מוביל ושיטות IT נוכחיות וטכנולוגיה.

מטרת העל של התכנית היא להכין את התלמידים עם ידע IT רחב, משולב כולל תקשורת, רשתות מחשבים, מערכות מבוססות מחשב, ניהול מסדי נתונים, פיתוח תוכנה, פיתוח אתרי אינטרנט, מדיה דיגיטלית פרסום אלקטרוני. התלמידים לומדים כיצד להעריך טכנולוגיות נוכחיות ועתידיות; לזהות את הצרכים של המשתמשים; ממשקי משתמש ידידותי עיצוב; חל, להגדיר ולנהל טכנולוגיות; ולהעריך את ההשפעה של טכנולוגיות על יחידים, ארגונים בחברה.... [-]

קנדה Vancouver
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
122 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

ריכוז העסקים הבינלאומיים מכין תלמידים להבין ולהשתתף ביעילות בניהול חברות עסקיות הפועלות בסביבה רבה-לאומית. קורסים לבחון מעמיק תאוריות ויישומי מושגים רלוונטיים ניהול עסק ... [+]

ריכוז העסקים הבינלאומיים מכין תלמידים להבין ולהשתתף ביעילות בניהול חברות עסקיות הפועלות בסביבה רבה-לאומית. קורסים לבחון מעמיק תאוריות ויישומי מושגים רלוונטיים ניהול עסק בזירה גלובלית תחרותית. קורסים עסקיים בינלאומיים כוללים: עסקים בינלאומיים, ניהול בינלאומי, שיווק בינלאומי, סחר בינלאומי.

הבהרת תכנית עסקים הזדמנויות התמחות

בשנה האחרונה ללימודיהם, יש לסטודנטים הזדמנות להירשם ללימודי התמחות עבור אשראי או לא עבור אשראי. זה יש יתרונות רבים כפי שהוא מאפשר להם לרכוש ניסיון עבודה יקר, לפתח ולבנות על מיומנויות, לקבל רגל בפתח חברה, וכו '... [-]

קנדה Vancouver
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
150 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Fairleigh Dickinson University Vancouver
כתובת
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, קנדה
Website
טלפון
+1 604-682-8112