Pioneer International University PIU

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

החזון והמשימה שלנו

חזון

להיות אוניברסיטה מונע שוק ברמה עולמית של מצוינות לטובת החברה.

האוניברסיטה הבינלאומית פיוניר היא אוניברסיטת שוק מונעת בכיתה שלו המסור שלו לחינוך אזרחים אחראים מבחינה חברתית לחיים פעילים ומסורים גבוה כקליבר ומנהיגים מוסמכים במקצועם וקהילותיהם.

הסגל ממוקד-התלמיד של מח"ש וצוות לעורר סטודנטים בלימודים מוסמכים מרקעים שונה וכל הגילים ליהנות מהזדמנויות להשכלה גבוהה ולהתפתחות מקצועית קפדניים בסביבה הגלובלית הדינמית. מושרש עמוק במלגה מעשית ועקרונות של צדק החברתי באו לידי ביטוי כמודעות אתיות, פיתוח מנהיגות, התקדמות כלכלית ומעורבות אזרחית, האוניברסיטה הבינלאומית פיוניר מעודדת שיתוף פעולה עם קהילה ולהכין בוגריה המגוונים לאזרחות אחראית בחברה גלובלית.

משימה

מח"ש מפנה משאביה המגוונים בקידום ידע באמצעות מחקר חדשני וחדשנות, ולערבב את החוויות עשירות שלה בתהליכים חינוכיים הוליסטית שלהרחיב אופקים, לייצר מנהיגים איכותיים, לטפח יצירתיות ולענות על הצרכים ושאיפות של מגוון תרבותי ובעולם המגוון של בעלי עניין.

מח"ש מטפח ותומך ברשת גלויה של חוויות למידה-פעולה המכוונת לסטודנטים ובוגרים הנתמכים על ידי חיתוך קצה מחקר וחדשנות כחלק מהמשימה שלה כדי לענות על הצרכים ושאיפות של מגוון רחב של בעלי העניין. כמו כן, קהילת למידה תוססת המקשרת את המשאבים האקדמיים ושירות באמצעות השימוש היעיל בכוח אדם, טכנולוגית המדינה- of-the-art מתקנים ו.

מח"ש מרוויח הכרה בינלאומית להתמקדות שלה ייחודית בעולם ותוכניות הלימוד שלה דינמיים, החדשניים ביותר בעסק, אלקטרוני / הנדסה ובתחומים רפואיים.

מח"ש ממשיך למשוך, פיתוח, ושמירה על מרצים יצירתיים ואחראים מאוד מוכשרים ואנשי מקצוע ממגוון רקעים שיחויבו בעושה את הבדל משמעותי בחייהם של תלמידיהם ולקהילה בה הם החיים.

שאיפות האוניברסיטה הבינלאומית פיוניר

בהשראת הרצון לשרת את החברה באמצעות חינוך, מח"ש מצהיר מטרתה להיות החינוך של כל האדם. האוניברסיטה אפוא מוקדשת ל:

הכנת התלמידים להניח תפקידי מנהיגות בחברה באמצעות חינוך שמרחיב אופקים, מטפח יצירתיות, מדגיש ערכים מוסריים ורוחניים, כמו גם אינטלקטואליים ואסתטיים.

סטנדרטי בלתי מתפשר למצוינות אקדמיות ומחויבות בלתי מתפשרת לחופש אקדמי, חופש החקירה, וחופש הביטוי בחיפוש אחר אמת.

מלגה קפדני ודמיון; הוראה מצוינת בתוך ומחוץ לכיתה; ותוכניות חינוכיות שנועדו לספק רוחב ועומק, כדי לעודד את שילובם של צורות שונות של ידע, וכדי לעורר לא רק את הרכישה, אלא גם שימוש יצירתי והאחראי של ידע.

ערכי ליבה

אנחנו מחזיקים את עצמנו אחראים לחיים את ערכי ליבה אלה, שהם קריטיים לביצוע המשימה שלנו במרדף אחר החזון שלנו:

מצוינות אקדמיות והשפעה - רוממות במלגת הוראה ומחקר שמשנה את חיי ולהעמיק את ההבנה. יצירתיות וחדשנות תהיה סימני ההיכר של המאמצים שלנו.

פיתוח אישי - שכן כל אדם הוא ייחודי ומלאי הבטחה לצמיחה רוחני והאישית, אנו מטפחים הצלחה אישית והגדרה עצמית ומאמינים שחינוך של כל האדם בונה את האופי, מקדם מעורבות פעילה בעולם ומייצר לאזרחים טובים יותר.

קהילה אתית - מכירה בכבודו של כל אחד מחברים ומתייחס לכולם בכבוד. הפעולות שלנו מודרכים על ידי הגינות, יושר והגינות.

הכללה - טיפוח גיוון ומתן גישה להזדמנויות חינוכיות וחברתיות-כלכליות לכל, ללא קשר לרקע אישי.

חדשנות - עידוד תחכום, יצירתיות וגילוי.

שיתוף פעולה - קידום החברה על ידי בניית שותפויות עם תלמידים, בוגרים, עסקים ותעשייה, גופים ממשלתיים, סוכנויות accrediting וקהילות האוניברסיטה משרתת.

עבודת צוות - עובד יחד למען מטרה משותפת.

תקשורת - שיתוף מידע באופן גלוי ובאופן ובמועד.

מנהיגות - אנו מעריכים מנהיגות בנויה על אמון, יושר ונימוס.

הזדמנות - עם דגש על פיתוח מיומנויות קריירה וידע, שאנו מספקים הזדמנות למעורבות אזרחית, פיתוח מנהיגות, קידום והצלחה.

חשיבה ביקורתית - אנחנו מלמדים ומעודדים את התלמידים שלנו לפתח את הכישורים אנליטיים וקבלת החלטות, כך שהם יוכלו לגבש ולפתור בעיות ולבוא עם דרך קדימה.

למה אוניברסיטה הבינלאומית פיוניר

מרצים מאוד מוכשרים ומסורים. עמלות סבירים, שישולמו בתשלומים. הלוואות זמינות חינוכיות מהשכלה גבוהה הלוואות דירקטוריון ובשותפות עם בנק הון עצמי. ספרייה מאובזרת היטב, כוללת משאבים מקוונים / דיגיטליים. מדינה. במעבדות מחשבי האמנות ומתקני ICT גישה של 24 שעות לאינטרנט מהיר, אידיאלית לעבודת מחקר. נקודות חמות - גישה לאינטרנט דרך רשת LAN האלחוטית. ידיים על מחקר ניסיון - תלמיד מחקר הדגישו מהשנה הראשונה של התכנית לתואר השני נטייה בעיה חברתית - אנו מכירים בכך שיש לי חוקרים אחריות לייצר מחקר שמטפל בבעיות הנוכחיות ומנסה להסביר או לפתור בעיות חברתיות. תרבות האינטלקטואלית תוססת - מחלקות המתאימות הן חלק מתרבות אוניברסיטה משגשגת גדולה יותר, מצויד במשאבים יוצא דופן ומורכבת מאנשי רוח תוססים ויצירתי. העברות אשראי / פטורים הניתנים לבעלי תעודה בתחומים רלוונטיים. תזמון גמיש של קורסים - יום, ערב והגדרות בסוף השבוע מבטיח הזדמנויות לפעילויות אחרות לא הולכות לאיבוד. ענייני חונכות - סגל מחויב עמוקות לחונכות תלמידים. התלמידים את ההזדמנות לפתח כישורים המקצועיים שלהם באמצעות התכנית מוצעת לכל הסטודנטים לתואר ראשון ובאמצעות התכנית הייחודית תעשייתי מיקום (IP) התעודה בתעשיית מחקרים (CIS) - אישית התפתחות מקצועית. אלה מציעים לתלמידים את ההזדמנות לחוות תעשייה ולפתח מיומנויות שתעזורנה להם במעלות ומעבר שלהם. מציעים לנו את ההזדמנות לפגוש את המעסיקים ולקבל הדרכה על כל ההיבטים של חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים מלראיין את הכישורים. בניית צוות - כל התלמידים שלנו התחייבות פרויקט עבודה ללכת על בניית צוות באזורים מיועדים לכך. מספק זה ניסיון בדרך החוצה, "שבו תלמידים להצטרף יחד כדי להתמודד עם אתגרים כמו צוותי. הם חוזרים לאוניברסיטה ו, באותו צוותי, להתחיל פרויקט עבודתם לאחר שכבר חוותה את העליות ומורדות של עובד כצוות. קהילה אמיתית - סביבה פתוחה ותומכת, שבו סגל וסטודנטים לעתים קרובות לשתף פעולה. סביבה רגועה ומתאימה ללמידה. אכסניות נפרדות לגברים ונשים. תחבורה ומהיעדים הזמינים של התלמידים. במרחק הליכה מרובע העסקים המרכזי.

מיקומים

ניירובי

Pioneer International University

כתובת
Desai Rd
P.O.BOX 33421-00600

33421-00600 ניירובי, מחוז ניירובי, קניה
אתר אינטרנט
טלפון
00 254 700 372 354