קרא את התיאור הרשמי

מקרה ייחודי בפרנקופוני של אונטריו


Université de Hearst הוא המוסד האוניברסיטאי היחיד במחוז להציע תוכניות אך ורק בצרפתית. אצלנו הכל אפשרי בעולם שבו המרחק לא משנה.


כל הקורסים ב UdeH מוצגים בלוקים של שלושה שבועות.

תוכל להתמקד על קורס אחד בכל פעם, ובכך להקל על שילוב ואיחוד של הלמידה שלך.


למה לבחור קורס לחסום?

ובכן, קורס הבלוק:

 • מקדם את ריכוז הרעיונות ולא את פיזורם.
 • מטב ניהול זמן, משאבים ועבודה קבוצתית.
 • לחסל מסובך הפגישה מסתיים. סיים את המחקר של חמש בחינות בו זמנית.
 • דגש על טיולים על המגרש : טיולים שיכולים להתרחש ביום, בשבוע או במהלך בלוק מלא. וואו!


איך זה עובד?

שלא כמו בסמסטר המסורתי שבו אדם מתחייב 5 קורסים בו זמנית מספטמבר עד דצמבר, קורס קורס פורמולה מציע קורס אחד בכל פעם ב 12 פגישות על פני תקופה של שלושה שבועות רצופים.

שנת הלימודים עדיין מחולקת לפגישות המורכבות מחמישה מסלולי בלוק וחופשת אביב. וכן, שבוע של זמן פנוי כדי לטעון את הסוללות. במילים אחרות, משך הסמסטר של הקורסים בלוק, כמו גם את מספר שעות האימון של כל קורס נשאר כמו קודם או במקומות אחרים. הנוסחה היא פשוט נהדר!


למידה על ידי ניסיון

מגוון הגישות הפדגוגיות ופעילויות הלמידה החווייתיות הן חלק בלתי נפרד מבניית הידע שלך. טיולים שדה, סיורים החברה, חוויות תרבותיות וכנסים הם רק כמה הזדמנויות לטבול את עצמך במציאות האזורית, הלאומית והבינלאומית.

 • Interdisciplinarity ב אגם אגם סופריור
 • טיול על נהר מוס
 • בקר בסיס צבאי Petawawa
 • ביקור של חברות מהאזור
 • סתיו של פוסט חדש
 • אמבטיה מסורתית הודית


המרכז לאינטגרציה של למידה מוקדמת

מרכזי האינטגרציה של האוניברסיטה מאפשרים לך גם לתרגל את הידע שלך ואת כישוריך המעשיים בקורסים מעשיים בתרגום, מחקר וארכיונים. כלכלית וקהילתית.


התמחות במקום העבודה

ליהנות הכשרה מעשית וניסיון מבלי להאריך את משך הלימודים שלך הודות מיקומי עבודה משולבת תוכניות מסוימות UdeH. בתמיכת מתאם ההתמחות, תכנן את המיקום שלך בבלוק או שניים בארגון חברה או קהילה. יש לציין כי יש צורך בהיתר עבודה עבור התמחות של הלקוחות הבינלאומיים.


פתיחה על העולם


טיול לימודי

מדי שנה, UdeH הולך על הרפתקה בארץ זרה כמו טיול המחקר. מאז 2005, סטודנטים Université de Hearst ביקרו במדינות אירופה, המגרב, דרום אמריקה ומרכז אמריקה. היעד הבא שלנו הוא תאילנד.


טיול מוסמך

במסע המחקר יש הזדמנויות אחרות לניידות התלמידים. נוסחת הקורס הגדולה מעדיפה את היצע המסעות המיוחסים: טיולים שבהם נלמדת שפה, תופעה חברתית או סוגיה אנושית, נצפתה או נותחה. קורס ספרדית יכול בהחלט להתרחש במקסיקו, ובכך לספק הקשר תרבותי אידיאלי ללמוד את השפה.

התוכניות מועברות ב:
 • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Université de Hearst

האם אתה רוצה לתרום לפיתוח של ארגונים כאן ובמקומות אחרים? תחושת היזמות חיה בנשמתך? האם אתם מצטרפים לצוות ניהולי? ללא קשר לשאיפותיך, תוכניות הניהול והניהול העסקיות הללו מתמ ... [+]

האם אתה רוצה לתרום לפיתוח של ארגונים כאן ובמקומות אחרים? תחושת היזמות חיה בנשמתך? האם אתם מצטרפים לצוות ניהולי? ללא קשר לשאיפותיך, תוכניות הניהול והניהול העסקיות הללו מתמקדות בהבנה כוללת של ההקשר הארגוני והעולם העסקי. הם נועדו להפוך אותך לאדם אתית, עובד קשה ואנליטי.

פרופיל סטודנט

הרצון לפתח ולהפעיל מנהיגות. אוהב את האתגרים. קחו עניין בניהול פרויקטים הישאר מעודכן בחידושים טכנולוגיים להיות מגורה על ידי פתרון בעיות. יש נטייה חזקה לעבודה בצוות.... [-]

קנדה Hearst
ספטמבר 2019
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Hearst

אתם מתעניינים בכמה דיסציפלינות? אתה רוצה להבין את הסביבה שלך ואת זה שמחבר אותך לשאר העולם? תואר ראשון זה מציע לכם הכשרה המתמקדת בתחומי הבינתחומי במדעי החברה והרוח. זה יעז ... [+]

אתם מתעניינים בכמה דיסציפלינות? אתה רוצה להבין את הסביבה שלך ואת זה שמחבר אותך לשאר העולם? תואר ראשון זה מציע לכם הכשרה המתמקדת בתחום הבינתחומי במדעי החברה והרוח. זה יעזור לך להפוך אדם תכליתי, נייד פתוח אדם, תכונות מבוקש בשוק העבודה של העולם המשתנה במהירות.

פרופיל סטודנט

להראות סקרנות לגבי המורכבות של אינטראקציות אנושיות וחברתיות. לחפש ולהבין את מקורם ואת השפעתם של הנושאים האנושיים והחברתיים השוטפים. יש תרבות כללית ורוצים להרחיב אותה. פתיחות נוכחית וחוש קריטי.... [-]

קנדה Hearst
ספטמבר 2019
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Université de Hearst

ההתנהגות האנושית מרתקת אותך כפי שהיא נחקרת על ידי פסיכולוגים באופן ספציפי יותר? הנושאים של הפסיכולוגיה העכשווית כגון נוירוביולוגיה, התפתחות אנושית, פסיכופתולוגיה ושיטות ה ... [+]

ההתנהגות האנושית מרתקת אותך כפי שהיא נחקרת על ידי פסיכולוגים באופן ספציפי יותר? הנושאים של הפסיכולוגיה העכשווית כגון נוירוביולוגיה, התפתחות אנושית, פסיכופתולוגיה ושיטות הערכה וייעוץ מעוררים את הצמא הזה לידע? תוכנית הפסיכולוגיה מציעה לך אימון מוצק בכל הממדים האלה.

פרופיל סטודנט

לדעת איך להקשיב ולתקשר בקלות. מציג סקרנות לגבי התנהגות אנושית נורמלית ובלתי תקינה. להפגין קפדנות, חשיבה ביקורתית ופתיחות.... [-]

קנדה Hearst
ספטמבר 2019
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית