קרא את התיאור הרשמי

על אלופה אוניברסיטת קולג '

אלופה אוניברסיטת קולג '(AUC), המהווה מכללת מכוננת של אוניברסיטת מוי, הוא אחד המכללות האוניברסיטה החדש במדינה. זה הוקם באמצעות Alupe משפטית הזמנה צו גאזט לא 163 של 24 יולי 2015. המועצה שלה הוקמה הודעה מיוחדת gazette No.136 של 7 נובמבר 2016. זה התחיל בעקבות בקשה של הקהילה אז Busia צפון אז נשיא אז קניה הוא Hon Mwai Kibaki כאשר הוא ביקר באזור ב -18 בספטמבר 2007. לאחר מכן הוא התחיל כמו קמפוס Alupe של אוניברסיטת מוי בשנת 2008.

מכללת האוניברסיטה יש 200 דונם של קרקע ב Busia County. הוא ממוקם 7 ק"מ מהעיר Busia על כביש Busia-Malaba. המלון נמצא במרחק 23 ק"מ מעיר מלאבה (Malaba). הוא ממוקם במחוז טסו דרום של Busia קאונטי הוא האוניברסיטה הציבורית היחידה במחוז Busia. זה שכנות אוגנדה, ולכן ירחיב את תוכניות חילופי סטודנטים בינלאומיים כולל אימונים חוצי גבולות ומחקר במזרח אפריקה.

אוניברסיטת Alupe College שואפת להיות מרכז מצוינות הכשרה משולבת ומחקר במדעי הבריאות, ביולוגי, חקלאי, בעלי חיים, מידע והנדסה. המטרה היא לרתום את נקודות החוזק של גישה משולבת זו כדי לאפשר למדינה להגיע לחזון 2030.

זה יעבוד עם KEMRI השכנות, KALRO ו LBDA מדענים בהוראה, מחקר ומתן שירות לאוכלוסייה קניה באזור. Alupe University College שואפת להיות מעוז של ידע במדעים ובחינוך, לימודי עסקים, כלכלה, מדעי החברה, פיתוח משאבי אנוש, תיירות ואירוח.

סטודנט במכללה
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: