Cyprus West University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Cyprus West University הוקמה בשנת 2015 וממוקמת בצפון קפריסין. כמוסד להשכלה גבוהה הוא מסמל את הפן העכשווי של קפריסין שהוא מרכז היסטורי ותרבותי של הים התיכון.

באוניברסיטה 8 תכניות (4 פקולטות ובית ספר 1) המציעות תארים לתואר ראשון. אמצעי ההוראות הוא בטורקית ובאנגלית. יתר על כן, בית הספר המכינה לאנגלית זמין עבור תלמידים הזקוקים לשיפור האנגלית. האוניברסיטה מספקת שירותים רבים כגון מרכז פיתוח וייעוץ סטודנטים, מרכז בריאות, מרכז ייעוץ ופסיכולוגי אוטובוס בית ספר ומעבדות ספריות ומחשבים. שירותים אלה מאפשרים לתלמידים ליצור אינטראקציה ולהכיר תרבויות רבות.

חינוך המתמקד בחיים האמיתיים ובמגזר

עולם העסקים והתלמידים רוצים חינוך קרוב יותר לחיים האמיתיים.

הגדלת הדגש על סטאז 'ופרויקטים באוניברסיטאות והגדלת מספר תוכניות הקואופרציה המשלבות חיי עבודה וחינוך.

חינוך בינלאומי

בשל חשיבות הניסיון הבינלאומי בעולם הגלובלי והגידול בניידות הסטודנטים, Cyprus West University מקימה קשרים חדשים עם מוסדות זרים ואוניברסיטאות אחרות על בסיס העיקרון של win-win הדדי לתמוך בחילופי חילוף ושניים או שלוש תוכניות שותפות כ וכן קורסים כפולים, תכניות מינוריות.

חינוך מותאם אישית

Cyprus West University מחויבת להציע מגוון תכניות הכשרה הכוללות מסלול כפול, קטין, תואר שני, תעודה כפולה, וקורסי בחירה רבים, כדי לסייע לסטודנטים לפתח את יכולתם האישית ואת יכולתם. בעתיד, האיכות והכמות של תוכניות אלטרנטיביות אלה יגברו בתקווה בהתאם לדרישות הדור החדש.

חשיבותם של תעודות ותגים במקום תעודות

כיום ובעתיד יגויסו מוסדות על בסיס כישורים ומיומנויות במקום תואר אוניברסיטאי קלאסי. מספר המוסדות המספקים תעודות ותעודות יגדל ויש לחלק את החינוך לחבילות קטנות. לדוגמה, חיפוש אחר "מהנדס מחשבים" עבור חברה שרוצה לפתח אפליקציה לאייפון או אפליקציית אנדרואיד לא יפתור את הבעיה שלה. הסטודנט באוניברסיטה שמבדיל את עצמו הופך את העולם שונה.

תוכנית הכשרה ליזם ממוקד

האבטלה ברחבי העולם היא קריטית ביותר (כ -3 מיליארד אנשים רוצים לעבוד, אך רק 1.2 מיליארד אנשים עובדים.)

יש ליצור הזדמנויות תעסוקה מדי שנה במדינות מתפתחות. לדוגמה, יש ליצור 750 אלף הזדמנויות עבודה חדשות מדי שנה עבור המדינה שלנו. הדרך היחידה להשיג זאת היא ליצור יוזמות טכניות בעלות ערך מוסף גבוה. אוניברסיטאות צריכות למקד ליזמים כמו גם לפרויקטים מחקריים.

מודל הדרכה עם נוזל זמן

בימים אלה מיושם לוח אקדמי קפדני. האימונים שהתחילו בספטמבר מתוכננים כ -14 שבועות, כל תוכנית נמשכת 8 סמסטרים.

בעתיד התלמיד יוכל לעבור את הקורסים ואת הבחינה בכל עת (סמסטר, יום ושעה) על פי לוח הזמנים שלו. כל אחד יוכל לקבל תואר ראשון בפרק זמן ארוך יותר או בעוד 3 או 2.5 שנים.

התחלקות וניידות של תוכניות

תכנית לתואר ראשון טיפוסי מורכבת מ- 240 נ"ז מאותה אוניברסיטה. אולם בעתיד התלמיד עשוי להשלים את השנה הראשונה שלו באוניברסיטה א ', שנה ב' באוניברסיטה ב ', וסמסטר ב' עם תוכנית חילופי אוניברסיטת C באירופה.

החל מהסמסטר השני של שנתו השלישית הוא יכול ללמוד באוניברסיטת D בסין ובשנתו הרביעית בקנדה או בדובאי. ואז הוא יכול לסיים את הלימודים בתואר השני בשנה החמישית בניו יורק. (ניתן להשלים חינוך בחמש אוניברסיטאות, 3 יבשות ו -7 קמפוסים.)

מעבר וקוהרנטיות בין אוניברסיטאות ותוכניות יספקו את המודלים החינוכיים האידיאליים ביותר בעתיד ויפחיתו את הנטייה במדינות מתפתחות ובמדינות מפותחות.

דגמי קורס היברידיים וחדשים

קורסים מקוונים פתוחים מרובי-רשומים הופכים פופולריים יותר ויותר. אוניברסיטאות רבות החלו להעדיף דגמים היברידיים שבהם מערכות און-ליין און-ליין משולבות ביחס שונה בהתאם לנושא ולמסלול. במודל החינוך, הקורס מעביר את החלק של החלק הקוגניטיבי הקל יותר לפני השיעור, למערכת הלא מקוונת, והחלקים הקשים יותר לקורס והופך את תפקיד המורים למנטור ולא ל מרצה. שידורי וידיאו איכותיים ואיכותיים, שצפויים לשמש בצורה יעילה יותר בעתיד, יוסיפו מימדים חדשים לחינוך באוניברסיטאות.

בעתיד נראה יותר אימונים מקוונים, יותר אימונים שהופנו, יותר קורסים היברידיים וקורסים נפוצים יותר. שלווה נהדרת השתלטה על כל נפשי, כמו הבקרים המתוקים של האביב שאני נהנה מכל ליבי. אני לבד ומרגיש את קסם הקיום.

קמפוס CWU

קמפוס בסיור המיועד לסטודנטים פוטנציאליים. תוכלו לראות כיצד האוניברסיטה שלנו אוהבת מתקנים, סטודנטים וחיים באוניברסיטה זו. פגוש את נציגי הקבלה שלנו בכדי ללמוד עוד על התוכניות שלנו ולהחליט מה הכי מתאים לך.

נקודות המבט שלנו לחינוך

יהיו אלה יזמים, לא מדינות או חברות גדולות שיאפשרו לעולם לצאת מהדיכאון הכלכלי אליו נקלע. אך כדי להיות יזם מצליח, הסטודנטים צריכים להיות בעלי השכלה גבוהה ולבסס אישים מוכרים בעולם האקדמי. חלק מבוגרי האוניברסיטה מוכנים להמשיך בקריירה האישית שלהם בעוד שאחרים עשויים להמשיך ביוזמות ליצירת מקומות עבודה עבור אחרים. עם זאת, מטרת החינוך האוניברסיטאי עוברת את הגבולות המוגבלים של מציאת עבודה או פתיחת עסק וכרוכה בסיוע לסטודנט לחפש את האמת, ההתפתחות האישית ולפתוח אופקים חדשים.

הערכים שלנו

הערכים הבסיסיים של Cyprus West University הם לתרום לרווחה חברתית באמצעות בונה ידע ליברטריאני, משתתף ופרוייקט המכבד אמונות ומגוון. ביחסיו עם כל בעלי המניות החברתיים, Cyprus West University מאמצת תקשורת שקופה, אחראית, מכבדת, גמישה ודו כיוונית. Cyprus West University ללא קשר לזמן ולתנאים, דוגל בעליונות המדע והטכנולוגיה, בטענה לעצמאותם ואוטונומיה של פעילויות חינוך והכשרה בכל התחומים הפוליטיים והכלכליים.

Cyprus West University מכינה את הסביבות התומכות ביצירתיות, למידה וחקירה ורואה בהבדלים תרבותיים כעושר על ידי מתן סביבה בה סטודנטים בינלאומיים וחברי סגל יכולים לעבוד יחד. לאור המדע החיובי והערכים התרבותיים המסורתיים, הסטודנטים של Cyprus West University רוכשים ידע ומיומנויות מקצועיים בסביבתם החברתית ולומדים להתמודד עם המבנה והבעיות המורכבים של העולם של ימינו.

132228_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgברוק קייגל /

משימה

Cyprus West University מחויבת לספק שירותים לחברה עם סטודנטים וביטחון עצמי וצוות אקדמי שיש להם אחריות חברתית לאור חשיבה אינדיבידואלית ופתוחה לגישה בינתחומית גם הם שיכולים לתרום למדע, הפקה אמנותית וחידושים טכנולוגיים ברמה הלאומית והבינלאומית. רמה.

חָזוֹן

האוניברסיטה שלנו תבצע פעילויות אקדמיות עם תכנון חינוכי חדשני, בין-תחומי, הרגיש לצרכיהם של תושבי ארצנו, עם תרבות עסקית ליברלית ומשתתפת המכבדת את המגוון ואת האמונות. המידע המופק בתחום זה יאפשר לתלמידים שלנו את ההזדמנות לקבל השכלה ברמה העולמית ולהצטייד בידע ובכישורים להתחרות בקריירה המקצועית שלהם ברחבי העולם.

הודעת הרקטור

סטודנטים יקרים,

Cyprus West University היא 'אוניברסיטת עיר' מובילה מבין האוניברסיטאות המובילות בקפריסין המחויבות למצוינות אקדמית בחינוך. עם אנשי הצוות האקדמי המוסמכים שלה, המשימה של Cyprus West University היא להכין סטודנטים מצוידים היטב מבחינת כישורים מדעיים, אקדמיים, טכניים וחברתיים-תרבותיים, ולחנך אותם להיות אנשים בעלי כישורים גבוהים שמסתכלים על עתיד עם תקווה.

Cyprus West University שמה לה למטרה לשרת את הקהילה באמצעות סטודנטים ובחברי סגל אקדמי בבטחה עצמית, הפתוחים לרעיונות וגישות בינתחומיים, מוכנים לתרום תרומה משמעותית לחידושים בהפקות הטכנולוגיה, המדע והאמנות, ומודעים לאחריות חברתית. לאור המחשבות החופשיות.

Cyprus West University מהווה אוניברסיטה בינלאומית הממוקמת באחת הערים היפות ביותר בקפריסין, ואת החזון שלה היא לעצב את העתיד בתוך המרקם ההיסטורי של העיר.

בכך שיש לו מקום יוקרתי בלימודים אקדמיים ומדעיים, כמו גם פעילויות חוצות לימודים אקטיביות, Cyprus West University מאפשרת לסטודנטים להרגיש גאים בכך שהם חלק ממוסד כה מצטיין.

בברכה,

פרופסור דוקטור. Ömer Camcı

מיקומים

פמגוסטה

כתובת
İsmet İnönü Bulvarı, 29
Cyprus West University

99450 פמגוסטה, קפריסין